Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: cristina25
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Scz dak o sa te deranjeze ce o sa-ti zic. Oricum... Bill si Tom, ca artisti, sunt destul de buni. oricum, nu se compara cu adev legende ale rockului, iar fara Georg si Gustav... they're lost. Ca persoane insa.... nu stiu cat de "tari" sunt. Nu uitati k astea sunt personalitati comerciale, impuse de manager si nu adevaratii Bill, Tom, etc. Dupa cum bine a spus si Tom. "Fanele daca m-ar cunoaste cu adevarat, nu le-ar place deloc adevarata mea fatza" anyway, cva d genu'. Ma rog, keep dreaming, e frumos, dar nu sublima adevaratii artisti.
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Yoanno nu era goala.. era 3/4 goala bah.. Ce naiba n-ai vazut un sfert de sticla cu apa kre mai ramasese?  Oricum... revolutie creeaza muzica adevarata, care ramane in timp si kre e ascultata de generatii si generatii. TH n-o sa fie asa. . Exemple de formatii legendare: Ac/Dc, Metallica, Led Zeppelin, Queen, etc. TH n-or sa se compare in veci cu ei.
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Nu ai cum sa ii compari q formatii kre knta de zeci d ani si kre au ramas in generatii intregi. Ce naiba fetelor, voi nu realizati enorma diferentza? Credeti ce vreti.. da' chiar nu se compara.
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
im4ever4tom
Rette mich
 Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
|
|
waa... )..oricum.... ei... sunt... ceva..in muzica... si... vor ramane.. in istorie..oarecum..... pai.. cine stie? )
...or..fi...
_______________________________________

cover la fic^^ Prieteni sau dusmani!^^

another^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Imi place optimismu' vostru.. eu raman la realismu' meu
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
im4ever4tom
Rette mich
 Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
|
|
.. sa fiu sincera.... nu cred.. k TH... vor dura... pffff nu stiu cati.. foarte multi ani... insa... o amintire... vor ramane... si... in istorie.... totusi.... sa recunoastem.....:-??.... ehm m rog.. om trai si om vedea ))
_______________________________________

cover la fic^^ Prieteni sau dusmani!^^

another^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Mda bine.. toate sunt indragostite de muzica lor care sa fim sinceri.. in ult timp lasa de dorit.. si doar atractia fizica. asta e la toate fanele aproape. pe langa faptul k mi-e greu sa citesc postarile unora, care nu stiu lb romana si fac numeroase dezacorduri, anacoluturi and co... raman la parerea mea. TH nu sunt si nu vor fi vreodata o formatie valoroasa cu adevarat. Versurile lor sunt puerile iar muzica.. prea lenta pentru a apartine genului "rock"
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Sa nu uitam k ei vor sa cante "rock".. nu prea le reuseste. . Ma rog.. parerea ta, eu una ador metalu' si hard, speed, death rock . Asculti ce te descrie. Oricum... faza cu razboiu' muzical... e cam deplasata... ce poti spune.. au fane [ sa nu uitam sa mentzionam k sunt maj fete] care zbioara k descreieratele [ 120 decibeli, c dreq frate ? un concert rock are 100 ] si k pana si la concerte q fani betzi [ Manson, k erau destui p-akolo] nu se ambalau asa si sa zbiere. Bine, asta mai tine si de cei 7 ani de acasa, care pentru niste pushtoaice din lumea intreaga care se cred femei fatale si se dezbraca, isi arunca sutiene/tampoane pe scena logic k nu exista , pe langa faptu' ca mai si fac pe excitatele atragand mila sau in cel mai curand caz, ura artistilor pentru ele... Revolutia Th este facuta de fanii TH care ii compara q tot felu' de formatii care n-au legatura q genul lor muzica si mai ales de fanii incontshientzi care ii considera cei mai buni artisti de pe pamant. [ si e chiar penala faza] Fiecare cu parerea lui.
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
PurpLe Love ^_^
Schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 125
|
|
yoanna ai dreptate..

_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
im4ever4tom
Rette mich
 Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
|
|
..Pff... ma rog... daca muzica lor lasa de dorit..incetati fratilor in a mai fi fani...Ca si cu Voi si fara Voi... va fi totul la fel..:-j
Bine.. altii se cred prea desteptii... iar..logic.. tot noi.. aia prostii... )..
Putin imi pasa....:-p....
dea...F bn..Yoanna...AMIN!....
hai k deja am luato pe off-topik:-j
_______________________________________

cover la fic^^ Prieteni sau dusmani!^^

another^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
im4ever4tom
Rette mich
 Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
|
|
..Mhm.. pe ce te bazezi.. cand zici asta?
mie sincer.. mi sau aparut.. in rel bune c fanii.. n vad.. unde n le prea pasa... ....
Intradevar.. nu se pot compara.. cu alte formatii....care au ceva... vechime si un scut bun in spate.....
O luam.. deja la cearta.. daca.. o tinem asa ))))
Modificat de im4ever4tom (acum 18 ani)
_______________________________________

cover la fic^^ Prieteni sau dusmani!^^

another^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
XSymoX
Ubers ende der welt
 Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
|
|
normal
_______________________________________ Now you're gone I realise my love for you was strong And i miss you here now you're gone I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall

Orange is a Fashion

Tell me if you wanna run ! let me be the reason let me please . i really need you and every moment in you're life you will spend it with me ! promise !
L O V E

|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Hai sa-ti zic ceva.. eu NU sunt fana TH.. sunt fana Georg & Gustav. P-urma.. ai vazut macar ca ei vin doar unde au multi bani, Romania nu le da multi bani, deci nu vin. Citeste noul articol din Popcorn de aprilie si o sa te convingi.Si pana la urma.. cu /fara fani obsedati de Bill &/Tom, le e tot una lui Georg si Gustav. Whateva', cine intelege, bravo lui, cine nu, problema lui/ei/lor. Si ca sa fii fan TH inseamna sa fii o persoana putin cu probleme mentale care sa urle cat o tin plamanii, sa nu ai o scara a valorilor muzicii rock si sa te iei la bataie pentru o sticla de apa aruncata de Tom//Bill. No offence, da' cam asa sunt mai mult de 90% din fani.
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexutzzza
Vergessene kinder
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
|
|
Am citit articolul ... <<TH se transforma in lacuste>> so cv de genu... mda...so deh dak aje is romani ... nu e vina noastra so ...tot fana th raman...dak nu pot veni ei in romania asta e...so eu nu mahs bate ptr 1 stikl de apa k nimeni...poa` sa fie si de la Marilyn Monroe...sau km se numeste ....
Modificat de alexutzzza (acum 18 ani)
_______________________________________
tarja turunen

id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Anti-fani are orice trupa daca o luam asa. Si cu toate astea nu va intrebati " De ce in special TH?" Pey, avand in vedere k fanii lor abuzeaza in ultimul hal, anti-fanii se distreaza copios pe seama acestora, avand in vedere k unele fane se umilesc si denota o prostie iesita din tipare [ exemplu.. aruncatu' cu sutiene, tampoane & co, dezbracatu', pancare cu fich mich ]. Si eu am fost fana, dar nu fanatica. Si poate ca inca imi mai plac, dar avand in vedere k exista si asemenea specimene, am preferat sa o las balta. TH intr-adevar sunt de admirat pentru reusita lor, ma bucur pentru fiecare premiu pe care il obtin, ii votez, dar nu sunt fana. Imi pare rau, nu ma bag in aceeiasi oala cu persoane k mai sus mentionate. M-am cam plictisit sa va explic asta... o sa constatati singure... sper. Si chit ca nu imi dati dreptate, mai tarziu veti ajunge la aceeiasi concluzie.
---- END----
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill-lover
Membru nou
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
WOW CW ZOPER chiar nu stiam k al doilea razboi mondial a inceput pe 1 septembrie
_______________________________________ you say pink I hay black
you say paris hilton I say amy lee
you say joans brothers I say tokio hotel
you say zac efron I say bill kaulitz
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Nici eu nu stiam k ce ai scris tu e in limba romana.. sau se presupune ^^^ Si esti si off
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|