Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
cristina25
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
24 - 58 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's talk / Razboi mondial in muzica Moderat de roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
deci . stiti ca cel de'al 2'a razboi modnial o izbucnit in 1 sepetembrie .  tot la 1 sept sor nascut gemenii .  deci pe bune . mi se pare asha de necoincidentza    pe bune . poate si ei , odata cu nasterea lor si cu ajutorul IMENS de la Georg si Gustav o sa creeze un " razboi " in lumea muzicii . razboi in sensu bun vorbind  voi ce credetzi ? 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Scz dak o sa te deranjeze ce o sa-ti zic.
Oricum... Bill si Tom, ca artisti, sunt destul de buni. oricum, nu se compara cu adev legende ale rockului, iar fara Georg si Gustav... they're lost.
Ca persoane insa.... nu stiu cat de "tari" sunt. Nu uitati k astea sunt personalitati comerciale, impuse de manager si nu adevaratii Bill, Tom, etc. Dupa cum bine a spus si Tom. "Fanele daca m-ar cunoaste cu adevarat, nu le-ar place deloc adevarata mea fatza" anyway, cva d genu'.
Ma rog, keep dreaming, e frumos, dar nu sublima adevaratii artisti.


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  poy stiu thu . da mno asha ca formatzie ma refer  nu ca tom si bill  no way 
si sincer . eu m'am trezit  si nu ma refeream la peronalitatzile lor  ma refeream la muzica lor 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
TH nu au cum sa porneasca o revolutie nici macar prin muzica lor...ma rog parerea mea...singura revolutie pe care o pot crea este intre fani...care au ajuns sa se bata intre ei pentru o sticla goala

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Yoanno nu era goala.. era 3/4 goala bah.. Ce naiba n-ai vazut un sfert de sticla cu apa kre mai ramasese?
Oricum... revolutie creeaza muzica adevarata, care ramane in timp si kre e ascultata de generatii si generatii. TH n-o sa fie asa. . Exemple de formatii legendare: Ac/Dc, Metallica, Led Zeppelin, Queen, etc. TH n-or sa se compare in veci cu ei.


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
...:Mady TH:...
Der letze tag

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1379
sunt deja comparati cu ei in America si in toata Europa...

o sa caut interviu unde se spune  


pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Nu ai cum sa ii compari q formatii kre knta de zeci d ani si kre au ramas in generatii intregi. Ce naiba fetelor, voi nu realizati enorma diferentza?
Credeti ce vreti.. da' chiar nu se compara.


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
waa...)..oricum.... ei... sunt... ceva..in muzica... si... vor ramane.. in istorie..oarecum.....
   pai.. cine stie?)

...or..fi...


_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Imi place optimismu' vostru..    eu raman la realismu' meu

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
.. sa fiu sincera.... nu cred.. k TH... vor dura... pffff nu stiu cati.. foarte multi ani... insa... o amintire... vor ramane... si... in istorie.... totusi.... sa recunoastem.....:-??.... ehm m rog.. om trai si om vedea))

_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
spre exemplu beatels dupa 50 de ani tot au pe locu 1 in top cele mai bune melodii din toate timpurile 

aprecierile astea trebuiesc facute peste 10 -15 ani  sa vede mda kat o sa ishi mai aduca cnva aminte de ei 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Nuj...si parerea mea...o revolutie muzicala se creeaza prin ...aaa...muzica ...

Nu prin nuj cate mii de fane care sunt indragostite mai mult de cum arata membrii trupei

Nu vi se pare cam ciudat ca 95% dintre fanii TH sunt fete ?


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
    poy cam tot atatea ii asculta pentru felu cum arata 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
De acord 

Ma rog acuma poate o sa va simtiti ofensate si bla bla bla    Da' ma rog... asta e realitatea...


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
..eu de ex.. nu asc TH pt cum arata

eu knd am asc..I data TH
nu stiam cum sunt... Nici nu exista un clip TH..... ci doar.. aveam cateva melodii..... si mia placut f mult.. desi n stiam un cuvant...

cand iam vazut apoi in revista.... Nu miau placut........ da usor..usor... Mam indrgostit si d aspectul lor fizic.. Insa..muzica.lor ramanand p I loc pt mine....oricum.... Eu ii iubesc... pentru ambele chesti... si... sunt addicted...)


_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Eu nu am zis asta despre voi da' daca va simtiti :-" 

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Mda bine.. toate sunt indragostite de muzica lor care sa fim sinceri.. in ult timp lasa de dorit.. si doar atractia fizica. asta e la toate fanele aproape. pe langa faptul k mi-e greu sa citesc postarile unora, care nu stiu lb romana si fac numeroase dezacorduri, anacoluturi and co... raman la parerea mea. TH nu sunt si nu vor fi vreodata o formatie valoroasa cu adevarat. Versurile lor sunt puerile iar muzica.. prea lenta pentru a apartine genului "rock"

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  fiecare cu parerea lui . da mno nu consider ca tre sa fie ceva in muzica ROCK poate fi in orice gen muzical . ca tot muzica ii si nu conteza ce gen ii atunci cand ii valoroasa  . mie intotdeauna mi'a placut stilul asta . pop-rock punk  in nicuiun caz hard sau dinalea  asha ca mi se pare ca genul lor muzical ii super 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Sa nu uitam k ei vor sa cante "rock".. nu prea le reuseste. . Ma rog.. parerea ta, eu una ador metalu' si hard, speed, death rock . Asculti ce te descrie. Oricum... faza cu razboiu' muzical... e cam deplasata... ce poti spune.. au fane [ sa nu uitam sa mentzionam k sunt maj fete] care zbioara k descreieratele [ 120 decibeli, c dreq frate ? un concert rock are 100 ] si k pana si la concerte q fani betzi [ Manson, k erau destui p-akolo] nu se ambalau asa si sa zbiere. Bine, asta mai tine si de cei 7 ani de acasa, care pentru niste pushtoaice din lumea intreaga care se cred femei fatale si se dezbraca, isi arunca sutiene/tampoane pe scena logic k nu exista , pe langa faptu' ca mai si fac pe excitatele atragand mila sau in cel mai curand caz, ura artistilor pentru ele... Revolutia Th este facuta de fanii TH care ii compara q tot felu' de formatii care n-au legatura q genul lor muzica si mai ales de fanii incontshientzi care ii considera cei mai buni artisti de pe pamant. [ si e chiar penala faza]
Fiecare cu parerea lui.


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Tot ce pot sa zic....AMIN 

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
PurpLe Love ^_^
Schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 125
yoanna ai dreptate..



_______________________________________


pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  yo numa v'am intrebat      subiect de discutzie , nici eu nu sunt de acord 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
..Pff... ma rog... daca muzica lor lasa de dorit..incetati fratilor in a mai fi fani...Ca si cu Voi si fara Voi... va fi totul la fel..:-j


     Bine.. altii se cred prea desteptii... iar..logic.. tot noi.. aia prostii...)..

Putin imi pasa....:-p....

        dea...F bn..Yoanna...AMIN!....


hai k deja am luato pe off-topik:-j


_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Eu oricum v-am zis ca nu sunt fana

Ma rog nu e faza ca muzica lor lasa de dorit ... dar chiar nu pot ajunge la nivelul altor formatii consacrate ...

Si scuzati-ma ca sunt sincera da' nici nu le prea pasa de fani


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
..Mhm.. pe ce te bazezi.. cand zici asta?

    mie sincer.. mi sau aparut.. in rel bune c fanii.. n vad.. unde n le prea pasa.......


        Intradevar.. nu se pot compara.. cu alte formatii....care au ceva... vechime si un scut bun in spate.....

         O luam.. deja la cearta.. daca.. o tinem asa))))

Modificat de im4ever4tom (acum 18 ani)


_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
alexutzzza
Vergessene kinder

Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
nush k sa zik    fiekare k parerea lui     

_______________________________________



tarja turunen  




id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti

pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
normal 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Hai sa-ti zic ceva.. eu NU sunt fana TH.. sunt fana Georg & Gustav.
P-urma.. ai vazut macar ca ei vin doar unde au multi bani, Romania nu le da multi bani, deci nu vin. Citeste noul articol din Popcorn de aprilie si o sa te convingi.Si pana la urma.. cu /fara fani obsedati de Bill &/Tom, le e tot una lui Georg si Gustav. Whateva', cine intelege, bravo lui, cine nu, problema lui/ei/lor.
Si ca sa fii fan TH inseamna sa fii o persoana putin cu probleme mentale care sa urle cat o tin plamanii, sa nu ai o scara a valorilor muzicii rock si sa te iei la bataie pentru o sticla de apa aruncata de Tom//Bill. No offence, da' cam asa sunt mai mult de 90% din fani.


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
alexutzzza
Vergessene kinder

Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
Am citit articolul ... <<TH se transforma in lacuste>> so cv de genu... mda...so deh dak aje is romani ... nu e vina noastra so ...tot fana th raman...dak nu pot veni ei in romania asta e...so eu  nu mahs bate ptr 1 stikl de apa k nimeni...poa` sa fie si de la Marilyn Monroe...sau km se numeste ....

Modificat de alexutzzza (acum 18 ani)


_______________________________________



tarja turunen  




id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti

pus acum 18 ani
   
billutza_diana
Ready set go

Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
prea exagereaza lumea
si mai ales antifanii chiar bill zicea de ei k fac orice oamenii astia pt a arata k nu le place trupa.... injura, bat fanii th, isi cumpara bilete in primele randuri la concerte si stau cu pancarde din alea..., au aruncat si cu grenade cu fum sau cu ce erau intr'o multime de fani

trupa asta are o gramada de antifani   ... oameni fara ocupatie


_______________________________________
wenn nichts mehr geht werd ich
      ein Engel
sein fur dich allein...


Bill du bist meine Engel
           ...
meine schwarz Engel



pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Anti-fani are orice trupa daca o luam asa. Si cu toate astea nu va intrebati " De ce in special TH?" Pey, avand in vedere k fanii lor abuzeaza in ultimul hal, anti-fanii se distreaza copios pe seama acestora, avand in vedere k unele fane se umilesc si denota o prostie iesita din tipare [ exemplu.. aruncatu' cu sutiene, tampoane & co, dezbracatu', pancare cu fich mich ]. Si eu am fost fana, dar nu fanatica. Si poate ca inca imi mai plac, dar avand in vedere k exista si asemenea specimene, am preferat sa o las balta. TH intr-adevar sunt de admirat pentru reusita lor, ma bucur pentru fiecare premiu pe care il obtin, ii votez, dar nu sunt fana. Imi pare rau, nu ma bag in aceeiasi oala cu persoane k mai sus mentionate.
M-am cam plictisit sa va explic asta... o sa constatati singure... sper. Si chit ca nu imi dati dreptate, mai tarziu veti ajunge la aceeiasi concluzie.



---- END----


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
bill-lover
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
WOW CW ZOPER chiar nu stiam k al doilea razboi mondial a inceput pe 1 septembrie

_______________________________________
you say pink
I hay black

you say paris hilton
I say amy lee

you say joans brothers
I say tokio hotel

you say zac efron
I say bill kaulitz

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Nici eu nu stiam k ce ai scris tu e in limba romana.. sau se presupune ^^^
Si esti si off


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la