b: oooo! ce ai facut tom?! vezi sa nu te skapi :rotfl: :rotfl:
04.03.2007
24KB
am uitat sa zic k eram in turnu' eiffel.....alta poza:
astia sunt kilometri kre sunt din paris in punctul ala exact pana in bucuresti
04.06.2008
26.1KB
Te iubesc
M-am gandit ca va trebui sa mi se intample
Suntem in 1999 si batranul din mine ne-a lasat sa ne indragostim
Stau aici in fata pozei tale proaste
Si ma gandesc la nesfarsit cat esti de frumoasa
Si daca as arata asa bine
As vedea receptorul si mi-as imagina
As lasa-o balta si te-as suna
E nici pe departe cel mai simplu lucru normal din lume
Fumez,fumez,si mai iau inca o tigara
Trebuie sa fumez,si dupa aia mai iau inca doua-trei cutii
Si ma opresc
Nu,tu nu esti doar draguta
Esti mai mult pentru mine
Te iubesc
Kestia asta ma imbolnaveste
Ma iei de mana si cred
Ca trebuie sa fie febra
Da da va fi din nou o despartire alba
Dar vreau ca dupa aceea prietenia sa ramana si nu doar durerea
Oh,te rog nu rade acum
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Cateodata simt ca tu intelegi un cuvant prin a fi cu mine
Si daca te culci cu mine inseamna sub mine
Podeaua se misca
Chiar nu ne-am promis eternitatea
Oh,asta vine asa cum trebuie sa vina
Sunt gata de orice
Oh,te rog nu rade acum
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
M-am gandit ca va trebui sa mi se intample
Oh,te rog nu rade acum
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
Te iubesc
M-am gandit ca va trebui sa mi se ïntample
07.01.2007
55.7KB
b:sunt destept bai sunt destept :zzz:
25.04.2007
28.4KB
delifiniiiii :nebun:
22.10.2007
33.4KB
sa mai puntetzi shi voi ! :hi:
30.03.2007
39.4KB
Mie imi place :rotfl:
Vreau o poza cu un mop :rotfl:
14.07.2008
25.3KB
13.04.2007
24.6KB
“The big Yam.de voting has ended. The hottest boys of 2007 are now clear. Check the results.
The first place is not a surprise at all: Bill Kaulitz from Tokio Hotel has conquered the hearts of all last year. More than 36% of the votes went to Bill. In second place is Strify from Cinema Bizarre, followed by Zac Efron.”
Here is the total results from the Yam.de-Voting:
Bill Kaulitz - 36,61%
Strify - 13,44%
Zac Efron - 11,21%
Darin - 8,42%
Jo - 7,28%
Martin Stosch - 5,52%
Jimi Blue - 5,10%
Jerome von LXB - 4,59%
Daniel Radcliffe - 3,62%
Bushido - 3,52%
keiner von denen - 0,69%
Source:
_________________ :nebun:
24.02.2008
16.6KB
14.05.2008
42.4KB
:uimit: e ...prea tare :uimit:
26.12.2007
17.2KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Am devenit obsedata de poze ....
18.02.2007
30.2KB
inca una ;) ;) :zzz: :nebun:
11.02.2007
27.8KB
hihihi asa's si eu :hi: :hi: :hi: :hi: il super forumul pt ca il actualizam noi:P cu tot ce e nou :rotfl: :rotfl: :dinti:
05.04.2007
16.3KB
Arata ca o ciuperca cu chestia aia pe cap :rotfl:
17.05.2008
24.9KB
are un program foarte incarcat in plus tine o multime de concerte pt fani ... nu mai fiti asa rai
:nono:
09.12.2008
30.8KB
03.05.2008
29.9KB
:dinti::dinti::dinti::dinti:
08.01.2007
30.4KB
ce v-am mai promis.
07.05.2007
23.2KB
era pentru show
iti zic
am auzit de la fane adevarate ;)
acum pun si eo poze
va umplu` folderu` acuma de poze :zzz: :rotfl:
11.05.2008
19.5KB
ma..la urma urmei cn il place il place asa qm si gata...parerea mea..mie mi se pare chiar fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff dulcic..mi ales knd zc k e fetitza..si mamei ii place d el.. :rolleyes: ...in sf pot s m bucur si eu un pic d c zc mama....k dk nc p Bill nul accepta..atunci puii ei :finger: :rotfl: ....in concluzie...Bill e fffff sweeeeeeeeeet si mie nu mi se pare k exagereaza..asa k nu v mai luati d el k v luati d mn.. :nono: :zzz: :rotfl: _s nu zc k si aici arata a femeie_ :nono: :zzz:
10.02.2007
32.6KB
15.05.2008
60.1KB
:nebun:
10.05.2008
56.4KB
tot eu cu denisa
24.01.2008
33.1KB
:zzz:
05.06.2008
4.2KB
welcome Sysy!!!!!! :hi: :hi: sper k o sa te simti bn printre noi si sa ne intalegem!
30.01.2007
55.7KB
Ea a debutat in vara anului 2002 cu , cantecul "Complicated".Avea atunci 17 ani.
Ea mai are 2 frati si s-a nascut intr-un mic oras,Napanee, Ontario.Ambitiile rock a lui Avril s-au descoperit inca de la varsta de 3 ani.Mai tarziu.In adolescenta,ea deja scria versuri si canta la chiatara.Ea a fost auzita de Arista Records main man Antonio "L.A." Reid la unul dintre festivalurile la care canta si Avril.I s-a oferit un contract,iar la varsta de 16 ani visul lui Avril s-a implinit.Cu asistenta Reid's si un nou apartament in Manhattan Avril s-a trezit inconjurata de mai multi compozitori si producatori ,dar nu a fost destul de impresionant ca ea sa continue.Ea vroia sa creeze scanteia muzicala si lucrurile nu mersesera asa cum erau planuite.Ea a plecat la L.A. iar Nettwerk a pus mana pe ea.Producatorul/compozitorul Clif Magness a pregatit debutul lui Avril.Cantece precum"Complicated" si "Sk8er Boi" au ajuns direct in Top 10 in timp ce "I'm with You"si "Losing Grip" se ascultau binisor la radio.Butch Walker de la Marvelous 3, Our Lady Peace solistul Raine Maida, si Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte) au ajutat-o pe Avril la al doilea album al ei "Under my skin"care a aprut in mai 2004.Albumul a urcat direct in topurile Billboard ,iar "My happy ending"era un mega-hit.Potolindu-se un pic,Avril s-a casatorit in iulie 2006 cu solistul de la Sum41,Deryck Whibley,prietenul ei de 2 ani.
si poza.... :rotfl:
03.02.2007
32.9KB
mai vrea snv sa mai pun?!?! :rusine: :rusine:
30.10.2007
29KB
B:Ce???..nu t inteleg!!...eu??..cu tine??..aseara?...nici mort fato!!/...crek visezi..
ti-am facut yo asa ceva??...mai bn intreba-l p Tom!!.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ..esti dusa fatooo!!! :rolleyes: :rotfl:
B: Gus...da in kap lu Tom..sufoca l hai mai repede k nu ji da seama
Gu: ..akusik...
T: te am auzit Bill.. :limba: Gus sa nu te prind k te atingi d mine k te castrez
08.07.2007
18.8KB
:limba:
02.01.2008
25.9KB
ce nemernica :x ot sai sparg eu capul cu ceva,Mai bine o viola cineva in parcul ala. :zzz:
cont te rog :hi:
20.01.2008
30.2KB
si asta as pune si nijte gif`uri da nush dak merg :zzz: