Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
d rev:| bulinutza colorata:-D rev:|
05.01.200826.4KB
galerie bill
21.01.200821.4KB
llaaaaa llaaa eu..:-&..llaaaaa llaaa
20.01.200819.1KB
voi cum tehnice de copiatvoi cum copiatzi?:rotfl:
10.01.200719.6KB

 
the gazette
14.05.200847.3KB
cool...si aici se potriveste comment-ul ala:tarzan partea a doua  :rotfl: devilishcool...si aici se potriveste comment-ul ala:tarzan partea a doua :rotfl:
03.06.200742.2KB
pune-mi si mie unde ai am cautat pe youtube si nu prea am eu dar nu am gasit melodia kool savas -pune-mi si mie melodia...de unde ai gasit-o...eu am cautat pe youtube si nu prea am gasit...traduc eu dar nu am gasit melodia
11.06.20075.2KB
vreau o poza cu harta japoniei :rotfl: vreau o pozavreau o poza cu harta japoniei :rotfl:
26.07.200826.3KB

 
in rette mich  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie georgIn rette mich :nebun: :nebun: :nebun:
23.06.200835.2KB
in sf miam gasit si o prietena f buna..o adev sysa :d ea este adela, dar nu e din buc, e din main sf miam gasit si o prietena f buna..o adev sysa :D ea este adela, dar nu e din Buc, e din Tg.Mures..oriqm ma inteleg super bine q ea :wink2:
19.05.20074KB
u hurt my ti'am dat acum un p.m. ^^ yeb or yngvild, the mind hasn't just settled yet. U hurt my bubble. Chupa ti'am dat acum un P.M. ^^
26.01.200824.5KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200826KB

 
asa billu :finger: 
na ca si el arat cu dejetelu galerie billasa billu :finger: na ca si el arat cu dejetelu
15.06.200811.1KB
the gazette
14.05.200853.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: da nu kre k ar spone billutzy ajea cva :rolleyes: ...da oriq mijto :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl: da nu kre k ar spone Billutzy ajea cva :rolleyes: ...da oriq mijto :rotfl: :rotfl: ia sa incerk si yo: T:shit...Bill..uite c moaka are asta de lanaga mn... B: taci ma k te aude...si schimba-ti moaka ka u arati mai rau k ea Gusty:ba..yo tre sa stau langa purcik asta blonda....c ghinion Ge:ia gata mey...ce va luati de obithele mele matusi T,B,Gusty:whaaaaaat???????sonteti rudeeeeee??????? :x
06.07.200736.5KB
h galerie billh
30.07.200743.6KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: galerie georg:rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.06.200830.7KB
n-ai cum sa nu-l iubesti  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie georgN-ai cum sa nu-l iubesti :nebun: :nebun: :nebun:
03.05.200829.5KB
de pe e super tare!bv u tare colinda km dusa...:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:mor de ras........sunt pe jos:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:deci e super tare!bv u ioana......esty tare rau:rotfl::rotfl::rotfl:;);):zzz::rotfl:
15.01.200755.7KB
de craciun bill i-a daruit lui tom coditele inapoi dupa ce cu o seara inainte i le este   ceas(nu-miDe craciun BILL i-a daruit lui TOM coditele inapoi dupa ce cu o seara inainte i le taiase. cuvantul este ceas(nu-mi veni alt cevas) :limba:
04.01.200813.6KB

 
uhh !!! :rotfl:  galerie tokio hotel uhh !!! :rotfl:
10.05.200733.6KB
si ult.... :nebun:  :rolleyes: galerie tokio hotelsi ult.... :nebun: :rolleyes:
18.02.200726.4KB
galerie gustav
10.05.200820.9KB
si inca una dupa tomsi inca una
10.02.200741.3KB

 
:uimit:  :nod:  galerie tom:uimit: :nod:
09.11.200724.3KB
sa ramanem ceea ce nu vreau sa sa fii mort decat - multumesc nu este n-am ce e
ce ma incearca candSa ramanem prieteni Esti ceea ce nu vreau sa fiu Preferi sa fii mort decat Bill Linge-ma - multumesc nu este nevoie Habar n-am ce e Ce ma incearca cand esti aici Fata de fund - nu o lua personal Nu vorbesc asa porcarii ca tine Nu imi plac aceleasi trupe ca tie Asta e ok pentru mine Dar fa-mi doar placerea asta Te rog, nu lasa sa fim prieteni Prefer sa nu ne putem suporta Sa nu fie nici macar o idee E mai bine decat sa lingusesti Mai bine sa nu fim prieteni Dar asta e ok pentru tine -sau nu? Fara genuri ca mine si ca tine Ar fi insa plictisitor In fiecare zi trebuie sa te vad Si pe ceilalti care te inteleg Esti cel mai tare dintre idioti Lant cu tinte si tatuaj Mami permite totul De aceea porti izmenele lungi ale lui taticu Nu port asemenea porcarii ca tine Nu imi plac aceleasi fete ca tie Asta e ok pentru mine Dar fa-mi doar placerea asta Te rog, nu lasa sa fim prieteni Prefer sa nu ne putem suporta Sa nu fie nici macar o idee E mai bine decat sa lingusesti Mai bine sa nu fim prieteni Este ok pentru tine -sau nu? Fara genuri ca mine si ca tine Ar fi asa plictisitor Nu fi asa dragut decat daca esti cu adevarat Am inca un sfat bun pentru tine Te rog, nu lasa sa fim prieteni Prefer sa nu ne putem suporta Sa nu fie nici macar o idee E mai bine decat sa lingusesti Mai bine sa nu fim prieteni
07.01.200719.6KB
:*:*:*:* :x:x:x hallo girls:*:*:*:* :X:X:X
27.06.200814.4KB
nu as fi putut refuza cred ca pot sa-ti spun craciun fericit , cu toate ca a trecut ,dar la momentulnu as fi putut refuza invitratia.Acum cred ca pot sa-ti spun craciun fericit , cu toate ca a trecut ,dar la momentul acela nu mergea forumul si nu am putut.Dar am sa va urez si un an nou si plin de bucurii in caz de nu o sa mai fiu sa intru pe forum de anul nou , pt ca am sa plec la bunici in vizita si acolo nu am net. :hi:
27.12.200723.6KB

 
imi incerc si yo norocul  :zzz: 
  b:deci va rog frumos zicetii sa se deie de lg mn ca-i miroaseimi incerc si yo norocul :zzz: B:deci va rog frumos zicetii sa se deie de lg mn ca-i miroase prea tare gura!va rog fruos ca mi-e rusine sa-i spun yo!va rog... =( =( =(
05.08.200738.1KB
galerie bill
22.01.200812.2KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200834.8KB
galerie tokio hotel
09.02.200759.1KB

 
asha inca o poza ku persoana mea ...dak yot am lipsit atat ...m'am si schimbat si caracterul siasha inca o poza ku persoana mea ...dak yot am lipsit atat ...m'am si schimbat si caracterul si freza ...so ...noua mea freza
28.05.200722.9KB
mishto tare fikul, next :hi:  :hi:  :hi:  :hi: sweet love and goodbye [+18 nu excesiv]mishto tare fikul, next :hi: :hi: :hi: :hi:
02.12.20073.2KB
aham...e si din reclama aia...da m-am inspirat dintr-un mesaj pt casutza vocala care il aveam eu inaham...e si din reclama aia...da m-am inspirat dintr-un mesaj pt casutza vocala care il aveam eu in vara.... :rotfl: oricum.... Ge:moama ce bine arata tipa... T:mda....stiu....si e si buna la pat.... Ge:..e prietena mea....:|:|:| T:..hm...hm....glumeam :zzz: :uimit: :uimit: :uimit:
23.12.200723KB
:hi: this is me.......:hi:
04.11.200737KB

 
tu de-acolo, vino :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with billTu de-acolo, vino incoa!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.02.200732.8KB
bill kaulitz: iam cerut idul tau la sa ma asigur ca ai ajuns intreaga de la poarta pana la usa?
deciBill Kaulitz: iam cerut Idul tau la Ray...vroiam sa ma asigur ca ai ajuns intreaga acasa Bibby: de la poarta pana la usa? deci ii soper faza pune contu k is dependenta :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
02.02.200733.9KB
ups am mai pus poza asta:( galerie tomups am mai pus poza asta:(
22.06.200828.6KB
:nebun:  :nebun: galerie gustav:nebun: :nebun:
02.05.200815.4KB
InapoiInainte