Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
:nebun:  :nebun: galerie gustav:nebun: :nebun:
10.02.200715KB
mult prea :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :nebun:  :nebun: fun with tommult prea concentrat.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun:
13.11.200726.9KB
galerie gustav
10.05.200837.4KB
ba nu stiu ce sa zic, tipa aia de langa ea pare mai de mine, e mai matura :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Ba nu stiu ce sa zic, tipa aia de langa ea pare mai de mine, e mai matura :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nod:
23.12.200718.5KB

 
galerie bill
22.01.20085.2KB
ms ms :):*:*:*:* dupa tomms ms :):*:*:*:*
07.01.200713.9KB
da stiu am mai gasit si eu poze destea facute de anti fani chiar ma dispera nu au ce face :x  :x  :xda stiu am mai gasit si eu poze destea facute de anti fani chiar ma dispera nu au ce face :x :x :x uitativa si voi ce proasta e lumea care face asemenea poze :x :x :x
02.12.200725.2KB
buah tot yo:d:d salzzzbuah tot yo:D:D
15.09.200815.6KB

 
sper sa nu va speriati de mn. eram c'am obosita pt k am avut meci si acolo eram la o petreceresper sa nu va speriati de mn. eram c'am obosita pt k am avut meci si acolo eram la o petrecere :rusine:
21.02.200738.7KB
si inca una galerie tokio hotelsi inca una
06.04.200732.9KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200828.4KB
so pentru kaulitzab ...am sa pun prima parte ....:d si poze ku 
era o zi frumoasa de tocmai incepeaso pentru kaulitzAb ...am sa pun prima parte ....:D si poze ku personajele Era o zi frumoasa de toamna......scoala tocmai incepea .....Toti copii se ingramadeau pe poarta scoalii Elite way,una din cele mai bune scoli din Germania . Aglomeratia ......multimea de oameni se dadeau la o parte facandu'le loc celebritatilor din scoala lor ...cine altcineva decat bill si tom kaulitz ....care tocmai ieseau dintr-o limuzina neagra .....Toti aplaudau ...si cereau autografe .....In urmatoarea secunda Dintr-o dacia alba iesira cele mai dispretuite fete din scoala ...andra si deea .Erau considerate cele mai urate ....deoarece niciodata nu ieseau in orash nu se machiau ......invatau nimic mai mult. X:ia uite au venit si astea ..... D:offf ...in fiecare an acelasi cosmar ... A:da ai dreptate ....dar o sa mergem cu capul sus .. Andrei ii pune piedica un baiat si cade peste faimosul si parfumatul Tom kaulitz .. T:hey da'te dreaq de pe mine ..... A:scuze m-am impedicat .. T:iati o pereche de ochelari ...si inoieste'te si garderoba arati ca naiba .. A:mdeah ..ce crezi k am banii tai ....?? T:macar asha de forma ..te-ai uitat oleak in oglinda ..???? A: Repet nu-s bogata si nici faimoasa ca tine sin u-mi pasa cum arat.. T: Asta se vede..oricum arati ca naiba.. A: Merci T: Cu placere.. Tom pleaca cu grupul lui de bogatasi ......razand de ceea ce tocmai sa intamplat ... D:Ce ti-a zis needucatul ala ... A:ce mi se spune mereu ....k is nasoala ..... D:is tampitit .....si yo am avut o problema ku desteptu de fratisu ....ma facut buburuza ... A:in mm ....ma streseaza ..hai sa intram in scoala Knd dau sa intre in scoala ...o galeata de apa la cad in cap ..... A:ce pula mea care no am ....mai e si asta .... T:hopa ...andrutza ...a injurat ..... D:talk to the hand ..tomitza ...si dute’n mortii matii ... B:hopa bucuruza are tupeu ... D:ete ce sa zic ..sa trezit desteptul ..scuteste’ma draga .....vezi k ti s-au murdarit ciocatele ... B:vai draga da agresiva mai esty ..... D:hai pa ... A: Hai naibii la baie ca de data asta chiar aratam ca dreq..doamne una e se le fii indiferenta si alta e sa-si bata joc de noi mereu... D: Eu zic sa vorbim cu ai nostri sa ne muam de aici, adica nu or sa vreau dar totusi e o idee nu? A: Cu siguranta vor ei sa ne mute...nu cred... D: Nu mai fi asa de pesimista va fi bine ..spera doar.. A: Sa sper ca ce? Ca or sa cada bani din cer si sa-mi pot permite sa ma imbrac mai normal?Sa am fite si sa merg cu nasul pe sus? D: Da, terminam scoala, muncim si gata va fi bine.. A: NU va fi asa, cel putin nu si pentru mine... D: Stii ceva nu-mi stica si tu ziua mai mult decat au facut-o gemenii deja Fetele se duc la baie ......isi dau tricourile jos ..dar ce sa faca ....sa se duca la ore doar in sutien ... D:si ce facem??=)) stam asa?? A:da ai dreptate .... Deodata intra in baie o femeie mai batrana dar foarte bine imbracata ..... F:salut ...aratati foarte bine ...ce zicetzi de o parada a modei ...vreti sa participati?? D:vorbitit serios ???sau v-au trimis gemenii sa radeti de noi ... F:nu ma trimis nimeni ..pur si simplu cautam fete perfecte pt prezentare ....si am gasit .... D:sa ne mai gandim .. F:dar pana va ganditi ..nu vreti sa va schimbati lookul ...si hainele si tot?? D:dar nu avem bani .. F:totul e de la mine .... D:ok .. F:atunci sa mergem .... Fetele au plecat fara macar sa se gandeask .....Femeia ...le-a dus mai intai la o sedinta de machiaj ....apoi le-a luat haine si incaltaminte ...le-a dus la un coafor ..erau super schimbate ...nimeni nu le recunostea ..... Iata kum aratau ....prima e deea:D
17.02.200712.1KB

 
b: -hac- hai noroc lume!
t: bill iar te-ai imbatat?!
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with billB: -hac- Hai noroc lume! T: Bill iar te-ai imbatat?! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.02.200713.4KB
galerie bill
06.04.200754.9KB
ete aici yo si my best friend,b3@ete aici yo si my best friend,b3@
31.03.20079KB
:nebun:bbbbbvvvvvvv :nebun:
20.02.200741KB

 
dar orqum nu avea qm sa vb q aia .......mai ales p mess ptr k th abia are timp de doarma apoi sadar orqum nu avea qm sa vb q aia .......mai ales p mess ptr k th abia are timp de doarma apoi sa stea p mess :hi: :hi: :hi:
04.02.200945.4KB
:nebun: galerie gustav:nebun:
02.05.200825.6KB
se pare ca spiretele incep sa se incinga din ce in ce mai tare ,imi place asta  :nebun: 




netse pare ca spiretele incep sa se incinga din ce in ce mai tare ,imi place asta :nebun: net :uimit: :nebun:
24.01.200830.5KB
he is love :nebun:  :finger: galerie billHe is gorgeuos!!!!!!!!!i love him!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nebun: :finger:
02.02.200710.6KB

 
'' imaginea ta de demon se reflecta in undele malefice ale apei si cu o lacrima murdara de atata ura'' Imaginea ta de demon se reflecta in undele malefice ale apei si cu o lacrima murdara de atata ura ai rupt sufletul meu... Incerc sa te readuc la viata....dar la ce sa imi foloseasca ura ta? Acum ma sting usor de al tau dor si ma alatur in lumea ta.....adio viata mea!'' Singura in noapte Stau si ascult soapte Viata mi'am uitat Si nu a fost pacat. Stau si ma gandesc Cand am sa te intalnesc Sa'ti marturisesc Cat de mult te iubesc.<-------4 Bill :zzz: :zzz:
06.02.200757.5KB
hey!!!sunt dory , am 10 ani.sunt din shi sunt una dintre cei mai mari fani th din intreaga lume!!iihey!!!sunt Dory , am 10 ani.sunt din bihor(vadu-crisului) shi sunt una dintre cei mai mari fani TH din intreaga lume!!ii ador pe bill shi pe tom :) :) :)
26.10.200840.6KB
mda... nu arat a fotomodel nui asha? :nebun: pics with me:ddmda... nu arat a fotomodel nui asha? :nebun:
10.09.200739.3KB
:d  :nebun: eu..:-&..:D :nebun:
23.02.200841KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie bill:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
09.02.20074.7KB
ale dreku astea au facut poze cu toti membrii si pe rand si cu toti le... :x tom si fane....ale dreku astea au facut poze cu toti membrii si pe rand si cu toti deodata...sa le... :x
21.01.200816.9KB
cum sa pun poze la plz plz intrebari ????cum sa pun poze la avatar???plz plz plz
20.01.201022.8KB
de la cazino galerie tokio hotelde la cazino
25.04.200849.2KB

 
world has broken down 
every been turned around 
we feel no fear at all 
not at all 

we know toblack The world has broken down Every stone’s been turned around We feel no fear at all Not at all We don’t know what’s to come Our beginning had already begun And now we have to run Come on The last look back is black The night turns dark ahead When there’s no turning back We’re glad So glad No turning back No turning back Where have you gone? You made us feel so strong You lost us and now we are Alone It’s dark despite the light Tomorrow’s not in sight And we were born to go On and on The last look back is black The night turns dark ahead When there’s no turning back We’re glad So glad No turning back No turning back Let us run and don’t look back We leave behind a burning track Let us run and don’t look back We leave behind a burning track Come on Come on The last look back is black The night turns dark ahead When there’s no turning back We’re glad So glad The last looks back is black The night turns dark ahead There’s no turning back We’re glad So glad No turning back No turnïng back
07.01.200719.6KB
:hi: super boyfriendu tau :nebun:  :nebun: mai pune poze(cu tn :limba: ) :rotfl: wassup!!:hi: super boyfriendu tau :nebun: :nebun: mai pune poze(cu tn :limba: ) :rotfl:
30.10.200729KB
da  :nod: sunt baieti da' cultura manga ii cam schimba  :rolleyes: mai ales pe bou  :dinti: 

pozeda :nod: sunt baieti da' cultura manga ii cam schimba :rolleyes: mai ales pe Bou :dinti: Poze cu Takuya
19.05.200842.7KB
bunicii ma inebunesc cu th ca nu sunt calumea ca ne sucesc o iau razna :x  :x  :x  :x  :x  :x pro tvbunicii ma inebunesc cu th ca nu sunt calumea ca ne sucesc mintile...crek o iau razna :x :x :x :x :x :x
07.06.20088.7KB

 
:zzz:  :zzz:  ;) galerie tom:zzz: :zzz: ;)
07.02.200718.1KB
aia penultima e de la majorat.. yo am gasit poze doar q tortu' lor  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Aia penultima e de la majorat.. yo am gasit poze doar q tortu' lor :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Pare yummy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Iar am uitat k n-am voie dulciuri Da' e sooper:X:X :rotfl: :rotfl: :rotfl: Salivare plakuta fetele ! :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
12.09.200741.8KB
continui seria :wink2: 
acum poze cu trupa :nebun: the gazettecontinui seria :wink2: acum poze cu trupa :nebun:
15.05.200844.4KB
b:hai ma chiar numi dai carnetul de doar ca nu sunt prea talentat dar te rog...dak ma vad fanele caB:hai ma chiar numi dai carnetul de conducere...stii doar ca nu sunt prea talentat dar te rog...dak ma vad fanele ca nu stiu sa conduc ce zic? Soferul:nu pot...nu stii nici care e frana si care e ambreajul...mai exerseaza sorry...
04.02.200830.8KB

 
pls .. punea partea a 2-a :x f reusit fiku bv!!!!!!! :nebun:  :nebun: i`m your sister but can i fuckpls .. punea partea a 2-a :x f reusit fiku bv!!!!!!! :nebun: :nebun:
09.10.200840.8KB
si asta imi place mult poza preferata q billutz:)si asta imi place mult
01.04.20077.3KB
oricum e destul de recenta poza una din 13.03.08 ;), lisabona ;) s-a tuns ?!Oricum e destul de recenta poza ;) Poftim una din 13.03.08 ;), Portugalia, Lisabona ;)
31.03.200827KB
galerie tokio hotel
04.06.200822KB
InapoiInainte