de fapt acuma eu pun concertele din turneu
*16.03.2007Trier,Arena
*17.03.2007München,Olympiahalle
*19.03.2007Hamburg,Colorline Arena
*20.03.2007Oberhausen,Köpi Arena
*22.03.2007Hannover,TUI Arena
*23.03.2007Bremen,AWD Dome
*26.03.2007Leipzig,Arena
*27.03.2007Berlin,Velodrom
*28.03.2007Köln,Köln Arena
*30.03.2007Stuttgart,Schleyerhalle
*31.03.2007Mannheim,SAP Arena
*02.04.2006Nürnberg,Arena
*03.04.2007CZ - Prag,Sazka Arena
*05.04.2007PL - Warschau,Torwar
*07.04.2007CZ- Ostrava,CEZ Arena
*08.04.2007SLO - Bratislava,Incheba
*10.04.2007H - Budapest,SYMA Hall
*11.04.2007A - Wien,Stadthalle
*13.04.2007Kempten,Big Box
*14.04.2007CH - Zürich,Hallen Stadion
*15.04.2007Frankfurt,Festhalle
*17.04.2007F - Paris,Zenith
*18.04.2007F - Nancy,Zenith
deci pana in aprilie nici vorba de romania...=(=(=(:x
07.01.2007
19.6KB
dragutzzzzz :nod: ....numele mew este kathy shi abia m-am logat ash vrea sa fac cunoshtintza q voi(numai dak vretzi--normal :zzz: )......forumul asta e sooper tare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.05.2007
12.4KB
:XX:X::X:X=))
05.01.2008
18.2KB
inca una....;)
11.01.2007
35.8KB
:rotfl:
21.01.2008
41.6KB
sa nu-mi spui ca isi vor recunoaste sentimentele?te pomenesti ca nicoll ii va spune lui bill ca-l iubeste si invers :limba: si se uneste formatia :zzz:
cont
deci i'os torturata de colegi mei din scola tot timpul ca umblu cu multe chesti cu ei sa ma fac absedata dar yo is doar indragostita de bill :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
31.03.2007
22.1KB
si acu va mai suciti o data gaturile :rotfl:
04.04.2007
6.6KB
mie-mi spuneti... k nu trece o sapt fara sa aud manelistii d la mn din cls comentand cv d th, d bill k e popo, d nush c chestie d roackeri... mah da c plm ii fute p ei grija... doar yo q o fata suntem fane k lumea, sh ink o fata sh un baiat le place cum canta unele mel, dar nu se dau in public... dak ii intrebi zic k nu... in rest numa q diete dealea d tzaran q peshte sh salam sunt !!! din 25 d puradei numa 4 destepti stiu cv out d gutza... restu sunt infundati rau d tot... sh cand ma mai enerveaza astia imi pun mp3-ul la urechi la maxim, sh asc numa th, k sh k nu le place sh numi mai consuma bateria :dinti: ... mai am sh o fufa care asc rbd... moama cei p kpu ei(cik suntem best friends... sh yo fac comploate zilnic impotriva ei :rotfl: )... se ia d th kas homo, da p retardatu ala d la Resedintza Babelor Demente nul vede k e gay sh insurat... nu domne... il vede p bill k cik e gay k se machiaza... cultura asta afurisita!!! :rolleyes: ... sh deaia love th p zi c trece :nod: :nod: (mai ales bill :nebun: :nebun: ziceti voi k nui sweet in poza asta???)
10.09.2007
22.2KB
va mai pun kteva pozici noi cu bill'u :zzz:
02.06.2008
23.4KB
:nono:
16.04.2007
37.1KB
:zzz: :zzz: :zzz:
14.03.2008
8.1KB
asta va place fetele? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
22.04.2007
5.9KB
hai inca una :d
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
29.04.2007
19.5KB
:hi:
04.05.2007
46.1KB
26.08.2008
15.3KB
SAL
:hi: :hi: :hi: :nebun: :nebun: :rotfl: :dinti: c feaceti? eu m-am plictisit
:rotfl:
10.11.2007
8.2KB
pai cu ,daca te ajuta :zzz:
cu/fara masti?
28.05.2008
19.3KB
Hmm.....
25.06.2008
44.6KB
ms :nebun: :nebun: :nebun:
:rusine:
11.03.2008
7.2KB
Dupa concert.. poza by me :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.06.2008
30.4KB
prea tare tipu' :zzz: :zzz: 8->
17.03.2008
46KB
20.05.2008
29.2KB
ia sa incerc si eu.....sa vedem....poate iese ceva.....
B:ce dracu' faci Tom...iar uitasi linia melodica? cantam rette mich...nu schrei...
T:aoleu...frate....eu mai stiu....dupa petrecerea de aseara....am uitat si cum ma cheama...
25.08.2007
21.5KB
ce dumbrava minunata ai tom pe picioare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
app frumos abdomen :nebun:
09.09.2008
18.4KB
tanana
08.09.2007
27.9KB
deci sper ca nu am facut topicul degeaba :zzz: cum facem sa ii convingem pe cei de la BRAVO sa ne dedice si noua o revista doar pt fanele tokio hotel???? :nod: noi de ce sa nu o avem??? yo zic sa ne unim si sa facem un mesaj clar si sa le trimetem mi de mail-uri celor de la BRAVO :hi: :hi: :hi: voi ce zice'ti nu meritam???
03.04.2007
68.8KB
la dracu nici asta nu merge sorry pt dublu post
16.08.2008
34.3KB
poi pe 20 martie 1995 sunt eu nascuta
24.08.2007
55.5KB
uitati o poza kre mie una imi place ff mult :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
13.03.2007
10KB
Uite poza :rotfl:
20.06.2008
6.4KB
again... :zzz:
22.04.2007
20.6KB
eu am visat ca eram imbracata intr-o rochie mare neagra si aveam tatuat pe deget un inel...ma casatoream ...si bill avea la fel tatuat un inel...era imbracat ca in clipul rette mich....si imi spunea ca asa cu inelele tatuate o sa ramanem vesnic impreuna....nu o sa ma lase niciodata....ca fara mine viatza lui nu are rost.....de atunci nu l-am mai visat....asta a fost singurul meu vis cu el....de ce nu il visez si eu ca ne sarutam? :x