Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dannutzza
Femeie
25 ani
Mehedinti
cauta Barbat
25 - 52 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / io roxy Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
roxy_crazy_4bill
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 14
sall everbody     io is roxana din bistrita(un orash km nashpa)
am 11 ani jumate
imi place la  nebunie tokio hotel (mai ales bill)   
is la scoala andrei muresanu (c ghinion!!!!!!)
restu p poarcurs dak aveti ceva de intrebat despre mn  o sa va raspund cu placere    

roxy sall everbody     roxana din orash nashpa)am ani jumate imi place la  nebunie

20.1KB


pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
              Saluuuuut Roxy ! Pooooop si mersi ca ai intrat ! De ce ghinion ca esti la scoala aia ?
      Pai...intrebari ....
-Ce alte formatii iti plac ?
-Care e culoarea ta preferata !      dar in afara de negru ....ca la toate ne place ....
      Inca o data bun venit si sper sa te simti bine aici , ca intre prietene si sper sa devenim prietene bune !        Poooooopik


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
sall roxy eu sunt paulla sunt si eu din bistrita...si ai dreptate orasul nostru e naspa sunt la andrei muresanu si eu dar la liceu

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
roxy_crazy_4bill
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 14
multumesc pt. urare!!!!!!!!!  
numi place scola aia pt. k ii urata
si in plus numi pace scoala in general  
culorile mele preferate sunt albastru si galben
si normal ca o sa ma simt aici ca intre prieteni  

roxy multumesc pt.   numi place scola aia pt. uratasi plus numi pace scoala general  

20.1KB

Modificat de roxy_crazy_4bill (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  hy roxy si eu sunt mai noua p aiki   .....da sa sti ca toate fetele is tzuper de treaba!!!..........si sper sa ne intzelegem bine   .......... ce formatzi itzi mai plac??   ....BYE!!!  

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
      In maxim o zi o sa devii prietena buna cu noi ! Retzine ! Maxim o zi !!!
        Mesri Symo ! Poooop pe toate nebunele si apropo ...s-ar putea sa avem un nebunel in curand


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
roxy_crazy_4bill
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 14
mie imi plac multe formati
dar daca as sta s le enumar miar lua o vesnicie sper sa nu va suparati ca nu vi le spun  !!!!    


pus acum 19 ani
   
ade_crazy_4billutza
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 41
sall,roxy!!!!!!!!
io is verisoara ta dulce sper sa te simti foarte bine aici printre noi  
BUN VENIT!

roxy verisoara dulce sper simti foarte bine aici printre noi   bun venit!

3.8KB


pus acum 19 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
buna roxy ..bine ai venit .....nick nameul meu spune tot despre mine ...poooop ...o sa te simti super aicitoate fetele is de treaba

_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sall roxy and welcome!

roxy sall roxy and welcome!

55.7KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Sal roxy :*..   

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
kaulitzAb
Leb die sekunde

Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
sall roxy !!!!!!!!!

_______________________________________
[b]ich halt mich wach...... für dich
wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht
Ich geb' mich jetzt für dich auf
mein letzter Wille hilft dir raus
bevor das Meer unter mir ..........zerbricht
ich glaub an dich
Du wirst für mich......... immer heilig sein

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutareeeeeeeeeee kiss bn ai venit    

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
ioana kaulitz
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
sall! si welcome! sper a te simti bn si sa ne intelegem bn

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
da fato vino si tu mai des pe forum

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
sal shi welcome cu intarziere!!!      

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Ancient
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
Trebe sa-ti dau un sfat tuh
Sa nu-ti distrugi viata,ca ie pretioasa


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la