imi era FRIca sa nu cad infantana dar trebuia sa imi fac si yo poza dar nu am iesit bine =( =( =( =(
13.04.2007
37.4KB
30.03.2007
25KB
04.06.2008
14.4KB
06.06.2008
2.8KB
bill:dap...ha ha ha...shi chiar atunci i s-a rupt prezervativu lui frate miu shi....ha ha ha....aia o leshinat acolo d spaima k o sa-l faca tatic...
tom:sa vezi c tatici iei tu acasa de nu te vezi.... :x :x :x
02.04.2007
17.9KB
15.08.2008
22.1KB
asha la moment :rotfl:
01.09.2008
38.9KB
deci aici punem pozele doar cu bill:hi::hi:
06.01.2007
27.5KB
poi ce imi place la bill? nush...TOTUL
17.08.2007
10KB
eu va las kateva ..
28.04.2007
10.6KB
T : care indrazneste sa se puna q mine???h???aud?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.2007
22KB
waaa
09.05.2008
40.1KB
proaspat trezita :rotfl:
11.04.2007
3.9KB
cand era mai mic sa zicem asa:D
08.04.2008
40.9KB
14.05.2008
38KB
14.05.2008
11KB
welcome :hi:
28.03.2007
57.5KB
12.09.2007
34.8KB
mey..canta in me wo sind under hande..:P:P..si canta si georg :dinti: :dinti:
18.08.2008
33.8KB
Ador bassu' ala :nebun: SI pe el :rotfl:
20.06.2008
24.4KB
Vreau o poza cu Metallica de la concertul din Bucuresti
:rotfl:
26.07.2008
33.4KB
so...intr-o masina...la iarba verde...cu mobilu nou:) (am un tic cu so)
18.03.2007
28.2KB
Si ultima poza...:(
Acum imi pare rau ca sunt asa de putine....da' totusi...am obtinut destul de greu pozele si sper sa apreciati efortul :rotfl:
13.09.2007
55KB
2 poza
24.04.2008
9.1KB
romanii mereu au fost "marginalizati" as putea zice....oricum...sa ne bucuram ca-i vedem macar pe net si la tv..:(( ah.....si codu ala nu se gaseste si altundeva?....:((....smecheri printisorii astia..:((...banuiesc ca si voua v-au distrus inima..:((
03.07.2008
38.6KB
T:hai sa ne jucam :nebun:
B:ce?
T:tu trebuie sa ma prinzi pe mine:nebun:
B:ce??ai inebuni?in caz k ai uitat nu stiu sa inot foarte bine:razz:
t: mda ... haide si taci:zzz:
b:tom ..eu nu ma joc si daca pleci de langa mine te spun lu` mamy! :x
28.05.2008
31KB
:( :(
10.02.2008
50.5KB
Ge: C naiba cauta astia aici??? Ma vad repetand... DND... k repet q my preciousss
11.03.2007
41.9KB
vreau o poza ku un catelush mik =)
10.08.2008
29.9KB
:rotfl: :rotfl: ce tari sunt toate :rotfl: :rotfl:
05.03.2007
57.5KB
De ce cand asculti o muzica te temi?
De ce cand asculti o muzica te gandesti la ce e mai rau pt. pers. iubita?
De ce cand asculti o muzica sufletul iti zboara in vise?
De ce cand asculti o muzica nu mai vrei sa faci nimic?
De ce? De ce?
02.02.2007
30.3KB
:rolleyes: :D
16.04.2007
22KB
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Si mie imi place Best friend ! Ma face sa plang !!! =(=(=(=(=( Si imi aduce aminte numai de prietena mea cea mai buna ! Cu care ma inteleg sooper si e surioara mea mai mare ! Well...asta e cel care canta melodia ....macar nu e la fel de urat ca celalat care o copiaza
<===== Best Firend by Richie Stringini
15.01.2007
6.9KB
Gu: Vezi ca fara sapca s-ar putea sa te recunoasca!
Ge: Nu-ti face griji, o sa-mi pun indata o soseta in cap :rolleyes:
Gu: Nu-mi vine sa cred ca o sa-i tradam pe Bill si Tom, in legatura cu asta...ma simt ciudat...
Ge: Lasa regretele. E prea tarziu sa dai inapoi.
Gu: Dar totusi sa-i furam lui Tom sepcile si lui Bill rimelul e grav...
Gu: La pamant !!! Tocmai am fost vazuti !!
Ge: Abandonati misiunea!!!
20.07.2008
28.3KB
i'am facut pe ce'i de la Tokio Hotel mai vedete decat sunt ;)
23.12.2007
43.8KB
mda.. :rusine: :rusine:
05.02.2008
30.5KB
:hi::hi::hi::hi::hi: Saluuuuut !!! Intrebari nu prea am ! Dar fie ... well ... care e culoarea ta preferata ? Care sunt hobby-urile tale ? (am pus intrebarea inaintea Paulei :rotfl::rotfl: ) Sa-mi raspunzi !!! Fetele nu prea sunt pe forum acum , dar sunt sigura ca o sa te salute cand se intorc :wink2: !
07.01.2007
20.5KB
E mai veche
25.06.2008
4.1KB
deyutza cred k diana ar trebui sa se dea mare k e iubita unui..faker...credeti-ma k eu am .fost.q zeci d mii de fakeri...eu q o fata Nicolle din spania..dar..pana l urma..iam fct sa recunoask k nus ei..le puneam tot felul d intrebari de care habar nu aveau..si .. toti fakeri sunt..romani..adk...numai..fanele ..din ro...poa' sasi fk..iduri dastea.8-)..
well asta..e...
oricum..un sfat d la mne pt diana:...nu te maid a mare k ai s cazi q nasul..direct jos..fii sig k nu esti q adv tom;-)eu am citit int in kre a zis..k el vb mereu d prietenele lui...dk ar avea una..ar zice..nar tineo departe de nimeni;-) so..diana..maik.. still dreaming=)