Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Diana2019
Femeie
25 ani
Vaslui
cauta Barbat
25 - 80 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / rockforever_darkgirl...hai sa aflati despre mine:D Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
Valentina
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Hy eu sunt valentina sunt zodia scorpion imi place sa fiu emo =D  (sa nu ma injurati).Imi place muzik japoneza de exemplu an cafe,the gazette,moi dix mois,dir en grey  imi place si cinema bizarre,lafee,30seconds to mars,good charlotte,simple plan,panik etc...  am 13 ani o sa mai aflati mai multe pe idul meu rockforever_darkgirl!Sayonara!!!!

aflati despre mine:d sunt valentina sunt zodia scorpion imi place fiu emo =d  (sa place muzik

34.1KB

Modificat de Valentina (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
hihi...sunt primaaa  
Bine ai venit p forum Valentina!!  
sunt sigura k o sa t simti fff bine shi k o sa-ti faci moooolti pr noi  
poop la u:*:*:*    


pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Wow ce-mi place albastru' ala   

Bine ai venit Valentina     

Sper sa-ti placa pe aici 


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Bun venit pe forum.
Sper sa iti faci multi prieteni si sa te intelegi cu ceilalti useri


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
deyutza
Spring nicht

Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
Welcome pe for 

_______________________________________

Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!

pus acum 18 ani
   
iulialoveth4ever
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 202
Ce suvite faine ai

_______________________________________
Ich schrei in die Nacht fur Dich
Lass mich nicht im Stich
Spring nicht
Die Lichter fangen dich nicht
Sie betrungen dich
Spring nicht
Erienner dich an dich und mich
Die Welt da unten zahlt nicht
Bitte, spring nicht

pus acum 18 ani
   
billutza_diana
Ready set go

Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
sorry d intarziere, k de obicei.... da' am fost plecata in vacanta
welcome pe forum si mie imi place j-rock-ul mai ales the GazettE si an cafe ma bucur k iti plac si tie... am si eu cu cn vorbi
de cn iti place de la th?... mie de bill
care este culoarea ta preferata?
app, si eu sunt scorpion
sigur o sa ne intelegem sooper ... din moment ce avem atatea in comun .... cel putin eu asa sper
kisses


_______________________________________
wenn nichts mehr geht werd ich
      ein Engel
sein fur dich allein...


Bill du bist meine Engel
           ...
meine schwarz Engel



pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la