..ziceam eu knd o sa ma marit..o sa fiu dragutza...
o sa arat km asa=))
02.02.2008
27KB
21.01.2008
20.7KB
poza de a puso ayana :rotfl: :rotfl:
sorry ayana ca o pusei io si nu u :rotfl: :rotfl:
06.12.2007
21.9KB
SI poza asta :rotfl: :rotfl:
Haideti ca sunt dulci foc :nebun: :nebun:
Asa Bill calareste-l pe frati-tu :rotfl:
15.05.2008
19.9KB
Il omor pe cel ce a facut asta =(
Dar Bill e frumusel si ca baiat shi ca fata :rotfl:
09.06.2007
18.6KB
serios?? :uimit: :uimit:
15.03.2008
10.3KB
:hi: bine ai venit p aici ma bucur k ai devenit fana th
:zzz: :nod:
02.02.2007
17.6KB
si inca una.......cam trista ;) ;)
Acum cand ultima rasuflare
Ma va duce pe alte hotare
Nu vreau sa va intristati
Eu va rog sa ma visati!
De vazut nu ne vom vedea
Caci am sa plec in lumea mea
Acolo unde este intuneric mult
Si totul parca este mut.
Lumina nu o voi mai vedea
Si nici pe iubirea mea
Care acum e departe
Si'n urma ei au ramas doar fapte.
astept pareri :hi: :hi: :hi:
06.02.2007
57.5KB
defcte
- sunt tot timpul aeriana sau cel putin asa imi place sa las impresia
-incapatanata,uneori prea mult recunosc si cam depasesc masura .Incerc sa ma remediez
-retrasa si timida,pana ma obisnuiesc cu persoanele din jurul ,sau mai bine zis pana am ide ce fel de persoane sunt si cam cum ar trebui sa ma port cu ele
-cam razbunatoare, si nu e prea bine
-calma de ii oftic pe cei din jurul meu,le scot par alb
-nu-mi vin acum in minte mai multe dar cred ca cel mai bine e sa intreb pe alti ,pt ca ei intotdeauna vad defectele si atunci o sa va mai scriu daca mai aflu cate ceva.
calitati
-sunt rabdatoare
-imi place sa-i ascult pe cei din jurul meu si chiar sa-i si ajut daca pot
-imi place sa-i cunosc pe oameni inaite da a le pune etichete
-sunt fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff optimista, chiar si atunci cand situatia e neagra si nu are nici o sansa sa se faca alba.Eu insist pana iese cum vreau eu
-oi mai avea dar nu le stiu eu
Cam astai tot :zzz:
29.12.2007
39KB
16.05.2007
14.5KB
lool:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:10 pentru noua moda pentru pisici
07.01.2007
22.6KB
shi cu brunete:xdar haidetzi punetzi tot poporul bancuri:zzz:
Un virus periculos face ravagii in intreaga lume.
Daca ai primit acest mail inseamna ca ti-ai infestat calculatorul cu cel mai nou si mai periculos virus: Virusul Taliban.
Deoarece in Afganistan nu avem tehnologie prea performanta, te rugam sa trimiti acest mail la toate persoanele pe care le cunoshti. Apoi te rugam sa stergi cu mana ta toate fisierele importante de pe calculatorul tau.
Acesta nu este un avertisment.
Virusul taliban face in fiecare zi mii de victime.
Semnat,
Recycle Bin Laden Al Sallam Al Gokalmin,
Hackerul afgan.
:rotfl::rotfl::rotfl:
07.01.2007
19.6KB
felicitari,iar cat despre partea lui feminina cred ca a luat prea multe gene de la mama lui.Oricum e un scump
28.12.2007
34.9KB
alone and sad =(
26.09.2007
24KB
Ce pozitie interesanta avea Tom in poza aia ! :rolleyes: :rolleyes: Symo , Deea ....voi unde erati ? Vreo sansa sa gaseasca scrisorile noastre ???
09.02.2007
8.4KB
Mai pun cateva
03.06.2008
22.3KB
:nebun:
11.05.2008
57.4KB
:rusine: :rusine: :rusine: :rusine: Chiar cum sa pun o poza pe avatar ??? :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: Si cum pot pune mai multe poze intrun mesaj :rusine: :rusine: :rusine: ca nuj......
29.03.2007
17.2KB
:limba:
30.07.2007
45.3KB
:nebun: :nebun: :nebun: wow sunt de'a dreptul bestiale :nebun: :nebun:
05.02.2007
55.7KB
:rotfl:
12.03.2008
28KB
caM da
27.05.2010
29KB
io 1 zic sa ii punem porecla fyfy....adik nu fufy...k dupaia iese fufa...shi nu e fata :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..shi zic sa ii lasam fyfy:D :D :rotfl: :nebun:
09.01.2008
28KB
:rolleyes:
08.03.2008
36.5KB
10.05.2008
25.2KB
12.05.2008
47KB
prea sweet :rotfl:
12.07.2008
28.5KB
inca o poza ;) in care sigur sunt ei :zzz:
19.02.2007
41.3KB
Dapz...logik:))
Pddm askulta RBD:D
30.07.2008
6.1KB
dodo :D
26.01.2008
26.9KB
uni baietzi nu merita sa fi q ei...PORCI...da asta q kre sunt eu akuma e :rusine: :rusine: :rusine: SOOPER..nu e galos dak stau in bratele altiu baiat k deh..si nici yo nu's geloasa dak face acelashi lucru..nui pasa dak sunt rockeritza sau alte alea si ma lasa sa vb despre baietzi sau nush ce ..k...deh..nu ma obliga el ce sa fak:D :finger: :finger:
05.03.2007
3.6KB
c bn ca a scapat....e super tare ficu... :hi: :nod: :nod: i'm in love :nebun: :nebun: :nebun: (aberez si eu un pic)cand puni nextu??
:hi: :nebun: :hi:
07.08.2007
21.7KB
Ignorati disperata....
Georg e esentialu'
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
Si ala mumos din poza
:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
07.09.2007
39.1KB
ultima :nod: sper ca nu v'am rapacit la cate oze am pus :zzz: dar daca mai vre'ti mai pun ca mai am multeeeeeeee :nod: :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.04.2007
16.4KB
dau kiss la cutzu meu...bill(bubu) :nebun:
08.02.2008
10.6KB
Bill vorbeste ffffff mult , iar Tom cand apuca sau cand nu e Bill prin preajama
(nu stiu daca e tocmai o diferenta
sau Tom are codite "mopulet" ,iar bil e aricel :rotfl: