Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alexanndra1994 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 43 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / ceva si despre moa Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
little_angel_4tom
Durch den monsun

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 51
Hello, people! pai, ce-as putea sa spun...ma numesc Silvia, dar mi se mai spune si Loli, am 13 ani si sunt din tm.  cel mai mult imi place sa pierd vremea pe net, sa ascult muzica, sa citesc, sa visez si multe altele. Sunt o buna ascultatoare si o prietena fidela, numai ca sunt cam prea timida    in rest...daca vreti sa mai aflati si altceva despre mine, intrebati-ma!

_______________________________________
Young man, control in your hand
Slam your fist on the table and make your demand
Take a stand
Fan a fire for the flame of the youth
Got the freedom to choose
Better make the roght move

pus acum 18 ani
   
little_angel_4tom
Durch den monsun

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 51
yeeeyy in sfarsit pot posta!!!   scuze ca fac postari duble, dar mis hepi!  

_______________________________________
Young man, control in your hand
Slam your fist on the table and make your demand
Take a stand
Fan a fire for the flame of the youth
Got the freedom to choose
Better make the roght move

pus acum 18 ani
   
Green Acid Candy
Rette mich

Din: un bol cu macaroane si branza
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 604
hey welcome.. ,,bine ai venit...omg esti din tm..:X:X..cel mai tare oras ever..   ..tm rulzz..sh no more double post..
sper sa te simti bineeee pe aici..


_______________________________________



Id :stelutze_in_dungi



cu celalat id nu mai intru:]
got it??xD
Fer sure maybe..=|
U wanna touch my tanana= )  )
ZICETZI IN PLM DAK SUNTETZI DE PE FORUM DUPA CE IMI DATZI ADD CA ALTFEL DAU IGNORE.
Eu sunt cine vrei tu,nu am nume, n-am adresa, nu tre` sa-mi sti numaru'.Noi ne stim dintotdeauna, nu-i nimic nou aici si sincer de nu-ti convine poti simplu sa te ridici.Sti? Eu nu sunt o oarecare, nu sunt ea, nu sunt mai rea, sunt un semn de intrebare daca vrei spune-mi asa,poate-s doar o alta fata care te retine sau un inger care care dupa o noapte in pat la tine.Dragul meu sau draga mea mie nu-mi pasa ce-ti convine dar dupa cum ma asculti ,ar fi prea simplu sa dispar.Deci hai!!AVem de prins un tramvai si zile de rai..

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Saluty Loli          Ce-mi place cum suna Loli .... Loli Loli Loli ...  

Bine ai venit pe aici ... Sper sa te simti bine

Apropo ... fetele sunt super de treaba si nu ai cum sa nu te intelegi cu ele 

Pooopz 


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
willkommen!:*:*:*<intarziata ca de obicei >
sper ca nu te supy!kuss!:*


_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 18 ani
   
little_angel_4tom
Durch den monsun

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 51
merci fetelor :*:*:* sper sa ma simt bine pe aici.
iti place tm, Napolitana-Cu-Castravete? e frumos intr-adevar...si voi avea grija sa nu mai fac postari duble


_______________________________________
Young man, control in your hand
Slam your fist on the table and make your demand
Take a stand
Fan a fire for the flame of the youth
Got the freedom to choose
Better make the roght move

pus acum 18 ani
   
betty_tokio_hotel
Schrei

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
un welcome j de la mn!

pus acum 18 ani
   
little_angel_4tom
Durch den monsun

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 51
ms betty

_______________________________________
Young man, control in your hand
Slam your fist on the table and make your demand
Take a stand
Fan a fire for the flame of the youth
Got the freedom to choose
Better make the roght move

pus acum 18 ani
   
isabella_just4_Billutz
Freunde bleiben

Din: MY PERFECT WORLD
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 185
sall                        

_______________________________________
I hope you know...
you are so stupid...

pus acum 18 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
willkommen!

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
welcome p for    

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
BetTHy
Schrei

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
hey....ma numesc Beatrice...sunt din Pitesti...am 17 ani....si sunt total innebunita dupa Tokio Hotel...ii iubesc la nebunie si ii voi iubi mereu...nu sunt o rockeritza convinsa...dar consider ca ascult rock de calitate....va pooooooooop pe toti fanii TH!

ceva despre moa hey....ma numesc din ani....si sunt total innebunita dupa tokio hotel...ii iubesc

31.8KB


_______________________________________
BetTHy-LoVe Is DeAd

pus acum 18 ani
   
th4ever
Leb die sekunde

Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
hei sall  Beatrice si tie loli scz am intarziat            

_______________________________________
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc;
Ma indoiesc ca soarele se misca;
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna;
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !

traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.

pus acum 18 ani
   
BetTHy
Schrei

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 126
sal........th4ever...sal all....va pooooooooop

ceva despre moa all....va

23.8KB


_______________________________________
BetTHy-LoVe Is DeAd

pus acum 18 ani
   
little_angel_4tom
Durch den monsun

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 51
sall bethy!

_______________________________________
Young man, control in your hand
Slam your fist on the table and make your demand
Take a stand
Fan a fire for the flame of the youth
Got the freedom to choose
Better make the roght move

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
buna SIlvia bine te-am gasit printre noi...ne bucuram ca ni te-ai alaturat o sa-ti faci multe prietene aici findca ai de unde alege te pupam!!

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
saluty!willkommen!

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
buna Bety si tie bine ai venit ...va rog mult fetele intrati la LETS TALK la propunere importanta chiar vreau s aii afcem cadoul ala gemenilor de ziua lor puteti sa cantat o piesa TH sua doar happy birthday orice numai pls dati-mi o inregistrare si scuzati de off topik dar nu mai e timp destul!!              

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
ssssssaaaaaaaaallllllllllll!!!!!!!!!mooltzi poopici din partea mea j sper s te simtzi bn printre noi!      

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la