Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
:rolleyes:  :( mhe 8-|:rolleyes: :(
11.04.200841.1KB
thnx :zzz:  astea is facute azi la scoala ioana kaulitzthnx :zzz: astea is facute azi la scoala
18.04.200722.5KB
b: oooo! ce ai facut tom?! vezi sa nu te skapi :rotfl:  :rotfl: fun with billb: oooo! ce ai facut tom?! vezi sa nu te skapi :rotfl: :rotfl:
04.03.200724KB
am uitat sa zic k eram in turnu' sunt kilometri kre sunt din paris in punctul ala exact pana inam uitat sa zic k eram in turnu' eiffel.....alta poza: astia sunt kilometri kre sunt din paris in punctul ala exact pana in bucuresti
04.06.200826.1KB

 
te gandit ca va trebui sa mi se in 1999 si batranul din mine  ne-a lasat sa ne aici in fata pozeiTe iubesc M-am gandit ca va trebui sa mi se intample Suntem in 1999 si batranul din mine ne-a lasat sa ne indragostim Stau aici in fata pozei tale proaste Si ma gandesc la nesfarsit cat esti de frumoasa Si daca as arata asa bine As vedea receptorul si mi-as imagina As lasa-o balta si te-as suna E nici pe departe cel mai simplu lucru normal din lume Fumez,fumez,si mai iau inca o tigara Trebuie sa fumez,si dupa aia mai iau inca doua-trei cutii Si ma opresc Nu,tu nu esti doar draguta Esti mai mult pentru mine Te iubesc Kestia asta ma imbolnaveste Ma iei de mana si cred Ca trebuie sa fie febra Da da va fi din nou o despartire alba Dar vreau ca dupa aceea prietenia sa ramana si nu doar durerea Oh,te rog nu rade acum Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Cateodata simt ca tu intelegi un cuvant prin a fi cu mine Si daca te culci cu mine inseamna sub mine Podeaua se misca Chiar nu ne-am promis eternitatea Oh,asta vine asa cum trebuie sa vina Sunt gata de orice Oh,te rog nu rade acum Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc M-am gandit ca va trebui sa mi se intample Oh,te rog nu rade acum Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc Te iubesc M-am gandit ca va trebui sa mi se ïntample
07.01.200755.7KB
b:sunt destept bai sunt destept :zzz: fun with billb:sunt destept bai sunt destept :zzz:
25.04.200728.4KB
:nebun: :(delifiniiiii :nebun:
22.10.200733.4KB
sa mai puntetzi shi voi ! :hi: galerie billsa mai puntetzi shi voi ! :hi:
30.03.200739.4KB

 
mie imi place  :rotfl: 


vreau o poza cu un mop  :rotfl: vreau o pozaMie imi place :rotfl: Vreau o poza cu un mop :rotfl:
14.07.200825.3KB
spioanca_the_best
13.04.200724.6KB
“the big yam.de voting has ended. the hottest boys of 2007 are now clear. check the first place is“The big Yam.de voting has ended. The hottest boys of 2007 are now clear. Check the results. The first place is not a surprise at all: Bill Kaulitz from Tokio Hotel has conquered the hearts of all last year. More than 36% of the votes went to Bill. In second place is Strify from Cinema Bizarre, followed by Zac Efron.” Here is the total results from the Yam.de-Voting: Bill Kaulitz - 36,61% Strify - 13,44% Zac Efron - 11,21% Darin - 8,42% Jo - 7,28% Martin Stosch - 5,52% Jimi Blue - 5,10% Jerome von LXB - 4,59% Daniel Radcliffe - 3,62% Bushido - 3,52% keiner von denen - 0,69% Source: _________________ :nebun:
24.02.200816.6KB
the gazette
14.05.200842.4KB

 
:uimit: e ...prea tare :uimit: desene cu bill:uimit: e ...prea tare :uimit:
26.12.200717.2KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  am devenit obsedata de poze .... galerie tokio hotel:rotfl: :rotfl: :rotfl: Am devenit obsedata de poze ....
18.02.200730.2KB
inca una ;)  ;)  :zzz:  :nebun: galerie tominca una ;) ;) :zzz: :nebun:
11.02.200727.8KB
hihihi asa's si eu  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: il super forumul pt ca il actualizam noi:p cu tot ce ehihihi asa's si eu :hi: :hi: :hi: :hi: il super forumul pt ca il actualizam noi:P cu tot ce e nou :rotfl: :rotfl: :dinti:
05.04.200716.3KB

 
arata ca o ciuperca cu chestia aia pe cap  :rotfl: galerie tomArata ca o ciuperca cu chestia aia pe cap :rotfl:
17.05.200824.9KB
are un program foarte incarcat in plus tine o multime de concerte pt fani ... nu  mai fiti asaare un program foarte incarcat in plus tine o multime de concerte pt fani ... nu mai fiti asa rai :nono:
09.12.200830.8KB
galerie georg
03.05.200829.9KB
galerie tokio hotel:dinti::dinti::dinti::dinti:
08.01.200730.4KB

 
ce v-am mai promis. galerie tokio hotelce v-am mai promis.
07.05.200723.2KB
era pentru show
iti zic 
am auzit de la fane adevarate ;)
acum pun si eo poze
va umplu` folderu`era pentru show iti zic am auzit de la fane adevarate ;) acum pun si eo poze va umplu` folderu` acuma de poze :zzz: :rotfl:
11.05.200819.5KB
ma..la urma urmei cn il place il place asa qm si mea..mie mi se pare chiar dulcic..mi ales knd zc kma..la urma urmei cn il place il place asa qm si gata...parerea mea..mie mi se pare chiar fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff dulcic..mi ales knd zc k e fetitza..si mamei ii place d el.. :rolleyes: ...in sf pot s m bucur si eu un pic d c zc mama....k dk nc p Bill nul accepta..atunci puii ei :finger: :rotfl: ....in concluzie...Bill e fffff sweeeeeeeeeet si mie nu mi se pare k exagereaza..asa k nu v mai luati d el k v luati d mn.. :nono: :zzz: :rotfl: _s nu zc k si aici arata a femeie_ :nono: :zzz:
10.02.200732.6KB
the gazette
15.05.200860.1KB

 
:nebun: galerie bill:nebun:
10.05.200856.4KB
tot eu cu denisa our friendstot eu cu denisa
24.01.200833.1KB
:zzz: galerie gustav:zzz:
05.06.20084.2KB
welcome sysy!!!!!! :hi:  :hi: sper k o sa te simti bn printre noi si sa ne intalegem! symo_tomthwelcome Sysy!!!!!! :hi: :hi: sper k o sa te simti bn printre noi si sa ne intalegem!
30.01.200755.7KB

 
ea a debutat in vara anului 2002 cu , cantecul atunci 17 ani.
ea mai are 2 frati si s-a nascutEa a debutat in vara anului 2002 cu , cantecul "Complicated".Avea atunci 17 ani. Ea mai are 2 frati si s-a nascut intr-un mic oras,Napanee, Ontario.Ambitiile rock a lui Avril s-au descoperit inca de la varsta de 3 ani.Mai tarziu.In adolescenta,ea deja scria versuri si canta la chiatara.Ea a fost auzita de Arista Records main man Antonio "L.A." Reid la unul dintre festivalurile la care canta si Avril.I s-a oferit un contract,iar la varsta de 16 ani visul lui Avril s-a implinit.Cu asistenta Reid's si un nou apartament in Manhattan Avril s-a trezit inconjurata de mai multi compozitori si producatori ,dar nu a fost destul de impresionant ca ea sa continue.Ea vroia sa creeze scanteia muzicala si lucrurile nu mersesera asa cum erau planuite.Ea a plecat la L.A. iar Nettwerk a pus mana pe ea.Producatorul/compozitorul Clif Magness a pregatit debutul lui Avril.Cantece precum"Complicated" si "Sk8er Boi" au ajuns direct in Top 10 in timp ce "I'm with You"si "Losing Grip" se ascultau binisor la radio.Butch Walker de la Marvelous 3, Our Lady Peace solistul Raine Maida, si Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte) au ajutat-o pe Avril la al doilea album al ei "Under my skin"care a aprut in mai 2004.Albumul a urcat direct in topurile Billboard ,iar "My happy ending"era un mega-hit.Potolindu-se un pic,Avril s-a casatorit in iulie 2006 cu solistul de la Sum41,Deryck Whibley,prietenul ei de 2 ani. si poza.... :rotfl:
03.02.200732.9KB
mai vrea snv sa mai pun?!?! :rusine:  :rusine: yo...:((mai vrea snv sa mai pun?!?! :rusine: :rusine:
30.10.200729KB
t mort facut yo asa bn intreba-l p tom!!.. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ..esti dusaB:Ce???..nu t inteleg!!...eu??..cu tine??..aseara?...nici mort fato!!/...crek visezi.. ti-am facut yo asa ceva??...mai bn intreba-l p Tom!!.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..esti dusa fatooo!!! :rolleyes: :rotfl:
29.04.200823KB
fatza are.. :rotfl:  :rotfl: galerie tomsaracu'...c fatza are.. :rotfl: :rotfl:
30.04.200821.7KB

 
:rotfl:  :rotfl: suntetzi doar yo...:rotfl: :rotfl: suntetzi doar politicuase
01.01.200843.5KB
dementa :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :xdementa :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
11.06.200930.8KB
ete :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nod:  :nod: dau trecutul prezentul ji viitorul pentru un visete aici...ALINA... :nebun: :nebun: :nebun: :nod: :nod:
18.02.200746.2KB
the gazette
15.05.200839.5KB

 
b: gus...da in kap lu l hai mai repede k nu ji da seama
gu: te am auzit bill.. :limba: gus sa nu teB: Gus...da in kap lu Tom..sufoca l hai mai repede k nu ji da seama Gu: ..akusik... T: te am auzit Bill.. :limba: Gus sa nu te prind k te atingi d mine k te castrez
08.07.200718.8KB
:limba: yo...:((:limba:
02.01.200825.9KB
ce nemernica :x ot sai sparg eu capul cu ceva,mai bine o viola cineva in parcul ala. :zzz: 
cont tece nemernica :x ot sai sparg eu capul cu ceva,Mai bine o viola cineva in parcul ala. :zzz: cont te rog :hi:
20.01.200830.2KB
si asta as pune si nijte gif`uri da nush dak merg :zzz: poze truktesi asta as pune si nijte gif`uri da nush dak merg :zzz:
03.10.200749.1KB
InapoiInainte