Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
bill: eu??eu? fun with billbill: eu??eu?
22.04.200729.7KB
b: bine am e nevoie sa tzipi la mine...am nu tre sa te supy p mine: (((((((((( fun with billB: bine am inteles...nu e nevoie sa tzipi la mine...am inteles...:(((((( nu tre sa te supy p mine: ((((((((((
07.08.200745.4KB
poza mea preferata, dar nush dc :rusine: poate k imi place cum rade  bill :rusine: o da si in sfpoza mea preferata, dar nush dc :rusine: poate k imi place cum rade bill :rusine: o da si in sf zambeste si gustav =)
17.08.200725.1KB
zici k e hamster  :nebun:  :rotfl: galerie tomZici k e hamster :nebun: :rotfl:
23.06.200833.9KB

 
si cred ca el aici doarme:d galerie gustavsi cred ca el aici doarme:D
08.04.200841.2KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200813.3KB
tare ficul ...imi place i'a in bratze si :uimit: 
cont pls k e zuper ;) magia vietiitare ficul ...imi place molt!!!!! o i'a in bratze si ce????????????? :uimit: cont pls k e zuper ;)
16.02.200757.5KB
t: :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  tot nu te-ai T: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: tot nu te-ai "racit" dupa fasolea d ieri?? :rotfl: :rotfl: :rotfl: B:taci mah din gura dak nu vrei sa mi se scoale pumnu' shi sa te "incing" din reflex :x :x :x
16.09.200736.5KB

 
deci la pupicul  lu a devenit harnic in intalnesti baietzi harnici k numai cand primeste pupicuri :ddeci la pupicul lu Amelle..........Tomitza a devenit harnic ......bagat in priza,hotarat......rar intalnesti baietzi harnici k el.......dar numai cand primeste pupicuri :D doamne ce putea sa aiba Bill in camera......mai rau k in cocina :D :D ' …”hmm iar o fac pe menajera…”si se duce la bucatarie isi ia un sort si se apuca de strans - :rotfl: :rotfl: :rotfl: saracutzu s'a obisnuit cu munca de menajera :rotfl: :rotfl: :rotfl: e super tare.......mf......imi place molt de tot.......aaaaa si la faza cu Bill si Bibby.......ce vor face in parc???????????ii va da si Bibby un pupic lui Bill k sa il bage si pe el in priza?>????? tare....vr cont ;) ;) ;) :zzz:
13.02.200757.5KB
mai daca aveti atatea dubii ,ma sacrific eu si ii fac proba si va spun cum e 
e bine asa? :rotfl:mai daca aveti atatea dubii ,ma sacrific eu si ii fac proba si va spun cum e e bine asa? :rotfl: si eu credeam ca s-a inchis subiectul asta faptul ca nu a fost prins mozolindu-se cu nici o fata asta nu inseamna ca este gay mama ce-i maiu roade pe uni invidia si nu au ce face
16.07.20089.6KB
iao fraiere!!! fun with billiao fraiere!!!
03.02.200844.5KB
io asi incercao pe a 2-a special kissesIo asi incercao pe a 2-a
28.03.200720.8KB

 
ce frumy ii   :nod:  :nebun: galerie georgce frumy ii :nod: :nebun:
29.04.200715KB
arrr ink o poza q cordelutza mea..faqta manual d mine :rotfl:  :rotfl: miss..arrr ink o poza q cordelutza mea..faqta manual d mine :rotfl: :rotfl:
22.03.200732.5KB
b:asa si?! fun with billB:asa si?!
22.08.200715.5KB
o poza q toti  :rolleyes: the gazetteo poza q toti :rolleyes:
04.05.200850.5KB

 
daca totusi aveati impresia ca bill arata naspa fac sa v-o ziceti de poza asta?e total pun una...daca totusi aveati impresia ca bill arata naspa nemachiat..va fac sa v-o schimbati!ce ziceti de poza asta?e total natural!!mai pun una...
20.07.200732.9KB
:uimit:  :uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: me:uimit: :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.12.200836.8KB
;) tot cu pooshek dupa tom;) tot cu pooshek
15.08.200838.6KB
..miar nah.. dak.. voi eu cu.. wii.. eu sunt.. adk banuiesc k ma .. nu?=)) eu..:-&....miar sta?=)))).. nah.. dak.. voi ziceti..xD.=))) ... eu cu.. sormea..xD... Wii.. eu sunt.. adk banuiesc k ma .. recunoashteti nu?=))
16.05.200847.4KB

 
vreau un succes la fic'ul asta! :nebun: gone bad**VREAU NEXT!!ACUMA!PREVIN UN SUCCES LA FIC'UL ASTA! :nebun:
22.06.200730.8KB
alta poza q any shi q je:  andra [andrk22]alta poza q any shi q je:
14.04.200827.7KB
toate melodiile imi plac de la ei....da parca  toate melodiile imi plac de la ei....da parca "ONE" si "ENTER SANDMAN" is mai nuh stiu...mai faine...:)
03.07.200857.8KB
3poza alina3poza
24.04.200818.1KB

 
galerie tokio hotel
04.06.200821.5KB
sunteti fff sweet toate  ;) miss..sunteti fff sweet toate ;)
24.04.20073.9KB
gu: c iedi geniale au ashtia.. park ne omoara si akum, sariti toti de la balcon.. hai k e etajulGu: C iedi geniale au cameramanii ashtia.. park ne omoara intentionat.. C: Si akum, sariti toti de la balcon.. hai k e etajul 20.. doar.. Gu; c ziceam?!? :rolleyes:
11.03.200732.1KB
si yo am vazut..... da' deja numai zik nik... oricum m-am saturat s l iau apararea degeaba peste totSi yo am vazut..... da' deja numai zik nik... oricum m-am saturat s l iau apararea degeaba peste tot atat lui georg kt si lui gusty.. pur si simplu am obosit s tot incerk s conving loomea k si ei sunt importanti. Imi place Georg si q asta basta.
15.01.200729.5KB

 
galerie tomalta:::::::
04.05.200729.8KB
joan jett




e simplu k buna-ziua guess who is...Joan Jett E simplu k buna-ziua
20.06.200821.3KB
alta galerie georgalta
18.06.200815KB
galerie bill
02.06.200844.2KB

 
he he! yo m'am imbatat pana la urma, glumeam  am ametit atata tot :rotfl: yo yo@n@he he! yo m'am imbatat pana la urma, glumeam am ametit atata tot :rotfl:
20.02.200742.1KB
eh yo ma cred ff urataeh yo ma cred ff urata
06.05.200827.6KB
ok,pun acum,fara modificari eu..:-&..ok,pun acum,fara modificari
03.01.200835KB
bill nu e asa...sunt scoti o spui te ca o cumpar ....te jurnalul lui jane (+18 destul)ahhhhhhh....ce intorsatura ciudata...oricum Bill nu e asa...sunt sigura....NEXT...NEXT...NEXT......MARFA...foarte marfa...daca-ti scoti o carte...sa-mi spui te rog...promit ca o cumpar ....te poooooooooop!!!!!!!
30.08.200731.1KB

 
deci o buzata idioata si tot ce este mai rau pot spune despre ea!!!!!! :x 
o fitzele ei de buftea cudeci o buzata idioata .....handicapata......retardata........cretina...miloaga si tot ce este mai rau pot spune despre ea!!!!!! :x o urasc!!!!!!!cu fitzele ei de buftea cu tot!!!!!!!!!sa o manance cainii!!!!!! e cea mai jalnica si imputzita persoana!!!!!!si urata!!!!!!!!se crede mare frumusete :x :x :x si-a facut operatii k sa arate si mai jalnic dkt era :x :x :x :x hate VARzareank!!!!!!!!!!!
25.02.200757.5KB
poza de sus nu o mers  :x  symo_tomth Poza de sus nu o mers :x
02.06.200719.2KB
:nebun:  :nebun: e sooper sweet nena... :nebun: 
poi la mn in cls sunt km d toate eu singura:nebun: :nebun: e sooper sweet nena... :nebun: poi la mn in cls sunt km d toate genurile:manelisti,hip-hop-eri,punk-eri,...si eu singura rockaritza si singura fana th....cam dureros fiindk nam cu cn sa vb si eu d th p la sc k sami mai treaca plictiseala si nervii d zi cu zi kre se produc in interiorul acelei inchisori.... =( =( ...ma rog....si eu k si unele dintre voi primesc insulte(zic asa fiindk atunci knd ii insulta p ei,ma insulta defapt p mn) :rolleyes: ...oricum nui iau in seama....ba din contra...sunt mandra k sunt fana si imi plac p zi c trece mai mult... :nod: :nebun: d aceea ma simt si cea mai speciala din cls aia...fiindk sunt FANA TH!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :hi:
14.09.200729.8KB
ca tot vorbeam de fanteziile lu tom.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with tomca tot vorbeam de fanteziile lu Tom.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.11.200736.7KB
InapoiInainte