Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
antic cafe
11.05.200828.7KB
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  ma rog.... galerie tom:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ma rog....
09.02.200725KB
sorry pt dublu posta sa nu mergea poza just me :d :s sorry pt dublu posta sa nu mergea poza
02.01.200828.5KB
hai k mai pun ;)  ;) new hair stylehai k mai pun ;) ;)
14.08.200928.2KB

 
de fapt acuma eu pun concertele din - prag,sazka - - - - - - - 


deci pana in aprilie nici vorba dede fapt acuma eu pun concertele din turneu *16.03.2007Trier,Arena *17.03.2007München,Olympiahalle *19.03.2007Hamburg,Colorline Arena *20.03.2007Oberhausen,Köpi Arena *22.03.2007Hannover,TUI Arena *23.03.2007Bremen,AWD Dome *26.03.2007Leipzig,Arena *27.03.2007Berlin,Velodrom *28.03.2007Köln,Köln Arena *30.03.2007Stuttgart,Schleyerhalle *31.03.2007Mannheim,SAP Arena *02.04.2006Nürnberg,Arena *03.04.2007CZ - Prag,Sazka Arena *05.04.2007PL - Warschau,Torwar *07.04.2007CZ- Ostrava,CEZ Arena *08.04.2007SLO - Bratislava,Incheba *10.04.2007H - Budapest,SYMA Hall *11.04.2007A - Wien,Stadthalle *13.04.2007Kempten,Big Box *14.04.2007CH - Zürich,Hallen Stadion *15.04.2007Frankfurt,Festhalle *17.04.2007F - Paris,Zenith *18.04.2007F - Nancy,Zenith deci pana in aprilie nici vorba de romania...=(=(=(:x
07.01.200719.6KB
:nod: ....numele mew este kathy shi abia m-am logat ash vrea sa fac q voi(numai dak :zzz: asta edragutzzzzz :nod: ....numele mew este kathy shi abia m-am logat ash vrea sa fac cunoshtintza q voi(numai dak vretzi--normal :zzz: )......forumul asta e sooper tare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.05.200712.4KB
eu..:-&..:XX:X::X:X=))
05.01.200818.2KB
inca una....;) galerie tokio hotelinca una....;)
11.01.200735.8KB

 
:rotfl: galerie bill:rotfl:
21.01.200841.6KB
sa nu-mi spui ca isi vor recunoaste pomenesti ca nicoll ii va spune lui bill ca-l iubeste si inverssa nu-mi spui ca isi vor recunoaste sentimentele?te pomenesti ca nicoll ii va spune lui bill ca-l iubeste si invers :limba: si se uneste formatia :zzz: cont
29.01.20087.9KB
:zzz: galerie gustav:zzz:
08.02.200777.4KB
galerie georg
13.06.200817.8KB

 
soooper tare ficu !!!   :nebun:  :nebun:  :nebun: 

: :*:*:*:*:* ~she doesn`t love me~ (+18)soooper tare ficu !!! :nebun: :nebun: :nebun: : x felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*:*:*:*:*
22.12.200713.3KB
deci i'os torturata de colegi mei din scola tot timpul ca umblu cu multe chesti cu ei sa ma  facdeci i'os torturata de colegi mei din scola tot timpul ca umblu cu multe chesti cu ei sa ma fac absedata dar yo is doar indragostita de bill :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
31.03.200722.1KB
si acu va mai suciti o data gaturile :rotfl: ioana kaulitzsi acu va mai suciti o data gaturile :rotfl:
04.04.20076.6KB
mie-mi spuneti... k nu trece o sapt fara sa aud manelistii d la mn din cls comentand cv d th, d billmie-mi spuneti... k nu trece o sapt fara sa aud manelistii d la mn din cls comentand cv d th, d bill k e popo, d nush c chestie d roackeri... mah da c plm ii fute p ei grija... doar yo q o fata suntem fane k lumea, sh ink o fata sh un baiat le place cum canta unele mel, dar nu se dau in public... dak ii intrebi zic k nu... in rest numa q diete dealea d tzaran q peshte sh salam sunt !!! din 25 d puradei numa 4 destepti stiu cv out d gutza... restu sunt infundati rau d tot... sh cand ma mai enerveaza astia imi pun mp3-ul la urechi la maxim, sh asc numa th, k sh k nu le place sh numi mai consuma bateria :dinti: ... mai am sh o fufa care asc rbd... moama cei p kpu ei(cik suntem best friends... sh yo fac comploate zilnic impotriva ei :rotfl: )... se ia d th kas homo, da p retardatu ala d la Resedintza Babelor Demente nul vede k e gay sh insurat... nu domne... il vede p bill k cik e gay k se machiaza... cultura asta afurisita!!! :rolleyes: ... sh deaia love th p zi c trece :nod: :nod: (mai ales bill :nebun: :nebun: ziceti voi k nui sweet in poza asta???)
10.09.200722.2KB

 
va mai pun kteva pozici noi cu bill'u :zzz: galerie billva mai pun kteva pozici noi cu bill'u :zzz:
02.06.200823.4KB
:nono: galerie tokio hotel:nono:
16.04.200737.1KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: mhe 8-|:zzz: :zzz: :zzz:
14.03.20088.1KB
asta va place fetele? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with billasta va place fetele? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
22.04.20075.9KB

 
hai inca una :d
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: galerie tomhai inca una :d :rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.200719.5KB
:hi: galerie tokio hotel:hi:
04.05.200746.1KB
galerie tom
26.08.200815.3KB
sal
 :hi:  :hi:  :hi:  :nebun:  :nebun:  :rotfl:  :dinti: c feaceti? eu m-am plictisit
 :rotfl: justSAL :hi: :hi: :hi: :nebun: :nebun: :rotfl: :dinti: c feaceti? eu m-am plictisit :rotfl:
10.11.20078.2KB

 
pai cu ,daca te ajuta :zzz: masti? cu sau fara?pai cu ,daca te ajuta :zzz: cu/fara masti?
28.05.200819.3KB
hmm..... tuky :))Hmm.....
25.06.200844.6KB
ms  :nebun:  :nebun:  :nebun: 


 :rusine: mhe 8-|ms :nebun: :nebun: :nebun: :rusine:
11.03.20087.2KB
dupa concert.. poza by me  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Dupa concert.. poza by me :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.06.200830.4KB

 
prea tare tipu' :zzz:  :zzz: 8-> galerie georgprea tare tipu' :zzz: :zzz: 8->
17.03.200846KB
antic cafe
20.05.200829.2KB
ia sa incerc si eu.....sa iese ceva.....
 
b:ce dracu' faci tom...iar uitasi linia melodica? cantamia sa incerc si eu.....sa vedem....poate iese ceva..... B:ce dracu' faci Tom...iar uitasi linia melodica? cantam rette mich...nu schrei... T:aoleu...frate....eu mai stiu....dupa petrecerea de aseara....am uitat si cum ma cheama...
25.08.200721.5KB
ce dumbrava minunata ai tom pe picioare :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

app frumosce dumbrava minunata ai tom pe picioare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: app frumos abdomen :nebun:
09.09.200818.4KB

 
tanana miss..tanana
08.09.200727.9KB
deci sper ca nu am facut topicul degeaba :zzz: cum facem sa ii convingem pe cei de la bravo sa nedeci sper ca nu am facut topicul degeaba :zzz: cum facem sa ii convingem pe cei de la BRAVO sa ne dedice si noua o revista doar pt fanele tokio hotel???? :nod: noi de ce sa nu o avem??? yo zic sa ne unim si sa facem un mesaj clar si sa le trimetem mi de mail-uri celor de la BRAVO :hi: :hi: :hi: voi ce zice'ti nu meritam???
03.04.200768.8KB
la dracu nici asta nu merge sorry pt dublu post vreau o pozala dracu nici asta nu merge sorry pt dublu post
16.08.200834.3KB
poi pe 20 martie 1995 sunt eu nascuta sa zicem ca asta e ziua meapoi pe 20 martie 1995 sunt eu nascuta
24.08.200755.5KB

 
uitati o poza kre mie una imi place ff mult :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze funnyuitati o poza kre mie una imi place ff mult :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
13.03.200710KB
uite poza  :rotfl: guess who is...Uite poza :rotfl:
20.06.20086.4KB
again... :zzz: tipul de baietzii kre ne placagain... :zzz:
22.04.200720.6KB
eu am visat ca eram imbracata intr-o rochie mare neagra si aveam tatuat pe deget un inel...maeu am visat ca eram imbracata intr-o rochie mare neagra si aveam tatuat pe deget un inel...ma casatoream ...si bill avea la fel tatuat un inel...era imbracat ca in clipul rette mich....si imi spunea ca asa cu inelele tatuate o sa ramanem vesnic impreuna....nu o sa ma lase niciodata....ca fara mine viatza lui nu are rost.....de atunci nu l-am mai visat....asta a fost singurul meu vis cu el....de ce nu il visez si eu ca ne sarutam? :x
09.06.200716.4KB
InapoiInainte