mai pun nijte poze ..care le-am facut in weekendul asta
04.02.2007
27.5KB
05.06.2008
15.2KB
21.01.2008
4.4KB
:hi: :hi: :hi: :hi: hallo si bun venit :hi: :hi: :hi: kizzez si simtete bn printre noi
14.11.2007
26.8KB
Asta e pe desktopu' meu :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
De 1 saptamana
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.09.2007
25.6KB
"nu ma subestima"
si eu care am crezut ca nu stie sa se distreze ,dar se pare ca i-a luat pe toti
sta ce sta el cuminte ,dar si cand incepe :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.07.2008
37KB
B: ce ma mai doare gatul asta...nu vrei sa vii u sa-mi faci un masaj? pretty please...
07.09.2007
33KB
schwarzen_angel......e id-ul meu
12.06.2007
45.3KB
sooooooooo
20.01.2008
33.7KB
ok am uitat poooooooooooooooooooooza:"> :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: scuzeeeeeee!!
30.10.2007
41.4KB
* Salam, ieshi l tabla k mushtar nu stie..
* Roackere, partidu' t trimite l tabla!
* Mai lasati rumegatu' si trecetzi l scris
* Inchide dreaq paranteza k t bate vantu si faci otita..
* Nu mai beli fasolea si scrie..
* -5 k t dau q capu' d tabla pan' o s ai scris p frunte -5
* Voi n-ati aflat q s desfiintzeaza Gradina Zoologik?Se pare k au trimis rumegatoarele aici, in clasa...
* Diamantul e cel mai tare k are duritatea beton.
* Avetzi d citit Baltagul de Miahai Eminescu si Balada Miorita de Alecsandri
07.01.2007
60.2KB
B:Instinctul imi spune ca aia din fata e o romanca...
31.05.2007
37.3KB
:nebun:
11.05.2008
39.7KB
14.05.2008
56.2KB
Cu privirea asta.. topeste si icebergurile de la Alaska
24.12.2007
40.4KB
:nebun:
04.05.2008
10.1KB
Lol
23.06.2008
27KB
:hi:
06.05.2007
29.1KB
BILL 4 EVER!!! :D :nebun: :nebun: :nebun:
10.03.2007
41.9KB
:zzz:
06.05.2008
32.6KB
Ce scump e aici :nebun: :nebun:
21.06.2008
20.9KB
* 06.10.2005 - "Best Newcomer" and "Super Comet" awards at the annual Comet Awards.
*24.11.2005 - "Eins Live Krone" award
*01.12.2005 - "Bambi" award
*12.03.2006 - "Best Newcomer" award at Echo Awards.
*25.03.2006 - "Bester Newcomer" award at Steiger-Award
*06.05.2006 - "Golden Otto" award at Bravo Super show.
*22.05.2006 - "Music" press award at Bild Osgar
*15.11.2006 - World Music Award for Best Selling German Artist
de acum inainte vom pune aici premiile lor!!!!am uitat vreun premiu cumva:rusine: ?
07.01.2007
19.6KB
si a 2-a
____________________
a pardon:)..am 3 :limba:
09.09.2008
7.6KB
ink una
04.03.2007
32.2KB
... de 2 ori.. ieu :nod:
14.03.2008
26KB
:hi: totusi...si eu vreau ficul... :hi: datii acord!!!haidetzi :rusine:
31.10.2007
12.5KB
:rotfl: :rotfl:
12.06.2008
23KB
hi !
sper s ne intzelegem bine ;)
am si eo sa iti pon o itrebre ( cam stupida) :rotfl: :
imi dai si mie un mesaj privar cu id tau ;))?
31.05.2008
33KB
25.08.2008
33.8KB
canttt liveeee..lalala..xD
24.02.2008
28.7KB
27.05.2008
31.7KB
:dinti:
18.02.2008
30.2KB
hallo1 :hi: is nou pe aici.
29.08.2007
56.9KB
hai k mai pun nijte poze facute azi :D
19.03.2007
15.2KB
da da da :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: mai cva k in filme :rotfl: :rotfl: si dupa knd m vd MM ma ia si facem tained love in public :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sau mai tare anuleaza conc si m duce in culise :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: c mai aberez :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.03.2007
34.3KB
:hi: :hi:
22.01.2008
9.5KB
ink asteptam prima parte...so pls pune-o(prima parte mah :razz: )...haide...k sigur o sa fie tare fain ficu' asta...so..il pui dak te log yo mumos din inimioala??? :rusine: :rusine: ..hai k am dat in prosteala(imi place la nebunie) :hi: :hi: :hi: :hi:
prima parte...plzzz..poop ya..mai ales dak pui 1 parte :nebun: :nebun: :nebun:
04.09.2007
27.1KB
La mine am "inteligente" si "inteligentzi" kre dau massuri q c au la av.. pkt k am stres massu'.. Da' sati sa vedeti ce sts avea.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Si are la fitze fetitza asta.. de ma scoate din sarite.. de-aia n-a luat examenu'..
Da' stia sa ii injure pe TH :rolleyes: :finger:
Si" cateva" mesaje offline..
ingerasha cu 2peu (9/7/2007 8:26:00 PM): neatza all :D:D care vb cu mine :*:*:*:*
ingerasha cu 2peu (9/7/2007 8:59:38 PM): care vrei web?
ingerasha cu 2peu (9/7/2007 10:08:29 PM): care ma iubeste si pe mine ??
ingerasha cu 2peu (9/7/2007 10:52:31 PM): care vb cu mine la microfon ???pls k ma plictisesc
ingerasha cu 2peu (9/7/2007 11:33:43 PM): care ma ia de gajik????oferta in limita stocului disponibil
ingerasha cu 2peu (9/8/2007 12:13:49 AM): am plecat la nani care vine cu mine???:>:>:>
ingerasha cu 2peu (9/8/2007 12:19:45 AM): am plecat care vrea sa vina sa vina nul las eu ?? ....continuarea o zic in pv poooop cn vrea sa vina sami dea un beep k sa stiu
Daca nu ma scot din sarite specimele astea.. "mare frumusetze" .. pitica, grasa si proasta.. "idolu' " meu.. sau cel mai rau coshmar..
Am uitats a specific k ea asculta manele da' se da rockeritza.. si habar n-are formatii rock.. :rolleyes:
08.09.2007
55KB
sall girl:hi::hi::hi:kre sunt pasiunile tale?sper sa te simtzi bine;)