Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
se intimpla in anul 1993. erau la mare moda artele martiale. eu, proaspat absolvent, tocmai imiSe intimpla in anul 1993. Erau la mare moda artele martiale. Eu, proaspat absolvent, tocmai imi cumparasem o masina, si cum colegii mei din grupa erau toti practicanti am hotarit sa facem un antrenament in padurea Hoia, sa inauguram masina si sa ne bucuram de timpul petrecut impreuna (multi urmau sa plece din Cluj- unii in strainatate). La sfirsitul antrenamentului, inainte sa ne schimbam si sa ne imbarcam in masina spre a reveni in oras, am decis sa facem o scurta meditatie. Se facuse intuneric de-a binelea in splendida seara de vara timpurie, abea mai puteai distinge formele din jur. Noi stateam in "seiza" , pozitie tipica de meditatie, in liniste deplina. Dupa o vreme, am vazut un ciine alb, care trecea printre copaci ( noi ne aflam cam la 25 m. de liziera padurii). M-am uitat spre el, si ceilalti au observat. Apoi, brusc ceva incepuse sa se agite intre iarba si frunzele uscate de jos, cu mult zgomot. Suficient cit orice om cit de cit cu capul pe umeri si instinct de conservare sa sara de acolo citiva metri, lucru pe care la-au facut toti cei trei colegi, eu raminind tintuit pe loc ( as fi plecat bucuros dealtfel...) dar stind in pozitia aproape in genunchi, prietena mea de atunci sa-a si catarat in spinarea mea tipind speriata, in timp ce pe la genunchii mei misuna acel nu -stiu -ce, iar eu cu ochii cascati nu vedeam nimic. Citeva secunde mai tirziu, " chestia" a disparut ca si cum n-ar fi fost, nu sa-a indepartat ci pur si simplu...a disparut, nu sa-a mai manifestat. In drum spre oras numai despre asta am discutat. Nu voi uita amestecul de surpriza, adrenalina si ...haz ( va dati seama, rideau toti la faza asta) si multa vreme ne-am batut capu' gindindu-ne sa dam o explicatie. Un coleg de grupa spunea ca ar fi fost o veverita, altul- c-a fost un ...sarpe sau chiar o cirtita. Putea sa fi fost un animal in tot cazul deosebit de mic, dar foarte agil si...puternic, incit sa faca asa zarva si sa nu poata fi vazut... De atunci ne-am mai dus in locul acela de citeva ori, zilele urmatoare. Ciinele a aparut din nou, in acelasi loc, dar fenomenul nu sa-a mai repetat. Mai in gluma, mai in serios, colegii mi-au spus " nu te mai uita la el, ca se va repeta faza" :uimit: :uimit: :uimit:
09.11.200724.3KB
va place noua mea palarie??? prind si protv si kiss tv... hei acu ma vad p mine :rotfl: fun withva place noua mea palarie??? prind si protv si kiss tv... hei acu ma vad p mine :rotfl:
03.06.200718KB
galerie gustav
10.05.200837.9KB
:nebun: galerie gustav:nebun:
20.06.200813.1KB

 
eu nu pun toate pozele mele cu georg.. asta mi-ar lua luni bune  :rotfl: 
doar asa, una la 7-8 pozeEu nu pun toate pozele mele cu Georg.. asta mi-ar lua luni bune :rotfl: Doar asa, una la 7-8 poze
02.08.200839.3KB
spioanca_the_best
09.05.200725.2KB
a 2-a:d :nebun: ..au bufnit in ras:)) :rotfl: galerie tokio hotela 2-a:D :nebun: ..au bufnit in ras:)) :rotfl:
09.01.200835.1KB
ibill:mi faci poza?dc imi faci zis yo sa-mi faci poza??? :x naibii shi fa poza aia o data!!!cat vreiibill:mi faci poza?dc imi faci poza???ti-am zis yo sa-mi faci poza??? :x fotograful:dar....eu.... bill:taci naibii shi fa poza aia o data!!!cat vrei sa mai astept aici???
20.03.200728.6KB

 
nu pe bune akuma ati avea 2peu sa plecati ku adevarat se pare k sunt singura bad newsnu pe bune akuma ati avea 2peu sa plecati ku adevarat ....:wink2: sau se pare k sunt singura ....(nebuna)
22.01.200731.6KB
ink una de la mn galerie tokio hotelink una de la mn
13.01.200727.7KB
that`s me .. =d iruu` cap de melc :xThat`s me .. =D
22.08.200920.5KB
ai dreptate :nod: 
pun si eu cateva poze cu ei :dinti: the gazetteai dreptate :nod: pun si eu cateva poze cu ei :dinti:
11.05.200835.1KB

 
another one !  :dinti:  :dinti:  :dinti: incep sa ma plictisesc !  galerie bill Another one ! :dinti: :dinti: :dinti: Incep sa ma plictisesc !
09.02.20077.9KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200834.9KB
super ;)  ;)  ;) cont! dau trecutul prezentul ji viitorul pentru un vissuper ;) ;) ;) cont!
26.02.200757.5KB
galerie tokio hotel
27.05.200828.4KB

 
pe 3 si 4 ! oricum noi am mai incercat si ... alte chestii special kisses:rusine::rusine::rusine: Pe 3 si 4 ! Oricum noi am mai incercat si ... alte chestii :rusine::rusine:
07.01.200730.2KB
galerie bill
22.01.200815.1KB
e geniala masinutza  :hi: ..adk la ce ne puteam astepta din partea lui bil...la cei mai bun  :nod:e geniala masinutza :hi: ..adk la ce ne puteam astepta din partea lui bil...la cei mai bun :nod: :rusine:
01.12.20087.4KB
dap poi atat am fac 15 pe 24 mai  :hi:  :hi:  :hi:dap poi atat am fac 15 pe 24 mai :hi: :hi: :hi:
03.04.200728.9KB

 
:zzz: me:zzz:
09.07.200825.8KB
o poza de la mare! cea mai frumoasa vacantza! me, myself and i...( nu aruncati cu rosii) ha ha ha hao poza de la mare! cea mai frumoasa vacantza!
13.09.200741.5KB
cate vrei ! be my guest sa puneti pana inebuniti galerie bill:rotfl::rotfl::rotfl:Poone cate vrei ! Be my guest sa puneti pana inebuniti
06.01.200726.6KB
d galerie billd
30.07.200737.8KB

 
devilish :cool:  :cool:  :cool: gustav & viataDeViLiSh :cool: :cool: :cool:
06.06.200819KB
other. galerie tomother.
22.03.200828.1KB
nu stiu sa cant la nici una dar as alege sau tata? :cool:NU STIU SA CANT LA NICI UNA DAR AS ALEGE TOBELE MAMA SAU TATA? :cool:
04.01.20087.8KB
poza preferata q billutz:)
13.04.200745KB

 
pun si yo cateva pozici ku ei:d galerie tokio hotelpun si yo cateva pozici ku ei:D
06.04.200723.5KB
vai ador spring e melodia mea preferata de pe zimmer 483....imi mai place shi reden shi aia e springVai ador spring nicht!!!!!!!!! e melodia mea preferata de pe zimmer 483....imi mai place shi reden shi aia e soooper!!!!
30.03.200726.4KB
galerie tokio hotel
27.05.200850.3KB
mike..(din tipul de baietzii kre ne placmike..(din strainatate)
21.04.200725.4KB

 
t: toate fanele frumoase, sa treak pe la raionul lui tom. fun with tomT: toate fanele frumoase, sa treak pe la raionul lui tom.
04.03.200734.6KB
mda si nu am eu o faqt video-ul ala al meu q movie maker...qm fac sal pun p forum? :rolleyes: plsmda si nu prea..adik..aqm am eu o intrebare..miam faqt video-ul ala al meu q movie maker...qm fac sal pun p forum? :rolleyes: pls rsp :nod: :nod:
10.03.200713.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: ce relaxat e :rotfl:  :nebun:  :nebun: galerie gustav:nebun: :nebun: :nebun: ce relaxat e :rotfl: :nebun: :nebun:
02.05.200825.9KB
pun si eu cu gusty :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: galerie gustavPun si eu cu Gusty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.200743.5KB

 
:zzz: galerie tokio hotel:zzz:
04.05.200711.1KB
ploua  :nebun: alexutzzzaploua :nebun:
31.07.200844.4KB
sper k nu a mai fost poza.. galerie billsper k nu a mai fost poza..
18.03.200738.4KB
b: bag o dubla si m duc..
t: taci si canta!
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:B: Bag picioru'!ink o dubla si m duc.. T: Taci si canta! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.02.200733.6KB
InapoiInainte