T:cenumi vine sa cred!!!!!!-ce a vazut??????
mie imi pl super super super molt......chiar te pricepi la asha cv.........e mult prea tare ficul tau;););):zzz::zzz:;);)
nebuni mai sunt aia:rotfl:au distrus casa..........si Bill saracutzu ce cumintzel e :zzz::zzz::zzz:
trebuie sa ii suporte pe nebunii aia:zzz::zzz:
next!next .......k imi place!
26.01.2007
55.7KB
h
30.07.2007
46.7KB
sooooper tari ambele filmuletze! :nod: am si io cateva, dar ale mele nu-s asa misto. u ai talent! mai pune k imi plac si mai vreau sa vad si cred k toate fetele is de acord cu mine :zzz:
02.03.2007
23KB
bill se trezeste in fiecare noapte la 2 sa manance inghetzata
:nebun:
cuvantul este urata
08.06.2008
8.7KB
Crede-ma ca ar spune daca ar avea ocazia.. ti-o garantez.. ce se stie cert k e si mai "macho" decat Tom.. Tace si face. :rotfl: Nu e frumos :nono:
Da' tot frumos ramane, amuzant, ironic, cu un ras molipsitor, fascinant, interesant, si lista poate continua. :rotfl:
27.07.2008
27KB
T:...cum e posibil mah sa-ti fi lipit una peste ochi ca i-ai pus mana pe fund...? m-ai facut de ras bro...zau...moama...dar ti-au ramas si urme pe fata...muhahahahahhahahahahaha
25.08.2007
33.4KB
c sweet e aici... :nebun:
29.04.2008
25.3KB
am sa mia pun una ;)
31.12.2007
11.4KB
10.05.2008
21.5KB
:rusine:
26.01.2008
13.3KB
Tom isi facu curaj si ii spuse lui Dee ce simte..insa nu oricum ci pe scena in fata publicului …mare i-a fost mirarea cand Dee i-a sarit in brate si i-a zis ca-l iubeste mai presus de orice pe lume. Ziarele au tinut saptamani la rand aceeasi stire, si la televizor la fel »2 lesbience care au devenit bisexuale sau mai bine zis..si-au gasit iubiti ‘’ toate stirile dadeau acelasi subiect, fanele sufereau, plangeau, se facusera forumuri impotriva lui Ash si Dee insa majoritatea care ii iubeau pe gemeni au decis sa aprecieze ca ei erau fericiti si s-au bucurat pentru ei intr-un fel !!
Georg si Gustav erau din ce in ce mai mult asaltati de fani, si si-au facut si ei iubite cu care si acum dupa 3 ani de la intamplare sunt impreuna !!
<< Si asta este povestea mea, am ramas cu singura persoana pe care o iubeam, cu prietenii apropiati , cu « surioara » mea si cu meseria mea, Dee a ramas cu Tom si acum , el mi-a zis ca vrea sa o ceara in casatorie ….insa mi-a zis sa tin secret sunt sigura ca Dee v-a accepta, Georg si-a gasit-o pe Lisa o fata destul de draguta dar care sties a-l puna la punct cand e cazul iar el face numai ce zice ea, si ca tot vorbim de asta mi-am dat seama ca Dee intr-adevar l-a imblanzit pe Tom sa zic asa si el face tot ceea ce vrea ea, da Tom Kaulitz imunul la iubire se pare ca s-a imbolnavit de dragoste acuta amuzant oricum subiectul, Gustav a gasit-o pe Hanna o fata de o frumusete rara, si bisexuala ca si noi adica Dee si cu mine , mi-a facut ea putine avansuri ins ail iubeste pe Gustav , darn u stiu daca el s-ar supara daca eu si Hanna ne-am intalni o data intr-o camera de hotel dupa ora 12 noaptea ….sau da?? Nu stiu tot ce stiu e ca sunt fericita in adevaratul sens al cuvantului !! cred ca aici voi incheia povestea mea ….de va aparea ceva nou cu siguranta va voi spune pana atunci sper ca v-a placut …>>>
Hanna statea in camera ei de hotel singura si se uita la Tv, la usa batu cineva , ea deschise si ramase mirata sa o vada pe Ash cu o sticla de sampanie in mana
H : hey ce cauti aici nici tu nu ai somn ??
A : nu …de fapt am adus ceva de baut sa mai stam si noi de vorba….
H : ok super intra…ia loc….
Cele 2 fete statura de vorba multa vreme band pahar dupa pahar dup ace ametira putin Hanna se uita la decolteul lui Ash si ii puse o mana pe picior ….Ashley o apuca de cap si o saruta pasional….apoi o tranti pe pat si incepu sa o dezbrace , se dezbracara amandoua si incepura sa se sarute , Hann incepu sa o sarute pe Ash pe sani, pe buric apoi cobora si ii desparti larg picioarele , incepu sa o linga intre picioare pasional iar Ash se juca in paru lei impingand-o tot mai mult sa-i provoace placerea imensa a limbi in locul ei preferat, incepu sa geama sa o traga usor de par …sa o indrume ce sa faca iar Hanna asculta ca un catel , Ash o trase peste e ape Hanna in pozitia 69 si incepura sa-si provoace una celeilalte placerea maxima gemand puternic…..dupa ce se terminara aruncara paharele si sampania in gunoi se sarutara o ultima data iar Ash pleca in camera ei si a lui Bill de hotel….
B : unde ai fost te-am cautat….
A : ah…jos la bar sa beau o bere de ce ma cautai ???
B : sa luam cina impreuna si sa-i spun cat de mult TE IUBESC….
A : si eu TE IUBESC BILL……
FIN……
07.11.2007
41.2KB
12.05.2008
63.5KB
09.02.2007
38.3KB
04.02.2008
28.8KB
a!crazy_for_tomitza,,imi dai si mie idul tau?pls :rolleyes: :rolleyes:
27.02.2007
7.7KB
2
27.08.2007
10.6KB
a ajuns si el la 4 pag... ;) :wink2: .....ne multumeste.. ;) :rotfl:
04.02.2007
13.5KB
andreea:sora alexei, se inteleg foarte bn, ea este mai mica are 16 ani si eate putzin mai retrasa, canta intr-o trupa rock
03.03.2007
21.4KB
Buna :D
Pai sa incep.
Totul a inceput intr-o seara de 30 ianuarie.Un ger cumplit era afara iar in sala de asteptare tensiunea plutea in aer.Mama avea dureri groaznice,stia ca trebuia sa vin.Eu eram nerabdatoare s avad noua lume in care voi creste.La ora 22:30 vin pe lume si imediat sunt data in bratele mamei.Toata durerea si grija mamei s-a dus.Cum m-a vazut in brate mi-a zambit.A stiut ca voi fi un copil fericit si imi va face toate poftele.
Mi s-a dat numele Ioana,dupa voia nasului de nunta.Acum am crescut si am 15 ani.
Despre mine:
Locuiesc in Galati de cand ma stiu.Am fost botezata la Bucuresti si provin dintr-o famili normala.Din pacate nu am nici un frate sau o sora.Am 1.77 m.Cam inalta pentru varsta mea dar fie.Nu,nu sunt fotomodel.Am ochii caprui spre verde inconjurati de un albastru-turqoise.Parul meu a suferit multe modificari si nu prea mai stiu ce culoare am dar sa dau la plesneala: saten deschis spre blond.
Nu am fite si sunt foarte iubita de cei din jur.Mama imi spune ca sunt mofturoasa dar nu asa de tare.Imi place sa-mi fac prieteni si sa-mi traiesc viata.Ma enervez usor si chiar se ajunge la bataie.Nu zic ca nu sunt violenta,dar...
Ca animal de companie am o pisica neagra.Are 5 ani si o cheama Mitzy.
Fructele mele preferate sunt ciresele,visinele si merele.Bananele mai rar.
Sunt o persoana foarte amuzanta.Imi place sa fac misto de anumite chestii si stiu cand sa ma opresc.Rad foarte mult si cateodata e contagios :|.
Ascult toate genurile de muzica cu exceptia manelelor si a popularei.
Genurile preferate sunt rock,pop-rock,hard-rock,pop,R&B....
Trupe: Evanescence,Tokio Hotel,Good Charlotte,Skillet
Vedete: Christina Aguilera,P!nk,Avril,Andrea si Michael Jackson (R.I.P.),Justin Timbarlake...
Actori/actrite: Scarlette Johanson,Will Smith,Angelina Jolie,Brad Pitt,Christina Applegate,Cameron Diaz
Genul de film: Pai horror/thriller,comedie,animatie,actiune
Filme: Shutter,Tokyo Drift,My bloody valentine,Sherk 1/2/3,Ice Age 1/2/3,Madagascar 2.
Porecle: Roxy si Zuz
Raspund la ambele.
Din trupa Tokio Hotel imi place Bill dar parca ma atrage si Tom.
Ceilalti imi sunt simpatici.Georg e amuzant si Gustav e atat de dragut :X
Nu prea stiu ce sa mai spun :-??
Sper sa ne intelegem bine si sa devenim prietene
Daca mai aveti intrebari,va rog...
Si o poza cu mine =D
30.06.2009
33KB
14.05.2008
15.4KB
si mai am ink 2 pozici noi :zzz:
03.06.2008
42.9KB
asta's eu;))
12.09.2007
31.7KB
Ms eme..asta iam zs si eu mamei...dar park tot asa e sau mai rau,,,aqm imi interzice sami fac prieteni d-astia asa k mn kre asc rock sau kre sunt mai gothici..m gandeam sai zc k vreau s m merg in cimintir s m plimb..dar knd o az face crize..numai knd iam zs k vreau s merg in club d rockeri q niste prieteni a inceput s fak urat, a zs k s m duc doar q verii mei(kre ei sunt manelisti :uimit: . doar unu dintre ei mai asc si alte genuri si ar merge q mn), dar dk ii zc d cimintir..nc nu vreau s m gandesc..mda..c s mai zc?!
08.02.2007
20.5KB
un chiul.La o colega akas..Eu sunt cea cu chipsurile
19.12.2007
37.1KB
vreau si eu mel ''ich liebe dich''!!!!!!sa il aud si eu pe tomitza cum canta:zzz::zzz:
08.01.2007
55.7KB
eeeeeee uite asta e scrisul meu ce ziceti?
20.04.2007
25.6KB
:nebun: :nebun: cu geanta
20.01.2008
14.5KB
sunt noupa pe aici:D..........am 13 ani si sunt din Rusanesti/Craiova...sper sa ne itelegem bine:*:*
08.11.2008
27.4KB
trandafir de la moldova.....hee hee ia uitatzi-va joc populara :zzz: :dinti: :rusine:
09.08.2007
19.1KB
o da frankisca:P....stiu de sorsa da credeam k ji pe asta o cheama la fel :rusine: :rotfl:
08.05.2008
6.2KB
hmm... c i-as trage o limba lu aia... mama c buna e :limba:
24.05.2007
29.6KB
:wink2: :rotfl: :rotfl:
20.01.2008
19.5KB
vreau o poza de la nunta lui avril
21.07.2008
16.3KB
15.05.2008
41.8KB
nu.. web.. aparat..photo..la poza asta^^=))
12.05.2008
22.2KB
si cik ult poza p kre o mai pun..aqm... :limba: :limba: :nebun:
07.02.2007
59KB
Gustyy:D
17.01.2007
31.1KB
And another one ...
Drace cum sta :uimit:
30.04.2008
15.4KB
iata vine iepurasul
cu un cos in "mana" stanga
plin de bunatati pt toate
aoua,cozonac,pasca,ciocalata si multa veselie
iar de codita lui pufoasa era legata o felicitare ,cu o simpla urare
"la multi ani si un PASTE FERICIT"
asta va urez si eu atat voua cat si familiilor voastre. :hi: :D
(scuze daca nu are rama ,dar erm in criza)