poi simplu...iubirea mea e tipul de peroana pe care o plac la nebunie... :nebun: :nebun: :nebun:
aici l'am obligat sa rada deci ii un ras asa mai delasare....
nici nu avea chef era dupa o teza la mate...ori cum ii foarte super...glumetz...plin deenergie(deobicei si'o consuma cu scheitul, rollele si bmx-ul...)
09.07.2007
21.2KB
papagalul meu...nui un skump :nebun: ...
vreau o poza ku Titanikul :zzz:
10.08.2008
41.6KB
deci uitativa la poza asta dak aflu cine a facuto il/o omor ........doamne
03.10.2007
18.3KB
06.06.2008
36KB
1 an 3 luni ma atras intai aspectul lui tom apoi lam observat pe bill shi sunt in love de el de apox 1
10.08.2007
37.1KB
:zzz:
02.01.2008
24.8KB
Alexandra----prietena cu bill dar indragostita de tom
24.08.2007
2.8KB
cu sticlele primite................
08.01.2008
20.1KB
Ce tare e asta :nebun:
22.06.2008
17.9KB
Bitchy style :rotfl:
02.05.2008
17.1KB
Fata ideala pt Tom:
Inaltimea: Nu are importanta, principalul e sa nu fie mai inalte decat mine.
Culoarea parului: Blonde, brunete, roscate, important e sa nu fie roscate din nascare.
Stil de imbracaminte: Topuri, fuste -mini, fetele nu ar trebui sa-si ascunda picioarele.
Caracterul: Oricare, dar mai bine curva.
Ce sa fie cel mai important pt ea: Sexul
Pieptul: Mare, mare
Mainile: Ingrijite
Ce muzica sa asculte: Pe noi
Unde sa traiasca: Unde ar fi
Trebuie sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi: Fana
Unde ai vrea sa o intalnesti: Oriunde
Ohhhh my Goddddd :rotfl: :rotfl: e clar atunci..pe baiat nu- intereseaza ce shi qm :rotfl: :rotfl: direct la fapte..
26.10.2008
26.8KB
- frate ajutor mau rapit nijte prosti mau inchis si mau batut si mau injurat VINO SA MA AJUTI!!!!! au spus k dak nu apari in urmatoarele 10 min imi vor Face cel mai cumplit lucru ever... ma vor machia cu farduri ROZ!!!!! :rusine: :rusine:
07.05.2008
36.6KB
N-are paru' fkt q placa, da' tot mumos ramane :X:X:X:*:(delirez)
10.03.2007
17.3KB
B: Ia mana dp mine!!sariti k m violeazaaaaaa!!!!Tom do something!!!
T: Taci ma k fac poza! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.02.2007
29KB
io and pisiku meu
04.11.2007
25.3KB
Well ... mintea mea bolnava incepe un nou fic :rotfl: :rotfl: Nuj ce m-a apucat si sa nu dati in mine cu castraveti , rosii , oua sau alte chestii care dor sau manjesc :rotfl:
Va pun personaju' principal ... ca pe TH ii stiti si nu mai pun poze cu ei ...
So ...
Ea este Tabitha ...nu vreau s-o descriu pentru ca o sa va dati seama pe parcurs de firea ei .. originala ... ciudata ... egoista ... geloasa ... posesiva ... o sa vedeti mai multe in curand :rotfl: :rotfl:
So...care vrea prima parte ? :rotfl:
Puteti sa o comentati pe Tabitha sau titlu' :rotfl:
10.05.2008
33KB
asta e una din pozele mele pref :nebun: :nebun: e asa un dulce...pakt k nu se vd mai bn pieptutzul lui :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
26.02.2007
8.2KB
:surprised:
02.02.2008
25.3KB
cont cont cont ;);)
07.01.2007
55.7KB
Tot in Amsterdam...
28.10.2007
29.6KB
ce dragu e ursuletzuuu
01.07.2008
29.6KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
09.02.2007
14.1KB
Gu:martienii ataca....adapostiti-va...sub pungi...
Ge:ce faci mah acolo?...
Gu:nimic.... :zzz:
of of cat de frumos poate sa fie cine vrea poze clipuri k am o groaza de peste tot unde contactati-ma pe id emese_rose4ever ;)
05.02.2007
21.9KB
Nijmengen :nebun:
20.06.2008
32.3KB
ink una ...
22.02.2007
22KB
:nebun:
11.05.2008
33KB
Hai sa pun si eu ca se pare ca voi ati adormit pe aici !!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
09.02.2007
51.4KB
vreau o poza cu bill si mami lui :zzz:
13.08.2008
26.4KB
:nod:
23.06.2008
32.6KB
Ich liebe es das Baby, mich erhalten Sachen hier tuend, das I, welches `d nie tun
Mich halten können Abstiege, warum ich hier sicherstelle, Sachen sind oben für dich (es erhalten), wie eine Flucht, denn die Lichter gehen, du einschalten aus
Ich liebe diesen Platz, Ursache, die ich das Echo hören kann, wenn du mich ahh bildest