Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
iulian93
Femeie
25 ani
Ilfov
cauta Barbat
27 - 68 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / just me....Ioana..... Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
ioana_luv_Bill
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 29
Hy....snt Ioana,am 15 ani,snt din jud. Ilfov,imi place TH de app 1 an,Bill e preferatul meu...shi Tom.... sunt noua shi ma simt foarte bine...sper sa ma primiti shi pe mn printre voi........shi.....nush ce sa mai spun....am ramas in pana de idei...dak vreti sa mai aflatzi ceva putetzi sa ma intrebatzi.....                    

Modificat de ioana_luv_Bill (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Green Acid Candy
Rette mich

Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
hei welcomeee..

_______________________________________



Id :stelutze_in_dungi



cu celalat id nu mai intru:]
got it??xD
Fer sure maybe..=|
U wanna touch my tanana= )  )
ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE.
Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..

pus acum 18 ani
   
deyutza
Spring nicht

Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
hi ioana

:X

><


_______________________________________

Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!

pus acum 18 ani
   
kaulitzAb
Leb die sekunde

Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
bn ai venit p aici 

_______________________________________
[b]ich halt mich wach...... für dich
wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht
Ich geb' mich jetzt für dich auf
mein letzter Wille hilft dir raus
bevor das Meer unter mir ..........zerbricht
ich glaub an dich
Du wirst für mich......... immer heilig sein

pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
bn ai venit  .......scz de intarziere  

Modificat de tola_rock (acum 18 ani)


_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
buna...   ...shi la me scz d intarziere da' n-am mai avut acces la calc  
anyway iti spun acum....welcome  


pus acum 18 ani
   
Cobra
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 20
SAL
            c feaceti? eu m-am plictisit


just sal             feaceti? m-am plictisit

8.2KB


pus acum 18 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
willcomennnn :*:*:*:*:*:*:

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la