Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
inna_90
Femeie
23 ani
Vrancea
cauta Barbat
30 - 48 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / m3... Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
crazy_4tom
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6
hallo! ma numesc (ce politicoasa sunt nu am mai zis ma nuesc de la ziua deschiderii din clasa I) alexandra, am 13 ani, sunt glumeatza, ma streseaa oamenii care o fac pe desteptii si cei care mint in special.....si cam atat o sa ne cunoastem mai bn pe prcurs..SPERRR

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
Salluty Alexandra  sunt sigura ca o sa ne intzelegem 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Sal Alexandra

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
--OopS--
Schrei

Din: ~*~Prague[Czech Republic]~*~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 107
sal alex

_______________________________________

_____*******Do you see??? .. I'm real *******_____

^my sises ... Brianna .. Marina and me [ Valeria ]

pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
saluty 

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
ioana kaulitz
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
salut

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
  Welcome          hope ca o sa te simti bine aici !     

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
hello..bne ai venit p aici ..sper sa te simtzi bne

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
welcome! si  speram sa te simti k "aksa"

Modificat de yo_4_th (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
welcome ....cu intarziere ca intotdeauna ...sper sa te simti bine aici

_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 19 ani
   
sad_angel_andr@
Durch den monsun

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
welcome! si de la mn cu intarziere!

_______________________________________



just i...a simple story...a simple shadow!

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
bun venit q mare intarziere!:*:*:*

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sallz   

m3...  

57.5KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutare sa te simti bn pe aici      

m3... salutare simti aici      

16.3KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
ich_und_dich_total_cool
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
hello...hallo...sal...welcome!:*

pus acum 19 ani
   
romina
Leb die sekunde

Din: tg-mures
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 261
oooops ... iar sunt intarziata welcome aja ji de la mine

_______________________________________
prima data sunt singura , in locul nostru unde ne-am ascuns
mai vad pe peretzi numele noastre , dar mai bne le sterg
am vrut sa impart totul cu tine
de ce ai disparut?
vino inapoi si ia-ma cu tine


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
willkommen!!!hai ca stiu  si eu sa zic ceva in germana!  

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la