Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ro_xy20 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 45 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's talk / Cele mai amuzante momente din viatza noastra Moderat de roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
   
Viatza mea ii plina cu asha ceva 

1. Acum mi'am adus aminte o faza dura de tot 
so , bucataria noastra ii impreuna cu sufrageria adik le desparte o bolta    si este usa si la bucatarie si la sufragerie  si eram afara cu niste musafiri si mo trimis mami dupa un pahar si o zis sa ma grabesc  si am intrat pe usha de la bucatarie si in viteza am dat sa fug pe cealalta usha da la aia era pus carligu  ] sa nu deschida pisicile usa , ca ii usoara cai plasa si lemn [ si am intrat prin usha  si am rupto in doua   
Niciodata no sa uit   

2. Sau la coridor este o usa din sticla  si vin eu in viteza si nu vad cai inchis si am intrat in ea      am avut un cucui cat mine   

3. Eram mai mica , si eram in parc si era un gard si am zis cu colegii sa sarim peste el  era mikutz  si or sarit ei si dau sa sar si eu dar am ramas intepenita acolo  si asha am ramas eu acolo vreo jumate de ora     

4. Mergeam intr'o zi la scoala cu un coleg si vorbeam de bebelushu ala nonuco sau cum ii  si la un moment dat o vedem noi pe una si credeam cai colega noastra si strigam noi
" Baby nonuco Deny " si urlam noi si la un momment dat vedem ca se apropie si spre stupoarea noastra nu era deny era un fata mai mare      ce o vrut sa ne bata  ca neam batut joc de ea     

5. Acuma o saptamana am mers in orash cu Oana  si era o bordura si yo am zis ca sa fug repde sa ma sui pe ea sa imi faca oana poze  si fug yo spreea si pun picioru mio alunekt si am zburat peste cap fix in noroi       

6. Odata tot ma suna cnva si mo sunat de mai multe ori si m'am enervat si sun yo back
" Aloo cine mata esty fmm "
si o voce nevinovata se aude tremurand
" sunt de la optica puteti veni dupa ochelari "
       



7.   intro ora de fizica un coleg de a meu o luat de la noi toate inele si lanturile si so impodobit  si noi muram de ras  si tinea mainile sub banca sa nul vada profa  si ca sa nu zica prfa ca nu face nimic el prostu incepe sasi puna mianile pe fatza          si avea vreo 30 de inele      profa am crezut c acolo moare   


8. inainte de ora de fizica am luat sezutu de la scaun  si o venit profu si so asezat      si o fost cea mai tare faza din generala 22      saracu ca on mai putut sa iasa      si statea acolo cu curu    omg ca nu uit cat traiesc   


9. si o fzza penibila : eram in coltu strazi cu niste rolleri si skayteri shi ma invarteam eu acolo si am ametzit si un a baiat mo prins in brate si ma tinea strans si eu stateam asha pe el  si knd am deschis ochii era langa mine prietena lu mami    si mo spus la tot aradu ca ce fac eu pe strada  si ala ii cu vreo 5 ani mai mare ca me     

10. sau eram intro mashina cu fostu meu pretin  shi ne prosteam cu pruncii  dea mama shi tata  si nujt cum so facut ca yo erma la volan si conduceam si odata el so suit pe mine si ne pupam noi si aia mici radeau pe acolo  si odata se face liniste si ne uitam pe geamu de la usha " mama lui "    saraca ce shoc pe ea   

11. am mers la magazin cu tacameo  si am ieshit si el o coborat scarile inaintea mea si knd am ieshit si eu lam vazut langa prietenul meu [fostu] [ el sta la blocu ala ] si vreau yo sa cobor scarile da m'am impiedicat si am aterizat fiz peste ei  si ma intreba el " ce faci symo " si yo " cad , tu ? " ] eram certati deja cred [   


.       Tre sa ma mai gandesc 




Modificat de Symo_tomTH (acum 18 ani)


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
...:Mady TH:...
Der letze tag

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1379
hehe..poi....

1. eram la un baiat acasa cu o prietena de a mea si ma suna unu...si nu aveam semnal si nici nu voiam sa auda ce vorbesc....so(eram 2 fete 2 baieti)...

si m-am dus in baie....am vb ce am vb si nu prea il auzeam bn p tip...si m-am urcat pe cada ca deasupra ei era un geam mic....in speranta ca o sa aud mai bine...si vorbind asha nush cum dreku am facut ca am cazut dupa cada ...eram imprastiata pe jos si f frumos baietii vazusera toata scena...nu mai zic..tipu ala cand auzea ce fel radeam a inchis..si nici n-a mai dat niciun semn....


2.ma intorceam de la liceul de la noi din orash ca ma dusesem sa ma intalnesc cu o fata..si in drum sunt muuulte trepte...si cum coboram eu pe alea m-am gandit sa fac pe breaza si am zis ca pot sa cobor intr-un picior...si ete ca n-am reusit ca dupa prima treapta am luat la rand in cur vreo 6....     am mers schiopatand tot drumu...

3.eram in orash cu frienzi si prietena mea mi-a aratat ceva sus...si cum mergeam eu asha ma uitam in sus am intrat intr-un stalp si am mai si cazut in fund...       va imaginati ca toata seara s-a ras p tema asta

4.de revelion dupa cateva pahare bune de alexandrion,angeli,wembley si vin am cam inceput sa merg in zig-zag...si am luat-o p prietena mea de gat si am zis sa ne ducem sa dormim putin ca sa nu coboram la 12 noaptea rupte in orash....si pana sa ajungem in camera cum ne tineam noi de gat prietena mea mi-a dat drumu si eu am aterizat peste incaltaminte
    si ea cand m-a vazut a belit nijte ochi la mn si zbiera la ceilalti sa ma adune dupa jos....

5.eram la scara unde stau eu de obicei si bausem o cutie de cola.. si eu cum snt mai nesimtitasi am obiceiu sa ragai mereu am tras un ragait asha de tare sa s-au intors toate peroanele dupa strada si se holbau la mn iar eu am ramas O_O si am plecat in scara

6.m-am dus intr-o dimineatza cu pretena mea la aceiasi baieti ca mai sus (faza cu cada)...si cum stateam noi pe acolo am zis sa ne apucam ,noi fetele,sa le facem clatite   ne-am dus in bucatarie..ne-am pus noi sa facem acolo..si cand am pus in tigaie prima s-a lipit si nu stiam cum sa o mai dezlipim...fata aia s-a dus sa-i intrebe pe baieti unde gaseste o paleta iar eu intre timp am reusit s-o dezlipesc da a aterizat p jos....si mai frumos cand a venit pretena mea a calcat in ea si a cazut peste mine....eram aman2 gramada in bucatarie pe jos....

siiigur mai sunt multe dar nu-mi amintesc acum


pus acum 18 ani
   
BuBlle
Leb die sekunde

Din: .^BuBlle`s World.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 240
1. Cineva m`a strigat la scoala, iar alt coleg a aruncat o carte si mi`a venit exact in fata.
2. Ma plimbam cu rolele, si tata cu bicicleta, am calcat o vabrie cu rola, si apoi am inceput sa injur.
3. La scoala, cand ma schimbam pentru ora de sport, mi`am pus tricoul pe dos.
4. La scoala, mi`am colorat parul cu acoarele.
5. Cand am dormit la un coleg cu o colega, mi`am dat cu mult fizativ in cap si parul era tare. Cand am incercat sa ma pieptan, mi s`a incurcat mai tare parul.
6. Am ragait in ora de franceza.
7. M`a prins profu` de istorie injurand, si l`a bufnit rasul.
8. Ne jucam "adevar sau provocare" in pauza, si urma sa avem ora de fizica, si am primit porunca sa ma duc la profa` si sa`i zic "pot sa ma duc la baie, ma doare rau burtica".
9. Cand am vrut sa beau dintr`un pahar m`a bufnit rasul si l`am stropit pe acel coleg unde am dormit. [P.S. pe acel coleg il cheama Vlad. Va aparea in multe chestii din astea..)))]
10. Cand m`a ascultat la biologie la inmultirea iepurilor, in loc de "spermatozoizi" am zis "sloboz".


_______________________________________
.*Neah`. Nu ma cobor la nivelul ei.`* Puii mei.` Ciudata fiinta.^ [Ho` bah` ca nu e vorba de vreuna din voi, nu sariti cu gura pe mine.`].
.^Si daca ..sunt EmO ..te doare? Te deranjeaza cu ceva?` Nu. Pai si atunci ..ce ai frate cu viata mea?` Whateve.`* Parerea fiecaruia, si nu am ce face`.(*)>

.`* Mda` mah`. Fana LaFee` ..Si`? Nu canta bine? Nu`ti convine`?:|< N`are voce? Oh` ba da. Si nici nu stii tu.`*^
.`^#Si lol. Sa nu va ganditi ca sunt fana LF si nu mai sunt TH.` Adica ..lol)

.`*^.lOve` Tom. [<3]. lOve LaFee [<3]. lOve A Vain Attempt. [<3].^
.*Made by tears, it was so obvious.`^That you would fall, all apart.`*I can't see your ribs, did the princess take them to.`^*Can't you see she's gone, Left by her own.`(*).`[`Songtext - A Vain Attempt - She was a princess who had it all until she The Day She Dissapeared.`]

.`^Miss Britney`.*^ (*_*).

.`/*Fully Alive, more than most.` Ready to smile and lOve life.`*\`.

.`# Say pam pam, dam
la microphone,
Call me I'll jump y'an,
Tratati
like a block man in the Babylon,
Coalitia show da
Skizzo be da number one,
Say
Wayooo.`#


.`#*^Hanna Beth.`^*#



pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
          Ce bolande suntetzi 
Staitzi ca mai  stiu 

1. In dimineatza de Revelion yo cu Iulia am ieshit din camera sa mancam ceva si Bya cu Oana stateau in pat  si intra iulia dispe in camera si zice " Baludelorrr o lins  " In loce de " o nins "    si se gandeau ca cine stie ce am lins yo 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
...:Mady TH:...
Der letze tag

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1379
ashaaa.....

1.cand i-am futut un cot in gura prietenului meu (care il aveam)..ma rog nu a fost cu intentie...si dupa cateva minute am vrut sa-i dai cuiva o palma si cineva-u ala s-a ferit si a ajuns in capu aceluias baiat..saracu...credea ca am ceva cu el atunci    

2.cantam schrei in fazta clasei si mimam ca, cant la chitara si a intrat profu de geografie si eu nu auzeam ca aveam castile in urechi...se inchina saracu.....si au inceput toti colegii sa rada de mine...

3.cand m-am ascuns cu un baiat la o petrecere intr-un sifonier...si ne-am luat si sticla de bere cu noi....  

4.cand m-am filmat cu prietena mea cum cantam ca nebunele tot felu de melodii si dansam,si zbieram si mi-au luat baietii telefonu si au vazut tot      

5.am aruncat cu bocancu unui coleg dupa cineva si am primit dupa,o minge in cap

6.cand fugeam prin tomis mall in c-ta sa ma ascund de cineva si cum nu eram atenta am intrat intr-un mos     care a inceput sa zbiere dupa mine


7.cand a intrat directoarea sa ne intrebe de ce cantam dupa fiecare ora de fizica pe hol : un elefant se legana ..etc...si eu i-am zis ca alt cantec nu stim..si dup-aia mi-a venit ideea sa cantam : podu de piatra s-a daramat    

8.era nashpa afara..se topea zapada si era fleoscaiala ...si mergeam cu prietenele mele la magazin( eram la sc ) si una din ele a cazut pe burta..si a mai si ridicat picioarele...ziceai ca era la plaja...

9.cand am sarit dupa un zid si am aterizat in cur..am ras atunci de am facut pe mine  

10.cand am vrut sa prind o minge si am calcat intr-o frumusete de baltoaca    

11.eram la faleza la noi si ma bateam cu noroi cu frienzi si am primit un ditamai bulgarele de noroi in cap     aratam mai rau ca th in shootingu pt zimmer 483  

12.cand am intrat in fostu prof de religie si nu stiam cn e si am zis cv de genu...
cn ma-ta...au..ma scuzati ...buna ziua      



cam atat imi amintesc acum....

Modificat de ...:Mady TH:... (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
        Fatza in fatza cu usha de la clasa era un geam deschis  si astia in clasa se jucau cu mingea si cand am intrat in clasa am primit fix in bartze  si de nervi am luato si am arunkto  si de la etaju 3 o zburat fixx pe geam     

2. Eram in mashina cu a mei veneam de la Bistritza  si tot ma certam cu a mei nu stiu ce despre haine originale  si stitzi ca is papucii aia nashpa rau ce scrie PUNA pe ei  sau cum si te prostesc cas Puma  si eu nervoasa " da ca si pe papucii aia scrie PULA "     


3. ieri eram in bucatarie cu mami  si am deschis usha c era fum cu fuma  si mo intrrebat mami ca dc am deschis usha si yo tare ofensata am vrut prima data sa zik ca ii fum si ca pute da mio ieshit " ca fute "      ce o mai ras mami de me 

4. Eram in inainte de o ora  si vine oana dispe in clasa  si o intreb yo " ce ai patzit " da ea dispaerata " vinneeee iovaaaaann ] directoru [ cu o mutraa de balaur "      si el in spatele ei 


5 . Ma jucam cu unu de vreo 100 de kile jocu ala cu sfoara , unu la un capat unu la altu    Si se chinuia el sa traga de sfoara yo la fel si la un moment dat am dat drumu la sfoara          si zburat ala de numa 

6. Eram mai mici si neo dus invatzatoarea in parcu mare si acol era chestia aia sa invartzi de ea si yo desteapta m'am dus si mo lovit una dinaia in spate si am aterizat fiz intr'o baltaa mare de noroi
   

7. Eram aplecata cu kpu in jos la geanta cu o bomboana in gura  si mo facut un coleg sa rad si era mare bomboana si cum am deschis gura o zburat cu tot cu zabele in geanta         


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
BuBlle
Leb die sekunde

Din: .^BuBlle`s World.^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 240
1.M`a scos diriginta la tabla si m`am impiedicat in timp ce mergeam catre tabla.
2.Cand am dormit la Vlad, dormeam in acelasi pat cu Casandra si m`a dat jos din pat.
3.Am incercat sa fac o prajitura cu Vlad si am ars`o, inclusiv ca am umplut chiuveta de vase murdare.
4.Scriam la mate cu Casandra si mi`a venit sa stranut, m`am abtinut, apoi dupa ce toate lucrurile s`au linistit, am stranutat tare si l`am trezit pe Vlad din somn si am umplut caietul Casandrei de bale.
5.ln camera mea, am lipite foarte multe biletele cu cuvinte in engleza, franceza, germana. Si am vrut sa lipesc un biletel pe usa si a dat sa intre Alina si i`am lipit biletelui pe fata.
6.Tocmai luasem o gura de apa, si ma facea Alina sa rad si am scuipat inapoi apa intr`un pahar. Paharul era al lui Vlad. A venit si a luat paharul ca sa bea si eu l`am avertizat dupa ce a baut.)>
7.Dansam cu Alina tango vezi tu doamne ))). Si intra Casandra si imi da cu usa in cap.
8.Luni, inainte de ora de fizica, stateam in fata clasei si incep sa`l injur pe un coleg si atunci a intrat profa` in clasa. Cand am vazut`o m`am dus linistita in banca, apoi toata clasa a inceput sa rada.


_______________________________________
.*Neah`. Nu ma cobor la nivelul ei.`* Puii mei.` Ciudata fiinta.^ [Ho` bah` ca nu e vorba de vreuna din voi, nu sariti cu gura pe mine.`].
.^Si daca ..sunt EmO ..te doare? Te deranjeaza cu ceva?` Nu. Pai si atunci ..ce ai frate cu viata mea?` Whateve.`* Parerea fiecaruia, si nu am ce face`.(*)>

.`* Mda` mah`. Fana LaFee` ..Si`? Nu canta bine? Nu`ti convine`?:|< N`are voce? Oh` ba da. Si nici nu stii tu.`*^
.`^#Si lol. Sa nu va ganditi ca sunt fana LF si nu mai sunt TH.` Adica ..lol)

.`*^.lOve` Tom. [<3]. lOve LaFee [<3]. lOve A Vain Attempt. [<3].^
.*Made by tears, it was so obvious.`^That you would fall, all apart.`*I can't see your ribs, did the princess take them to.`^*Can't you see she's gone, Left by her own.`(*).`[`Songtext - A Vain Attempt - She was a princess who had it all until she The Day She Dissapeared.`]

.`^Miss Britney`.*^ (*_*).

.`/*Fully Alive, more than most.` Ready to smile and lOve life.`*\`.

.`# Say pam pam, dam
la microphone,
Call me I'll jump y'an,
Tratati
like a block man in the Babylon,
Coalitia show da
Skizzo be da number one,
Say
Wayooo.`#


.`#*^Hanna Beth.`^*#



pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
        Are succes topicu asta  toata lumea scrie la greu   

1. Azi intr'o ora am lipit toate bancile una de alta si o ieshit 2 siruri lungi de banci ) si ne'am trezit ca nu mai puteam ieshi din banci  si o trebuit sa sarim    peste ele .

imd mai scriu da sa invatz o poezie 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
...:Mady TH:...
Der letze tag

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1379
deci azi a fost cea mai amuzanta zi....s-au intamplat o gramada in cateva ore...


1.ma uitam la un film cu 2 pretene si erau 2 tipi buni..si salivam noi si...ne holbam si pana la urma ii vedem sarutandu-se     ....una din my frends cand a vazut a inceput sa rada si s-a inecat   

2.coboram de la una din fete si am calcat stramb si picioru meu a ajuns intre balustrada si trepte...ca eram la parter     si pretena mea se holba...asha..fascinata de ce facusem..si un moment de liniste dupa care eu trageam de picior sa mi-l scot de acolo....deci am facut p mn de ras...           mai ales ca dup-aia am cazut pe jos....

3.am mers pe faleza de la noi si ne-am intors cu un baiat cu masina...si cand am ajuns la scara...am deschis portiera si cum eram toate in spate....am iesit pe rand..si a iesit pretena mea...am iesit si eu..si mai era una..dar credeam ca iese pe partea cealalta..si am trantit usha...care a aterizat fix in capu ei     ...saraca ce cucui avea

4.cand am iesit intr-un final din masina...a plecat baiatu ala razand....ne-am pus noi pe trepte si mai erau si nijte colege de ale mele..si se uitau O_O....si sigur o sa ma stie toata scoala ...si pretena mea avea cureaua desfacuta..si mergea ea linistita..si aia au vazut...da eu....fa..uite...si aia se holbau...s-a inrosit saraca....s-a dus in scara si s-a adunat....

5.au venit baietii din gashca si unu din ei avea rolele....si s-u gandit sa-l invete pe unu sa mearga...si l-au pus pe picioare. etc..si s-au dus spre el..si ala s-a speriat si s-a pus in cur...dup-aia faceau mijto de el..cum se apropiau ptz um se punea in cur  


6.a venit un nesuferit de manelar la scara si m-a luat pe sus..si cand m-a lasat jos i-am dat o palma....si el m-a apucat de un deget (pe care mi l-a scrantit si e umflat ca dreku) si dup-aia am zbierat la el si l-am apucat cu cealalta mana de oo si i le-am rasucit....a ramas O_O...nu mai putea...si a zis ca cu mine nu se mai pune... ...ceilalti se tavaleau de ras

7.cand am ajuns intr-un final in casa....am intrat in hol..ma rog...era lumina stinsa..si eu cum nu vedeam...am luat-o infipta inainte...si am intrat in usa de la sufragerie...am aterizat in cur...  


deci..cam atat intr-o zi    

pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  1. Eram in parc pe chestia aia sus-jos cu Ramona    si or venit 2 fete langa no isa astepte sa ne dam jos , si eui mancam semintze , si nu le'am vazut langa mine  si m'am intors si le'am scuipat drept intre ochii   

2. eram jos si directoru era si el  si ae uita sus cine o spart geamu  da fac yo " ala al treeilea de sus de la 3 de la geamu 3 al treilea  da vorbema serios  da nu mi'am dat seama ce zic 

Trebe sa ma mai gandesc



_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la