Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21 Profile
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
hey ya....ma numesc georgy,am 16 ani...sunt din buc....hate that...asa...sunt fana th de 1 jumate...imi place bill...si tom normal altceva?nu mai stiu ce sa zic...intrebatima voi dak vretzi sa aflatzi ceva...kiss ya si sper sa ne intelegem 
48.1KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
Sal!!!!!!!!sper s ti simtzi bn printre noi j iti trimit mooltzi puupici!!!!!!!! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
thnx fetele..si tie la fel d multzi pupuici kitty...am pus si poze da nu va speriatzi k?aaa...si o mik intrebare ...cum pun poza la av? 
27KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Drinni
Ubers ende der welt
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
|
|
willkommen!:*:*:*
_______________________________________

ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG BILL UND TOM! (1 September) ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
spioanca_the_best
Rette mich
 Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
|
|
salutare ....poooooop
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
salut.. bun venit pe forum!
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
k am inteles...thnx....ms fetele
27KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Green Acid Candy
Rette mich
 Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
|
|
welcome..bine ai aterizat printre noi 
_______________________________________

Id :stelutze_in_dungi
cu celalat id nu mai intru:] got it??xD Fer sure maybe..=| U wanna touch my tanana= ) ) ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE. Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
kiss ya all thnx pt calduroasa primire...a da si id u meu e: angel_sanctuary483 doar d ak vreti sa ma strecurati si p mn prin lista voastra 
27KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
BetTHy
Schrei
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
|
|
hello georgy...bine ai venit!...te poooooooooooop!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________ BetTHy-LoVe Is DeAd
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
Leb die sekunde
 Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
|
|
salllllll scz de intarziere dar nu am fost acasa
_______________________________________ Ma indoiesc ca stelele sunt de foc; Ma indoiesc ca soarele se misca; Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna; Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !
traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
sal si voua
27KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emo_fur_tom
Leb die sekunde
 Din: ..Kaulitz..
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 229
|
|
pls...da shi mie idu` tau bex 
_______________________________________

.Έ. ♥,,,*.Έ. ♥,,,*Ich Liebe Dich , Tom! .Έ. ♥,,,*.Έ. ♥,,,*
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexia_zuzu
Membru nou
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
|
|
sall 2 all...sunt alexandra dar prietenii imi zik alexia...am 13 ani...sunt din bucuresti si ii ador pe th...sper sa ne imprietenim...poop:*:*:* 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
buma zuzu!.... ..poop... da faci j u un topic... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|