stai sa inteleg ,am reusit sa ma pierd printre randurile ficului.
Bill a sarutot-o pe Nicolle,iar ea a inviat si tot in bratele lui Tom a ajuns?
bun si daca a sarutat-o Bill ,inseamna ca el a adus-o la viata ca sa zic asa ;si atunci de ce spune cal iubeste pe tom ,sau e din cauza ca a stat prea mult la frig?sau ia ramas creierul in repauza?si cu aly cum ramane?
te rog un N
E
X
T :hi: :uimit: :uimit: :rolleyes:
12.01.2008
55.8KB
B: esty sigur k asta ii mel ??
T: Don't wory is not sugar
B: Daca tu zici ...
11.03.2007
43.3KB
B:TOOOM!!! ai vazut ce qur are tipa aia...si c forme mijto...imi faci lipeala k ea?????/
T:neaaa....may e iubita mea..ia-ti gandu
06.07.2007
13.7KB
Ce pozitie :rotfl: :rotfl: :rotfl: altu' kre doarme chinuit pe canapea.
13.04.2008
13.8KB
:nebun:
11.05.2008
25.5KB
alta :
22.04.2007
33.2KB
yoooy ce fain de voi :dinti:
bine yo s ji mai mik... :rotfl: mai am 3 luni si jumatate(sau mai potin) pana implinesk 13 ani :rotfl: ...deci...I am THE KID :rotfl: ....kat despre desene..ma uit knd nu da pe KissTV sau MTV ceva k lomea...ma uitam la spioanele(imi place Clover :dinti: e tare)....sau...la X-men da doar dupa Cartoon Network..k X-men dupa Jetix e najpa :zzz:...TOM &JERRY e preferatul meeeu...am si 3 CD-uri ku filmuletze de ale lor...is mijto :rotfl: ...jukariile mele sunt in sac..(am avut 3 saci inainte..dak nu kiar mai multi) ...dak tot e vara..kred k o sa mi redenumesk jukariile ..am un ursuletz p kre il keama Bill :zzz: il pop si l alint toata ziua :rotfl:...oriq mai am o groaaaaza pana o sa kresk :zzz:
07.08.2007
50.2KB
vb q mama lor?lol c tare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.03.2007
3.8KB
mam gandit sa scriu si eu o poveste..... :nod: :nod:
personaje:
1-deborah(deb sau debie cum im se mai spunea) este personajul principal.era O FATA DE 14 ANI,frumoasa.mama ei murise la nasterea ei iar tatal sau era un mare o de avaceri si nu prea avea timp sa stea cu ea,dar era o fata descurcareata asa ca nu a mai fost nevoie sa-i angajeze o dadaca.deb isi petrecea timpul cu prietenele sale:linda hannah si iris care erau cu 2 mai mari decat ea.
2-hannah-avea 16 ani si era una dintre cele mai bune prietene ale lui deborah
3-linda-avea tot 16 ani si era celalalta buna prienea a lui deb
4-iris-tot ceam mai buna prietena al lui deb tot 16 ani
5-marilin-dujmanca lui deb,toti baietii erau morti dupa ea.
deb era cea mai simpa,nu se imbraca sofisticat si nu avea un stil anume.
6-tom si bill,uneori le mai cicaleau pe fete dar nu aveau nimic cu ele,doar voiau sa se apropie de ele
si poze:
deborah
Mumos k de obicei.. si e chiar artistica poza, chiar daca e nemodificata :nebun:
03.05.2008
29.3KB
poza e mai veche da mie imi plashe :rusine: :nod: :nod:
10.05.2007
46.1KB
Ba mersi mult.mi-am pus o veriga in nas:)).
21.12.2008
38.8KB
a
30.07.2007
44.8KB
27.05.2008
49.6KB
ms moolt d tot pt compliment!!.....mai bag alta!!...am un milion din paris..deci...asta e tot din turnu eiffel..insa...q privelishtea din sena.........
12.06.2008
55.9KB
noul ei clip Prinde-ma aprinde-ma
cel mai cool dans din istoria DANSEZ PENTRU TINE (ador manusile ei si cum e imbracata)
NU STIU SA FIU NUMAI PT TINE ( un super clip)
16.09.2007
31.2KB
13.04.2007
27.2KB
25.08.2008
55.1KB
09.02.2007
38.4KB
t: hai vin'o la mn papusha, hai sa te pipai nitel, sa te sarut si poate faCEM SI NEBUNII
04.03.2007
25.7KB
VIVA TOKIO HOTEL!!!! :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
14.03.2007
8.5KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.04.2007
33.6KB
ftele va pon sh YO poza q mine..dak mai vretzi sa imi zicetzi.. :rusine:
18.03.2007
33.5KB
Bill---il stiti sensibil si romantic indragostit de alexandra
24.08.2007
25.9KB
:nebun: ..lentillleeeee
20.05.2008
13.8KB
scz nu au mers pozele :rusine: :rusine: :rusine: ....va plk? :D :razz: ???
08.05.2008
16.3KB
sal Andra :hi: :hi: :hi: esti dragutza si simpatik..pari super d treaba..si eu sper s n intelegem bn... :hi: :hi: ..o intrebare dl mn, asculti Manson? :rolleyes:
10.03.2007
25.1KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.06.2008
12.7KB
gustav :nebun: :nebun:
18.05.2008
22.8KB
Hy to all sunt Anna din suceava, mai exact din Falticeni , am 16 ani si sunt o swper fana TH =D sunt cam noua pe aici abia azi m-am inregistrat :rolleyes: dar va las pe voi sa ma cunoasteti mai bine...
ps: luv Tom & Bill :zzz: