Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mariana_n23 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
29 - 52 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / salutare........... Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
sallll numele meu e raluca am 14 ani si sunt din bacau sunt o fana tokio hotel si sper sa imi fak multi prieteni aici !!!!!

Modificat de tola_rock (acum 18 ani)


_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Salut! Bun venit pe forum! Sper sa-ti placa aici!  

Si prieteni cu siguranta o sa-ti faci, fetele de pe for sunt super de treaba!


_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
BetTHy
Schrei

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
buna iubito...bine ai venit!...o sa-ti placa aici...e cel mai marfa forum....te pupacesc!      

_______________________________________
BetTHy-LoVe Is DeAd

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
buna raluca     ..sunt sigura k o sa te simti minunat aici..suntem k o familie mare mare..nu-i asa fetele?...k shi yo is mai noua p aici..t poop byta :*:*:*:*:*:*  

pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
ms mult fetele si io va pooooooop si cu siguranta ma voi simti sooper alaturi de voi

_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
th4ever
Leb die sekunde

Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
hey sall  scz k nu pun urari de bn si alte chestii dar nu ma prea pricep

Modificat de th4ever (acum 18 ani)


_______________________________________
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc;
Ma indoiesc ca soarele se misca;
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna;
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !

traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.

pus acum 18 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
buna!!!!!!!!!!!!!te pupacesc moolt moolt de tot!si cu sigurantza te vai simtzi bn aici j itzi vai face mooltzi prieteni!    

pus acum 18 ani
   
angel_sanctuary
Leb die sekunde

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
    kiss ya ralu,cu siguranta o sa te simti bn p aici!

    kiss ralu,cu siguranta simti aici!

27KB


_______________________________________
Si vad...
Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad...
Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad...
Inca un suflet distrus, oprit... Si vad...
Inca o speranta a murit, Si vad...
Inca un demon prinde puteri...Si vad...
Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad...
Inca o zi de maine distrusa...Si vad...
Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad...
Inca o lupta dusa...Si vad...
Inca o lupta castigata...Si vad...
Inca o pata...Si vad...
Inca o actiune uitata..

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Saluty      Scuze de intarziere 

Ma bucur ca ai intrat...si sper ca o sa te simti bine pe aici...ce nu iti convine imi zici mie


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
ms fetele si cu siguranta ma voisimti bine va poooooooooop :*:*:*:  

fetele siguranta voisimti bine :*:*:*:  

33.9KB


_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
salutare fetele scz ca nu am mai intrat de mult timp pe forum da in camera mea o fost renovare si nu am avut cum ................ dar acu m-am intors      
va pooooooooooooop dulce pe toate si sa stiti ca mia fost dor de voi!!!!!!

Modificat de tola_rock (acum 18 ani)


_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Si noua de tine 

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
emo_fur_tom
Leb die sekunde

Din: ..Kaulitz..
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 229
Hy Ralu :* Bun venit printre noi!

_______________________________________

 

                                         •.Έ.• ♥,,,•*•.Έ.• ♥,,,•*Ich Liebe Dich , Tom!  •.Έ.• ♥,,,•*•.Έ.• ♥,,,•*

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la