Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
Manson!!!!!!C.o.B., Evanescence
25.02.200713.9KB
se indreapta amandoi spre ia un test d face si si bill...sau dus in kmera..si sau teo mai deloc nse indreapta amandoi spre farmacie...isi ia un test d sarcina..il face si iese....NEGATIV ....... teo si bill...sau dus in kmera..si sau odihnit...insa teo mai deloc n putea s doarma...pt ka...bill plangea d durere..din kauza arsurilor d pe spate....d la soare Tom si aly..au iehsit noaptea l miezul noptzii,pe plaja..si sau plimbat..pe marginea apei..knd lui Tom ii vine ideea sa... `` bebe..hai in apa..sa..ne jucam..si..ne distram//noaptea in apa...`` `` bine bebe...`` “vai ce frig e tom!” “da…vad..e foarte rece apa. Brrrrr….hai sa mergem mai bine sa stam pe plaja. Vrei ? “da….e o idée foarte buna balonash” Cei doi se aseaza pe nisip si se uita spre cer. “ce frumoasa e luna….si uite cate stele” “da bebe , dar nicio stea nu e mai frumoasa ca tine.” “da,,,,,da,,,,,sigur” “vorbesc serios urato!” Tom o ia in brate si o saruta. “ma simt atat de bine in bratele tale” spuse aly “si eu la fel….nu mi-as imagina viata fara tine. Te iubesc mult!” Fara sa isi dea seama cei doi adormira pe plaja :X. La un moment data aly se trezeste si spune “tom….am adormit “ “da…..” “nu vrei sa mergem la hotel? Sa putem san e odihnim mai bine?” Tom ii ia mana si i-o saruta , apoi buzele , gatul , o umpluse pe aly de sarutari. “nu vreau sa plec din bratele tale” ”hai may balonash. Promit ca atunci cand ajungem in hotel nu o sa iti mai dau drumul” “bine….vezi ca te tin minte. Sa te ti de promisiune.” “a existat vreodata cand nu m-am tinut de promosiune?” “deocamdata nu” Ajunsi in camera cei doi se urca in pat , iar tom ii saruta buzele cu pasiune. Aly il ia in brate si in tine strans apoi il musca de gat. “auuuu” spuse tom aly rade “am numai semne de la tine bebe” “semne de iubire.” Cei doi adorm, iar de dimineata , ca de fiecare data , citesc tabloidele pentru a vedea daca se mai vorbeste de tom si Nicole. “ia sa vedem balonash. Cine pe cine mai barfeste:D “ Aly deschise revista , si exact la jumate era o poza cu ei doi sarutandu-se pe plaja. “vaiiii ce poze…..sunt cu noi tom” “da-mi sa vad!” “uite! Sunt facute alaltaieri pozele” ”da….pai nu sti cand m-am enervat eu si mai sa ma bat cu fotografii?” “da….stiu. mare greseala faceai daca dadeai in vreunu dintre ei. Ar fi fost un mare scandal” “atunci nu mai realizam. Ma enervase prea mult telefonul pe care-l primisem. Sti u…..nicole” “Da….eram langa tine. Stiu despre ce e vorba” Tom priveste pozele mai indeaproape “ce frumosi suntem . ne sta asa bine impreuna” Aly roseste si nu spune nimic. “te iubesc asa mult. Si esti fotogenica” spuse tom razand “da…..” rade aly “si eu te iubesc. Dar deja nu mai trebuie sa iti spun ca sti asta” “mie imi place cand imi reamintesti” si poza kre am puso e cu aly...adik q mine
18.12.200719.7KB
dap pai imi place sa pozez nush dak ma pricep da imi place:p eme crazy for bill hi hi crazy pedap pai imi place sa pozez nush dak ma pricep da imi place:P
08.02.200730.7KB
:zzz: galerie tokio hotel:zzz:
20.01.200817.5KB

 
am sa vir sa-ti fur ochi  :zzz:  :dinti: 
si eu mi-am dorit sa am ochi albastri numai ca au iesit nuam sa vir sa-ti fur ochi :zzz: :dinti: si eu mi-am dorit sa am ochi albastri numai ca au iesit verzi-caprui(habar nu am ce culoare au pt se schimba) incaz de ai sa observi cum ca ochii tai au alta culoare sa stii ca eu ti i-am inlocuit ,iar albastru ala frumos e la mine :rotfl:
19.06.200827.3KB
:rolleyes: galerie tokio hotel:rolleyes:
20.01.200866.1KB
culmea geloziei: sa fii gelos pe soare ca iti arde limbii franceze: sa-ti otravesti profa deCulmea geloziei: Sa fii gelos pe soare ca iti arde nevasta Culmea limbii franceze: Sa-ti otravesti profa de franceza cu verde de Paris Culmea hip-hop-ului: B.u.g. mafia sa lanseze o caseta cu cantece de craciun Culmea politetii: Sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne Culmea fotbalului: Sa inceapa meciul si sa scrie pe gazon 'Nu calcati spatiul verde' Culmea croitoriei: Sa cosi o pereche de chiloti pentru fundul marii Culmea turismului: Sa te plimbi cu avionul prin World Trade Center Culmea sovaielii: Sa ezit sa nu ezit... Culmea auzului: Sa auzi cum se crapa de ziua Culmea cruzimii: Sa-ti omori timpul Culmea norocului: Sa te calce o salvare Culmea nesimtirii: Sa scrii pe coliva la multi ani Culmea melancoliei: Sa cazi pe ganduri si sa-ti rupi mana Culmea inotului: Cu o mana sa inoti cu cealalta sa dai din picioare Culmea unui cutit de bucatarie: Sa taie pofta de mancare a mesenilor Culmea impotentei: Pana si degetul cu care iti impingi limba sa se inmoaie Culmea lacomiei: Sa mananci bataie si sa nu te saturi! Culmea orei exacte: Sa pui ceasul dupa radio si sa-l uiti acolo Culmea mancatului: Sa mananci cu vesta de salvare la gat si sa te inneci Culmea inocentei: O calugarita care lucreaza intr-o fabrica de prezervative sa creada ca face sacuri de dormit pentru soricei Culmea cea mai incredibila: Sa fi ciung de ambele maini si sa ai bataturi in palma de la laba Culmea justitiei: Sa condamni o curva la locul de munca Culmea yoga: Sa-ti tragi un cap in gura!!! Culmea casniciei: Sa stai la rand sa-ti regulezi nevasta Culmea culmi casniciei: Sa-ti sara randul Culmea prostiei: Un politist blond Culmea parasutismului: Sa sari cu parasuta si sa-ti dai seama ca-i plecata in Turcia.. Culmea World Trade Center: Urci cu liftul cobori cu biroul! Culmea ghinionului: Sa faci pe prostul si sa ramai asa! Culmea fizicii: Sa pasti un cal putere pe un camp magnetic Culmea ceasului desteptator: Sa sune ocupat... Culmea tatuajului: Sa-ti tatuezi pe penis un penis si mai mare! Culmea rabdarii: Sa iei apa in gura si sa stai cu fundul pe aragaz pana fierbe apa! Culmea ghinionului: Sa-ti recuperezi banii de la Bankcoop si sa-I bagi la FNI Culmea prostiei: Sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa vezi daca s-a stins Culmea inutilitati: Sa plantezi in Sahara placute cu 'Nu calcati pe iarba' Culmea agriculturii: Sa ari Calea Victoriei cu boii din guvern Culmea durerii: Sa-ti creasca un coi in talpa! Culmea somnului: Sa visezi ca dormi Culmea prostiei: Sa fii prost degeaba Culmea mizeriei: Sa aiba purecii paduchi Culmea politetii: Sa bati la usa si cand iesi afara Culmea aglomeratiei: Sa mearga soferu' de la autobuz pe scara Culmea neglijentei: Sa faci baie intr-o cada cu benzina si sa-ti aprinzi o tigara! Culmea iubiri: Sa-ti iubesti mana dreapta Culmea orbului: Sa-si vada moartea cu ochii Culmea suspiciunii: O calugarita care face matanii intr-un camp de castraveti Culmea agronomiei: Sa faci sa infloreasca un boboc de rata... Culmea slabirii: Sa slabeasca un ardei gras Culmea pescuitului: sa pui scrum de tigara in ac si sa prinzi peste afumat Culmea sexului in grup: Sa ramai pe dinafara Culmea telefoniei mobile: Sa iesi cu telecomanda in oras si sa sune Culmea zgarceniei: Sa-ti pui ceasul cu trei ore in urma ca sa faci economie de timp Culmea fotbalului: Sa deschizi frigiderul si sa strigi 'Goool!!' Culmea rasismului: Sa bei whisky 'Black & White' din pahare diferite Culmea timiditatii: Sa dai inapoi in fata unui ceas care o ia inainte... Culmea graviditatii politice: Sa intrerupi o sarcina de partid... Culmea culmilor: Mutul ii spune surdului ca orbul se uita la ei Culmea nicotinei: Sa fumezi tigara in latime fara filtru Culmea zgomotului: Sa faca dragoste 2 scheleti pe un acoperis de tabla Culmea zborului: Sa zbori prin cerul gurii Culmea matematicii: Sa stai de unu singur si sa te simti in plus Culmea tramvaiului: Sa-l traga politia pe dreapta Culmea zgarceniei: Sa speli hartia igienica si sa o pui la uscat! Culmea aglomeratiei: Sa cedeze soferul locul unei femei gravide Culmea furatului: sa-ti furi rufele de pe sarma Culmea nr. 2 a furatului: Sa te mai dai si in judecata... Culmea telefericului: Sa urci la Babele cu cabina ProTV Culmea strabismului: Sa se uite ciclopul chioras... Culmea imblanzitului: Sa imblanzesti fiare vechi Culmea chiorilor: Sa vezi dublu cu un singur ochi Culmea croitoriei: Sa intorci pe dos costumul lui Adam Culmea betivului: Sa ii lase gura apa Culmea transmisiei: Sa transmiti la radio si sa apari la TV Culmea saraciei: Sa cumperi mancare de la secondhand Culmea talk-sow-ului: Sa te inviti singur la emisiune si sa nu te lasi sa vorbesti Culmea interfonului: Sa suni si sa primesti ton de fax Culmea dragostei: sa te-ndragostesti de tine si sa-ti dai intalnire la restaurant
08.01.200755.7KB
web^ eu..:-&..web^
12.05.200815.2KB

 
buna buna! :hi:  :hi:  :hi: ...ai 13 si :uimit: ..la fel k mine, numai k eu am 18 :rusine: cv desprebuna buna! :hi: :hi: :hi: ...ai 13 si 1,63inaltime?! :uimit: ..la fel k mine, numai k eu am 18 :rusine:
10.02.200717.6KB
ji asta :rolleyes:  :rolleyes: galerie billji asta :rolleyes: :rolleyes:
11.09.200731.7KB
the gazette
15.05.200851.7KB
si asta e mai pun dupa c ma dak vreti... yo...:((si asta e ultima...va mai pun dupa c ma vopsesc....doar dak vreti...
06.09.200744.7KB

 
and another one  :rotfl: galerie georgAnd another one :rotfl:
30.04.200829.4KB
hai k incep shi yo sa pun! galerie tokio hotelhai k incep shi yo sa pun!
18.03.200767.5KB
ms mult celor kre mi-ati dat mai incerkt s vb q ea, dar park e mai rau..si chiar nu mai stiu c s imiMS MULT CELOR KRE MI-ATI DAT SFATURI...am mai incerkt s vb q ea, dar degeaba..aqm park e mai rau..si chiar nu mai stiu c s fac...uneori imi vn s m sinucid, desi asa nu cred k rez nik...nush, mam saturat s tot mai lupt,park m bat q morile d vant :( ..aqm sg lucru kre mar face s gand mai pozitiv,sami dea un motiv pt kre s mai traiesc,k s zs asa, e s iau leg q Bill K. :rolleyes: :( ..si venirea lui Manson in Rom!m bucur enorm!si o s m duc la conc lui, iar nimeni no sami stea in cale, ABSOLUT NIMENI!!!
07.02.200729.5KB
sa nu'l uitam p georg  :nod:  .... happy b'day :d pentru georgsa nu'l uitam p georg :nod: .... happy b'day :D
30.03.200821.6KB

 
..
[ma scuzati ca fac 2x post da nu stiu cum se pun mai multe imagini intr`un singur post...
si mai.. [ma scuzati ca fac 2x post da nu stiu cum se pun mai multe imagini intr`un singur post... Si mai sus am uitat poza.. Ma scuzati :zzz:
25.11.200930KB
bhooo ooo :limba: :(bhoOo oOO :limba:
27.10.200729.9KB
poza cu me si cu oana :d 
lolloholu meu  :nebun: our friends Poza cu me si cu Oana :D Lolloholu meu :nebun:
01.02.200824.3KB
e ft ft ft cn e david a mintit :x  :x sa vezi ce pumni ii trag ...cum sa spuna k paritzii ei sunte ft ft ft tare......dar cn e David ala???????? tampitul a mintit :x :x sa vezi ce pumni ii trag ...cum sa spuna k paritzii ei sunt mortzi :x :x ah pune cont!!!!!!!!!1vr sa vad ce face Ioana ....... hmm...........si ii mai zice k o cheama si Eve :x :x
09.03.200757.5KB

 
j galerie tomj
30.07.200730.9KB
alta... galerie georgalta...
15.04.200833.7KB
noua pe aici...pun shi yo o poza q me..kre sper sa mearga..   :)   sunt din ma numesc evelyne ( mi`ihy.....sunt noua pe aici...pun shi yo o poza q me..kre sper sa mearga.. :) sunt din petroshani,hd, ma numesc evelyne ( mi`i se spune eve sau elly) =D shi am 14 ani....
28.02.200811.1KB
asta ii mai veche
din 2005 park :zzz: 
da' imi plache :nebun: galerie gustavasta ii mai veche din 2005 park :zzz: da' imi plache :nebun:
23.04.200836.6KB

 
just my web! me, myself and i...( nu aruncati cu rosii) ha ha ha ha ha hajust my web!
13.09.200711.4KB
:hi:  :hi:  :hi:  a doua fata super de treaba e alina ! deci .... eu sunt prima cu care a vorbit si:hi: :hi: :hi: A doua fata super de treaba e Alina ! Deci .... eu sunt prima cu care a vorbit si la inceput nu ne-am inteles asa de bine ...dar un lucru ne-a apropiat ( si anume un fic ) si de atunci ne intelegem foarte bine . E zooper dragutza si ea ( de fapt toate sunt ) si e o prietena de nadejde ( va spun din proprie experienta ) ..Uitati-o pe Alina (a.k.a. Rogue )
02.02.200732.9KB
mai vineeee poze funnymai vineeee
19.03.20074.6KB
ce adidasi nashpa are  :rotfl: galerie tomCe adidasi nashpa are :rotfl:
22.06.200834.1KB

 
am doar un desen cu bill  :rusine: 
nu e asa reusit :|
da' ma rog  :zzz: fan-artam doar un desen cu Bill :rusine: nu e asa reusit :| da' ma rog .. plictiseala :zzz:
08.06.20087.4KB
hi,am vazut ca fiecare isi face topic asa ca fac si eu... =d 
eu sunt sa-mi ziceti cleo,am 13 ani siHi,am vazut ca fiecare isi face topic asa ca fac si eu... =D Eu sunt Claudia,puteti sa-mi ziceti Cleo,am 13 ani si m-am inregistrat pe forum pentru ca imi place la nebunie Tokio Hotel,in special Tom... :hi:
04.09.200749.7KB
nu a mers poja alexutzzzanu a mers poja
19.09.200832.2KB
asta nush dak a mai fost dar....se galerie billasta nush dak a mai fost dar....se iarta....nu?
30.03.200743.4KB

 
asta ii ultima, deocamdata :zzz: 
dak mai vreti, spuneti :hi: galerie billasta ii ultima, deocamdata :zzz: dak mai vreti, spuneti :hi:
21.04.200838.5KB
am votat si io  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: votati tokio hotel pt a merge la ema(europ musicam votat si io :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.09.20072.4KB
imi plac....da o sa aleg una.....nu imi place mai mult k celelalte preferate dar o nimeresc  :zzz:pff...atatea imi plac....da o sa aleg una.....nu imi place mai mult k celelalte preferate dar noah...care o nimeresc :zzz:
08.07.200844.2KB
vreau o poza cu un ananas :rolleyes: vreau o pozavreau o poza cu un ananas :rolleyes:
02.09.20087KB

 
galerie tokio hotel
25.08.200830.4KB
b:i  love mum :x fun with billb:i love mum :x
24.03.20074.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: barbie bill!!:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.09.200736.9KB
din sua , hollywood mai exact:d galerie tokio hoteldin sua , hollywood mai exact:D
16.04.200824.6KB
InapoiInainte