se indreapta amandoi spre farmacie...isi ia un test d sarcina..il face si iese....NEGATIV
.......
teo si bill...sau dus in kmera..si sau odihnit...insa teo mai deloc n putea s doarma...pt ka...bill plangea d durere..din kauza arsurilor d pe spate....d la soare
Tom si aly..au iehsit noaptea l miezul noptzii,pe plaja..si sau plimbat..pe marginea apei..knd lui Tom ii vine ideea sa...
`` bebe..hai in apa..sa..ne jucam..si..ne distram//noaptea in apa...``
`` bine bebe...``
“vai ce frig e tom!”
“da…vad..e foarte rece apa. Brrrrr….hai sa mergem mai bine sa stam pe plaja. Vrei ?
“da….e o idée foarte buna balonash”
Cei doi se aseaza pe nisip si se uita spre cer.
“ce frumoasa e luna….si uite cate stele”
“da bebe , dar nicio stea nu e mai frumoasa ca tine.”
“da,,,,,da,,,,,sigur”
“vorbesc serios urato!”
Tom o ia in brate si o saruta.
“ma simt atat de bine in bratele tale” spuse aly
“si eu la fel….nu mi-as imagina viata fara tine. Te iubesc mult!”
Fara sa isi dea seama cei doi adormira pe plaja :X. La un moment data aly se trezeste si spune
“tom….am adormit “
“da…..”
“nu vrei sa mergem la hotel? Sa putem san e odihnim mai bine?”
Tom ii ia mana si i-o saruta , apoi buzele , gatul , o umpluse pe aly de sarutari.
“nu vreau sa plec din bratele tale”
”hai may balonash. Promit ca atunci cand ajungem in hotel nu o sa iti mai dau drumul”
“bine….vezi ca te tin minte. Sa te ti de promisiune.”
“a existat vreodata cand nu m-am tinut de promosiune?”
“deocamdata nu”
Ajunsi in camera cei doi se urca in pat , iar tom ii saruta buzele cu pasiune. Aly il ia in brate si in tine strans apoi il musca de gat.
“auuuu” spuse tom
aly rade
“am numai semne de la tine bebe”
“semne de iubire.”
Cei doi adorm, iar de dimineata , ca de fiecare data , citesc tabloidele pentru a vedea daca se mai vorbeste de tom si Nicole.
“ia sa vedem balonash. Cine pe cine mai barfeste:D “
Aly deschise revista , si exact la jumate era o poza cu ei doi sarutandu-se pe plaja.
“vaiiii ce poze…..sunt cu noi tom”
“da-mi sa vad!”
“uite! Sunt facute alaltaieri pozele”
”da….pai nu sti cand m-am enervat eu si mai sa ma bat cu fotografii?”
“da….stiu. mare greseala faceai daca dadeai in vreunu dintre ei. Ar fi fost un mare scandal”
“atunci nu mai realizam. Ma enervase prea mult telefonul pe care-l primisem. Sti u…..nicole”
“Da….eram langa tine. Stiu despre ce e vorba”
Tom priveste pozele mai indeaproape
“ce frumosi suntem . ne sta asa bine impreuna”
Aly roseste si nu spune nimic.
“te iubesc asa mult. Si esti fotogenica” spuse tom razand
“da…..” rade aly “si eu te iubesc. Dar deja nu mai trebuie sa iti spun ca sti asta”
“mie imi place cand imi reamintesti”
si poza kre am puso e cu aly...adik q mine
18.12.2007
19.7KB
dap pai imi place sa pozez nush dak ma pricep da imi place:P
08.02.2007
30.7KB
:zzz:
20.01.2008
17.5KB
am sa vir sa-ti fur ochi :zzz: :dinti:
si eu mi-am dorit sa am ochi albastri numai ca au iesit verzi-caprui(habar nu am ce culoare au pt se schimba)
incaz de ai sa observi cum ca ochii tai au alta culoare sa stii ca eu ti i-am inlocuit ,iar albastru ala frumos e la mine :rotfl:
19.06.2008
27.3KB
:rolleyes:
20.01.2008
66.1KB
Culmea geloziei: Sa fii gelos pe soare ca iti arde nevasta
Culmea limbii franceze: Sa-ti otravesti profa de franceza cu verde de Paris
Culmea hip-hop-ului: B.u.g. mafia sa lanseze o caseta cu cantece de craciun
Culmea politetii: Sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne
Culmea fotbalului: Sa inceapa meciul si sa scrie pe gazon 'Nu calcati spatiul verde'
Culmea croitoriei: Sa cosi o pereche de chiloti pentru fundul marii
Culmea turismului: Sa te plimbi cu avionul prin World Trade Center
Culmea sovaielii: Sa ezit sa nu ezit...
Culmea auzului: Sa auzi cum se crapa de ziua
Culmea cruzimii: Sa-ti omori timpul
Culmea norocului: Sa te calce o salvare
Culmea nesimtirii: Sa scrii pe coliva la multi ani
Culmea melancoliei: Sa cazi pe ganduri si sa-ti rupi mana
Culmea inotului: Cu o mana sa inoti cu cealalta sa dai din picioare
Culmea unui cutit de bucatarie: Sa taie pofta de mancare a mesenilor
Culmea impotentei: Pana si degetul cu care iti impingi limba sa se inmoaie
Culmea lacomiei: Sa mananci bataie si sa nu te saturi!
Culmea orei exacte: Sa pui ceasul dupa radio si sa-l uiti acolo
Culmea mancatului: Sa mananci cu vesta de salvare la gat si sa te inneci
Culmea inocentei: O calugarita care lucreaza intr-o fabrica de prezervative sa creada ca face sacuri de dormit pentru soricei
Culmea cea mai incredibila: Sa fi ciung de ambele maini si sa ai bataturi in palma de la laba
Culmea justitiei: Sa condamni o curva la locul de munca
Culmea yoga: Sa-ti tragi un cap in gura!!!
Culmea casniciei: Sa stai la rand sa-ti regulezi nevasta
Culmea culmi casniciei: Sa-ti sara randul
Culmea prostiei: Un politist blond
Culmea parasutismului: Sa sari cu parasuta si sa-ti dai seama ca-i plecata in Turcia..
Culmea World Trade Center: Urci cu liftul cobori cu biroul!
Culmea ghinionului: Sa faci pe prostul si sa ramai asa!
Culmea fizicii: Sa pasti un cal putere pe un camp magnetic
Culmea ceasului desteptator: Sa sune ocupat...
Culmea tatuajului: Sa-ti tatuezi pe penis un penis si mai mare!
Culmea rabdarii: Sa iei apa in gura si sa stai cu fundul pe aragaz pana fierbe apa!
Culmea ghinionului: Sa-ti recuperezi banii de la Bankcoop si sa-I bagi la FNI
Culmea prostiei: Sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa vezi daca s-a stins
Culmea inutilitati: Sa plantezi in Sahara placute cu 'Nu calcati pe iarba'
Culmea agriculturii: Sa ari Calea Victoriei cu boii din guvern
Culmea durerii: Sa-ti creasca un coi in talpa!
Culmea somnului: Sa visezi ca dormi
Culmea prostiei: Sa fii prost degeaba
Culmea mizeriei: Sa aiba purecii paduchi
Culmea politetii: Sa bati la usa si cand iesi afara
Culmea aglomeratiei: Sa mearga soferu' de la autobuz pe scara
Culmea neglijentei: Sa faci baie intr-o cada cu benzina si sa-ti aprinzi o tigara!
Culmea iubiri: Sa-ti iubesti mana dreapta
Culmea orbului: Sa-si vada moartea cu ochii
Culmea suspiciunii: O calugarita care face matanii intr-un camp de castraveti
Culmea agronomiei: Sa faci sa infloreasca un boboc de rata...
Culmea slabirii: Sa slabeasca un ardei gras
Culmea pescuitului: sa pui scrum de tigara in ac si sa prinzi peste afumat
Culmea sexului in grup: Sa ramai pe dinafara
Culmea telefoniei mobile: Sa iesi cu telecomanda in oras si sa sune
Culmea zgarceniei: Sa-ti pui ceasul cu trei ore in urma ca sa faci economie de timp
Culmea fotbalului: Sa deschizi frigiderul si sa strigi 'Goool!!'
Culmea rasismului: Sa bei whisky 'Black & White' din pahare diferite
Culmea timiditatii: Sa dai inapoi in fata unui ceas care o ia inainte...
Culmea graviditatii politice: Sa intrerupi o sarcina de partid...
Culmea culmilor: Mutul ii spune surdului ca orbul se uita la ei
Culmea nicotinei: Sa fumezi tigara in latime fara filtru
Culmea zgomotului: Sa faca dragoste 2 scheleti pe un acoperis de tabla
Culmea zborului: Sa zbori prin cerul gurii
Culmea matematicii: Sa stai de unu singur si sa te simti in plus
Culmea tramvaiului: Sa-l traga politia pe dreapta
Culmea zgarceniei: Sa speli hartia igienica si sa o pui la uscat!
Culmea aglomeratiei: Sa cedeze soferul locul unei femei gravide
Culmea furatului: sa-ti furi rufele de pe sarma
Culmea nr. 2 a furatului: Sa te mai dai si in judecata...
Culmea telefericului: Sa urci la Babele cu cabina ProTV
Culmea strabismului: Sa se uite ciclopul chioras...
Culmea imblanzitului: Sa imblanzesti fiare vechi
Culmea chiorilor: Sa vezi dublu cu un singur ochi
Culmea croitoriei: Sa intorci pe dos costumul lui Adam
Culmea betivului: Sa ii lase gura apa
Culmea transmisiei: Sa transmiti la radio si sa apari la TV
Culmea saraciei: Sa cumperi mancare de la secondhand
Culmea talk-sow-ului: Sa te inviti singur la emisiune si sa nu te lasi sa vorbesti
Culmea interfonului: Sa suni si sa primesti ton de fax
Culmea dragostei: sa te-ndragostesti de tine si sa-ti dai intalnire la restaurant
08.01.2007
55.7KB
web^
12.05.2008
15.2KB
buna buna! :hi: :hi: :hi: ...ai 13 si 1,63inaltime?! :uimit: ..la fel k mine, numai k eu am 18 :rusine:
10.02.2007
17.6KB
ji asta :rolleyes: :rolleyes:
11.09.2007
31.7KB
15.05.2008
51.7KB
si asta e ultima...va mai pun dupa c ma vopsesc....doar dak vreti...
06.09.2007
44.7KB
And another one :rotfl:
30.04.2008
29.4KB
hai k incep shi yo sa pun!
18.03.2007
67.5KB
MS MULT CELOR KRE MI-ATI DAT SFATURI...am mai incerkt s vb q ea, dar degeaba..aqm park e mai rau..si chiar nu mai stiu c s fac...uneori imi vn s m sinucid, desi asa nu cred k rez nik...nush, mam saturat s tot mai lupt,park m bat q morile d vant :( ..aqm sg lucru kre mar face s gand mai pozitiv,sami dea un motiv pt kre s mai traiesc,k s zs asa, e s iau leg q Bill K. :rolleyes: :( ..si venirea lui Manson in Rom!m bucur enorm!si o s m duc la conc lui, iar nimeni no sami stea in cale, ABSOLUT NIMENI!!!
07.02.2007
29.5KB
sa nu'l uitam p georg :nod: .... happy b'day :D
30.03.2008
21.6KB
..
[ma scuzati ca fac 2x post da nu stiu cum se pun mai multe imagini intr`un singur post...
Si mai sus am uitat poza..
Ma scuzati :zzz:
25.11.2009
30KB
bhoOo oOO :limba:
27.10.2007
29.9KB
Poza cu me si cu Oana :D
Lolloholu meu :nebun:
01.02.2008
24.3KB
e ft ft ft tare......dar cn e David ala????????
tampitul a mintit :x :x sa vezi ce pumni ii trag ...cum sa spuna k paritzii ei sunt mortzi :x :x ah
pune cont!!!!!!!!!1vr sa vad ce face Ioana .......
hmm...........si ii mai zice k o cheama si Eve :x :x
09.03.2007
57.5KB
j
30.07.2007
30.9KB
alta...
15.04.2008
33.7KB
hy.....sunt noua pe aici...pun shi yo o poza q me..kre sper sa mearga.. :) sunt din petroshani,hd, ma numesc evelyne ( mi`i se spune eve sau elly) =D shi am 14 ani....
28.02.2008
11.1KB
asta ii mai veche
din 2005 park :zzz:
da' imi plache :nebun:
23.04.2008
36.6KB
just my web!
13.09.2007
11.4KB
:hi: :hi: :hi: A doua fata super de treaba e Alina ! Deci .... eu sunt prima cu care a vorbit si la inceput nu ne-am inteles asa de bine ...dar un lucru ne-a apropiat ( si anume un fic ) si de atunci ne intelegem foarte bine . E zooper dragutza si ea ( de fapt toate sunt ) si e o prietena de nadejde ( va spun din proprie experienta ) ..Uitati-o pe Alina (a.k.a. Rogue )
02.02.2007
32.9KB
mai vineeee
19.03.2007
4.6KB
Ce adidasi nashpa are :rotfl:
22.06.2008
34.1KB
am doar un desen cu Bill :rusine:
nu e asa reusit :|
da' ma rog ..
plictiseala :zzz:
08.06.2008
7.4KB
Hi,am vazut ca fiecare isi face topic asa ca fac si eu... =D
Eu sunt Claudia,puteti sa-mi ziceti Cleo,am 13 ani si m-am inregistrat pe forum pentru ca imi place la nebunie Tokio Hotel,in special Tom... :hi:
04.09.2007
49.7KB
nu a mers poja
19.09.2008
32.2KB
asta nush dak a mai fost dar....se iarta....nu?
30.03.2007
43.4KB
asta ii ultima, deocamdata :zzz:
dak mai vreti, spuneti :hi:
21.04.2008
38.5KB
am votat si io :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.09.2007
2.4KB
pff...atatea imi plac....da o sa aleg una.....nu imi place mai mult k celelalte preferate dar noah...care o nimeresc :zzz: