Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
:rusine: wassup!!:rusine:
25.10.200733.3KB
t:biiilll! l am am nevoie la ma...k te calca masina! fun with billT:Biiilll! ufff....iar l am pierdut..Bill am nevoie la toaleta Ge:Stai ma...k te calca masina!
07.07.200752.2KB
the gazette
15.05.200849.2KB
a!si o poza tare q el...c fatza are :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:a!si o poza tare q el...c fatza are :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..tare nu? :D :zzz:
10.02.20077.8KB

 
... :dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti: yo.. buey!!!... :dinti: :dinti: :dinti: :dinti:
27.09.200833.6KB
(din eu nu am nici o intrebare pentru tine , vreau decat sa imi cer scuze ca ati trebuit sa imi:hi::hi::hi:Salut (din nou...):hi::hi::hi::hi:! Eu nu am nici o intrebare pentru tine , vreau decat sa imi cer scuze ca ati trebuit sa imi suportati prostia ! Si acum imi pare rau ca va pun pe toate la munca ! Sincer imi pare rau ! =(=(=(=(Eu nu am nici o intrebare pentru tine ca stiu tot ! Poate fetele ...
06.01.20079.6KB
:rusine: eu..:-&..:rusine:
08.03.200830.6KB
:nebun: galerie tokio hotel:nebun:
17.04.200811.6KB

 
poza preferata q billutz:)
09.04.200720KB
:rolleyes: yo...:((:rolleyes:
17.03.200827.3KB
care e chestia cu v.i.p- ul pt ca nu am prins ideea :rolleyes: intrebari ????care e chestia cu V.I.P- ul pt ca nu am prins ideea :rolleyes:
17.05.200813.2KB
galerie tokio hotel
27.05.200824.3KB

 
parte rau da nu ma pot opri... galerie tomTomitza...imi parte rau da nu ma pot opri...
28.03.200734.5KB
galerie tokio hotel
27.05.200831.6KB
:rotfl:  :rotfl: yo tot pun  :rotfl: scarile  :rotfl:  :rotfl:  symo_tomth :rotfl: :rotfl: yo tot pun :rotfl: Coborand scarile :rotfl: :rotfl:
06.02.200840.3KB
spuneti ce parere aveti despre abdomenul lui billutz ....eu una sunt .... :nebun:  :nebun:  :nebun:spuneti ce parere aveti despre abdomenul lui billutz ....eu una sunt .... :nebun: :nebun: :nebun: ..... * iar daca mai gasiti poze postati le aici :D :nod:
23.10.200718KB

 
pana la urma , cu ajutorul lui tom bill ajunse in tarziu g se afla afara impreuna cu tom si c inPana la urma , cu ajutorul lui tom bill ajunse in camera……noaptea tarziu G se afla afara impreuna cu tom si C in asteptarea unui taxi care urma sa o duca p G intro casa de care nu stia nimeni nimik……. G:uite vine…pa C ….o sami fie dor de tine Tom C:sa ai grija de tine Tom:incearca sa te intorci G:ok pa …a si era sa uit sa ma inviatati la nunta ca o sa vin sigur T&C:normall paaaaaaa De dimineata aceasta ajunse la acea casa pustie, in care urma sa locuiasca… desi avea tot cei trebuie,piscine Jacuzzi si un lac in spate , se simti ffff singura…… Dupa un an de locuit singura in casa vecina se muta cineva…… astepta sa vada cine…..o masina neagra parka in fata casi iar din ea iesi un baiat brunet inalt care incepu imdiat sa care si el in casa diverse lucruri ………. G cand il vazu iesi afara si il salute G saluut Bill:salut… G:ma numesc G …p tine cum t keama? B:aaaaa a pe mine?aaaa leo aa da leo G:incantata B:si eu :nebun: G:vrei sa tea jut? B:da ..daca vrei Dupa vreo 3 ore totul inn casa noua a lui bill er aranjat su pus la locul lui.G pleca acasa iar bill primi un telefon de la tom Tom:sal …c faci frate? Bill:no sati vina sa crezi tom cine ii vecina am Tom:dak ii mumosa fata vin ji io C:tom vezi k eu te aud Bill:e Gabrielle Tom::uimit: c? Bill:ce ai auzit si ma ajutata sa aranjez casa si si Tom:bill bill oprestete!vati impacat? Bill:nu sti nu ma recunoscut si iam zis ca ma numesc leo Tom:nush ce sa zic da nu cred k ii prea bine k aim mintito….acuma io is in drum spre tine….cand o sa ma vada….. Bill: lasa k nu o sa te vada…… Tom:ok Tom ajunse…..G nul vazu deci totul era ok……dupa o sapt in care bill se tinea numai upa G ..dak ea uda gazonul asta faea si el…..dak ea se plimba ei se “intalneau”in parc..in concluzie oriunde se afla G se afla si bill…….intro zi G era afara si citea… Bill:tom!!!!!!!!!!!tom!!!!!dami o carte striga acesta fugind prin casa……acesta ii dadu o carte lui bill,care o lua fara sa se uite la c ii dadu tom si iesi afara cu cartea Bill:ooo G c faci aici? G:citesc…tu? B:c coincidentasi eu…si se aseza p iarba langa ea G:citesti? Bill:nu stia titlul,si in timp c cauta zise:oo e o carte plina de aventura,super,a si se numeste”Sex-1001 moduri” G:incepu sa rada zgomotos BIL:care numai acum isi dadu seama c zise: la c te poti astepta de la un obsedat?...si dintro data bill incepu sa tzipe
04.03.200727KB
de cand avea 18-19 ani  * miss that times*  =( oitzaaa galerie georgDe cand avea 18-19 ani * Miss that times* =( Oitzaaa :nebun::nebun:
20.06.200846.8KB
.. da.. as vrea eu.. si cat.. despre tom.. cu siguranta il voi nah el sa saliveze la  .. ehh.. eu.. da.. as vrea eu.. si cat.. despre Tom.. cu siguranta il voi intalni..xD... nah el sa saliveze la mine?=)).. .. ehh.. eu numai kum..ii adu numele tremur toata.. mankaias.. cioculetu:X
16.05.200843KB
sunt super pozele ft ft just me ...a blonde in this cool worldsunt super pozele .......esty ft ft dragutza:*:*
05.03.200757.5KB

 
deci imi arunc si eu o ea e o mucoasa ,nu are distanta prea  mare de el 
2-vai si ce pitic e billdeci imi arunc si eu o parere 1-si ea e o mucoasa ,nu are distanta prea mare de el 2-vai si ce pitic e bill ,se apropie de 2 m si e mic ; cred ca ii trebuiesc niste ochelari ,nu mai vede fata ,na asta e 3 cred ca a fost respinsa si ce sa zica si ea ca sa se scoata,de :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.06.200831.2KB
:zzz: me:zzz:
01.10.200818.9KB
mersiiii si tu esti dulce :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: toate suntem super pt ca suntem romancemersiiii si tu esti dulce :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: toate suntem super pt ca suntem romance :zzz: :zzz: :rotfl: :rotfl:
04.04.200722.4KB
pun si eu poze gothic sper sa va placa :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:pun si eu poze gothic sper sa va placa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
31.03.20074.9KB

 
:hi::hi:
09.06.200731.5KB
cu aly 10 noiembriecu aly
16.11.200857.3KB
b: moama da ce somn mo palit mai pot tine nici ochii fun with billB: moama da ce somn mo palit frate...numi mai pot tine nici ochii deschisi/.....
28.02.200817.6KB
na ca pun si eu articolele ..am incercat sa traduc ceva da nu prea inteleg ...
si avand in vedere cana ca pun si eu articolele ..am incercat sa traduc ceva da nu prea inteleg ... si avand in vedere ca nu prea am dat pe forum nu aveam de unde sa ghicesc topicurile ca sa pun si eu articolele;)
14.09.200765KB

 
b: fato tu esti ti-am facut eu asa ceva...nu ca nu as ti-am facut...nu mai exagera atat ok...poateB: fato tu esti nebuna...hihihihiihhi...nu ti-am facut eu asa ceva...nu ca nu as putea...dar...nu ti-am facut...nu mai exagera atat hihihihihi.....eeeeeeeee....na...uof...ok ok...poate ti-am facut jumatate din ce ai zis...hehehehehhe
17.09.200734.5KB
si toata lumea mainile sus!!!!! fun with tomsi toata lumea mainile sus!!!!!
24.03.20074.3KB
acasa just me, a curly girlacasa
24.02.200827.3KB
de la kent8 am amintiri and my bf:x,luv u sweety- ieuDe la kent8 am amintiri neplacute -me and my bf:X,luv u sweety-
15.05.200818.7KB

 
the gazette
14.05.200825.4KB
ink una cu ruki pt k il ador :nebun: the gazetteink una cu ruki pt k il ador :nebun:
11.05.200828.1KB
multumesc pt. =)  =) 
numi place scola aia pt. k ii urata
si in plus numi pace scoala in generalmultumesc pt. urare!!!!!!!!! =) =) numi place scola aia pt. k ii urata si in plus numi pace scoala in general :rotfl: :rotfl: culorile mele preferate sunt albastru si galben :) si normal ca o sa ma simt aici ca intre prieteni :nod: :nod:
31.01.200720.1KB
aici s vd mai bn inimutza  meaici s vd mai bn inimutza
01.12.200826.8KB

 
sper din tot meu sa ii aducem ;)  :hi: intratzi aici !!!! sorry dak e inutilsper din tot sulfletzelul meu sa ii aducem aici!!!!!!!!!!! ;) :hi:
03.02.20073.6KB
;) galerie gustav;)
07.02.200710.2KB
a cincea.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

eu nu joc la ruleta pentru ca devin dependentaA cincea.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Eu nu joc la ruleta pentru ca devin dependenta :rotfl: :rotfl:
13.09.200731.4KB
ce fain e : x

pone si u necsturi mai mari   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

 :nebun:  :nebun:  :nebun:ce fain e : X pone si u neCSturi mai mari :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun:
22.12.200716.9KB
InapoiInainte