Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
spears :hi:  :d ditch or date?date....:)) Britney Spears :hi: :D
30.07.20084.1KB
b; asha.... cum ziceam.. aventurile lui tom... prima a fost una..
t: vezi u acasa.. fun with billB; Asha.... cum ziceam.. aventurile lui Tom... prima a fost una.. T: Vezi u acasa..
11.02.200738.5KB
msik fetele memsik fetele
18.07.200828.2KB
sunt crazy!! :nebun:sunt crazy!! :nebun:
08.02.20087.5KB

 
moaaaa ce dulce esti ce te'as manca pe buneee cred ca m'as indulce pt toata viata :hi:  :hi:  :hi:moaaaa ce dulce esti ce te'as manca pe buneee cred ca m'as indulce pt toata viata :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
02.04.200715.4KB
ink o serie de poze cu el 

 :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 

pic no 1 galerie georgInk o serie de poze cu el :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: Pic no 1
07.09.200740.9KB
2 alina2
26.03.20085.8KB
pun si eu galerie tokio hotelpun si eu poze.....;);)
10.01.200749.3KB

 
:zzz:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ....scz daca ti se pare :( ~boy youdedicatzie.... :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ....scz daca ti se pare prostesc!!! :(
29.10.200743.5KB
:nebun: galerie bill:nebun:
21.01.200817.2KB
nu multe forumuri sunt asa de bn organizate k aceste...  :nod: 
nota 10...chiar k e perfect  :nebun:nu multe forumuri sunt asa de bn organizate k aceste... :nod: nota 10...chiar k e perfect :nebun:
10.12.20088.3KB
galerie gustav
05.06.200822.4KB

 
okay... ok...don't freak out...this is me....okay...
01.08.20075.8KB
:dinti: yo...:((:dinti:
17.10.200734.4KB
da este bn ...dar pune cont!!!! crazy girlsda este bn ...dar pune cont!!!!
07.03.200757.5KB
e si tom stiu ;)  ;)  ;) galerie bille si tom stiu ;) ;) ;)
21.01.200841.1KB

 
galerie bill
04.06.200814KB
adevarul e ca am citit un articol f nashpa despre viata ei si prin ce trece in acest momentadevarul e ca am citit un articol f nashpa despre viata ei si prin ce trece in acest moment articolul fiind din popcorn germania in care se spune k este o marioneta a echipei cu care lucreaza si a managerului !!!! sursa traducerea articolului Uitati traducerea la articolul ala, in care se spunea ca-i o marioneta. In ghiarele mafiei Pop! In urmatoarele luni LaFee va disparea din aria imaginii. Sau ar trebui sa zicem mai bine- este indepartata? Cantareata de 16 ani, care a sarbatorit adevarate triumfe in Chart-uri si pe scena, are nevoie de aceasta pauza. Deoarece tot ce a apasat-o in ultimele luni, a trebuit sa le rezolve. Succesul rapid a luat-o prin surprindere- si cu el a invatat despre partile umbroase ale Pop-Business-ului. Din nou este o starleta pescuita, pusa sub tutela si folosita din diferite motive de catre Manageri, Studioul pt inregistrari si de asa numitii parteneri Media. In afara LaFee joaca pe strlucitoarea printesa pop. In realitate este defapt o Cenusareasa, care trebuie sa-i serveasca pe ceilalti! LaFee nu are nimic de zis, nu are dreptul sa decida si trebuie sa se supuna vointei Mafiei Pop. Un insider: "Nu si-a vandut doar vocea, ci si sufletul!" LaFee este o marioneta, de a carui sfori trag oamenii din spate. Strategia: putere absoluta! Tot ce nu se potriveste imaginii este interzis! Ii este interzis sa vorbeasca! LaFee are voie sa acorde interviuri doar partenerilor Media special alesi si sa povesteasca doar ceea ce ii spuna Managerul. De aceea nu da LaFee interviuri si sedinte foto revistelor pt adolescenti cum ar fi "Yam!", "Starflash" si POPCORN. Ca aceste reviste sunt citite de multi adolescenti nu ii pasa Managerului deloc! Gunoi pentru parinti, profesfori si prieteni! Toti din apropierea lui LaFee au fost adusi la tacere. Nu au voie fara acord sa vorbeasca cu jurnalistii. Reporterul POPCORN- Reinhard Franke a simtit-o pe pielea sa. Cand a fost sa-i viziteze parintii in Stolberg si a vorbit cu profesorii, au vorbit foarte deschis, dar nimic din cele declarate avea dreptul sa fie publicate. Mama lui LaFee Koula ne-a servit cu cafea si prajitura. Apoi apelul de la studiou. Mama Koula este foarte intimidata: " Imi pare rau, va rog fara poze! Si nu scrieti nimic din ce zic!" Atentionare din partea studioului. Si directorul de la scoala lui LaFee Jorg Klein a fost foarte deschis, dar nu are voie sa zica nimic oficial despre LaFee. "Imi este interzis" Obligata la dragoste! Cel mai tare! Relatia lui LaFee cu cantaretul de la Part-Six Matt Mockridge (19) este inscenata! Cei doi nu sunt in realitate un cuplu! O dubla lovitura a mafiei: Povestea de senzatie ar trebui sa provoace isterie printre adolescenti- si sa faca pana atunci necunoscuta trupa Part-Six renumita! LaFee si Part-Six au contract cu acelasi studio- na bravo! Ca LaFee trebuie sa le faca tuturor pe plac este clar. Despre adevaratele ei sentimente si dorinte nu o intreaba nimeni. Si uite asa continua povestea mizerabila a lui LaFee pana in vara cand va calca din nou pe scena... si poza cu articolul!
26.10.200767.5KB
sora super :nod:  :nod: stii k te :wink2:Sora mea..Andra..sunt super versurile:X:X:X:X:X:X:X:X :nod: :nod: stii k te iuibesc..nuh:*:* :wink2:
18.02.200712KB
aia e editata de mine. nu ai cum sa o ai.
ceva in genu' am si cu tom  :rotfl:  :rotfl:  deh.. ce saAia e editata de mine. Nu ai cum sa o ai. Ceva in genu' am si cu Tom :rotfl: :rotfl: deh.. ce sa fac si eu in timpu' liber
14.04.200834.4KB

 
si inca una:d
park is bata dupa tomsi inca una:D park is bata
14.09.200730.9KB
mno cred k asat k ii ultima numa cred...:)) :nebun: galerie tommno cred k asat k ii ultima .....:)) da numa cred...:)) :nebun:
29.04.200726.9KB
avion fun with billooooooooooooo...un avion
27.03.20082.3KB
iarasi euiarasi eu
21.07.200731KB

 
inca o :nod: nu va :dinca o pozaaaaaaaa :nod: nu va speriatiiiiiii :D
20.04.200725.4KB
mess id ul meu e sa imi dai tu buzz ca la mine mu mere imi apar cand amprin mess-ul ca tre sa bagmess ID ul meu e spioanca_the_best sa imi dai tu buzz ca la mine mu mere imi apar cand amprin mess-ul ca tre sa bag vreo 50 de pers dai tu buzzz te rog :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.04.200734.1KB
shi ultima...k am pus deja cam moolte :rusine:  :zzz: galerie billshi ultima...k am pus deja cam moolte :rusine: :zzz:
06.09.200734.6KB
nedela-una din cele mai bune prietene ale alexei(am si uitat numele cat am fost plecate) thisnedela-una din cele mai bune prietene ale alexei(am si uitat numele personajelor cat am fost plecate)
13.07.200826.8KB

 
h galerie tomh
30.07.200741.6KB
e 10 septembrie ,ce noroc pe tine 1 septembrie zile de nashteree 10 septembrie ,ce noroc pe tine 1 septembrie
06.02.201023.5KB
:zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz: :(:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
27.10.200728.8KB
cam greu de ales :rusine: 
aleg sau dulciuri?cam greu de ales :rusine: aleg interviurile fructe sau dulciuri?
28.05.200844.8KB

 
ce ochi au..  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie tokio hotelCe ochi au.. :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
16.02.200852.3KB
ink una :zzz: 
si asta ii ultima deocamdata :d  ;) galerie gustavink una :zzz: si asta ii ultima deocamdata :D ;)
23.04.200815.9KB
hai  k pun sh yo ..:)) galerie billhai k pun sh yo ..:))
07.01.200711.1KB
eu si cu blonda bex.. buah:x eu..:-&..eu si cu blonda mea:x:X:X:X:X ti bex.. buah:X
02.03.200838.9KB

 
shi ink una... ;) galerie gustavshi ink una... ;)
15.04.200847.7KB
sus si jos....la stanga,la :zzz: 

   fitness gusty.... :rotfl: fun with gustyun.doi,trei,patru....si sus si jos....la stanga,la dreapta.... :zzz: fitness gusty.... :rotfl:
12.11.200724KB
mdea..deci asta ii asta mio faqt-o o pretena .. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: miss..mdea..deci asta ii tare.."opera" asta mio faqt-o o pretena .. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.03.200735.8KB
galerie georg
24.08.200718.2KB
InapoiInainte