Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Angi la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 52 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / hallo >:d< Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
little green thing
Membru nou

Din: Targoviste
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
..buna...sunt 9 p aici ...m numesc teo si bineinteles iubesc TH .. ....   

nume: teo
nick name: little green thing
oras: targoviste
ocupatie: studenta liceu cls a 10-a
varsta :16 ani
animale: 3 catelushi: red , casimir , puffy
culoarea parului : saten ...si ici colo cate o suvita mai blonduta ( naturale)
culoarea ochilor : se shimba dupa anotimpuri ..( vara . primavara --albastru foarte deschis /  iarna , toamna --verde)
zodie : fecioara ...
nascuta pe 13 septembrie.....
ahmm.....ce sa va mai spun ...mor dupa bill , iubesc forumurile ,fara net nu as putea trai nici mkr o zi si ....kam atat sper k nu v-am plikt :-s

hallo >:d< aici ...m numesc teo iubesc ....    nume: teonick name: little green thingoras:

9.7KB

Modificat de little green thing (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
deyutza
Spring nicht

Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
salut teo 

_______________________________________

Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!

pus acum 18 ani
   
emo_fur_tom
Leb die sekunde

Din: ..Kaulitz..
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 229
Bun Venit Teo   

_______________________________________

 

                                         •.¸.• ♥,,,•*•.¸.• ♥,,,•*Ich Liebe Dich , Tom!  •.¸.• ♥,,,•*•.¸.• ♥,,,•*

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Salut si bun venit pe for..
Am doar 2 intrebari: Cati ani ai? De unde esti?

hallo >:d< salut bun venit for.. doar intrebari: cati ani ai? unde esti?

27.7KB


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
little green thing
Membru nou

Din: Targoviste
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
Sunt din targoviste ...si am 16 ani 

hallo >:d< sunt din targoviste ...si ani 

9.7KB


pus acum 18 ani
   
Green Acid Candy
Rette mich

Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
welcomee..

_______________________________________



Id :stelutze_in_dungi



cu celalat id nu mai intru:]
got it??xD
Fer sure maybe..=|
U wanna touch my tanana= )  )
ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE.
Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..

pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
bine ai venit

_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
buna!! welcome p forum...sper sa-ti placa shi sa fim friends...t poop!!    

pus acum 18 ani
   
betty_tokio_hotel
Schrei

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
welcome :*:*:*

pus acum 18 ani
   
kaulitzAb
Leb die sekunde

Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
hallo 
bine ai venit pe forum 


_______________________________________
[b]ich halt mich wach...... für dich
wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht
Ich geb' mich jetzt für dich auf
mein letzter Wille hilft dir raus
bevor das Meer unter mir ..........zerbricht
ich glaub an dich
Du wirst für mich......... immer heilig sein

pus acum 18 ani
   
little green thing
Membru nou

Din: Targoviste
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
ms><  cu siguranta o sa fim friends          puuup  

hallo >:d< siguranta fim         puuup  

32.6KB


pus acum 18 ani
   
fuck
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
DIN PARTEA FANELOR TH AM UN MESAJ :[b]MUIE  la curve[b]simtitiva ma parasutelor              vam zis ce sunteti acum pe bune sunteti nasoale.

pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
mah lu asta dc nu ia dat bann nimeni?

_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la