Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpacurly69 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 70 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's talk / cele mai tari faza care vi s-au int cu profii.... Moderat de roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
sunt sigur k toate am avut parte de mom penibile..let's share!

incep eu...noi ne-am gandit sa-i punem laxative in suc profei de istorie...da n-am reusit k venise deja in clasa...nu-i nimik..pastila de dulcolax e intotdeauna la indemana..data viitoare..n-o sa ne mai scape :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: >:)


pus acum 19 ani
   
miha
Vizitator



  niste colegi dl mine au reusit sa fak faza q laxative altor colegii tot dl mine din cls   si leau reusit faza  

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
    Deci ...
Avea fizik si nu stiam cum sa facem sa ne distram asa c am luat capacu de la scaun si am acoperit gaura cu perna. A venit proful " BUNA ZIUA " noi la fel l'am salutat si a dat sa se aseze si noi odata nu l'am mai vazut     
Sal fi vazut cum impingea de cur sa iaisa din gaura       


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
               
doamne ce tare symo!!!


_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
  ..c tare.. ..odata eram in clasa sh eram q curu' p pian sh y0 sh ink o fta..sh stateam q picioarele intinse sh atc profa d frank' vroia sa iasa din cls sh nu mo vaz sh so impiedikat d picioarele mele sh so dus q tot q catalog sarak..  

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
ioana kaulitz
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
    sooper tare   si noi am facut faza cu laxativele lu dirigu   in excursie   si o mers   a fost excursie de 2 zile, iar el a stat toata noaptea p wc si noi ne-am distrat p cinste    

pus acum 19 ani
   
kaulitzAb
Leb die sekunde

Din: Loitsche
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 330
pai noi am pus pioneze pe scaunu de la catedra
asa ...intr-o zi am pus cosu de gunoi sus pe usa unpik rezemat si knd a intrat profa de chimie eram pe jos...ii cazuse cosu in cp sh odata i-a aruncat unu cu strudelu in kp k nu a nimerit cosu... saraca profa a inceput sa planga sh s-a dus la sirector sh dupa aia s-a faqt consiliu da n-am patit nik.... mai sunt muuuuuuuuulte p kre le-am faqt la profi.... la profu de germana exu' i-am bagat coji de portocala in buzunar si unii i-au dat la profa lor de franceza kre e dint frantza i-au dat la martisor o soseta neagra sh au zis k asa e obiceiu la romani


_______________________________________
[b]ich halt mich wach...... für dich
wir schaffens nicht beide...du weisst es nicht
Ich geb' mich jetzt für dich auf
mein letzter Wille hilft dir raus
bevor das Meer unter mir ..........zerbricht
ich glaub an dich
Du wirst für mich......... immer heilig sein

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
eram in ultimele saptamani si mi-am luat guma si am facut balonas si intra profa d franqa .. se uita la mn de parca ea nu mai vazuse balonase din guma de mestecat  

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
da da ale..nazista..    

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
eu?? eu as un inger ... adela nu ma eticheta asa k mai inainte te-am adoptat as mamica ta asa ca ai grija cum vb k mine ..          

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
betty_tokio_hotel
Schrei

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
Sau sa vedeti ce au facut baietii din clasa d la mn profului de istorie:
am pus pe scaun un balon plin cu apa si peste el a pus o sapca....intra profu' si se aseaza pe scaun (el e foarte  gras) balonu se sparge iar profu' desigur ca sa udat intre picioare noi am spus ca ca alta clasa a facut asta ca noi nu am putea sa facem asa ceva..si desigur ca profu' cat de prost e ne-a crezut si am scapat...


pus acum 19 ani
   
romina
Leb die sekunde

Din: tg-mures
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 261
       
omg ji qm naiba a plecat din clasa aja ud???))
nu a ras lumea de el pe coridoare????
   


_______________________________________
prima data sunt singura , in locul nostru unde ne-am ascuns
mai vad pe peretzi numele noastre , dar mai bne le sterg
am vrut sa impart totul cu tine
de ce ai disparut?
vino inapoi si ia-ma cu tine


pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
Aici nu am patit-o eu ci profa de biologie.Nu a avut ce face si ne-a dus in padure.Noi k nebunii alergam pe toate dealurile iar profa kre arata k o minge de fotbal tot striga:''-Copii ajutati-ma si pe mine sa urc..''     iar noi ne amuzam copios inainte sa o urkm

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
      ce copii rai !!

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
betty_tokio_hotel
Schrei

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
Era tot ud intre picioare profu' si in timpu orelor cand nimeni nu era sa dus la baie sh nuj ce a mai facut..noua ne-a dat de lucru...sh sa sunat...sh  am plecat k era ultima ora...iar saptamana viitoare can a venit la ora a spus k daca cineva va vb. de intamplare va lua un 3

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
noi am vrut sa-i punemlaxative in suc la profa de istorie ...cik am zis ca e ziua unui coleg..din pacate nu ne-a iesit...
da faza e ca baietii au dat sucu la un tip din cls a 8a si ala...moama cat am mai ras d el..zicea pe toate coridoarele ca l-o aucat o kkre de nu se mai poate dezlipi de buda...            


_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    da ma..da tre sa fii si prost

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
neaparat ca daca nu nu mere nik..    

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
     

pus acum 18 ani
   
alletty
Leb die sekunde

Din: A*N*O*N*I*M
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 311
stiti cat costa laxativele ca sa le dau fetelor  d la bloc de la mn ca cateodata mai vin la mn la usa sa le dau apa si  vreau sa le pun laxative in apa.....

Modificat de alletty (acum 18 ani)


_______________________________________
Atentie!!au venit extracterestrii pe pamant sa caute noi forme de inteligenta!fugi repede ca ne faci de ras!

pus acum 18 ani
   
th4ever
Leb die sekunde

Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
la me in clasa ii unu mai retardat si obsedat si o venit odata cu prezervative la sc si le umfla si mergea cu ele pe hol si cum noi avem cls chiar langa cancelarie lo vazut profii si vine diriga si il ia pe asta la o predik k dc adunce prezervative la sc si etc. la care colegul meu spune k el yo zis la varuso sa ii aduk baloane si yo adus prezervative(ce scuza penibila) si noi cand o zis faza asta eram toti pe jos k nu mai putea de ras dar diriga cum e mai proasta lo crezut  si ala o scapat....         

Modificat de th4ever (acum 18 ani)


_______________________________________
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc;
Ma indoiesc ca soarele se misca;
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna;
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !

traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.

pus acum 18 ani
   
dark_devil
Freunde bleiben

Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
la noi in clas era pus scaunul de la catedra lasat mai departe dde catedra intra profa dee mate shi vrea sa se aseze shi cade pe jos  noi eram pe jos de atat ta ras shi dupaia se aduna profa de pe jos shi ridica intai capul noi toata gasca eram    shi dupaia knd se intoarce profa sa scrie la tabla noi iar incepem sa radem

_______________________________________
I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together.
My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you.
This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around.
What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?"
The snow comes falling down.
We are walking separate paths, but I'm always thinking about you.
Even if you turn around once more, I don't need anything but you.
All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did -
After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that.
At that time, I gave love to love, didn't I?

pus acum 18 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
        ce faza penibilA...si la noi s-o int o faza cu un prezervativ...o adus unu si l-o umflat in ora de sport...si il tot balanganea pe acolo...si noi cum faceam ture cad il vedeam ne pufnea rasu...si inainte de a intra in sala l-o umflat si l-o lasat sa ziboare si pika pe jos....si l-o adunat unu inainte sa-l vada profu...cat am putut rade at        

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
lol ce intamplari tari eu eram o data la ora de muzica si profa noastra nu preda muzica ci engleza si ne punea sa scriem tot din carte pe caiet si dupa ce terminasem de scris...toata lumea dormea pe banci si colegul meu de bank care shtie ka sunt foarte nebuna a scapat din gresheala creionul sau pixul ce avea el la mine sub scaun si cand s-a aplecat era cu capul intre picioarele mele si eu am inceput sa mimez un orgasm foarte tare ...si toata clasa radea..si colegu meu nu mai putea de ras radea cu lacrimi si eu eram cu mana in praul lui ma jucam si ma faceam ca-l imping mai adanc ...ca parea ca-mni facea blow job eram numai "oh baby dah...dah acolo right there don`t stop don`t stop..oh uh...yeah lick me lick me" profa se uita la mine si a inceput sa tipe sa termin si sa tipe la ashtia sa nu mai rada asa isteric.... si eu i-am zis k "doamna profesoara numai putin imediat ma termin...ah ah ahhhhhhhhhhhhhh yeahhhhhh you are the best "  si asta spumega de nervi colegu meu s-a ridikat si toti radeau pe langa si m-a dus la direktor si i-am zis ce se intamplase si direktoru a inceput sa rada cu lacrimi m-a pus sa-i arat cum faceam ...mi-a fost putin rushine dar am mimat un orgasm si in fata lui si a inceput sa rada si profa asta care nici nu era califikata a inceput sa tipe ca de ce nu-miu scade nota la purtare si direktorul i-a zis k imediat se da vacanta de vara si pt o gluma asa buna nu-mi face nimik!! si n-a zis aia nici fas insa direktoru de cate ori ma vedea il bufnea rasu...                    

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
        omg ce faza tareeee    

pus acum 18 ani
   
bloodkiss
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
eram la ora de istorie...profu' ne preda j se invartea printre banci....j in timp ce se invartea se uita pe peretzi j nu a vazut banca j sa inpiedicat j a cazut jos!doamne ce am mai ras......sau tot la ora de istorie...una nusi facuse tema....j profu a impinso umpic j a cazutttt!     vai ce faza tare!!!!!!!!!!io am ras cel mai tare!!!j din cauza asta profu' ma trimis in fatza clasei s zik lectzia...am scapat cu un 8     ....sau eram la ora de sport j profu ne arata nijte exercitzii j avea pantalonii descheatzi j mi-a fost rusine sai zic j in timp ce alerga i-a cazut pantalonii j avea boxeri cu inimioare     pe bune nu va mint vai ce am mai ras j de atunci de fiecare data cand il vad rad... mai bn ii spuneam  

_______________________________________
nu mai soont kitty_kaulitz acu' sunt bloodkiss

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
                                      aolo m-am imprashtiat la faza cu profu de sport!! sa va spun o faza tare ce s-a intamplat cu un profesor de-al meu de romana Dumnezeu sa-l ierte !! eram la ora de romana si toata clasa radea pe infundate si nu intelegeam de ce apoi am observat pe pantalonii lui creta putina asa o dunga groasa si zic da very funny , apoi ma uit mai sus avea si pe sacou , si cand ma uit la fata lui avea  chiar sub nas o dunga sanatoasa si groasa ziceati k a tras o droguri ep nas si m-a bufnit rasu si profu face "andreea de ce razi ti-a crescut par pe limba si te gadila in ceru gurii ?? uite iti arat degetul acum mai razi?? _|_ " si mi-a aratat muie si toata clasa s-a imprashtiat in momentu ala de ras intr-un ras isteric !!

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
alletty
Leb die sekunde

Din: A*N*O*N*I*M
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 311
        lol ce intamplari.......       era sa cad jos de ras

_______________________________________
Atentie!!au venit extracterestrii pe pamant sa caute noi forme de inteligenta!fugi repede ca ne faci de ras!

pus acum 18 ani
   
nena_rocks
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 245
dne da nebuni mai sunteti     !!!
sa va zic o faza tare: abia ajunsesem la sc(yo intarziata qm eram toata cls era deja acolo) sh toti copii erau in fata clasei, echipati sh mecanicu se chinuia d zor sa deschida cls... s qm na reusit, am mers in alta cls... prima ora era mate sh profu e 1 comediant sh jumate!!! deci nu e ora sa nu radem... sh qm nu cunostea prea bn cls, sia pus sacoul p catedra sh apoi sa sprijinit d ea... deci nu pot sa cred cat d original a putut sa alunece q catedra la vale, pt k picioarele erau cam shubrede, sh au cedat... sh cum catedra era akm oblica, a stat 2 sec, a caz sacoul d p ea, iar apoi a caz ghiveciul q pamantul julav peste sacou... deci numi pot imagina cum am putut rezista la atata ras!!! deci pur sh simplu a fost mortal!!! sh profu mai facea sh glume: aolooo... era sa mor! ati vazut??? era sami sparg kpul sa mor aici!!!         


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
                    LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ce prof nebun ai lolzzzzz!

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
deci era prima ora si toti sau gandit sa scoata cuiele de la scaunu profei si o venit profa de germana in calasa si pe noi ne bufnea rasu aia se uita la noi ca la masini straine si cand sa asezat pe scaun (profa fiind grasa ) scaunu sa rupt si o picat cu cracii in sus si i sau vazut chilotii erau albi cu dantela . noi eram sub banci unu o cazut de ras din banca si profa so enervat si sa dus la director sai zika ca scaunele din scoala nus bune de nimik!!!!

_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
nena_rocks
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 245
loooooooolll.... deci nu pot sa cred c profa fraiera        ... e bn k ati scapat  

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
deyutza
Spring nicht

Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
sa imprastiat profa de romana pe coridor      ca iam pus piedica   

_______________________________________

Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!

pus acum 18 ani
   
im4ever4tom
Rette mich

Din: Bucuresty
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 904
noi eram la ora de franca...si era I aprilie...si ma rog..noi am scos clantza si am puso doar d forma,si knd intra profa"Bonj..aaa sa rupt cu clantza" si a ramas cu ea in  mana si noi toti"pacaleala de I aprilie"

_______________________________________


cover la fic^^
Prieteni sau dusmani!^^






another^^

pus acum 18 ani
   
...:Mady TH:...
Der letze tag

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1379
azi la gerografie....

mancasem portocala cu colegu de banca si cand a intrat profu ne luam de colegu din fatza..ii bagam creioane in urechi etc...

si faceam ca gainile,papagalii etc....

si se inchina profu zicea ca e de vina portocala          

Modificat de ...:Mady TH:... (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
yo imi ador profa de mate ....si de cate ori is la ora ei trebuie sa rad ))
incepuse sa faca nuj ce grafic p tabla ...si ne zice  :''copii mie nu mio intrat .....voua va intra? dak nu va intra nici voua ..exersati acasa''))
si eu cum is mai nebuna de felu meu ii zic :''da doamna o sa exersam:> '' si am bufneste rasul ca intotdeauna ))) dak asta ii vocabular de profesor atunci eu ma impusc)
 


_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 18 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
la noi neo schimbat a 5'a oara profa de engle 



faza dura azi la fizica 
vroaim sa schimbam pgn de la catalog cu o colega si erau pe catalog ochelarii si stilou lu prof  si yo leam tzinut si rpd sa le pun la loc am arunkt stilou si ochelarii si or zburat pe jos 
sigur ma zice la dira 


_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 18 ani
   
billutza_diana
Ready set go

Din: Bill's dream ^_^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3505
profa mea pref ii una de chimie... ii o femeie de treaba si chiar mi'e mila de ea pt k toti isi bat joc de ea la ore.... in fine
urca intr'o zi scarile si urma sa parcurga coridoru pana la cancelarie... eram cu o colega in usa clasei si am inceput sa cobim .... stiti voi : ''pica... pica... pica..."
si pe la jumatatea coridorului o vedem k se impiedeca in pantofii ei cu varfu de un km si cu tocuri super subtiri si inalte si o vedem in fund  
s'a adeverit  


_______________________________________
wenn nichts mehr geht werd ich
      ein Engel
sein fur dich allein...


Bill du bist meine Engel
           ...
meine schwarz Engel



pus acum 18 ani
   
alexutzzza
Vergessene kinder

Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
eram la scoala si ne stropeam cu apa..eu cu ruth am mers sa ne umplem sticlele si de obicei baietsi ne asteptau la usa ca sa ne stropeasca ..si noi cand am iesit am aruncat cu apa fix pe 2 profe aia de engleza sh aia de franca..de atunci femeile alea au boala pe mine sh ruth..asta s`a intamplat luna trekt 

_______________________________________



tarja turunen  




id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti

pus acum 18 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
La mine a fost faza : trebuia sa plecam sa facem vaccinu'. si ne=a lasat sa plecam in ordine alfabetica.. si eu fiind ultima.. i-am zis unei colege sa ma astepte afara. Boon. imi trece teza, ies, si cand sa inchid usa.. raman cu clantza in mana.. am pus-o de forma si am luat-o la fuga      

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 18 ani
   
alexutzzza
Vergessene kinder

Din: pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2832
    k`loomea

_______________________________________



tarja turunen  




id-ul meu :Invisible_kid3.daca sunteti dupa forum sa imi spuneti

pus acum 18 ani
   
Black kittye love tom
Ubers ende der welt

Din: forgot town...
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1600
eu eram odata pe sala si vine profa de franca in spatele meu si ma atinge pe umar. eu am crezut ca e colegamea de banca si am zis < fah vaca m-ai speriat>        (profa noastra de franca e ditamai batoza   )  si profa s-a uitat cu niste ochi la mine dupa care mi-a zis <vezi ca ai cateva articole in revista scolii in limba franceza.        vroiam sa te felicit. ai scis foarte frumos>  apoi a  plecat in cancelarie, iar eu nu mai puteam de rusine.      

_______________________________________





pus acum 18 ani
   
deuu
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 377
in ora de logica am aruncat cu buretle ipsre un coleg care ma imita si am nimerit in fata profei
ma iertat si ma asc usoooor


pus acum 18 ani
   
Black kittye love tom
Ubers ende der welt

Din: forgot town...
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1600
omg burete la profa in cap        
eu i-am dat odata la profu de sport o minge de hambal in punctu sensibil        


_______________________________________





pus acum 18 ani
   
OaNaTH
Freunde bleiben

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 181
ouch....as fi vrut sa il vad 

_______________________________________
"Together we can make it while the world is crashing down!"

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la