Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
poze trukte:x:x:x:x:finger::finger::finger:
07.01.20076.6KB
..i`m really  =(  =( :(..i`m really =( =(
27.10.200738.9KB
ouuu...ce limbaj fetelor... :rusine:  :rusine:  :rusine: rihanna vs billouuu...ce limbaj fetelor... :rusine: :rusine: :rusine:
24.06.200829.3KB
..ziceam eu knd o sa ma marit..o sa fiu sa arat km asa=)) eu..:-&....ziceam eu knd o sa ma marit..o sa fiu dragutza... o sa arat km asa=))
02.02.200827KB

 
galerie bill
21.01.200820.7KB
poza de a puso ayana :rotfl:  :rotfl: 


sorry ayana ca o pusei io si nu u  :rotfl:  :rotfl: tom arepoza de a puso ayana :rotfl: :rotfl: sorry ayana ca o pusei io si nu u :rotfl: :rotfl:
06.12.200721.9KB
si poza asta  :rotfl:  :rotfl: 

haideti ca sunt dulci foc  :nebun:  :nebun: 

asa bill pe frati-tuSI poza asta :rotfl: :rotfl: Haideti ca sunt dulci foc :nebun: :nebun: Asa Bill calareste-l pe frati-tu :rotfl:
15.05.200819.9KB
il omor pe cel ce a facut asta  =( 
dar bill e frumusel si ca baiat shi ca fata  :rotfl: poze trukteIl omor pe cel ce a facut asta =( Dar Bill e frumusel si ca baiat shi ca fata :rotfl:
09.06.200718.6KB

 
serios??  :uimit:  :uimit: mhe 8-|serios?? :uimit: :uimit:
15.03.200810.3KB
:hi: bine ai venit p aici ma bucur k ai devenit fana th 
 :zzz:  :nod: i'm new people!!!:hi: bine ai venit p aici ma bucur k ai devenit fana th :zzz: :nod:
02.02.200717.6KB
si inca trista ;)  ;) 


acum cand ultima va duce pe alte hotare
nu vreau sa va va rog sa ma vazutsi inca una.......cam trista ;) ;) Acum cand ultima rasuflare Ma va duce pe alte hotare Nu vreau sa va intristati Eu va rog sa ma visati! De vazut nu ne vom vedea Caci am sa plec in lumea mea Acolo unde este intuneric mult Si totul parca este mut. Lumina nu o voi mai vedea Si nici pe iubirea mea Care acum e departe Si'n urma ei au ramas doar fapte. astept pareri :hi: :hi: :hi:
06.02.200757.5KB
defcte
- sunt tot timpul aeriana sau cel putin asa imi place sa las prea mult recunosc si camdefcte - sunt tot timpul aeriana sau cel putin asa imi place sa las impresia -incapatanata,uneori prea mult recunosc si cam depasesc masura .Incerc sa ma remediez -retrasa si timida,pana ma obisnuiesc cu persoanele din jurul ,sau mai bine zis pana am ide ce fel de persoane sunt si cam cum ar trebui sa ma port cu ele -cam razbunatoare, si nu e prea bine -calma de ii oftic pe cei din jurul meu,le scot par alb -nu-mi vin acum in minte mai multe dar cred ca cel mai bine e sa intreb pe alti ,pt ca ei intotdeauna vad defectele si atunci o sa va mai scriu daca mai aflu cate ceva. calitati -sunt rabdatoare -imi place sa-i ascult pe cei din jurul meu si chiar sa-i si ajut daca pot -imi place sa-i cunosc pe oameni inaite da a le pune etichete -sunt fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff optimista, chiar si atunci cand situatia e neagra si nu are nici o sansa sa se faca alba.Eu insist pana iese cum vreau eu -oi mai avea dar nu le stiu eu Cam astai tot :zzz:
29.12.200739KB

 
tipul de baietzii kre ne plac
16.05.200714.5KB
pentru noua moda pentru pisici poze funnylool:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:10 pentru noua moda pentru pisici
07.01.200722.6KB
shi cu haidetzi punetzi tot poporul virus periculos face ravagii in intreaga lume. 
daca ai primitshi cu brunete:xdar haidetzi punetzi tot poporul bancuri:zzz: Un virus periculos face ravagii in intreaga lume. Daca ai primit acest mail inseamna ca ti-ai infestat calculatorul cu cel mai nou si mai periculos virus: Virusul Taliban. Deoarece in Afganistan nu avem tehnologie prea performanta, te rugam sa trimiti acest mail la toate persoanele pe care le cunoshti. Apoi te rugam sa stergi cu mana ta toate fisierele importante de pe calculatorul tau. Acesta nu este un avertisment. Virusul taliban face in fiecare zi mii de victime. Semnat, Recycle Bin Laden Al Sallam Al Gokalmin, Hackerul afgan. :rotfl::rotfl::rotfl:
07.01.200719.6KB
cat despre partea lui feminina cred ca a luat prea multe gene de la mama lui.oricum e un scumpfelicitari,iar cat despre partea lui feminina cred ca a luat prea multe gene de la mama lui.Oricum e un scump
28.12.200734.9KB

 
alone and sad =( yo...:((alone and sad =(
26.09.200724KB
ce pozitie avea tom in poza aia !  :rolleyes:  :rolleyes:  symo , deea ....voi unde erati ? vreo Ce pozitie interesanta avea Tom in poza aia ! :rolleyes: :rolleyes: Symo , Deea ....voi unde erati ? Vreo sansa sa gaseasca scrisorile noastre ???
09.02.20078.4KB
mai pun catevaMai pun cateva
03.06.200822.3KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200857.4KB

 
:rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine:  chiar cum sa pun o poza pe avatar ??? :rusine:  :rusine::rusine: :rusine: :rusine: :rusine: Chiar cum sa pun o poza pe avatar ??? :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: Si cum pot pune mai multe poze intrun mesaj :rusine: :rusine: :rusine: ca nuj......
29.03.200717.2KB
:limba: galerie tokio hotel:limba:
30.07.200745.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: wow sunt de'a dreptul bestiale :nebun:  :nebun: versuri de:nebun: :nebun: :nebun: wow sunt de'a dreptul bestiale :nebun: :nebun:
05.02.200755.7KB
:rotfl: eu..:-&..:rotfl:
12.03.200828KB

 
cam da alexutzzzacaM da
27.05.201029KB
io 1 zic sa ii punem porecla nu fufy...k dupaia iese fufa...shi nu e fata :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:io 1 zic sa ii punem porecla fyfy....adik nu fufy...k dupaia iese fufa...shi nu e fata :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..shi zic sa ii lasam fyfy:D :D :rotfl: :nebun:
09.01.200828KB
:rolleyes: eu..:-&..:rolleyes:
08.03.200836.5KB
galerie gustav
10.05.200825.2KB

 
galerie tokio hotel
12.05.200847KB
prea sweet :rotfl: poza preferata q billutz:)prea sweet :rotfl:
12.07.200828.5KB
inca o poza  ;) in care sigur sunt ei :zzz: galerie tokio hotelinca o poza ;) in care sigur sunt ei :zzz:
19.02.200741.3KB
askulta rbd:d pddmDapz...logik:)) Pddm askulta RBD:D
30.07.20086.1KB

 
dodo :d our friendsdodo :D
26.01.200826.9KB
uni baietzi nu merita sa fi q asta q kre sunt eu akuma e :rusine:  :rusine:  :rusine: sooper..nu euni baietzi nu merita sa fi q ei...PORCI...da asta q kre sunt eu akuma e :rusine: :rusine: :rusine: SOOPER..nu e galos dak stau in bratele altiu baiat k deh..si nici yo nu's geloasa dak face acelashi lucru..nui pasa dak sunt rockeritza sau alte alea si ma lasa sa vb despre baietzi sau nush ce ..k...deh..nu ma obliga el ce sa fak:D :finger: :finger:
05.03.20073.6KB
c bn ca a super tare ficu... :hi:  :nod:  :nod: i'm in love :nebun:  :nebun:  :nebun: (aberez si euc bn ca a scapat....e super tare ficu... :hi: :nod: :nod: i'm in love :nebun: :nebun: :nebun: (aberez si eu un pic)cand puni nextu?? :hi: :nebun: :hi:
07.08.200721.7KB
ignorati e :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 

si ala mumos din poza

 :zzz:  :zzz:  :zzz:Ignorati disperata.... Georg e esentialu' :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: Si ala mumos din poza :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
07.09.200739.1KB

 
ultima  :nod: sper ca nu v'am rapacit la cate oze am pus :zzz: dar daca mai vre'ti mai pun ca mai amultima :nod: sper ca nu v'am rapacit la cate oze am pus :zzz: dar daca mai vre'ti mai pun ca mai am multeeeeeeee :nod: :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.04.200716.4KB
dau kiss la cutzu :nebun:dau kiss la cutzu meu...bill(bubu) :nebun:
08.02.200810.6KB
bill vorbeste ffffff mult , iar tom cand apuca sau cand nu e bill prin stiu daca e tocmai o tom areBill vorbeste ffffff mult , iar Tom cand apuca sau cand nu e Bill prin preajama (nu stiu daca e tocmai o diferenta sau Tom are codite "mopulet" ,iar bil e aricel :rotfl:
11.07.200831.9KB
:rotfl:  :rotfl: thoamne  :rotfl: poze funny :rotfl: :rotfl: Thoamne :rotfl:
10.02.200821.7KB
InapoiInainte