sall!bn fac :zzz::zzz:u cmf?fetelor cum ramane cu plimbarea?;););):zzz::zzz:
07.01.2007
55.7KB
acelasi feeling il am si eu tola_rock :(((((( :-< =( =( =(
27.10.2007
54.4KB
trei
29.04.2008
6.3KB
UNIC si VORBARET,sa recunoastem ca vb ffffffff mult ceilalti nici nu mai timp sa spuna ceva.Chiar vesel.Ar fi mai multe cuvinte ,unul nu e de ajuns. :rotfl: :rotfl:
29.12.2007
28.3KB
ooooo ce dolcik e...imi vine sal pap :nebun: se vedetzi ce curvar se face cand o fi mare...srry pt exprimare :limba:
09.06.2008
31.7KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.06.2008
13.3KB
:nebun:
11.05.2008
33.6KB
alta...
16.11.2007
21.6KB
ele sunt my bestfriends, bn sunt si yo pe acolo :zzz:
24.02.2007
44.8KB
incep eu... :D :rusine:
"in fiecare zi cand soarele ma trezeste cu lumina lui orbitoare si imi umple sufletul de caldura,ma gandesc ...ca odata ma voi putea trezi alaturi de voi...dar apoi imi dau seama ca e numai un vis....un vis ciudat....care nu se va indeplini...noastre nu se vor intalni,dar eu incerc din rasputeri sa va gasesc prin afunda geanuna care se abate asupra mea ...si asupra spiritelor care inca va cauta...DC?...viata e doar un vis?e un vis....fara voi...si un cosmar de asemenea...VA IUBESC" :cool: :rusine: :dinti: :finger: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
12.07.2008
28.4KB
:nebun:
21.01.2008
26.3KB
esti o dulce si esti frumoasa siu nemachiata :zzz:
26.03.2008
4.5KB
cred ca lu Tom ii era frig.... :rotfl:
05.01.2008
34.2KB
sper sa meraga poza..asha de beton arata :nebun:
10.01.2007
5.9KB
25.06.2007
11KB
wawwww ce tare arati nebunoooooo :hi: :hi: :hi: :hi:
02.04.2007
15.4KB
:hi: :hi: bun venit miki & cobra
aceasi intrebare k tola_rock am pt tn cobra... :dinti:
14.11.2007
29.8KB
1.yo ias pune pasta de ras pe mana ji las gadila cu o pana pe fatza
2.ias spune k e poponar(fara suparare.....doar il ador pe baiat nu ias putea spune asa ceva :nebun: )
3.las pune sa se imbrace cu haine XXL(taman ceea ce nui place)
4.ias taia blugii la spate
5.iar imprumuta masina cea rosie ji aj veni cu ea k o zebra
6.ias lipi la subtzioara nijte smocuri de par :rotfl:
7.ias varui camera roz-bombon
8.ias inlocui boxeri cu tanga
08.03.2008
36.2KB
B; Iar fac eu patu??Tommmm, ce-s yo, camerista?/
T: Taci si fa patu'.
11.02.2007
8.3KB
inca una ca nu ma pot abtine :nod: :rotfl: :rotfl:
08.02.2007
21KB
asta ii una dintre pref mele :nebun:
10.04.2008
49.8KB
25.02.2007
13.5KB
ok..deci...andreea..(o sa iti zik deea)...u vrei sa fii q gustav sau georg...sau andres:-s...sau..o sa bag yo unu...aa...hhmm...jo...sau gasesc yo nume...uite...o poza...q JO...:D...ji mai bag o poza ...adek 2 q alina..sor'mea....:D:D
18.02.2007
23.8KB
Te-ai simtit vreodata trist? Ai avut vreodata senzatia ca viata nu mai are nici un rost si ca toti din jur te urasc si ca esti un nimeni? Daca da, inseamna ca ai suferit o depresie.
mie de multe ori mi se intampla....:(:(:(:(:(:(...shi de obicei is toate deodata:am luat o naote proasta,ma cert cu vreun prieten,ma cert cu parintzii sau cu fratele.....shi de multe ori gandul imi zboara la moarte:(:(:(:(
07.01.2007
19.6KB
scuze pt a 2 postare dar am uitat intrebare :rusine:
dulce sau sarat?
30.01.2008
80.2KB
:wink2: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ce frumos :nebun: :nebun:
21.01.2008
28.3KB
draguta foc
dar cred ca ai sa intri si tu in categoria fetelor care le voi fura ochii
super culoare ao ochi tai :nebun:
pana la uram cred ca am sa fac o colectie intreaga de ochi
deci daca va dispar ii gasiti la mine :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.06.2008
37.3KB
04.06.2008
12.6KB
Somnoros :nebun: :nebun: :nebun:
24.12.2007
21.4KB
:nebun:
11.05.2008
9.3KB
Bill Kaulitz: la cat de obsedat sexual e,poate vrea sa tio puna----- :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ft tare ....imi placeeeeee!!!!!!!!
si o sa ii faca cunostintza cu Tom????
vr cont!!!!!!!!!sunt ft curioasa!!!! :hi: ;) :zzz:
03.02.2007
55.7KB
Ce privire :nebun: :nebun:
23.06.2008
55.8KB
:hi:
06.05.2007
18.3KB
:nebun: :nebun:
09.02.2007
32.6KB
cat pot sa ador poza asta...stiu ca e veche....da mor dupa ea.... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
12.11.2007
38.1KB
new picz
11.06.2008
28.6KB
Hai sa pun poze cu ei ca mi-a dat Dana ... am inceput sa ador Simple Plan
25.02.2007
18.7KB
tot de acolo :D
25.04.2008
28.2KB
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Stiu ca sunt fix stiulul celor de la BSB ! Si seamana si cu Blue ! :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Si mie imi place melodia aia ! O canta Richie cred ! Ma enerveaza Chris pentru ca seamana cu un tip de care mi-a placut mie mult de tot si care ... well nu ma placea ! Cred ca a fost primul baiat de care m-am indragostit si el mi-a dat cu flita ! Asa ca... de-aia ma enerveaza ! De obicei ma enerveaza baietii blonzi tot din cauza asta !!! :x:x:x:x:x:x Hate them ! Dar nu conteaza .... oricum mie imi plac Us5 si Paula....mersi mult de tot ca nu i-ai injurat !
15.01.2007
22.8KB
rhiana e o paresuta si nu are dreptu sal injure pe bill si dak bill nu e inalt ea e presedinte :rotfl: