Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
irina_dragalasa
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 65 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / buna... yo sunt Roxxy(new member) Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
hi ppl..numele meu este Roxana(Roxxy)..shi sunt dintr-un orasel mic mic d tot,Costesti/Arges   ..am 15 ani ..sunt o fire mai nebunatica uneori,dar shi timida ...ador forumul acesta shi de cand am devenit membru(de cateva zile)..nu ma pot dezlipi de el       .Sunt o mare fana TH..ii ador...sunt cei mai tari...insa ce ma supara cel mai tare este k sunt sg fana adevarata TH din oraselul meu(noroc cu scumpa mea Betty)   ...acum cred k totul va fi mai bine..ma bucur ca sunt membra..shi mai ales mi-ar placea sa va cunosc mai bn p toate shi sa fim friends   ...va poop dulce dulce...cam asta e tot:*:*:*     ...aa shi daca vreti sa vb mai mult shi sa ma cun mai bine,ma puteti contacta la idul: sweety_girl_roel  .Va ast cu drag shi sunt sigura ca ma voi simti super bn p acest forum   ..sper sa fim good friends ..buh bye    

pus acum 18 ani
   
alletty
Leb die sekunde

Din: A*N*O*N*I*M
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 311
sal!bun venit si yo am 15 ani.....bine treb sa implinesc da tot aia e.....         sunt sigura ca o sa te simti bn pe forum dak nu te simti deja bn...  

_______________________________________
Atentie!!au venit extracterestrii pe pamant sa caute noi forme de inteligenta!fugi repede ca ne faci de ras!

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Saluty Roxxy        Ma bucur mult ca ai intrat 
Sper sa te simti bine pe aici    Fetele sunt....aaa...de treaba...care mai sunt ca e cam pustiu forumul Da' lasa ca o sa rezolv eu problema
Pup dulce si sper sa mai ramai pe aici


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Sal Roxxy.. Willkommen pe for!    

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
ms moolt fetelor pt welcome...shi dap...sunt sigura k o sa ma simt bine...shi yo va poop:*:*:*:*      

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
aaa.shi apropo yoanna sunt sigura k va fi ceva mai populat forumu' asta...e un super forum...     shi ma bucur mult ca sunt un membru..chiar daca ceva mai nou shi mai neexperimentat ..sper sa aveti rabdare cu me      

pus acum 18 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
normal k vom avea!!    

pus acum 18 ani
   
BetTHy
Schrei

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
Roxxy meu dulce dulce...surioara mea ...ti-am zis eu ca o sa-ti placa forumul...love ya              

_______________________________________
BetTHy-LoVe Is DeAd

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
ms moolt girls     pt intelegere...shi yo t iuby mult surioara mea scumpa *:**:*:*:*:**:*:    

pus acum 18 ani
   
BetTHy
Schrei

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
si eu te iuby surioara mea mik:*:*::*:*:*:*:*:

_______________________________________
BetTHy-LoVe Is DeAd

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
BUna Roxy scumpete ne bucuram ca itit place forumul si ne bucuram k ai intrat !! bine ai venit te pupam si fii sigura k o sa ne intelegem super bine!!

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
angel_sanctuary
Leb die sekunde

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 241
hey roxy welcome... si eu sunt noua...kiss ya

buna... sunt roxxy(new member) hey roxy welcome... sunt

27KB


_______________________________________
Si vad...
Inca o pasare isi pierde avantul,Si vad...
Inca,... un sacrificiu uda pamantul,Si vad...
Inca un suflet distrus, oprit... Si vad...
Inca o speranta a murit, Si vad...
Inca un demon prinde puteri...Si vad...
Inca un inger vrea sa uite de el...Si vad...
Inca o zi de maine distrusa...Si vad...
Inca o pedeapsa neaplicata...Si vad...
Inca o lupta dusa...Si vad...
Inca o lupta castigata...Si vad...
Inca o pata...Si vad...
Inca o actiune uitata..

pus acum 18 ani
   
RoxxyTH
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 984
dap..shi yo..ms moolt deea_th...te poop:*:*:*:*  

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la