Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ioanacatalina la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Salaj
cauta Barbat
25 - 61 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / yo_4_th Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
Salut sunt Ioana shi sunt din Buc. Am 12 anishori shi sun a little crazy sau putin mai multasa shi va astept intrebarile

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Bun venit , Ioana ! Ma bucur ca ai intrat ! Crede-ma ... aici pe forum , toate suntem nebune rau de toot ! O sa te integrezi ! Intrebari ? Pai ... care e culoarea ta preferata ? ( nu negru )  Ce formatii  mai asculti ? Cam atat ! Pooooooooooooop si welcome!

yo_4_th bun venit ioana bucur intrat crede-ma ... aici forum toate suntem nebune rau toot integrezi **Admin**

13.7KB


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
sall girlkre sunt pasiunile tale?sper sa te simtzi bine

yo_4_th sall girlkre sunt pasiunile tale?sper simtzi bine

19.6KB


_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
cred k nu am pasiuni ci obsesii.1) sa iau poze de pe net
                                            2)sa asc in prostie th
                                             3) sa ma distrez
asa shi cred k am shi o pasiune: sa pictez
ahi mai asc fly project, pussycat dolls, dj project, sisu & puya, shakira, etc, etc, etc shi culoare preferata maro shi am shi o noanta aiai e gri


pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
welcome printe fanii th....

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sall yo_4_th ...bine ai venit

yo_4_th sall yo_4_th ...bine venit

55.7KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutareeeeeeeeeee kiss bn ai venit     si tu esti cea mai importanta de aici respesctul meu kisssssssssss            

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
kizz..welcome!!!!    

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
welcome!cu mareeee intarziere... :*:*:*:*:*

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutare tu esti cea mai aprope de mine poate ne vedem candva

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
da, tu de unde esti???

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587

Am Yo o intrebare .... :

Cum te'ai indragostit de TH ?? 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
yo's din targoviste daca era vorba de mine

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
o colega(adik my bestfriend) de a mea si'a cumparat primul lor album si eu i l'am cerut si dupa ce a mai fost la nush kti colegi a ajuns si la mine si prima melodie pe care am asc a fost durch den monsun si primul video si mi'a placut f mult. il asc in prostie si uitasem sa il mai dau ..... sper k ai inteles

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
dap!cel putin eu am inteles!

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
e bine! k nici yo nu ma inteleg kte o data

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
    apropo...esti tare dulcik!:*:*:*

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
da asai kiss you

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
pooopici pt tine:*:*:*

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
ms. ms. uite cineva care ma intelege, k mi se spune kteodata k sunt o enigma        

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
eh da!mie nu mi se pare!eu chiar cred ca esti o persoana foarte deschisa...

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
kteodata prea deschisa  

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
eh....nu conteaza...    

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
sweet_dd
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
buna, noi ne cunoastem de mult, si daca nu erai tu, nu dadeam de site-ul asta. Te pup si ai grija de tine..

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la