Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
imi era frica sa nu cad infantana dar trebuia sa imi fac si yo poza dar nu am iesit bine  =(  =(  =(imi era FRIca sa nu cad infantana dar trebuia sa imi fac si yo poza dar nu am iesit bine =( =( =( =(
13.04.200737.4KB
just style
30.03.200725KB
galerie bill
04.06.200814.4KB
galerie gustav
06.06.20082.8KB

 
ha ha...shi chiar atunci i s-a rupt lui frate miu shi....ha ha ha....aia o leshinat acolo d spaima kbill:dap...ha ha ha...shi chiar atunci i s-a rupt prezervativu lui frate miu shi....ha ha ha....aia o leshinat acolo d spaima k o sa-l faca tatic... tom:sa vezi c tatici iei tu acasa de nu te vezi.... :x :x :x
02.04.200717.9KB
galerie bill
15.08.200822.1KB
asha la moment :rotfl: our friends asha la moment :rotfl:
01.09.200838.9KB
deci aici punem pozele doar cu galerie billdeci aici punem pozele doar cu bill:hi::hi:
06.01.200727.5KB

 
poi ce imi place la bill? ce va place la bill?poi ce imi place la bill? nush...TOTUL
17.08.200710KB
eu va las kateva .. poza preferata q billutz:)eu va las kateva ..
28.04.200710.6KB
t : care sa se puna q :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with tomT : care indrazneste sa se puna q mine???h???aud? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.200722KB
waaa eu..:-&..waaa
09.05.200840.1KB

 
proaspat trezita :rotfl: ioana kaulitzproaspat trezita :rotfl:
11.04.20073.9KB
cand era mai mic sa zicem asa:d galerie georgcand era mai mic sa zicem asa:D
08.04.200840.9KB
the gazette
14.05.200838KB
the gazette
14.05.200811KB

 
welcome  :hi: a little goth hehe >:)welcome :hi:
28.03.200757.5KB
ok ok va
12.09.200734.8KB
mey..canta in me wo sind under canta si georg  :dinti:  :dinti: tom knta???mey..canta in me wo sind under hande..:P:P..si canta si georg :dinti: :dinti:
18.08.200833.8KB
ador bassu' ala  :nebun:  si pe el  :rotfl: galerie georgAdor bassu' ala :nebun: SI pe el :rotfl:
20.06.200824.4KB

 
vreau o poza cu metallica de la concertul din bucuresti 


 :rotfl: vreau o pozaVreau o poza cu Metallica de la concertul din Bucuresti :rotfl:
26.07.200833.4KB
iarba verde...cu mobilu nou:)  (am un tic cu so) ok...don't freak out...this is me....so...intr-o masina...la iarba verde...cu mobilu nou:) (am un tic cu so)
18.03.200728.2KB
si ultima imi pare rau ca sunt asa de obtinut destul de greu pozele si sper sa apreciati efortulSi ultima poza...:( Acum imi pare rau ca sunt asa de putine....da' totusi...am obtinut destul de greu pozele si sper sa apreciati efortul :rotfl:
13.09.200755KB
2 poza alina2 poza
24.04.20089.1KB

 
romanii mereu au fost as putea ne bucuram ca-i vedem macar pe net si la tv..:(( ah.....si codu alaromanii mereu au fost "marginalizati" as putea zice....oricum...sa ne bucuram ca-i vedem macar pe net si la tv..:(( ah.....si codu ala nu se gaseste si altundeva?....:((....smecheri printisorii astia..:((...banuiesc ca si voua v-au distrus inima..:((
03.07.200838.6KB
t:hai sa ne jucam  :nebun: trebuie sa ma prinzi pe inebuni?in caz k ai uitat nu stiu sa inot foarteT:hai sa ne jucam :nebun: B:ce? T:tu trebuie sa ma prinzi pe mine:nebun: B:ce??ai inebuni?in caz k ai uitat nu stiu sa inot foarte bine:razz: t: mda ... haide si taci:zzz: b:tom ..eu nu ma joc si daca pleci de langa mine te spun lu` mamy! :x
28.05.200831KB
:(  :( e adevarat ??? :(( :( :(
10.02.200850.5KB
ge: c naiba cauta astia aici??? ma vad dnd... k repet q my preciousss fun with georgGe: C naiba cauta astia aici??? Ma vad repetand... DND... k repet q my preciousss
11.03.200741.9KB

 
vreau o poza ku un catelush mik =) vreau o pozavreau o poza ku un catelush mik =)
10.08.200829.9KB
:rotfl:  :rotfl: ce tari sunt toate :rotfl:  :rotfl: fun with tom:rotfl: :rotfl: ce tari sunt toate :rotfl: :rotfl:
05.03.200757.5KB
de ce cand asculti o muzica te temi?
de ce cand asculti o muzica te gandesti la ce e mai rau pt.De ce cand asculti o muzica te temi? De ce cand asculti o muzica te gandesti la ce e mai rau pt. pers. iubita? De ce cand asculti o muzica sufletul iti zboara in vise? De ce cand asculti o muzica nu mai vrei sa faci nimic? De ce? De ce?
02.02.200730.3KB
:rolleyes:  :d galerie tokio hotel:rolleyes: :D
16.04.200722KB

 
si mie imi place best friend ! ma face sa plang !!! =(=(=(=(=( si imi aduce aminte numai de prietena:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Si mie imi place Best friend ! Ma face sa plang !!! =(=(=(=(=( Si imi aduce aminte numai de prietena mea cea mai buna ! Cu care ma inteleg sooper si e surioara mea mai mare ! Well...asta e cel care canta melodia ....macar nu e la fel de urat ca celalat care o copiaza <===== Best Firend by Richie Stringini
15.01.20076.9KB
gu: vezi ca fara sapca s-ar putea sa te nu-ti face griji, o sa-mi pun indata o soseta in capGu: Vezi ca fara sapca s-ar putea sa te recunoasca! Ge: Nu-ti face griji, o sa-mi pun indata o soseta in cap :rolleyes: Gu: Nu-mi vine sa cred ca o sa-i tradam pe Bill si Tom, in legatura cu asta...ma simt ciudat... Ge: Lasa regretele. E prea tarziu sa dai inapoi. Gu: Dar totusi sa-i furam lui Tom sepcile si lui Bill rimelul e grav... Gu: La pamant !!! Tocmai am fost vazuti !! Ge: Abandonati misiunea!!!
20.07.200828.3KB
i'am facut pe ce'i de la tokio hotel mai vedete decat sunt ;) tokio hoteli'am facut pe ce'i de la Tokio Hotel mai vedete decat sunt ;)
23.12.200743.8KB
mda.. :rusine:  :rusine: mda ...ce sa zic..mda.. :rusine: :rusine:
05.02.200830.5KB

 
saluuuuut !!! intrebari nu prea am ! dar fie ... well ... care e culoarea ta preferata ? care sunt:hi::hi::hi::hi::hi: Saluuuuut !!! Intrebari nu prea am ! Dar fie ... well ... care e culoarea ta preferata ? Care sunt hobby-urile tale ? (am pus intrebarea inaintea Paulei :rotfl::rotfl: ) Sa-mi raspunzi !!! Fetele nu prea sunt pe forum acum , dar sunt sigura ca o sa te salute cand se intorc :wink2: !
07.01.200720.5KB
e mai vecheE mai veche
25.06.20084.1KB
deyutza cred k diana ar trebui sa se dea mare k e iubita k eu am .fost.q zeci d mii de q o fatadeyutza cred k diana ar trebui sa se dea mare k e iubita unui..faker...credeti-ma k eu am .fost.q zeci d mii de fakeri...eu q o fata Nicolle din spania..dar..pana l urma..iam fct sa recunoask k nus ei..le puneam tot felul d intrebari de care habar nu aveau..si .. toti fakeri sunt..romani..adk...numai..fanele ..din ro...poa' sasi fk..iduri dastea.8-).. well asta..e... oricum..un sfat d la mne pt diana:...nu te maid a mare k ai s cazi q nasul..direct jos..fii sig k nu esti q adv tom;-)eu am citit int in kre a zis..k el vb mereu d prietenele lui...dk ar avea una..ar zice..nar tineo departe de nimeni;-) so..diana..maik.. still dreaming=)
03.01.200851KB
si el este dave^^..un amic..ffff bun...xd our friendssi el este Dave^^..un amic..ffff bun...xD
02.02.200813.3KB
InapoiInainte