Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
eo am numa visuri ciudate ori cosmaruri =( de mai multe ori am visat k ma urmaresc oameni care voreo am numa visuri ciudate ori cosmaruri =( de mai multe ori am visat k ma urmaresc oameni care vor sa ma omoara...si nush daca celalalte is reale sau doar in mintea mea....k trebuie sa mor k n-am niciun scop in viata...si nici amu nustiu scopul...nu cred k exista...si vreau sa mor.....si cel mai groaznic vis al meu se intampla de foarte multe ori...nu m-a lasat nici in iulie.....mereu visez k trebuie sa ma trezesc sa merg la scoala...sau uit teme si lucruri din astea....si odataprin iulie m-am trezit la 7 si am crezut k trebuie sa merg la scoala si am crezut k am primit un atac de inima :rotfl: :rotfl: :rotfl: :x :x :x
28.08.200818.5KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: sweet love and goodbye [+18 nu excesiv]nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
07.12.200741.6KB
eu ma regasesc in melodiile lor  :nebun:  :nebun:  :nebun: simple planEu ma regasesc in melodiile lor :nebun: :nebun: :nebun:
25.02.200757.4KB
inca galerie tokio hotelinca
11.04.200837.1KB

 
skooooopm :nod:  :nod:  :nod: galerie georgskooooopm :nod: :nod: :nod:
27.10.200728KB
tare e poza;):rotfl::rotfl::rotfl:ce tare e poza;)
07.01.200719.6KB
da mai pune esti dragutza
u nu...oh dar esti frum alexutzzzada mai pune esti dragutza u nu...oh dar esti frum
19.01.201045.6KB
saracu tom.....se vede ca voia sa scape de ea :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:saracu tom.....se vede ca voia sa scape de ea :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.200845.8KB

 
antic cafe
19.05.200828.1KB
ms roxy

eu si cu my semanam deloc :d mems roxy eu si cu my sister...nu semanam deloc :D
09.08.200820.4KB
moama m-a bufnit rasu e soper rugaciune pentru thmoama m-a bufnit rasu e soper
07.06.20088.7KB
te inteleg perfect ioana pt k si eu sunt in la fel....si ce dak ne uitam dupa alti facem o de cete inteleg perfect ioana pt k si eu sunt in la fel....si ce dak ne uitam dupa alti baietzi....nu facem o crima.....:zzz::zzz:
19.01.200755.7KB

 
bill this life...bill
17.07.200824.5KB
am vrut sal scryu iery da nam putut ji nu jtyu cad o sa pot maine sau pentru ich liebe dicham vrut sal scryu iery da nam putut ji nu jtyu cad o sa pot maine sau poimaine=)=)=)multzumesc pentru complimente:zzz::zzz::zzz:
08.01.200720.8KB
juamtate romanca jum rusoaica :zzz:  :rusine:  :dinti:  --oops--juamtate romanca jum rusoaica :zzz: :rusine: :dinti:
24.04.200739.4KB
ii sta bine shi cu paru' parca nu mai e tom al nostru fara mopuletzu' lui in cap(scz pt vocabularii sta bine shi cu paru' scurt....da' parca nu mai e tom al nostru fara moPULEtzu' lui in cap(scz pt vocabular da' nu pot sa ma abtzin)......ce zicetzi??? :zzz: :zzz:
03.07.20089.3KB

 
:rolleyes: wassup!!:rolleyes:
24.11.200732.2KB
asta-i una din dak e mai veche :nebun: galerie billasta-i una din preferatele mele..chiar dak e mai veche :nebun:
18.04.200826.6KB
ink o pic galerie tokio hotelink o pic
09.03.200823.6KB
rvenind in este varza din germania  andra [andrk22]rvenind in Germania.....asta este varza din Germania
13.06.200856.5KB

 
soooper de my sexy devil c ziceti? poza preferata q billutz:)soooper dolcce!!! dar de my sexy devil c ziceti?
03.04.20074.3KB
:limba: eu..:-&..:limba:
08.02.200824.7KB
ce sweet e  :nebun:  :nebun: galerie gustavCe sweet e :nebun: :nebun:
07.09.200735.7KB
ms. aia e cul naturala a parului meu deuums. aia e cul naturala a parului meu
03.06.200819KB

 
asai da poate ne asteapta pe sti de existenta a sarutat el o fata din care yo fi dat tom ca lal iiasai da poate ne asteapta pe noi............o sti de existenta noastra?.........visez.......sigur a sarutat el o fata din care yo fi dat tom ca lal ii mai pervers :dinti: :rotfl: :rotfl:
05.04.200716.3KB
galerie tom
15.08.200810.4KB
adresa de id este   (ma poti gasi) soapteadresa de id este amaremigdale (ma poti gasi)
18.04.200835.1KB
yeah baby :x:x:x :nebun:  :nebun:  :nod:  :nod: galerie gustavmetallica.. yeah baby :X:X:X :nebun: :nebun: :nod: :nod:
03.08.200733.9KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: galerie tokio hotel:nebun: :nebun: :nebun:
06.06.200824.7KB
another one... galerie tokio hotelAnother one...
08.01.200740.9KB
oriqm e un sweet :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :rolleyes:  :wink2: galerie billoriqm e un sweet :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rolleyes: :wink2:
10.02.200749.8KB
ca... galerie tokio hotelca...
21.04.200838KB

 
mai pun!        t: deci sa ma salveze cineva! bleach! fun with tommai pun! t: deci sa ma salveze cineva! bleach!
26.03.200724.2KB
mie imi place asta :) galerie billmie imi place asta :)
23.05.200827.7KB
multumesc fetele mult nu carliontzi sunt parul meu natural si m-am vopsit cu vopsea nu nuantator !!multumesc fetele mult nu carliontzi sunt parul meu natural si m-am vopsit cu vopsea nu nuantator !! :zzz: :zzz: :zzz: uitati poze mai noi cu mine si cu bebeul meu !!
25.10.200735.5KB
sau poate retin repede ,si nu au nevoie de prea multa toceala sau au cazut pe voi sunteti parteasau poate retin repede ,si nu au nevoie de prea multa toceala sau au cazut pe subiecte daca voi sunteti partea negativa eu voi fi cea pozitiva relelor :zzz: :zzz: :zzz: :limba:
26.03.20085.7KB

 
peace! mepeace!
14.08.200827.9KB
bun baiatul a ramas ca la poarta 9 si nu stie ce sa faca ,dar altul nu mai era pe acolo sa rezolvebun baiatul a ramas ca la poarta 9 si nu stie ce sa faca ,dar altul nu mai era pe acolo sa rezolve problema? N E X T,nu ma lasa in plop.Ceti veni sa il inchizi? =( nici nu aI TERMINAT POVESTEA. POTI SA-L INCHIZI DUPA CE O TERMINI DACA VREI ,DAR NU NNE LASA CU BUZA UMFLATA. =( CONCLUZIE - CONTINUA TE ROG MUMOS. :nod: :nebun: :zzz: ASTEPTAM SA VEDEM CAND APAR th EI INCA NU AU INTRAT IN POVESTE.DECI MAI AI PANA LA SFARSIT.
04.01.20089.4KB
meine meine "imo" izbire :rotfl:
03.05.200840.6KB
sexxy rau tipa.. imi plac fetzei :rotfl: galerie georgSexxy rau tipa.. imi plac trasaturile fetzei :rotfl:
20.06.200814.3KB
InapoiInainte