Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
eu ia-s fi tras mai multe palme. :x deci pana la urma a obtinut ce a vrut de la ei..eu ia-s fi tras mai multe palme. :x deci pana la urma a obtinut ce a vrut de la ei..".ei miam daruit virginitatea,si ea mie.." hai sa fim seriosi dupa ce si-a pus-o de atatea ori cu tom vrea sa-mi vanda gogosi ca mai era virgina?si el la fel. ,pt ea e o placere,iar uni chiar pun sentimente in chestia asta de incurcatura. :rotfl: :rotfl: :rotfl: cont te rog :hi: :hi: :nod: :nod: :zzz:
09.01.200814.9KB
sper sa nu mai fie posa poza :-d

o am giga poster   :nebun:  ( poza ) galerie tokio hotelsper sa nu mai fie posa poza :-D o am giga poster :nebun: ( poza )
17.05.200849.8KB
sal ce faceti th sunt cei mai tari nui asa!!! da stiatzi asta deja  :zzz:  :zzz:  :zzz: va astept pesal ce faceti th sunt cei mai tari nui asa!!! da stiatzi asta deja :zzz: :zzz: :zzz: va astept pe id emese_rose4ever
06.02.200728.9KB
galerie tokio hotel
27.05.200830.5KB

 
dap...yo is sigura k n-are nik cu ea..shi in leg cu urm 2 poze..el e..e data cand le-am vazut p undap...yo is sigura k n-are nik cu ea..shi in leg cu urm 2 poze..el e..e bill...prima data cand le-am vazut p un site m-am enervat la culme nici nu stiam sigur dak e el...dar apoi m-am uitat la bratele lui..clar..nu avea cum sa fie fata...iar a 2-a poza m-a lamurit...el era :( :( ..arata...jalnic...aman2...tom epare beat shi in suferinta ,iar bill...nici nu mai spoon :x :x :x ...shi dak va uitati cu atentie, veti observa k acelashi tricou il purta shi p plaja...cand era la masa aia cu tom...e identic :wink2: ...dar nush dc mama naibii poarta tricou cu buricu' gol..shi dc sta in pozitia aia??? :x :x :x :x :x ...poate incerca sa-l calmeze p tom..shi s-a aplecat putin :( :( ..oricum..urasc pozele astea :x :x :x :x ..shi...mai am poze cu tom cu freza aia ..e funny rau :rotfl: :rotfl: :rotfl: si are o fata.......e clar...era MANGA :rusine: :nebun: :nebun: :nebun:
05.09.200737KB
thx kestii iubesc si buzele..xd :rotfl: eu..:-&..thx symooo la mine..aceleashi kestii iubesc si eu... parul..okii..si buzele..xD :rotfl:
06.02.200855.8KB
galerie bill
27.05.200823.1KB
angel tom... galerie tomAngel Tom...
28.03.200728.2KB

 
n-ai zis daca acoturl sua pers din ca am pus cu el in n-ai zis daca acoturl sua pers din film....asha ca am pus cu el in "viatza de zi cu zi" vreau o poza cu.......bill shi tom imbratzishandu-se :dinti:
24.08.200827.8KB
moama dar dc nu mere???? :x  :x  :x --oops--moama dar dc nu mere???? :x :x :x
12.04.200748.9KB
sry de dublu e idiot~
 ink o poja cu de ciori~sry de dublu post ~netu e idiot~ ink o poja cu me~speriatoare de ciori~
06.07.200825.2KB
multumesc nu prea zambesc delocmultumesc Roxxy.. eu nu prea zambesc deloc
16.05.200819.1KB

 
bha..poza 9..:d miss..bha..poza 9..:D
24.08.20074.7KB
ep 36 :zzz:    



  tokio hotel tvep 36 :zzz:
24.07.200823.5KB
t: hai mah mai repede, fa poza aia k poate kd de aici si dak o sa kd te omor k imi trebuie doua zilet: hai mah mai repede, fa poza aia k poate kd de aici si dak o sa kd te omor k imi trebuie doua zile pt a mi se usk dreadurile :x
19.03.200733KB
uitati'va si voi...mie imi place cum ii sta :nod:  :nebun:  :nebun: s'a vopsit billu :x:x:xuitati'va si voi...mie imi place cum ii sta :nod: :nebun: :nebun:
24.05.200821.3KB

 
si iar.. maine plec l tzara

mai vb duminik searaaa... eu..:-&..poze...poze./. si iar.. poze... ces eu=)))))?? fetele.. maine plec l Tzara mai vb duminik searaaa...
14.03.200841.9KB
iete titlu: tokio hotel iti ghicesc viitorul  :rotfl: haidy k e zoopa poza  :nod: galerie tokioiete titlu: tokio hotel iti ghicesc viitorul :rotfl: haidy k e zoopa poza :nod:
10.09.200738.3KB
de asta ce just stylede asta ce zice-ti????
31.03.200719.3KB
biberon ,cel putin acolo se poate gasi e ca guma mesteci ca biberon ,cel putin acolo se poaTE GASI CEVA,suzeta e ca guma mesteci ca "prostul" la ea masina sau elicopter?
05.02.200833.7KB

 
miss..
15.07.200825.7KB
:(  :(  :(  :( esty lea:((
hai mei cu comm k sa puna ioana vlea k punetiva pe nobody's perfect:( :( :( :( esty lea:(( hai mei cu comm k sa puna cont!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lome Ioana vlea comm!!!!!!!!!! asha k punetiva pe treaba!!!!!!!!!
09.03.200757.5KB
:|....daca georg e cum e ? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: daca am repetat:|....daca Georg e pletos....Bill cum e ? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: oricum...scz daca am repetat :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
11.03.200843.3KB
ahamz..ji asta st yo...am nijte probleme cu cn ma pl ji st k ma pl..ma pl ji asa ma cunoasteti maiahamz..ji asta st yo...am nijte probleme cu cosii...dar cn ma pl ji st k ma pl..ma pl ji asa
30.03.200828.3KB

 
buey...yo nu am furat jur.....nu stiu unde este :zzz: (decat in buzunar) fun with billbuey...yo nu am furat ciocolata.....va jur.....nu stiu unde este :zzz: (decat in buzunar)
20.08.200728.5KB
inca una. :nod: alexutzzzainca una. :nod:
25.05.201027.5KB
t: deci io nu-s hac beat! doar putzin hac ametit! doar ata hac :rotfl: fun with tomt: deci io nu-s hac beat! doar putzin hac ametit! doar ata hac :rotfl:
24.03.20076.6KB
galerie gustav
10.05.200823.2KB

 
b: veniti de luati fun with billB: veniti de luati lumina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17.09.200726.5KB
ok pun pun dupa tomok pun pun
14.09.200728.7KB
geeze... c tare faza q bill&tom  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: saraca missy... cred sh yo k ageeze... c tare faza q bill&tom :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: saraca missy... cred sh yo k a ramas :uimit: !!! :rotfl: :rotfl: geeze!!! haide pune next k vreau sa vad qm o mutileaza p ann :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sa vz k iar o pupa tom, k multumire k a scapato d fuffy :rotfl: :rotfl:
12.11.20075.2KB
el e :nebun:  :nebun: bateristu trupei tiarra dk ati auzit de ea :zzz: ...tin leg q el si e super deel e Sebi(Sebastian) :nebun: :nebun: bateristu trupei Tiarra dk ati auzit de ea :zzz: ...tin leg q el si e super de treaba tipu :rolleyes: :wink2:
03.06.200715.7KB

 
yep... ai scris bn... :d :zzz: georg, bill, tom und gustav= cei mai frumy boys ever.. cn m ;) ..Yep... ai scris bn... :D :zzz: Georg, Bill, Tom und Gustav= cei mai frumy boys ever.. cn m contrazice?? ;) .. asta e fav mea
09.02.200727.3KB
mie tot asta mi-a iesit...si chiar mi-ar placea un duet cu bill....si mi-ar placea sa fim daca m-asmie tot asta mi-a iesit...si chiar mi-ar placea un duet cu bill....si mi-ar placea sa fim prieteni...nush daca m-as potrivi cu el...dar nici cu georg...suntem aceeasi zodie....berbec Bill: Thinks you're really talented and would love to sing a duet with you, but isn't really interested in a relationship other than friendship with you. Tom: Wants to play you as a guitar, every night in his hotel room! He thinks you're BANGING! Gustav: Kinda has a crush on you..but he's seen Georg looking at you like...wow...so he'll keep his paws off. Georg: Is totally in love with you! Haven't you noticed? Ask him to marry you and you'll be happy forever! :nono:
06.06.200711.9KB
si pun kteva poze cu formula veche ;) antic cafesi pun kteva poze cu formula veche ;)
11.05.200836.6KB
mai pun o poza cu mn ... p catedra in ora din romana knd nu o venit porofa :hi:  :hi:  :zzz:  :zzz:mai pun o poza cu mn ... p catedra in ora din romana knd nu o venit porofa :hi: :hi: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: .... sper sa va plak :rolleyes: :rolleyes:
09.02.200730.7KB

 
kiss ya all thnx pt calduroasa da si id u meu e:  doar d ak vreti sa ma strecurati si p mn prinkiss ya all thnx pt calduroasa primire...a da si id u meu e: angel_sanctuary483 doar d ak vreti sa ma strecurati si p mn prin lista voastra =(
05.09.200727KB
no comment ji ichno comment
01.04.200826.4KB
:wink2:  :dinti: galerie georg:wink2: :dinti:
04.05.200839.5KB
avalon again galerie georgAvalon again
20.06.200813.3KB
InapoiInainte