Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
tipul de baietzii kre ne plac
03.06.200714.6KB
galerie gustav
10.05.200828.1KB
:rotfl: bill and verona pooh:rotfl:
03.06.200739.3KB
lunea dormea,dar eu nu aveam in sufragerie cu bunica mea(aveam niste intr-un pat eu in bun sfarsitEra,noapte,toata lunea dormea,dar eu nu aveam somn,doarme-am in sufragerie cu bunica mea(aveam niste musafiri)ea intr-un pat eu in altul,intr-un bun sfarsit ..adorm..dar nu pentru mult timp,ma trezesc iar ma uit in stanga,bunicamea sforaia,nimic neobisnuit,stau cu ochii inchisi si incerc sa adorm iar,dar tot degeaba,si doar stau cand aud ceva pasi in hol ,ma gandesc ca e tatal meu (el mai are obiceiul sa se trezeasca seara sa manance)si aud ca intra in bucatarie,acel cineva,dar nu aprinde lumina,aud ca cineva deodata incepe sa deschida seraturul cu cutite si il tot inchide si deschide sertarul,apoi scutura lingurile si furculitele..deschide si inchide usile de la sertare..tot asa vreo 10 min...facea pur si simplu zgomot...am inceput sa ma speri,..mam gandit sa ma duc sa vad cine e ,mam ridicat din pat..am inaintat cativa centrimeti,si am fugit repede inapoi in pat,era...prea mare spaima..mam bagat repede sub patura...zgomotele continuau...mi-am facut curaj am fusit repede pana la usa de la sufragerie(la bucatarie nu avem usa)si am stat cateva secunde sa imi trag sufletul si..deschid usa de la sufragerie chiar sa pot vedea putin...si...nu vad pe nimeni...dar zgomotele tot se aud..am inchis repede usa...nu mai puteam respira,mam bagat in pat si am tras plapuma peste mine...de speriata ce am fost nu am mai auzit nimic..nu stiu cat au tinut...dar..de atunci seara..nu mai ies din pat...pentru nimic...ma intreb si cum..ce a fost... :rusine:
09.11.200724.3KB

 
park ar plange in poza asta...;)) poza preferata cu gusty...:*park ar plange in poza asta...;))
09.01.200822.9KB
am revenit si va mai las cv poze .. galerie tokio hotelam revenit si va mai las cv poze ..
09.05.200733.4KB
through the never galerie gustavThrough the never
20.06.200811.9KB
a: te cred, la felul cum arati mai bine iesi si fara costum- :rotfl:  :rotfl: ce tare :d  :d 
imiA: te cred, la felul cum arati mai bine iesi si fara costum- :rotfl: :rotfl: ce tare :D :D imi place statiune;)cred k se vor distra molt akolo ;) ;) ;) vr cont k sa vad ce se mai intampla
05.02.200755.7KB

 
thnx fetele :d ziua mea cik..thnx fetele :D
05.09.200727KB
o poza cu ei de data cat de capiata sunt :zzz: galerie tokio hotelo poza cu ei de data asta!!!!!!!la cat de capiata sunt :zzz:
26.02.20076.2KB
galerie bill
27.05.200818.1KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200842.3KB

 
reita :nebun: the gazettereita :nebun:
11.05.200811.7KB
bineee mai pun:)bineee mai pun:)
13.04.200725KB
ce-a fost si ce-a ajuns !  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  looool ! din scump a ajuns mega scump ! Ce-a fost si ce-a ajuns ! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Looool ! Din scump a ajuns mega scump ! :nebun: :nebun: :nebun:
09.02.20074.7KB
un fel de guess the star... dar cu poze. .

sper sa va placa ideea. guess who is...Un fel de Guess the star... dar cu poze. . Sper sa va placa ideea.
19.06.20086.4KB

 
galerie bill
22.01.200827KB
pun mai multi aqm...si asa am nevoie iar de story :zzz: tipul de baietzii kre ne placpun mai multi aqm...si asa am nevoie iar de poze...long story :zzz:
16.05.200712.6KB
era
 :nod: fazan pe trupeera :nod:
29.12.200733KB
hai k pun si eu :zzz::zzz: poze funnyhai k pun si eu :zzz::zzz:
07.01.200714.6KB

 
sa ma bag si eo in seama p`aci :-?
nu`i prea reusit..da mno :zzz: fan-artsa ma bag si eo in seama p`aci :-? Nu`i prea reusit..da mno :zzz:
27.06.200827.8KB
gata mai puneti si voi ;)  ;) galerie billgata mai puneti si voi ;) ;)
11.02.200732.4KB
galerie tom
15.08.200830.8KB
si asta era mica .... :x  :x galerie tokio hotelSi asta era mica .... :x :x
18.02.200739KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 


asta e candy man?:>:>:> :nebun:  :nebun:  :nod::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: Asta e candy man?:>:>:> :nebun: :nebun: :nod: :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Sa nu7-l lasam prea mult in soare...
07.09.200712.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ce funny e asta :rotfl: desene cu bill:rotfl: :rotfl: :rotfl: ce funny e asta :rotfl:
26.12.200713.6KB
the gazette
14.05.200831.2KB
:dinti:  :dinti: galerie tokio hotel:dinti: :dinti:
07.05.200740.4KB

 
galerie gustavkdeeeeeeeeeeeeeeeeee
09.01.200711.7KB
galerie georg
03.05.200811.7KB
mai vechi. da' tot super :nebun:  :nod: galerie georgMai vechi. da' tot super :nebun: :nod:
03.08.200722.8KB
the gazette
15.05.200844.3KB

 
nu ma mira bill are talent la tot ce e egat de cik s'ar face creator de moda dupa ce o va termina cunu ma mira bill are talent la tot ce e egat de vestimentatie cik s'ar face creator de moda dupa ce o va termina cu muzica adik pra tarziu :zzz: :zzz: :zzz:
02.04.200743KB
antic cafe
11.05.200849KB
flacari, ard in flacari, pt tine stii prea bine.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:flacari, ard in flacari, pt tine stii prea bine.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.02.200736.5KB
vreau o poza ku o fata anime :zzz: vreau o pozavreau o poza ku o fata anime :zzz:
14.08.200811.1KB

 
asta am mai puso?? :wink2:  :wink2:  :zzz: mhe 8-|asta am mai puso?? :wink2: :wink2: :zzz:
09.03.200811.5KB
si u esti my best friend :hi:  :hi:  :hi: si desigur k mai am syse :rolleyes:  :rolleyes: d faptsi u esti my best friend :hi: :hi: :hi: si desigur k mai am syse :rolleyes: :rolleyes: d fapt toate dp forum sunteti k niste syse pt mn...pup u :hi: :hi: :hi: :hi:
10.03.20073.8KB
:nebun: galerie bill:nebun:
10.05.200839.4KB
salut :hi: 
bine ai vvenit :nod: 
la multi ani :hi: buna:dsalut :hi: Bine ai vvenit :nod: LA MULTI ANI :hi:
01.01.20083.2KB
InapoiInainte