Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Anna281
 | Femeie 24 ani Iasi cauta Barbat 26 - 45 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
thoaaamne....tarfa o fii el....kiar dak Cleo s-a comportat ciudat...dar nah...ajea e omu' la betzie...so.....asteptam next...si curva MASA!!!....q pardon pt Simone am luat'o p aratura...nu va speriatzi
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
si eu vreau nextul... 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
va bag next diseara ca am o tona de treaba si mai am si mana in ghips 
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Black kittye love tom
Ubers ende der welt
 Din: forgot town...
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1600
|
|
ce porc e tom!!! dupa ce ca e si asasin mai vorbeste si urat! app care e starea lui bill ca de el am uitat in fine baga NeXt
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
sper sa fii mai bn q mana...off...eu am avut shi eu incheietura in ghips..shi am avut shi picioru'..aje deci shtiu c inseamna.....speram q toate s t faci bn!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
scuze dar nu am timp de un comm...
next bitte :*:*
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
LavIch
Freunde bleiben
 Din: MedgY~Dya
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 150
|
|
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mnoh......:-? tom lea omorat ?? lol'z tare nextu 
_______________________________________ A fost crunta despartirea, a fost crunta si nedreapta.
Lumina puternica a dragostei ma urmareste la orice pas. Aduceri-aminte, ganduri despre tine imi hranesc neincetat sufletul, ma tin treaza ore intregi. Atunci, la granita dintre veghe si somn imi apari ca o umbra diafana, imateriala, o fantasma care, pe masura ce adorm, devine un inger imbracat cu lumina soarelui. Cu pasi usori te apropii de mine gingas, capul de sanul meu ti-l rezemi. Capul meu imprumuta lumina trupului tau incat parem doua diamante ce farmeca totul in jur. Ochii tai cauta bland in ochii mei, cu un sarut imi daruiesti acea tainica si blanda caldura. Si ah! esti frumos, esti demonic de frumos. Razi...si sufletu-mi nu se mai satura sa priveasca arcuirea gratioasa a trandafirilor buze, gropitele din obraji... Focul din ochii tai este precum soarele in azurul infinit al cerului. Simt ca nu-mi ajunge eternitatea sa te ador! A ta "
Vis pierdut ...
Ma gandesc la tine, La timpul din trecut, Cand sub razele de luna Tu... mi-ai dat primul sarut!
Priveam in ochii tai senini Cu ochii mei in lacrimi, Si ma-ntrebam incetisor "Vom fi-mpreuna-n viitor?
Ne vom mai revedea vreodata? Vom fi-mpreuna iar... din nou?" O! nu, nu vom fi niciodata, Caci soarta-i prea dura cu noi!
M-am dus pe-un drum, Te-ai dus pe altul Un vis pierdut... si-n urma scrum!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
pacat ca esti cu mana in ghips... stiu ce inseamna... si eu am avut'o sper sa te faci bine... si sa ne pui si noua next 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
buff...mai ashteptam nextu'.... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
si eu il astept 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Mergea fara vre-un reper...mergea de dragul mersului.... Zici ca era in transa...se uita in gol si isi alesese o o cararea...cea dreapta In minte ii vine acel parfum putea sa il simta...parfum de liliac...mirosul inconfudabil... In fata lui...un scenariu ciudat sau banal? Era ceva obijnuit sa vezi tineri cum se drogau... Acele pastile micute care costa o avere i-au luat doua persoane iubite Bill si Xena...insa Xena...ea traia!Dar cat? Y:uitate mah ciudatule pe unde calci! Tom ridica privirea si... Tom:Teo!!si o ia in brate Teo:Mai usor ma!Dar ce e cu tine pe aici? Tom: Dar tu?Nu erai in Anglia? Te:Cursuri suspendate pana in ianuarie! Tom:Off daca te-ar vedea Bill ar fi foarte fericit! Teo:Chiar acum veneam la voi acasa la iubitu` meu! Tom:Haide cu mine!spuse Tom si incepe sa o traga pe strada Teo:Tom nu ma mai trage asa!Unde mergem? Tom:La spital! Teo:Esti bolnav? Tom:Nu eu Teo..Bill! Fata ramane socata Teo: Drogurile? Tom: De unde sti? Teo:ii stiam atractia ptr droguri...am incercat sa il scap de ele dasta nu doream sa fie "prietenii"lui prin preajma
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
teo pare a fi grijulie cu bill 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
teo pare a fi grijulie cu bill  nneeext bitte :X
Modificat de deuu (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
@d3e@_bill
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 92
|
|
next bitte 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
ai grija la dublu-post -d3e-_bill
__
hai yana pune cont 
Modificat de deyutza (acum 18 ani)
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Tom:esti nebuna?De ce nu ne-ai zis? t:Nu m-a lasat Tom!A zis ca ma omoara daca va zic ceva! Tom: Deci dasta era el cu urmele alea pe maini! t: Tom e greu sa stai cu calaul sub acoperis!il vedeam cum se dorga...insa ma batea daca ma duceam si ii aruncam pastilele! tom: dar de ce ai tacut? t:Tom a zis ca ma omoara!a zis ca o sa imi taie capul! Tom:Bill este un monstru!Imi e greu sa recunosc asta dar este un monstru! T:Am trait 1 an jumate asa!Acum sper sa fie bine!Sa putem fi fericiti!
In tot acest timp pe o alee mai abandonata de la periferia orasul Xena se plimba hai-hui Nu avea vre-un reper...numai vise uitate si lacrimi nedorite! x:Off tom...cat as vrea sa fi al meu!Ai luat dragostea pe care i-o purtam lui Bill! Se lasa in jos...cade in genunchi! Y:Vrei? x:Nu multumesc Yana...azi nu am chef sa ma droghez! Y:Off Xena...sora mea a venit!Teo... x:si il ia pe Bill iar!Nu fi proasta! y:Nu ma iubeste!numai pe ea o iubeste! x:sunteti gemene!normal ca te iubeste si pe tine! Y: Da Xena...nu iubeste o drogata...o fata care se drogheaza pentru a uita de el! X:Lasa yana...o sa fie si pentru noi Bine candva!
Deci personaj nou:Yana ...sorea geamana a lu` Teo Mai nebuna,mai rebela,non-conformista
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
sooper nexturile... a aprut si teo si ink un personaj nou
Next k sunt curioasa 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Black kittye love tom
Ubers ende der welt
 Din: forgot town...
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1600
|
|
devine din ce in ce mai tare si soara asta geamana e sooper NEXt
_______________________________________


|
|
| pus acum 18 ani |
|
@d3e@_bill
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 92
|
|
hy ji u mai repede q next-urile...k e sooper thare ficu:X 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
ma....ciudata faza.....sora geamana...Xena kre traieshte....Teo deabea c a venit...Bill se drogheaza de cand viata....shi.....Tom...deja nu mai shtie c sa zik...insa...intrebarea este:......Unde dreq e Simone?ż?ż?.......in fine...sper sa ne mai spui.....hayde q netu'!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
next bitte 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
^ vrei porno?
bag cand vin de la inchisoare [scoala]
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
ok....asteptam 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
@d3e@_bill
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 92
|
|
da nu mai astemptam chiar atat de mult k stam prea mult in suspans 
43.2KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexutzzza
Vergessene kinder
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
|
|
zuper nexturile.. ...uoff..sh billu asta cu drogurile lui... imi place mai mult Yana dekt Teo 
_______________________________________
tarja turunen

id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
Ciuperca_roz a scris:
^ vrei porno?
bag cand vin de la inchisoare [scoala] |
asa te vreau 
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
black_hurt
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexutzzza
Vergessene kinder
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
|
|
astehptam neext 
_______________________________________
tarja turunen

id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
DAA NEEEEXTTT ca eu una mor acilea porno porno:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
@d3e@_bill
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 92
|
|
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
mai repede q nextuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
12.9KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
ar trebuia sa t uiti la dublu posturi dragutza.. nu la nexturi 
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~CraZzY~PhaNtOm~RaMzZy
Membru nou
 Din: CraZzy tOwN
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 49
|
|
pune neXxT plzzzzzzzzzzzzzzzzzz
_______________________________________ I`m a blaH blaH blaH In a blaH blaH blah For a blaH blaH blaH

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
ok acum fac
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
amy_fan_th
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 193
|
|
Ma bucur ca te-ai hotarat sa pui nexxt in sfarsit Sunt foarte nerabdatoare
_______________________________________ AbiSuL oRaSuLUI dEvOrEaZa FiEcArE lAcRiMa CaRe CaDe.AcOlO jOS nU mAI e nImic CaRE sA tE pOATA tINE aProaPe.
 Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici…

|
|
| pus acum 18 ani |
|
@d3e@_bill
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 92
|
|
vai dragutza nujtiam....uite ms k m-aiinformat dragutza 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
imi cer scz de aseara insa am avut pana de curent si mi-sa ars monitoru! aum am monitor nou si bag cand vin de la sc
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexutzzza
Vergessene kinder
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
|
|
hai chu nexztu 
_______________________________________
tarja turunen

id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
nextu' ala p unde e ?!?!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrk22
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 187
|
|
toooaaamnee..da mult mai sta pana baga ceva...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Green Acid Candy
Rette mich
 Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
|
|
imi place.:].e bine descris doar ca la inceput ai trecut prea repede la actiune,adica ea de cum ajunge acolo Tom o uraste si bla bla. imi place faza cu"sugi pula" "nu,suge-o tu" . e sexi.hot.we're waiting 4 the next. 
_______________________________________

Id :stelutze_in_dungi
cu celalat id nu mai intru:] got it??xD Fer sure maybe..=| U wanna touch my tanana= ) ) ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE. Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
next !
yana:Cand?Niciodata!Noi mereu nu o sa fim fericite! Xena:nu te mai amagii atat!Bill nu te merita! Yana:Tu,cand nu o sa-l mai iubesti pe Tom sa imi zici sa il iut pe Bill! Xena: te ranesti singura.Nu e Bine!!! yana: ce pot sa fac?daca il iubesc ce sa fac? Sa ma omor? Sa ma arunc de la etaj si sa las un Bilet "Scuze dragi parinti plecati prin America.M-am omorat caci il iubeam pe Bill Kaulitz iubitu lu` sormea.M-am omorat si ca eram EMo.Semnat Yana" Da imediat! Xena: Yana,nu merita.Nu iti faci rau numai tie!!ii faci si lu` Gustav.Nu e BINE! Yana:Nu ridica tonu la mine.ok? Fata se scoala de pe bordura si pleaca spre casa. Ajunge si tranteste usa in urma ei.Un ecou se auzea.Asa era si ea.Un ecou,singura mereu! urca in camera ei.Dorea sa faca o schimbare.Se uita in oglinda!Nu era urata,insa dorea sa il impresioneze pe Bill... Cauta prin baie dupa vopselele de par.Mov sau albastru?Grea decizie insa hotaraste sa isi faca paru mov si bretonu albastru! Haine trebuiau inlocuite,insa cu ce? Cauta prin dulapu` lu teo si gaseste niste blugi tociti si cu petice si insigne.Numai buni.Purtau aceiasi masura.Acum cauta ceva mai sexy,senzual! Il gaseste.Un maieu cu un decolteu destul de adanc. se imbraca!Era superba Yana: In seara asta o sa ma distrez Fuge la ea in camera si cauta telefonu` Formeaza un numar pe care il stia pe derost insa nu ii raspunde nimeni. Se enerveaza si iese din camera nervoasa! Merge pe o straduta destul de luminata.Era scarbita.Peste tot numai voci ciudate care ii faceau complimente auzea Ajunge in cele din urma in fata unei case cu etaj.intra in curte si se apropie de usa.Suna la sonerie si asteapta sa ii raspunda cineva In fata ei apare un baiat cu o fata draguta in sort si cu parul blond Z:Iubita ce cauti aici?Ce ti-ai facut la par? Yana:Ah,Gustav nu mai suportam spuse ea si il saruta pe baiat scurt pe buze Baiatul o invita in casa. Gustav: Un Red Bull?[spuse el in timp ce o pune in bratele lui] Yana:Nu multumesc.Nu pot Gustav:iti sta bine asa.esti superba! Fata il saruta pe buze.El isi baga delicat limba lui calda in gura ei.se joaca cu limba fetei ceva timp Yana:Multumesc[spuse ea si il saruta pe gat] Gustav:Off nu vreau sa par un obsedat insa nu crezi ca ar trebui sa facem pasul? Yana:ce pas?[spuse fata nelinistita] Gustav:Adica...sti noi...adica... Yana: Da stiu ce vrei sa zici.Insa nush daca esti dispus aici si acum!
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
hey trebuia sa fie si el undeva!
Inca 2 come si bag XXX
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Interesant.. eram sigura k o sa apara Gustav
Vreau next 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Next [inceput de xxx]
[b]Gustav: Adica sti despre ce vorbesc?[spuse el si incepe sa se inroseasca in obraji] Yana:iubitule nu te inrosi.este un pas important in relatia noastra.[spuse ea si il saruta pe buze] Gustav:Nu esti suparata pe mine? Yana:Nu am dece.este un lucru firesc in fiecare cuplu Gustav o ia in brate pana in camera lui Yana:uh dar ce cavaler esti spuse ea si il saruta pe nas baiatul o saruta pe buze si apoi coboara cu saruturile spre gat. Ii da jos maieul si o saruta pe burta Yana:Aoleo dar nerabdator esti baiatul ii inchide gura cu un sarut! ii da jos sutienul si o linge Fata ii da jos sortul ptr ca nu avea tricou.baiatul ca sa nu fie mai prejos ii da jos blugii cu dinti! o saruta pe abdomen si coboara cu saruturile! F:Gustav unde esti? Yana:Ce a fost asta?[spuse fata Gustav:A venit sormea.vin imediat Baiatul isi pune sortul pe el si coboara F:Aici erai!De ce vi asa de greu ai parkinson? Gustav:Aveam treaba! F:cu yana! Gustav:PAi sti... f:distractie placuta!
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
RAMO_LOVES_BILL
Membru nou
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
|
|
cinei F???oricum e super povestea imi place la nebunie ....sa pui next cat mai rpd 
_______________________________________ momentan nam semnatura...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
sorsa
inca 2 come
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
vreau next.. ce e cu ala? :-w..
EH da.. ne suparam k ne amagesti 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
RAMO_LOVES_BILL
Membru nou
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
|
|
hai pls pune contu nu fii rea
_______________________________________ momentan nam semnatura...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Ok next
gustav: Nu esti suparata? F:hey sunt sor'ta nu amanta!Apropo mototol vezi sa nu uiti prezervativul esti cam tanar sa ai puradei Gustav:Unde era sor'mea cea grijulie! f:Ma fac ca nu te-am auzit Gustav urca redepe scarile.intra in camera si o ia pe Yana pe la spate in brate Yana: Cine era? Gustav:Sor'mea insa nu o sa ne deranjeze! Yana: Deci unde ramasesem? Baiatul o saruta pe sani [ea nu se imbracase].isi impreuneaza mainile deasupra capului ei...urca cu saruturile pe gat... fata ii da jos sortul si il lasa in niste boxeri negri... El ii da jos boxeri si o linge pe abdomen Yana ii da jos boxerii si se saruta... Gustav isi pune prezervativul si o pune peste el...o pozitioneaza si oe penetreaza...intepatura a facut-o pe yana sa isi infiga unghiile in umerii baiatului Gustav:Imi pare rau!te doare? Yana:o sa imi treaca[spuse ea si il saruta apasat pe buze] Baiatul o ia cu inceput...ea se misca in ritmnul penetrarilor... Apoi,dupa ceva timp,baiatul mareste ritmul... Continua asa vreo 20 de minute pana au avut amandoi orgasm fata cade peste el si se saruta... Era un amestec in sarutul lor:pasiune,tandrete,iubire,erotism.aceste lucruri faceau un sarut lung si de toata splendoarea! O tine in brate si o mangaie pe spate gustav:A fost minunat[spuse el si se inroseste] Yana: esti asa de adorabil cand te inrosesti[spuse ea si il saruta French Kiss] Baiatul trage peste ei un cearceaf.Adorm imbratisati.Era ca un tablou romantic. Insa,ea nu dorea sa il raneasca...dar nu il iubea...numai pe Bill il iubea! trebuia sa invete sa il iubeasca pe bolondutul ei,cel care a dus-o pe aripile vantului! Cat de greu poate fi?
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Inca 2 comenturi
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
Vreau next 
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
RAMO_LOVES_BILL
Membru nou
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
|
|
si eu vreau neeeext! chiar ca: in sf ceva porno 
_______________________________________ momentan nam semnatura...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
o sa mai fie porno
bag cand vin
sper sa posteze cineva dupa mn caci nu vreau sa fac dublu post
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Dupa ceva timp Yana se scoala.Nu stia unde este,insa il vede pe Gustav dormind ca un ingeras se linisteste! Se da cu grija jos din pat si se imbraca.Dorea sa ii pregateasca lu' Gustav ceva de mancare. Iese din camera incet ca sa nu se trezeasca si coboara in bucutarie.Intra,insa da nas in nas cu sora lui F: Deci cum e frate'miu? Yana: A fost minunat[spuse ea si ii zambeste fericita] F:Yana stiu ca nu il iubesti,insa nu vreau sa il ranesti.Este el mai timid si rusinos dar e fratele meu si nu vreau sa sufere! Yana: Nu iti fa probleme nu o sa il fac sa sufere.Acum invat sa-l iubesc! In tot acest timp Gustav se scoala si papaie patul. Gustav:unde poate fi?[isi pune sortul si scoate un tricou din dulap.] Apoi coboara jos,in bucatarie Se opreste in prag.Ea era cu spatele si facea clatite. Se apropie si o prinde in brate pe la spate yana:Ma copile m-ai speriat[spuse ea si se intoarse cu fata si il saruta pasional] Gustav:ce faci aici?[intreaba el si se uita la aragaz] Yana:Nu iti plac clatitele?[intreaba ea si lasa capul in jos] Gustav:Ba nu!le ador!dar ador ceva mai mult pe cineva! Yana:pe cine? Gustav:pe tine[spuse el si o saruta pasional pe buza,apoi coboara pe gat] Baiatul opreste aragazul si ii ia castronul din mana.Il pune pe masa Yana: De ce ai facut asta? insa,el nu o asculta.O ia in brate si fuge cu ea prin casa Yana:Superman lasama jos ma! Gustav intra in baie cu ea.O saruta pe buze apoi pe gat.O impinge perete si o saruta apasat.isi baga delicat limba in gura ei.Fata isi incolaceste mainile in jurul gatului baiatului. In timp ce ei se sarutau,hainele se imputinau Ii ridica un picior si il pune pe talia lui.O saruta pe gat.Yana gemea! O penetreaza,lucru care o face pe fata sa il muste de buza de jos! Se dezlantuie amandoi.Gustav pare el mai timid insa cand e cu Yana,cand fac dragoste sau sex este un animal Se pricepe la asta.o poate duce pe fata usor pe culmile placerii! Dupa ceva timp amandoi ajung la orasm. Baiatul pregateste cada.Apoi se baga amandoi in ea.Se sarutau in cada plina de spuma Ea,invata sa il iubeasca
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
gusty in actiunee
:>:>
neect bitteeeeeeee gusty is fab
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Yoanna intrebare de baraj "esti obsedata sexual? "
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Ma enerveaza Yana pentru ca nu are sentimente adevarate si isi bate joc de el. Bine face Franky . Go, go, go Franky Gusty.. animalule ma inseli? Vreau next cu animalu' Gustav 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
^ si eu se dezlantuie gusty
NEXT 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
uitati aici next
dupa o baie plina de saruturi dulci si pasionale ale lui Gustav hotarasc sa plec de la el. Ma imbrac si ies din casa.Ma uit la ceas.Este 7 seara.trebuie sa imi iau portia de droguri. Alerg spre periferia orasului.Era periculos insa era locul unde eu ma drogam si aveam "prieteni".ce cuvant prostesc "prieteni".Inafara de Xena nu era nimeni.Nici macar sora mea care cine stie cum se tavaleste cu Bill. Orasul culorilor cum numeam eu acel cartier de la periferie era un loc periculos. prostituate,traficanti de droguri,criminali,mafioti,cei cu hiv/sida erau toti aici! Insa,toti acestia sunt doar o parte.Sobolanii sunt ca la ei acasa.Defapt aceea era casa lor Intru intr-o "casa".Urc si aud tipete! Trebuia sa imi dau seama.O tarfa se tavalea cu nush cine. Peste tot vedeai lesbiane care te pipaiau si te atrageau in cursa placerii. Homosexualii se sarutau intr-o scara de bloc...si travestitii se pregateau sa plece in cluburi. Aceasta este viata in "orasul" meu. Insa,nu m-am prezentat!chit ca apar de cateva parti in aceasta poveste sa va zic de mine Sunt Yana,la nastere am fost data spre adoptare cu sora mea Teo.Teo este sora mea geamana. Am 18 ani.Il iubesc pe Bill Kaulitz.Solistul trupei Tokio hotel,iubitu' sara'mi! Ceea ce nu am zis eu este ca sunt bolnava de Hiv. Am descoperit acum 3 ani si de atunci nu ma mai pot oprii din drogat Am un iubit.Gustav.tobosarul trupei Tokio Hotel.insa,cel mai rau e ca nu il iubesc.Acum invat sa il iubesc! Dar ajunge cat am zis de mine urc,trec printr-o camera unde se facea sex! Imi era scarba,insa si eu am facut sex.Dragoste am facut vreodata?Da am facut cu Gustav. Nu vreau sa il pierd pe Gustav.Vreau sa scap de dragostea pe care i'o port lui Bill.Vreau sa fie Gustav singurul barbat pe care sa il iubesc.Numai cu el sa fac dragoste nu sex.Numai lui sa ii zic "Te iubesc"fara sa mint. Incep sa il iubesc pe blondinul meu.Vreau sa il iubesc.TREBUIE SA IL IUBESC
ps:Am povestit din postura Yanei
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Interesant. Sora geamana a lui Cleo. Vreau cont 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
interesant k ai povestit din postura yanei si ma bucur k a facut o mica descriere a ei
next 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Da Alina
Insa,Yana crede ca Sora eu geamana este Teo insa Teo este verisoara ei.Cleo stie ca Yana este sora ei geamana insa nu a cautat-o niciodata
Inca un coment si o sa bag next
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Vreau next.. m-ai ametit de tot 
PS: Nu-mi place personalitatea si modul de a gandi al Yanei
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
billutza_diana
Ready set go
 Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
|
|
si pe mine m'ai cam ametzit totusi vreau next 
_______________________________________ wenn nichts mehr geht werd ich ein Engel sein fur dich allein...
Bill du bist meine Engel ... meine schwarz Engel

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Va anunt ca acest capitoul "Sex,Droguri si Razbunare"Nu mai are mult 3 parti,fara aceasta de acum
Apoi o sa vina ultimul capitol,mai sentimental
next
In Tot acest timp,la spitalul central intr-o rezerva de salon era un om. Parul lui negru si fata palida il facea superb,insa era in coma. Medicii ridicau din umeri,nu stiau daca o sa treaca de acea noapte.Numai un miracol mai il poate salva Baiatul era intr-un somn adanc.Dorea sa moara,sa scape,sa uite,sa fie uitat. In salonul lui intra o fata slabuta,cu ochii albastrii si cu parul blond cu cateva suvite mov. Se apropie de patul lui si ii ia mana baiatul in ale ei. Teo:Iubitule tu esti puternic,Bill te rog nu ma lasa singura.Nu ne lasa.Am nevoie de tine.Avem nevoie de tine iubitule.O sa ai un copil,Bill iubitule sunt gravida in 5 luni.Deja a inceput sa imi creasca burta.Copilul tau iubitule.TE ROG BILL NU NE LASA! Fata il saruta pe buzele lui vinete si iese din salon... Lacrimile ei nu mai aveau bariere,era distrusa.Nu dorea sa moara.Nu accepta asta In salon,un ticait sparge tacerea si un urlet se aude pana pe hol Bill se trezise. Intra 2 medici cu 2 asistente Bill:Teo.... O asistenta o cheama si apoi toti 4 ies. Teo:iubitule.Bill! Bill:O sa plec,te iubesc! Isi ridica mana si o prinde de obraz si o saruta tremurat apoi inchide ochii si un aparat incepe sa tiuie. O linie continua.Inima ii cedase. Teo:NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!! asistentele cu greu o scot din salon.Tipa si urla! Teo:Va rog,este iubitu' meu.Va rog lasati'ma sa ma duc la el.Nu e mort va rog! Fata tipa si plangea.Era terminata Tom o prinde de mijloc si fata lesina.
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 17 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
bill nu mooaareee sunt de vina emotiile
neext biitee
o sasi ridice el curu ala sexos si osos de aklo 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Ba nu ! Bill e MORT
Ink 2 come
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 17 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
O iei si tu dupa mine? Moare si la tine Bill?
Vreau next
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
La mn in toate ficurile moare Bill 
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ciuperca_roz
Rette mich
 Din: Far Far Away
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 631
|
|
Te-ai emotionat
Next
In cateva ore soarele a rasarit.Norii negri si "plini" de suferinta au inceput sa se razbune pe noi. Tom si cu Teo erau pe holul spitalului.Fata adormise cu lacrimile ei amare pe obraz.Unele au cazut pana la buze apoi au ajuns mai departe pana s-au intalnit cu altele si au format o lacrima de suferinta mare. Urmele erau uscate si moarte,insa vizibile! Apoi,timpul parca a stat in loc,Bill i-a luminat somnu si mangaiat paru! Insa,acea atingere de Casmir era o raza de soare care a reusit sa treaca de norii impunatori si intunecati!
Era o suferinta si o monotomie in jur,ceva de groaza!! Deschide ochii si se uita in jur Nimic decat alb si asistente ! Isi aminteste noaptea trecuta si lacrimile incep sa ii cada iar.Afara tuna,fulgera si ploua torential. Tom:teo te-ai sculat[zise el trist si plin de lacrimi] Teo:Bunica mi-a zis ca atunci cand iti moare un prieten sa fi atent la vreme.Daca vreamea e frumoasa in acele 2 zile inseamna ca nu i-a parut rau si ca a ajuns in rai.Inseamna ca o sa fim vegheati!Insa,daca ploua si e vreme urata el este prins intre rai si pamant.Este nehotarat. Tom:Insa,ploua dar este si soare! Teo:A vrut sa moara.E in rai,insa durerea pe care a lasat'o in urma il face trist! Acum plange si oricum ne v-a veghea!Avem acum,azi,maine,tot timpu un inger pe cer.Un inger care o sa ne vegheze si la bine si la rau.Mereu!
_______________________________________ Azi-noapte o stea m-a intrebat"De ce nu renunti la el daca te face sa plangi mereu?"la care eu am intrebat-o"Steluto tu ti-ai parasii cerul la primul rasarit?"
 My Little Love... Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, doua degete ale aceleiaşi mâini...
Ma vei gasii intr'un album de mult uitat,ma vei privii si vei soptii"A fost candva"
Om liber tu vei iubii intotdeauna Marea
|
|
| pus acum 17 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
e pesimistaa fat astaaaa sal omoare pe billu eh e mai bn in rai e totul free
neeect bitte schon
|
|
| pus acum 17 ani |
|