Colectia de poze thfan.3xforum.ro
Total 8401 poze.

InapoiInainte

 
stai sa inteleg ,am reusit sa ma pierd printre randurile a sarutot-o pe ea a inviat si tot instai sa inteleg ,am reusit sa ma pierd printre randurile ficului. Bill a sarutot-o pe Nicolle,iar ea a inviat si tot in bratele lui Tom a ajuns? bun si daca a sarutat-o Bill ,inseamna ca el a adus-o la viata ca sa zic asa ;si atunci de ce spune cal iubeste pe tom ,sau e din cauza ca a stat prea mult la frig?sau ia ramas creierul in repauza?si cu aly cum ramane? te rog un N E X T :hi: :uimit: :uimit: :rolleyes:
12.01.200855.8KB
b: esty sigur k asta ii mel ?? 
t: don't wory is not sugar 
b: daca tu zici ... fun with billB: esty sigur k asta ii mel ?? T: Don't wory is not sugar B: Daca tu zici ...
11.03.200743.3KB
b:tooom!!! ai vazut ce qur are tipa aia...si c forme faci lipeala k e iubita mea..ia-ti gandu funB:TOOOM!!! ai vazut ce qur are tipa aia...si c forme mijto...imi faci lipeala k ea?????/ T:neaaa....may e iubita mea..ia-ti gandu
06.07.200713.7KB
ce pozitie  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  altu' kre doarme chinuit pe canapea. galerie gustavCe pozitie :rotfl: :rotfl: :rotfl: altu' kre doarme chinuit pe canapea.
13.04.200813.8KB

 
:nebun: antic cafe:nebun:
11.05.200825.5KB
alta : galerie tokio hotelalta :
22.04.200733.2KB
yoooy ce fain de voi :dinti: 
bine yo s ji mai mik... :rotfl: mai am 3 luni si mai potin) panayoooy ce fain de voi :dinti: bine yo s ji mai mik... :rotfl: mai am 3 luni si jumatate(sau mai potin) pana implinesk 13 ani :rotfl: ...deci...I am THE KID :rotfl: ....kat despre desene..ma uit knd nu da pe KissTV sau MTV ceva k lomea...ma uitam la spioanele(imi place Clover :dinti: e tare)....sau...la X-men da doar dupa Cartoon Network..k X-men dupa Jetix e najpa :zzz:...TOM &JERRY e preferatul meeeu...am si 3 CD-uri ku filmuletze de ale lor...is mijto :rotfl: ...jukariile mele sunt in sac..(am avut 3 saci inainte..dak nu kiar mai multi) ...dak tot e vara..kred k o sa mi redenumesk jukariile ..am un ursuletz p kre il keama Bill :zzz: il pop si l alint toata ziua :rotfl:...oriq mai am o groaaaaza pana o sa kresk :zzz:
07.08.200750.2KB
vb q mama lor?lol c tare :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: boiivb q mama lor?lol c tare :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.03.20073.8KB

 
mam gandit sa scriu si eu o :nod:  :nod: sau debie cum im se mai spunea) este personajul o fata demam gandit sa scriu si eu o poveste..... :nod: :nod: personaje: 1-deborah(deb sau debie cum im se mai spunea) este personajul principal.era O FATA DE 14 ANI,frumoasa.mama ei murise la nasterea ei iar tatal sau era un mare o de avaceri si nu prea avea timp sa stea cu ea,dar era o fata descurcareata asa ca nu a mai fost nevoie sa-i angajeze o dadaca.deb isi petrecea timpul cu prietenele sale:linda hannah si iris care erau cu 2 mai mari decat ea. 2-hannah-avea 16 ani si era una dintre cele mai bune prietene ale lui deborah 3-linda-avea tot 16 ani si era celalalta buna prienea a lui deb 4-iris-tot ceam mai buna prietena al lui deb tot 16 ani 5-marilin-dujmanca lui deb,toti baietii erau morti dupa ea. deb era cea mai simpa,nu se imbraca sofisticat si nu avea un stil anume. 6-tom si bill,uneori le mai cicaleau pe fete dar nu aveau nimic cu ele,doar voiau sa se apropie de ele si poze: deborah
04.06.20083.8KB
:finger: poza preferata q billutz:):finger:
28.04.20073.9KB
si ult....de final :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: just stylesi ult....de final :rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.03.200712.2KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze trucate cu rbd :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.06.20082.1KB

 
asta ii ultima ;) 

va mai pun altadata :zzz: galerie tokio hotelasta ii ultima ;) va mai pun altadata :zzz:
16.04.200836.1KB
:dink una galerie bill:Dink una
06.01.200727.5KB
una ku mine:d dupa tomuna ku mine:D
10.02.200724.9KB
k fatza de baby are :nebun:  :rotfl:  :rotfl: galerie tomk fatza de baby are :nebun: :rotfl: :rotfl:
08.03.20086.5KB

 
da dar ce ziceti sa punem ca fundal o alta poza ca asta ma oboseste cam mult:(( :( sorry asta'ida dar ce ziceti sa punem ca fundal o alta poza ca asta ma oboseste cam mult:(( :( sorry asta'i parerea mea :zzz: ce zice'ti de poza asta?????
03.04.200741.4KB
b: acum ca m-ai ti-ai facut poftele cu me...nu vrei sa ma si aranjezi la loc la par? fun with billB: acum ca m-ai ciufulit...si ti-ai facut poftele cu me...nu vrei sa ma si aranjezi la loc la par?
08.09.200731.9KB
e apt perfect :limba:  :zzz: ...oriqm eu il :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:corect..nimeninu-i perfect..bill e apt perfect :limba: :zzz: ...oriqm eu il adooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
18.02.200726.3KB
mumos k de obicei.. si e chiar artistica poza, chiar daca e  :nebun: galerie georgMumos k de obicei.. si e chiar artistica poza, chiar daca e nemodificata :nebun:
03.05.200829.3KB

 
poza e mai veche da mie imi plashe  :rusine:  :nod:  :nod:  galerie tokio hotel poza e mai veche da mie imi plashe :rusine: :nod: :nod:
10.05.200746.1KB
ba mersi mult.mi-am pus o veriga in nas:)). miss..Ba mersi mult.mi-am pus o veriga in nas:)).
21.12.200838.8KB
a galerie billa
30.07.200744.8KB
galerie tokio hotel
27.05.200849.6KB

 
ms moolt d tot pt bag un milion din e tot din turnu din  andra [andrk22]ms moolt d tot pt compliment!!.....mai bag alta!!...am un milion din paris..deci...asta e tot din turnu eiffel..insa...q privelishtea din sena.........
12.06.200855.9KB
noul ei clip prinde-ma aprinde-ma 
 

cel mai cool dans din istoria dansez pentru tine (adornoul ei clip Prinde-ma aprinde-ma cel mai cool dans din istoria DANSEZ PENTRU TINE (ador manusile ei si cum e imbracata) NU STIU SA FIU NUMAI PT TINE ( un super clip)
16.09.200731.2KB
poza preferata q billutz:)
13.04.200727.2KB
galerie tokio hotel
25.08.200855.1KB

 
galerie tokio hotel
09.02.200738.4KB
t: hai vin'o la mn papusha, hai sa te pipai nitel, sa te sarut si poate facem si nebunii fun witht: hai vin'o la mn papusha, hai sa te pipai nitel, sa te sarut si poate faCEM SI NEBUNII
04.03.200725.7KB
viva tokio hotel!!!! :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz: spring nichtVIVA TOKIO HOTEL!!!! :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
14.03.20078.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: galerie georg:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.04.200733.6KB

 
ftele va pon sh yo poza q mine..dak mai vretzi sa imi zicetzi.. :rusine: miss..ftele va pon sh YO poza q mine..dak mai vretzi sa imi zicetzi.. :rusine:
18.03.200733.5KB
bill---il stiti sensibil si romantic de alexandra tom taticBill---il stiti sensibil si romantic indragostit de alexandra
24.08.200725.9KB
:nebun: eu..:-&..:nebun: ..lentillleeeee
20.05.200813.8KB
scz  nu au mers pozele :rusine:  :rusine:  :rusine: ....va plk? :d  :razz: ???scz nu au mers pozele :rusine: :rusine: :rusine: ....va plk? :D :razz: ???
08.05.200816.3KB

 
sal andra :hi:  :hi:  :hi: esti dragutza si super d treaba..si eu sper s n intelegem bn... :hi:sal Andra :hi: :hi: :hi: esti dragutza si simpatik..pari super d treaba..si eu sper s n intelegem bn... :hi: :hi: ..o intrebare dl mn, asculti Manson? :rolleyes:
10.03.200725.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: fun with tom:rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.06.200812.7KB
gustav :nebun:  :nebun: my different lifegustav :nebun: :nebun:
18.05.200822.8KB
hy to all sunt anna din suceava, mai exact din falticeni , am 16 ani si sunt o swper fana th =d suntHy to all sunt Anna din suceava, mai exact din Falticeni , am 16 ani si sunt o swper fana TH =D sunt cam noua pe aici abia azi m-am inregistrat :rolleyes: dar va las pe voi sa ma cunoasteti mai bine... ps: luv Tom & Bill :zzz:
07.03.200838.2KB
InapoiInainte