Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: OnutzaGirl
 | Femeie 23 ani Galati cauta Barbat 24 - 51 ani |
|
|
Cobra
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
|
|
Salut ma numes Vlad , am 10 ani , am ochii caprui , parul maro sunt din BUcuresti
24.3KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
10 ani
sal cobra
sal miki
:X
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
Cobra o inrebare am pt tine :deci sa inteleg ca esti baiat si iti place th?
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
bun venit miki & cobra
aceasi intrebare k tola_rock am pt tn cobra... 
29.8KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|