Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
:uimit: deci imi explica sh mie cnv poza k eu nu o inteleg :zzz: 
sh scz dak pun topicuri nu va:uimit: deci imi explica sh mie cnv poza k eu nu o inteleg :zzz: sh scz dak pun topicuri inutile..dak nu va place il stergeti da mai intai vreau sh eu sa imi explice cnv poza..pls :zzz:
22.07.200834.1KB
opsi am pus'o de 2 ori sorry  =( la asta facea reclama la noul mp3 player tokio hotel :rotfl:opsi am pus'o de 2 ori sorry =( la asta facea reclama la noul mp3 player tokio hotel :rotfl: :rotfl: :rotfl: as vrea sa'l am si eu :zzz:
03.04.200722.9KB
b..hmm...d fapt ..e chiar tare tipa...wow sexy :x !!! nu ji tu fun with billB..hmm...d fapt ..e chiar tare tipa...wow sexy ass.. Georg:Bill :x !!! nu ji tu
09.07.200737.1KB
:rotfl: eu..:-&..:rotfl:
09.02.200834.5KB

 
nu stiu=)) cca nu leam fct eu...k mie nu imi merge mi le face o amica cu psp...m bucur k plc..xdnu stiu=)) cca nu leam fct eu...k mie nu imi merge programul da mi le face o amica cu psp...m bucur k plc..xD :nebun: pupicuuu:X
23.02.200813.5KB
ep 34 :zzz: 



  tokio hotel tvep 34 :zzz:
10.07.200837.2KB
:nebun: ..,nice.. galerie bill:nebun: ..,nice..
18.04.200837.7KB
galerie tokio hotel
15.08.200844.4KB

 
srry dar nu a vrut sa o o pune aq... =( poza preferata q billutz:)srry dar nu a vrut sa o puna...poate o pune aq... =(
09.04.200722.9KB
:nod: eu..:-&..:nod:
08.03.200827.4KB
galerie tom
15.08.200810KB
:rolleyes: asta e pref mea lindsay lohan !!:rolleyes: asta e pref mea
12.09.200724.6KB

 
aici ii ingerul meu galerie bill aici ii ingerul meu
05.04.200730.7KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


gusty model  :nebun:  :zzz:  :nod:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gusty model :nebun: :zzz: :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.09.200742.9KB
tarirau pozele esti super gothic :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: just styletarirau pozele esti super gothic :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.04.200715.4KB
e una din mele ..aia de mai sus !!!  :nebun:  :nebun:  oricum ...mie toate pozele cu ei imi placE una din preferatele mele ..aia de mai sus !!! :nebun: :nebun: Oricum ...mie toate pozele cu ei imi plac .... :nebun: :nebun:
18.02.20073.9KB

 
:nod: eu..:-&..:nod:
08.02.200845.3KB
crezut k are totul despre bill:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:am crezut k are 60:rolleyes:
09.01.200719.6KB
ziua mea e pe 18 octombrie  :cool: 
anu' asta fac 16 ani :nebun: my b'dayziua mea e pe 18 octombrie :cool: anu' asta fac 16 ani :nebun:
03.05.200875.7KB
c haios e in poza asta :nebun:  :nod:  :zzz:  :zzz:  :zzz: galerie georgC haios e in poza asta :nebun: :nod: :zzz: :zzz: :zzz:
03.08.200730.6KB

 
vreau o poza cu bill cand i se vad boxerii :nebun:  :d )) vreau o pozavreau o poza cu bill cand i se vad boxerii :nebun: :D ))
10.08.200835.8KB
the gazette
15.05.200864.9KB
:x  :rolleyes: gusty si fane....:x :rolleyes:
25.02.200849.9KB
:zzz: galerie tokio hotel:zzz:
21.04.200827.3KB

 
b: unde sunt oare fanele din romaniak vreau sa le prezint astea, k sa vada si ele ce inseamnab: unde sunt oare fanele din romaniak vreau sa le prezint nemtoaicelor astea, k sa vada si ele ce inseamna cuvantul original si sa vada ce mumoase sunt app asta e cu dediktie speciala pt voi;)
06.03.200721.2KB
ce tare'i tipa.. fun with billb:aa..aaa..aaaa....aaaaa... ce tare'i tipa..
23.04.200719.3KB
chiar ca e stiti ce a spus tom intr-un asi putea trai niciodata fara bill,aja cum nu pot trai faraChiar ca e frumos....da stiti ce a spus tom intr-un interviu:,,nu asi putea trai niciodata fara bill,aja cum nu pot trai fara muzica''....aaa...ce romantic..nu credeam ca tom tine aja de mult la bill
18.04.200717.2KB
antic cafe
19.05.200825.1KB

 
nue kiar abdomenulo dar merge ...orkum este ( droooling *)  sexxxxyyyy :nebun:  :nebun:  :nebun:nue kiar abdomenulo dar merge ...orkum este ( droooling *) sexxxxyyyy :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.10.200717.9KB
ce dragalasa esti si sora ta la fel
si ce ochi albastri ai de te ineci in ei
mai pune pozece dragalasa esti si sora ta la fel si ce ochi albastri ai de te ineci in ei mai pune poze
26.03.20082.2KB
b: la, la ,la cum zicea kntecul, la, la ,la, la, la,la si iar cum mai zicea kntecul ala fun withb: la, la ,la cum zicea kntecul, la, la ,la, la, la,la si iar cum mai zicea kntecul ala
17.03.200710.3KB
pfuai...cu toate ca iubirea mea este si va fi bill  :nod:  ...daca bill nu vrea si ai asa o sansa cupfuai...cu toate ca iubirea mea este si va fi Bill :nod: ...daca bill nu vrea si ai asa o sansa cu Tom..care sincer ii si el o bunaciune .....who would say no? not me :rotfl: :nebun: :nebun:
23.05.200811.5KB

 
shi..dak tot suntem la capitolul sa mai pun shi yo..sper sa nu se repete galerie tomshi..dak tot suntem la capitolul alb-negru...o sa mai pun shi yo..sper sa nu se repete
29.04.200821.9KB
si eu... poza preferata q billutz:)si eu...
03.05.200741.1KB
poza preferata q billutz:)
09.04.200731.2KB
galerie gustav
10.05.200831.8KB

 
:zzz: eu..:-&..:zzz:
08.03.200827.7KB
:nebun: galerie tokio hotel:nebun:
17.04.200831.7KB
sdfsfs yo.. buey!!!sdfsfs
27.09.200824.1KB
daaaaaaa gata te stiu :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :zzz:  :zzz:  eee nici pe mine nu ma doare dedaaaaaaa gata te stiu :nod: :nod: :nod: :nod: :zzz: :zzz: eee nici pe mine nu ma doare de amarati mei din cls dar sunt niste nebuni care critica tot chiar daca pe eu nu se vad :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
03.04.200768.8KB
InapoiInainte