Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
e zoooper forumol nu mai trb nik skimbat zau :dinti: nashpae zoooper forumol nu mai trb nik skimbat zau :dinti:
07.06.20088.7KB
antic cafe
16.05.200827.1KB
asa e! galerie billasa e!
23.04.200726KB
:rolleyes: :(:rolleyes:
30.10.200730.2KB

 
poza preferata q billutz:)
16.07.200822.2KB
mdaa... yo...:((mdaa...
06.09.200739.1KB
de ce fata mai pune poze cu tine ca ne plac cel putin mie :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:de ce fata mai pune poze cu tine ca ne plac cel putin mie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: kissssss
05.04.200716.8KB
pouza mepouza
24.09.200827.2KB

 
ji asta e facuta la un studio cred  :rolleyes:  :rolleyes: galerie tokio hotelji asta e facuta la un studio cred :rolleyes: :rolleyes:
11.09.200725.5KB
yeah я facuta intai sa plec din moscowa --oops--yeah я понимаюpoza facuta intai sa plec din Moscowa
09.04.200744.1KB
doh..ce ciufilita sunt=)) eu..:-&..doh..ce ciufilita sunt=))
02.02.200842.2KB
:nod:  :nod:  :nod:  :nod: geamana mea=)) eu..:-&..:nod: :nod: :nod: :nod: geamana mea=))
03.01.200815.4KB

 
gustav schaffer (tobe) 

data nasterii: 8 septembrie 1988 (fecioara) 

locul nasterii: magdeburgGustav Schaffer (tobe) Data nasterii: 8 Septembrie 1988 (fecioara) Locul nasterii: Magdeburg (Germania) Frati/surori: o sora mai mare Inaltime: 1,68 m Culoarea ochilor: caprui Culoarea parului: blond Materii preferate: Sport, economia Materii pe care le uraste: Mate, fizica Artistii preferati: Metallica, Slipknot, Motorhead Melodia actuala prferata: B.Y.O.B (System of a Down) Modelul sau: Lars Ulrich (Metallica) Hobby-uri: muzica si mersul pe bicicleta Isi doreste mancare pentru toti! :-) Face percutie de la 8 ani Purta ochelari in trecut, dar acum poarta lentile de contact km atata shtiu despre el:rolleyes: completari ceva?
07.01.200719.6KB
dap e super cool video :hi:  :hi:  :hi:  :hi: merita primul loc :nod:  :nod:  :nod:  :nod: springdap e super cool video :hi: :hi: :hi: :hi: merita primul loc :nod: :nod: :nod: :nod:
31.03.200715.5KB
si astasi asta
13.05.200816.7KB
poi asta sant eu poi sper sa nu yo niki nu va speriatipoi asta sant eu
24.08.200723.4KB

 
tipul de baietzii kre ne plac
16.05.200715.7KB
! ce tare ! eu stiu doar una , e principiul vietii mele ... zambeste , maine va fi si mai rau !!!:rotfl::rotfl::rotfl:Loooool ! Ce tare ! Eu stiu doar una , e principiul vietii mele ... ZAMBESTE , MAINE VA FI SI MAI RAU !!!
07.01.200739KB
si ultima alinasi ultima
22.01.200811.3KB
vleau o poza ku un :rotfl: vreau o pozavleau o poza ku un mesaj...... :rotfl:
12.08.200844.1KB

 
nu cred ca e o crima sa-ti placa si alt ceva, sau ca pe cineva.de exemplu am fost fana bsb ,iar acumnu cred ca e o crima sa-ti placa si alt ceva, sau ca dezamagesti pe cineva.De exemplu am fost fana BSB ,iar acum sunt TH .Asta nu inseamna ca nu mai ascult BSB sau ca nu mai imi place nici o mel.Si daca stai sa te gandesti sunt doua stiluri de muzica total diferite.Daca am devenit fana TH asta nu inseamna ca voi renunta sa ascult BSB.Sunt 2 formati care au reusit sa-mi atraga atentia si mi-au placut mel lor chiar si mesajele, poayte chiar ma regasesc in mel lor.Ar fi o dezamagire poate ,daca peste 10 ani daca ei ar mai canta tu sa nu mai fii interesata si sa spui ca mel cantate sunt o prostie ca si formatia.Atunci poate vei dezamagi .Asta e parerea mea, daca aveti alta parere va ascult :hi:
29.12.200740.3KB
ms insa nus cine stie ceMs insa nus cine stie ce
15.06.200828.5KB
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200810.3KB
cu o pr :zzz:cu o pr :zzz:
13.05.200835.5KB

 
nu mai stiu ce sa mai spun !  :zzz:  :zzz:  :zzz:   galerie tokio hotel Nu mai stiu ce sa mai spun ! :zzz: :zzz: :zzz:
09.02.200741.3KB
:nebun: galerie georg:nebun:
25.08.200828.7KB
la kte poze am q ei ar trebui s deschid o galeria lui tom striga don't kill me) galerie tomLa kte poze am q ei ar trebui s deschid o bibliotek... Galeria lui tom striga Heyy...(glumeam, don't kill me)
07.01.200733.5KB
8 nu'i prea reusita poze funny8 nu'i prea reusita
22.01.200718.7KB

 
si asta e nu s-ar sti ca bill n-ar purta o camasa ton nu ar purta blugi k aiax( :x  :finger: pozesi asta e trukta...ce tampiti....park nu s-ar sti ca bill n-ar purta o camasa deaiableah:-&....si ton nu ar purta blugi k aiaX( :x :finger:
03.07.200837.7KB
galerie gustav
10.05.200838.2KB
e las sys ;)k e bine shi asha...nu uita k in viatza totul se intampla cu un e scopul problemeie las sys ;)k e bine shi asha...nu uita k in viatza totul se intampla cu un scop:zzz:kre e scopul problemei aleaia nu ma intreba k nush:rotfl::rotfl::rotfl:
06.01.200719.6KB
well... dak tot nu se oboseste nimeni sa mai puna lectii p aici, o sa mai pun yo kte cv... momentanwell... dak tot nu se oboseste nimeni sa mai puna lectii p aici, o sa mai pun yo kte cv... momentan am o am o tema 4 you(un text... traducetzil, makr ce stiti): Dracula und Theo Dracula: Ich bin Dracula.Wie heisst du? Theo: Ich bin Theo. Ich komme aus Deutschland. Dracula: Hast du Angst? Ich bin ein Vampir. Theo: Angst? Ich? Nein.Ich bin ein Deutscher. Dracula: Ich habe eine Idee. Ich lerne Deutsch von dir. Und du lernst die Vampirsprache von mir.O.K.? Theo: Ja!Gut so! Aber wie? sh aici o poza... stanga dracula, dreapta theo... (*wie heisst du? - tu cum te numesti? *Angst - frica *vampiresprache - limba vampirilor) good luck! :zzz: :nod:
10.11.200724.1KB

 
5 wassup!!5
27.08.200713.3KB
ea e mada. rebela, crazy si nu in ultimul rand my bestfriend  :zzz: our friendsea e mada. rebela, crazy si nu in ultimul rand my bestfriend :zzz:
24.02.200721.3KB
ms ms..^ :rusine: miss..ms ms..^ :rusine:
15.09.200733.3KB
sio ink una mai am da mai ast pareri...k nu vreau sa va sperii:)) mesio ink una ...ultima....pana aq:D...adik mai am da mai ast pareri...k nu vreau sa va sperii:))
05.07.200820.1KB

 
tomtom
04.06.200815.1KB
:nebun:  :nebun: 4 u girls  :nebun:  symo_tomth :nebun: :nebun: 4 u girls :nebun:
09.03.200826.5KB
e ficu     cand pui next?? =)  :)  :d cuvintele ce ti le-ame sooooooooooooooooooooooooooper ficu cand pui next?? =) :) :D
07.08.200719.4KB
just style
19.04.200710.4KB
InapoiInainte