Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
sall!bn fac cum ramane cu sadikutzasall!bn fac :zzz::zzz:u cmf?fetelor cum ramane cu plimbarea?;););):zzz::zzz:
07.01.200755.7KB
acelasi feeling il am si eu tola_rock :(((((( :-< =(  =(  =( revista tokio hotel? la noi de ce nu?acelasi feeling il am si eu tola_rock :(((((( :-< =( =( =(
27.10.200754.4KB
trei alinatrei
29.04.20086.3KB
unic  si  ca vb ffffffff mult ceilalti nici nu mai timp sa spuna ceva.chiar vesel.ar fi mai multeUNIC si VORBARET,sa recunoastem ca vb ffffffff mult ceilalti nici nu mai timp sa spuna ceva.Chiar vesel.Ar fi mai multe cuvinte ,unul nu e de ajuns. :rotfl: :rotfl:
29.12.200728.3KB

 
ooooo ce dolcik e...imi vine sal pap :nebun: se vedetzi ce curvar se face cand o fi pt exprimareooooo ce dolcik e...imi vine sal pap :nebun: se vedetzi ce curvar se face cand o fi mare...srry pt exprimare :limba:
09.06.200831.7KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucate cu rbd :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.06.200813.3KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200833.6KB
alta... abdomenul lui billutzalta...
16.11.200721.6KB

 
ele sunt my bn sunt si yo pe acolo :zzz: our friendsele sunt my bestfriends, bn sunt si yo pe acolo :zzz:
24.02.200744.8KB
incep eu...  :d   :rusine:  
  incep eu... :D :rusine: "in fiecare zi cand soarele ma trezeste cu lumina lui orbitoare si imi umple sufletul de caldura,ma gandesc ...ca odata ma voi putea trezi alaturi de voi...dar apoi imi dau seama ca e numai un vis....un vis ciudat....care nu se va indeplini...noastre nu se vor intalni,dar eu incerc din rasputeri sa va gasesc prin afunda geanuna care se abate asupra mea ...si asupra spiritelor care inca va cauta...DC?...viata e doar un vis?e un vis....fara voi...si un cosmar de asemenea...VA IUBESC" :cool: :rusine: :dinti: :finger: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
12.07.200828.4KB
:nebun: galerie bill:nebun:
21.01.200826.3KB
esti o dulce si esti frumoasa siu nemachiata :zzz: symo_tomthesti o dulce si esti frumoasa siu nemachiata :zzz:
26.03.20084.5KB

 
cred ca lu tom ii era frig.... :rotfl: bill & tom - poze din vacantacred ca lu Tom ii era frig.... :rotfl:
05.01.200834.2KB
sper sa meraga poza..asha de beton arata :nebun: galerie georgsper sa meraga poza..asha de beton arata :nebun:
10.01.20075.9KB
yo yo@n@
25.06.200711KB
wawwww ce tare arati :hi:  :hi:  :hi:  :hi: just little devilwawwww ce tare arati nebunoooooo :hi: :hi: :hi: :hi:
02.04.200715.4KB

 
:hi:  :hi: bun venit miki & intrebare k tola_rock am pt tn cobra... :dinti: salutare!:hi: :hi: bun venit miki & cobra aceasi intrebare k tola_rock am pt tn cobra... :dinti:
14.11.200729.8KB
1.yo ias pune pasta de ras pe mana ji las gadila cu o pana pe spune k e il ador pe baiat nu ias1.yo ias pune pasta de ras pe mana ji las gadila cu o pana pe fatza 2.ias spune k e poponar(fara suparare.....doar il ador pe baiat nu ias putea spune asa ceva :nebun: ) 3.las pune sa se imbrace cu haine XXL(taman ceea ce nui place) 4.ias taia blugii la spate 5.iar imprumuta masina cea rosie ji aj veni cu ea k o zebra 6.ias lipi la subtzioara nijte smocuri de par :rotfl: 7.ias varui camera roz-bombon 8.ias inlocui boxeri cu tanga
08.03.200836.2KB
b; iar fac eu ce-s yo, taci si fa patu'. fun with billB; Iar fac eu patu??Tommmm, ce-s yo, camerista?/ T: Taci si fa patu'.
11.02.20078.3KB
inca una ca nu ma pot abtine :nod:  :rotfl:  :rotfl: galerie gustavinca una ca nu ma pot abtine :nod: :rotfl: :rotfl:
08.02.200721KB

 
asta ii una dintre pref mele :nebun: galerie tokio hotelasta ii una dintre pref mele :nebun:
10.04.200849.8KB
just style
25.02.200713.5KB
sa iti zik deea)...u vrei sa fii q gustav sau sa bag yo gasesc yo poza...q mai bag o poza ...adek 2ok..deci...andreea..(o sa iti zik deea)...u vrei sa fii q gustav sau georg...sau andres:-s...sau..o sa bag yo unu...aa...hhmm...jo...sau gasesc yo nume...uite...o poza...q JO...:D...ji mai bag o poza ...adek 2 q alina..sor'mea....:D:D
18.02.200723.8KB
te-ai simtit vreodata trist? ai avut vreodata senzatia ca viata nu mai are nici un rost si ca totiTe-ai simtit vreodata trist? Ai avut vreodata senzatia ca viata nu mai are nici un rost si ca toti din jur te urasc si ca esti un nimeni? Daca da, inseamna ca ai suferit o depresie. mie de multe ori mi se intampla....:(:(:(:(:(:(...shi de obicei is toate deodata:am luat o naote proasta,ma cert cu vreun prieten,ma cert cu parintzii sau cu fratele.....shi de multe ori gandul imi zboara la moarte:(:(:(:(
07.01.200719.6KB

 
scuze pt a 2 postare dar am uitat intrebare :rusine: 


dulce sau sarat?scuze pt a 2 postare dar am uitat intrebare :rusine: dulce sau sarat?
30.01.200880.2KB
:wink2:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ce frumos :nebun:  :nebun: galerie bill:wink2: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ce frumos :nebun: :nebun:
21.01.200828.3KB
draguta foc 
dar cred ca ai sa intri si tu in categoria fetelor care le voi fura ochii 
superdraguta foc dar cred ca ai sa intri si tu in categoria fetelor care le voi fura ochii super culoare ao ochi tai :nebun: pana la uram cred ca am sa fac o colectie intreaga de ochi deci daca va dispar ii gasiti la mine :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.06.200837.3KB
galerie bill
04.06.200812.6KB

 
somnoros  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie gustavSomnoros :nebun: :nebun: :nebun:
24.12.200721.4KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.20089.3KB
bill kaulitz: la cat de obsedat sexual e,poate vrea sa tio puna----- :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
ftBill Kaulitz: la cat de obsedat sexual e,poate vrea sa tio puna----- :rotfl: :rotfl: :rotfl: ft tare ....imi placeeeeee!!!!!!!! si o sa ii faca cunostintza cu Tom???? vr cont!!!!!!!!!sunt ft curioasa!!!! :hi: ;) :zzz:
03.02.200755.7KB
ce privire  :nebun:  :nebun: galerie georgCe privire :nebun: :nebun:
23.06.200855.8KB

 
:hi: galerie tokio hotel:hi:
06.05.200718.3KB
:nebun:  :nebun: galerie bill:nebun: :nebun:
09.02.200732.6KB
cat pot sa ador poza ca e mor dupa ea.... :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie tokio hotelcat pot sa ador poza asta...stiu ca e veche....da mor dupa ea.... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
12.11.200738.1KB
new picz alexutzzzanew picz
11.06.200828.6KB

 
hai sa pun poze cu ei ca mi-a dat dana ... am inceput sa ador simple plan simple planHai sa pun poze cu ei ca mi-a dat Dana ... am inceput sa ador Simple Plan
25.02.200718.7KB
tot de acolo :d galerie billtot de acolo :D
25.04.200828.2KB
stiu ca sunt fix stiulul celor de la bsb ! si seamana si cu blue ! si mie imi place melodia aia ! o:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Stiu ca sunt fix stiulul celor de la BSB ! Si seamana si cu Blue ! :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Si mie imi place melodia aia ! O canta Richie cred ! Ma enerveaza Chris pentru ca seamana cu un tip de care mi-a placut mie mult de tot si care ... well nu ma placea ! Cred ca a fost primul baiat de care m-am indragostit si el mi-a dat cu flita ! Asa ca... de-aia ma enerveaza ! De obicei ma enerveaza baietii blonzi tot din cauza asta !!! :x:x:x:x:x:x Hate them ! Dar nu conteaza .... oricum mie imi plac Us5 si Paula....mersi mult de tot ca nu i-ai injurat !
15.01.200722.8KB
rhiana e o paresuta si nu are dreptu sal injure pe bill si dak bill nu e inalt  ea e  presedinterhiana e o paresuta si nu are dreptu sal injure pe bill si dak bill nu e inalt ea e presedinte :rotfl:
01.02.201034.4KB
InapoiInainte