Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simpacurly69 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 70 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
sunt sigur k toate am avut parte de mom penibile..let's share!
incep eu...noi ne-am gandit sa-i punem laxative in suc profei de istorie...da n-am reusit k venise deja in clasa...nu-i nimik..pastila de dulcolax e intotdeauna la indemana..data viitoare..n-o sa ne mai scape :rotfl: :rotfl: :rotfl: >:)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
niste colegi dl mine au reusit sa fak faza q laxative altor colegii tot dl mine din cls si leau reusit faza 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
kaulitzAb
Leb die sekunde
 Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
|
|
pai noi am pus pioneze pe scaunu de la catedra asa ...intr-o zi am pus cosu de gunoi sus pe usa unpik rezemat si knd a intrat profa de chimie eram pe jos...ii cazuse cosu in cp sh odata i-a aruncat unu cu strudelu in kp k nu a nimerit cosu... saraca profa a inceput sa planga sh s-a dus la sirector sh dupa aia s-a faqt consiliu da n-am patit nik.... mai sunt muuuuuuuuulte p kre le-am faqt la profi.... la profu de germana exu' i-am bagat coji de portocala in buzunar si unii i-au dat la profa lor de franceza kre e dint frantza i-au dat la martisor o soseta neagra sh au zis k asa e obiceiu la romani 
_______________________________________ [b]ich halt mich wach...... für dich wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht Ich geb' mich jetzt für dich auf mein letzter Wille hilft dir raus bevor das Meer unter mir ..........zerbricht ich glaub an dich Du wirst für mich......... immer heilig sein 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
billuza
Rette mich
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
|
|
eram in ultimele saptamani si mi-am luat guma si am facut balonas si intra profa d franqa .. se uita la mn de parca ea nu mai vazuse balonase din guma de mestecat 
_______________________________________ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
|
|
| pus acum 19 ani |
|
miss_whatever
Leb die sekunde
 Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
|
|
da da ale..nazista.. 
_______________________________________ My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..  Shot at 2007-07-19
|
|
| pus acum 19 ani |
|
betty_tokio_hotel
Schrei
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
|
|
Sau sa vedeti ce au facut baietii din clasa d la mn profului de istorie: am pus pe scaun un balon plin cu apa si peste el a pus o sapca....intra profu' si se aseaza pe scaun (el e foarte gras) balonu se sparge iar profu' desigur ca sa udat intre picioare noi am spus ca ca alta clasa a facut asta ca noi nu am putea sa facem asa ceva..si desigur ca profu' cat de prost e ne-a crezut si am scapat... 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
betty_tokio_hotel
Schrei
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
|
|
Era tot ud intre picioare profu' si in timpu orelor cand nimeni nu era sa dus la baie sh nuj ce a mai facut..noua ne-a dat de lucru...sh sa sunat...sh am plecat k era ultima ora...iar saptamana viitoare can a venit la ora a spus k daca cineva va vb. de intamplare va lua un 3
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alletty
Leb die sekunde
 Din: A*N*O*N*I*M
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 311
|
|
stiti cat costa laxativele ca sa le dau fetelor d la bloc de la mn ca cateodata mai vin la mn la usa sa le dau apa si vreau sa le pun laxative in apa..... 
Modificat de alletty (acum 18 ani)
_______________________________________ Atentie!!au venit extracterestrii pe pamant sa caute noi forme de inteligenta!fugi repede ca ne faci de ras!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dark_devil
Freunde bleiben
 Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
|
|
la noi in clas era pus scaunul de la catedra lasat mai departe dde catedra intra profa dee mate shi vrea sa se aseze shi cade pe jos noi eram pe jos de atat ta ras shi dupaia se aduna profa de pe jos shi ridica intai capul noi toata gasca eram shi dupaia knd se intoarce profa sa scrie la tabla noi iar incepem sa radem 
_______________________________________ I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together. My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you. This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around. What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?" The snow comes falling down. We are walking separate paths, but I'm always thinking about you. Even if you turn around once more, I don't need anything but you. All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did - After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that. At that time, I gave love to love, didn't I?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
deci era prima ora si toti sau gandit sa scoata cuiele de la scaunu profei si o venit profa de germana in calasa si pe noi ne bufnea rasu aia se uita la noi ca la masini straine si cand sa asezat pe scaun (profa fiind grasa ) scaunu sa rupt si o picat cu cracii in sus si i sau vazut chilotii erau albi cu dantela . noi eram sub banci unu o cazut de ras din banca si profa so enervat si sa dus la director sai zika ca scaunele din scoala nus bune de nimik!!!!
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|
im4ever4tom
Rette mich
 Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
|
|
noi eram la ora de franca...si era I aprilie...si ma rog..noi am scos clantza si am puso doar d forma,si knd intra profa"Bonj..aaa sa rupt cu clantza" si a ramas cu ea in mana si noi toti"pacaleala de I aprilie"
_______________________________________

cover la fic^^ Prieteni sau dusmani!^^

another^^
|
|
| pus acum 18 ani |
|
alexutzzza
Vergessene kinder
 Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
|
|
eram la scoala si ne stropeam cu apa..eu cu ruth am mers sa ne umplem sticlele si de obicei baietsi ne asteptau la usa ca sa ne stropeasca ..si noi cand am iesit am aruncat cu apa fix pe 2 profe aia de engleza sh aia de franca..de atunci femeile alea au boala pe mine sh ruth..asta s`a intamplat luna trekt 
_______________________________________
tarja turunen

id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti
|
|
| pus acum 18 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
La mine a fost faza : trebuia sa plecam sa facem vaccinu'. si ne=a lasat sa plecam in ordine alfabetica.. si eu fiind ultima.. i-am zis unei colege sa ma astepte afara. Boon. imi trece teza, ies, si cand sa inchid usa.. raman cu clantza in mana.. am pus-o de forma si am luat-o la fuga 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deuu
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
|
|
in ora de logica am aruncat cu buretle ipsre un coleg care ma imita si am nimerit in fata profei ma iertat si ma asc usoooor 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
OaNaTH
Freunde bleiben
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
|
|
ouch....as fi vrut sa il vad 
_______________________________________ "Together we can make it while the world is crashing down!"
|
|
| pus acum 17 ani |
|