Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: mariana_n23 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 29 - 52 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
sallll numele meu e raluca am 14 ani si sunt din bacau sunt o fana tokio hotel si sper sa imi fak multi prieteni aici !!!!!
Modificat de tola_rock (acum 18 ani)
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Salut! Bun venit pe forum! Sper sa-ti placa aici!
Si prieteni cu siguranta o sa-ti faci, fetele de pe for sunt super de treaba! 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
BetTHy
Schrei
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
|
|
buna iubito...bine ai venit!...o sa-ti placa aici...e cel mai marfa forum....te pupacesc! 
_______________________________________ BetTHy-LoVe Is DeAd
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
ms mult fetele si io va pooooooop si cu siguranta ma voi simti sooper alaturi de voi 
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
Leb die sekunde
 Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
|
|
hey sall scz k nu pun urari de bn si alte chestii dar nu ma prea pricep 
Modificat de th4ever (acum 18 ani)
_______________________________________ Ma indoiesc ca stelele sunt de foc; Ma indoiesc ca soarele se misca; Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna; Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !
traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
buna!!!!!!!!!!!!!te pupacesc moolt moolt de tot!si cu sigurantza te vai simtzi bn aici j itzi vai face mooltzi prieteni! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
angel_sanctuary
Leb die sekunde
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
|
|
kiss ya ralu,cu siguranta o sa te simti bn p aici!
27KB
_______________________________________ Si vad... Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad... Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad... Inca un suflet distrus, oprit... Si vad... Inca o speranta a murit, Si vad... Inca un demon prinde puteri...Si vad... Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad... Inca o zi de maine distrusa...Si vad... Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad... Inca o lupta dusa...Si vad... Inca o lupta castigata...Si vad... Inca o pata...Si vad... Inca o actiune uitata..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
ms fetele si cu siguranta ma voisimti bine va poooooooooop :*:*:*: 
33.9KB
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
salutare fetele scz ca nu am mai intrat de mult timp pe forum da in camera mea o fost renovare si nu am avut cum ................ dar acu m-am intors  va pooooooooooooop dulce pe toate si sa stiti ca mia fost dor de voi!!!!!!
Modificat de tola_rock (acum 18 ani)
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emo_fur_tom
Leb die sekunde
 Din: ..Kaulitz..
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 229
|
|
Hy Ralu :* Bun venit printre noi! 
_______________________________________

.Έ. ♥,,,*.Έ. ♥,,,*Ich Liebe Dich , Tom! .Έ. ♥,,,*.Έ. ♥,,,*
|
|
| pus acum 18 ani |
|