Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Angi la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 52 ani |
|
little green thing
Membru nou
 Din: Targoviste
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
..buna...sunt 9 p aici ...m numesc teo si bineinteles iubesc TH .. .... 
nume: teo nick name: little green thing oras: targoviste ocupatie: studenta liceu cls a 10-a varsta :16 ani animale: 3 catelushi: red , casimir , puffy culoarea parului : saten ...si ici colo cate o suvita mai blonduta ( naturale) culoarea ochilor : se shimba dupa anotimpuri ..( vara . primavara --albastru foarte deschis / iarna , toamna --verde) zodie : fecioara ... nascuta pe 13 septembrie..... ahmm.....ce sa va mai spun ...mor dupa bill , iubesc forumurile ,fara net nu as putea trai nici mkr o zi si ....kam atat sper k nu v-am plikt :-s
9.7KB
Modificat de little green thing (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deyutza
Spring nicht
 Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
|
|
salut teo 
_______________________________________
   Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emo_fur_tom
Leb die sekunde
 Din: ..Kaulitz..
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 229
|
|
Bun Venit Teo 
_______________________________________

•.¸.• ♥,,,•*•.¸.• ♥,,,•*Ich Liebe Dich , Tom! •.¸.• ♥,,,•*•.¸.• ♥,,,•*
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Salut si bun venit pe for.. Am doar 2 intrebari: Cati ani ai? De unde esti?
27.7KB
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
little green thing
Membru nou
 Din: Targoviste
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
Sunt din targoviste ...si am 16 ani 
9.7KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Green Acid Candy
Rette mich
 Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
|
|
welcomee..
_______________________________________

Id :stelutze_in_dungi
cu celalat id nu mai intru:] got it??xD Fer sure maybe..=| U wanna touch my tanana= ) ) ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE. Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
bine ai venit 
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
RoxxyTH
Rette mich
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
|
|
buna!! welcome p forum...sper sa-ti placa shi sa fim friends...t poop!! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
betty_tokio_hotel
Schrei
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kaulitzAb
Leb die sekunde
 Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
|
|
hallo  bine ai venit pe forum 
_______________________________________ [b]ich halt mich wach...... für dich wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht Ich geb' mich jetzt für dich auf mein letzter Wille hilft dir raus bevor das Meer unter mir ..........zerbricht ich glaub an dich Du wirst für mich......... immer heilig sein 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
mah lu asta dc nu ia dat bann nimeni?
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|