Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ro_xy20 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 45 ani |
|
BuBlle
Leb die sekunde
 Din: .^BuBlle`s World.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 240
|
|
1. Cineva m`a strigat la scoala, iar alt coleg a aruncat o carte si mi`a venit exact in fata. 2. Ma plimbam cu rolele, si tata cu bicicleta, am calcat o vabrie cu rola, si apoi am inceput sa injur. 3. La scoala, cand ma schimbam pentru ora de sport, mi`am pus tricoul pe dos. 4. La scoala, mi`am colorat parul cu acoarele. 5. Cand am dormit la un coleg cu o colega, mi`am dat cu mult fizativ in cap si parul era tare. Cand am incercat sa ma pieptan, mi s`a incurcat mai tare parul. 6. Am ragait in ora de franceza. 7. M`a prins profu` de istorie injurand, si l`a bufnit rasul. 8. Ne jucam "adevar sau provocare" in pauza, si urma sa avem ora de fizica, si am primit porunca sa ma duc la profa` si sa`i zic "pot sa ma duc la baie, ma doare rau burtica". 9. Cand am vrut sa beau dintr`un pahar m`a bufnit rasul si l`am stropit pe acel coleg unde am dormit. [P.S. pe acel coleg il cheama Vlad. Va aparea in multe chestii din astea.. )))] 10. Cand m`a ascultat la biologie la inmultirea iepurilor, in loc de "spermatozoizi" am zis "sloboz".
_______________________________________ .*Neah`. Nu ma cobor la nivelul ei.`* Puii mei.` Ciudata fiinta.^ [Ho` bah` ca nu e vorba de vreuna din voi, nu sariti cu gura pe mine.`]. .^Si daca ..sunt EmO ..te doare? Te deranjeaza cu ceva?` Nu. Pai si atunci ..ce ai frate cu viata mea?` Whateve.`* Parerea fiecaruia, si nu am ce face`.(*)>
 .`* Mda` mah`. Fana LaFee` ..Si`? Nu canta bine? Nu`ti convine`?:|< N`are voce? Oh` ba da. Si nici nu stii tu.`*^ .`^#Si lol. Sa nu va ganditi ca sunt fana LF si nu mai sunt TH.` Adica ..lol )
 .`*^.lOve` Tom. [<3]. lOve LaFee [<3]. lOve A Vain Attempt. [<3].^ .*Made by tears, it was so obvious.`^That you would fall, all apart.`*I can't see your ribs, did the princess take them to.`^*Can't you see she's gone, Left by her own.`(*).`[`Songtext - A Vain Attempt - She was a princess who had it all until she The Day She Dissapeared.`]
 .`^Miss Britney`.*^ (*_*).
 .`/*Fully Alive, more than most.` Ready to smile and lOve life.`*\`.
 .`# Say pam pam, dam la microphone, Call me I'll jump y'an, Tratati like a block man in the Babylon, Coalitia show da Skizzo be da number one, Say Wayooo.`#
 .`#*^Hanna Beth.`^*#

|
|
| pus acum 18 ani |
|
BuBlle
Leb die sekunde
 Din: .^BuBlle`s World.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 240
|
|
1.M`a scos diriginta la tabla si m`am impiedicat in timp ce mergeam catre tabla. 2.Cand am dormit la Vlad, dormeam in acelasi pat cu Casandra si m`a dat jos din pat. 3.Am incercat sa fac o prajitura cu Vlad si am ars`o, inclusiv ca am umplut chiuveta de vase murdare. 4.Scriam la mate cu Casandra si mi`a venit sa stranut, m`am abtinut, apoi dupa ce toate lucrurile s`au linistit, am stranutat tare si l`am trezit pe Vlad din somn si am umplut caietul Casandrei de bale. 5.ln camera mea, am lipite foarte multe biletele cu cuvinte in engleza, franceza, germana. Si am vrut sa lipesc un biletel pe usa si a dat sa intre Alina si i`am lipit biletelui pe fata. 6.Tocmai luasem o gura de apa, si ma facea Alina sa rad si am scuipat inapoi apa intr`un pahar. Paharul era al lui Vlad. A venit si a luat paharul ca sa bea si eu l`am avertizat dupa ce a baut. )> 7.Dansam cu Alina tango vezi tu doamne ))). Si intra Casandra si imi da cu usa in cap. 8.Luni, inainte de ora de fizica, stateam in fata clasei si incep sa`l injur pe un coleg si atunci a intrat profa` in clasa. Cand am vazut`o m`am dus linistita in banca, apoi toata clasa a inceput sa rada.
_______________________________________ .*Neah`. Nu ma cobor la nivelul ei.`* Puii mei.` Ciudata fiinta.^ [Ho` bah` ca nu e vorba de vreuna din voi, nu sariti cu gura pe mine.`]. .^Si daca ..sunt EmO ..te doare? Te deranjeaza cu ceva?` Nu. Pai si atunci ..ce ai frate cu viata mea?` Whateve.`* Parerea fiecaruia, si nu am ce face`.(*)>
 .`* Mda` mah`. Fana LaFee` ..Si`? Nu canta bine? Nu`ti convine`?:|< N`are voce? Oh` ba da. Si nici nu stii tu.`*^ .`^#Si lol. Sa nu va ganditi ca sunt fana LF si nu mai sunt TH.` Adica ..lol )
 .`*^.lOve` Tom. [<3]. lOve LaFee [<3]. lOve A Vain Attempt. [<3].^ .*Made by tears, it was so obvious.`^That you would fall, all apart.`*I can't see your ribs, did the princess take them to.`^*Can't you see she's gone, Left by her own.`(*).`[`Songtext - A Vain Attempt - She was a princess who had it all until she The Day She Dissapeared.`]
 .`^Miss Britney`.*^ (*_*).
 .`/*Fully Alive, more than most.` Ready to smile and lOve life.`*\`.
 .`# Say pam pam, dam la microphone, Call me I'll jump y'an, Tratati like a block man in the Babylon, Coalitia show da Skizzo be da number one, Say Wayooo.`#
 .`#*^Hanna Beth.`^*#

|
|
| pus acum 18 ani |
|