Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ioanacatalina la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Salaj cauta Barbat 25 - 61 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
Salut sunt Ioana shi sunt din Buc. Am 12 anishori shi sun a little crazy sau putin mai multasa shi va astept intrebarile
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devilish_girl
Der letze tag
 Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
|
|
sall girl  kre sunt pasiunile tale?sper sa te simtzi bine
19.6KB
_______________________________________ Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
cred k nu am pasiuni ci obsesii.1) sa iau poze de pe net 2)sa asc in prostie th 3) sa ma distrez asa shi cred k am shi o pasiune: sa pictez ahi mai asc fly project, pussycat dolls, dj project, sisu & puya, shakira, etc, etc, etc shi culoare preferata maro shi am shi o noanta aiai e gri 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
welcome printe fanii th....
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde
 Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
|
|
sall yo_4_th ...bine ai venit    
55.7KB
_______________________________________ De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel  Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst! Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst- Schrei!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
XSymoX
Ubers ende der welt
 Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
|
|
Am Yo o intrebare .... :
Cum te'ai indragostit de TH ??
_______________________________________ Now you're gone I realise my love for you was strong And i miss you here now you're gone I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall

Orange is a Fashion

Tell me if you wanna run ! let me be the reason let me please . i really need you and every moment in you're life you will spend it with me ! promise !
L O V E

|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
o colega(adik my bestfriend) de a mea si'a cumparat primul lor album si eu i l'am cerut si dupa ce a mai fost la nush kti colegi a ajuns si la mine si prima melodie pe care am asc a fost durch den monsun si primul video si mi'a placut f mult. il asc in prostie si uitasem sa il mai dau ..... sper k ai inteles
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
e bine! k nici yo nu ma inteleg kte o data 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
spioanca_the_best
Rette mich
 Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
|
|
da asai kiss you 
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Drinni
Ubers ende der welt
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
|
|
pooopici pt tine:*:*:*
_______________________________________

ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG BILL UND TOM! (1 September) ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
kteodata prea deschisa 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
sweet_dd
Membru nou
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
buna, noi ne cunoastem de mult, si daca nu erai tu, nu dadeam de site-ul asta. Te pup si ai grija de tine.. 
|
|
| pus acum 19 ani |
|