Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea_K pe Simpatie
Femeie
25 ani
Caras Severin
cauta Barbat
30 - 49 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's talk / cele mai funny chestii care vi s-au int cand erati mici Moderat de roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
poate va mai amintiti...chestii funny si penible...so...let's share

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
imi aduc aminte k aveam 2 ai si am faqt treaba mare pe mine si am pictat peretii din kmera mamei cu kk si apoi am si mankt   sa va aud si pe voi

pus acum 19 ani
   
ioana kaulitz
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
io aveam vreo 9 ani si eram la o pomana, la masa, langa preot si am ragait asa d tare k toata lumea m-a auzit       sa fi vazut c fata a facut popa  

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
       
lol... io nu-mi mai aduc aminte de nik


pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
      Yo n uimi aduk aminte akma dak imi vin amintirile va zik 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
Darkness4Bill
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 151
eh ..acu 3 ani ..eram cu o pereche de pantaloni mai stramti ...si mi`au pocnit ..sia veam poxeri ....cu " i love you baby ...fuck me " ...sh mam dus la tabla ....si incep toti sa rada ...vine Tomitza colegutzu meu ..cu sacoul lui ..si il pune in jurul meu ..sh ii zic yo " ce drequ ..mie cald ..lasa`ma ....se apropie de urechile mele si imi zice " ti se vede popoul " mam inroshit toata ...am alut cu buccurie sacoul ..) ...sh tzushti aksa ))  

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
  ...ahhh tomitza      

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
Darkness4Bill
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 151
eh ..nebunu meu .....las k le fac fazuk colegilor ..mei sh ma comb yo cu el ;      

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Moama cat am ras la faza Ioanei cu kk          bey deci ma doare burta ...    Asa ...hai sa povestesc si eu .... eram cu sysa mea doolce la tara si tocmai venise pe la mine pe la casa tipul de care imi placea si cu frati-su ...si eu am ras atat de mult cu Sigrid incat am facut pe mine de fata cu el ....     

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
lol...yo..in sf mi-am adus aminte..eram cu o prietena in parc..si am incercat sa ma sui pe tobogan..k noh,yo is mai cu mot...si prietena mea era in spatele meu..deodata s-a auzit un prrr...si guess what? s-au rupt pantalonii     ar fi trebuit sa vedeti cum mergeam k sa nu se vada) ink mai am pantalonii    

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
    tare fetele!!!din pacate...yo am memorie de hamster...nu prea imi amintesc nik.....  

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
      Va scriu shy yo maine 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
pai normal,luv billutz ca ai memorie de hamster   uiti de la mana pan' la gura

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
  ..sh YO am patit chestii din astea knd eram mik da' cine ishi mai aduce aminte???   ..

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
faza asta pe care o s'o pocvestesc s'a intamplat de hallowen. Doamna noastra invatatoare ca sa ne mai relaxam, face petreceri knd este o sarbatoare sau knd se termina un semestru. De hallowen am facut la fel. In clasaa la noi incepe petrecere si en gandim noi sa ne jukm matele incurcate. Yo eram langa un coleg, Razvan, caruia yo si o colega ii zim sa treaca peste mainile nostre  si el in loc sa treaca cu ambele picioare ramane cu unul de o parte si unul de cealalta parte, ne ridicam noi doua si el fiind mai mic il ridikm is pe el, dar mainile noastre fiind intre picioarele lui.... ve dati si singure seamqa ce s'a intamplat, dar asta nu a fost tot, un colegm'a impins eu am cazut l'am tras si pe el dupa mine, el a cazut peste mine si apoi colegul ala care m'a impisns s'a aruncat peste noi    

pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
l mn eram la skl.. si profa zicea de orasu' mioveni.. si yo nu m-am prins k profa vb d oras.. si jukm spanzuratoarea.. si am zis exact dupa ce profa a zis ceva.. si a sunat de genu' : La Mioveni se fabrik.. si yo OI..." d atunci mi se zice " se fabrik oi"... sau alta daat, tot la geogra..era test. sa clasifikm tipurile de orase.. otrece profa p langa mn si o intreb "D-na, 5 tipuri erau nuh d orase?" si ea " Nush".. si a plecat mai departe.. si exact knd i-am zis vaka s-a intors si m-a vazut... si zambea k proasta l mn...

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
mi-am amintit cv!eram p balcon la o colega,shi cand treceau oameni(babutze nevinovate in special )le aruncam in kp q orice...depinde pe ce puneam mana...o data am aruncat shi cu o floare... nu va zic c a urmat cand a vazut mama colegei k floarea....nu i!da asta va inchipuiti singure...

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    tare faza...si io cu o colega de clasa aveam in cap numa tampenii...si...ca niste draci ce suntem..am umplut frate vreo 30 de pungi cu apa...ce s-a intamplat va puteti imagina si singure) m-o certat ai mei atunci..ah...si am uitat sa zik...atunci era la parter un bar...si am aruncat la betivii de acolo..le-am facut o baie p cinste..damn  

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Alta faza ...eram in excursie in Grecia ..si ce tare era !        Si stateam la o vila cu etaj ....si sub balconul nostru stateau 2 tipi ( de varsta mea si a lui Sigrid ) si am inceput sa aruncam cu strguri , sticle , etc unii in altii .. Si unul dintre ei , Mihai , a zis ca urca la noi ( sau cel putin asa am inteles noi ) si eu am decis sa-l astept cu matura la usa . Bate la usa , deschid usa si ii dau una ! Pacat ca era mama , nu Mihai !     

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
mi'am amintit si yo o intamplare care mi s'a inmplat in Grecia.
M'au invitat niste colege sa dorm cu ele in camera, iar o fata de acolo vroia sa se combine cu unul care venise cu noi si aia toata seara sunau la sonerie si yo meream, deschideam usa,dar ne puneau numai scobitori si blocau soneria. Si pe la 3 noaptea nu am mai putut de frik (4 dintre noi, pt k 2 dormeau tun) si am sarit la o femeie in balcon si am itrat pestea ea, speriind'o. Aceea femeie a trzit'o pe fosta mea invatatoare si totul s'a terminat cu bine. In afara de fatul k noi ne'am culcat la 6:00 si nu am mankt, si am fost ultimele care au ajuns pe plaja  


pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    tari fazele bah..dak imi mai amintesc va mai spun,oky?

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
ok...pana atunci...sa vad c mai scot de la mn!


_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
nu imi aduk aminte aqm cine shtie c da' shtu k atc qnd eram mik imi place sa mananc pamantu' d la florile kre erau puse in ghiveci..  

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
eeeeeeeeeeee
cea mai naspa chesti la mine a fost intr'o ora de romana cand ma fataiam pe scaun si cineva din spate a aruncat in un ghiveci in mine si cand m'am ferit m'am rotit pe scaun si am cazut in cap ce naspa toata clasa radea de mine pana si profa bufnise da bine ca ia dat lu ala un mare 3 in catalog ca era corigent si l'au exmatriculat   si acu pe strada se uita urat la mine

cele mai funny chestii care s-au int cand erati mici mai naspa chesti mine fost intr'o ora romana

16.8KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
eu eram la ora de sport si noi in curtea scolii avem niste bari pe care ne ktaram si yo stateam cu capul in jos si vroiam sa ma dau jos si ma tin yo de bara si la un momentdat ii dau drumul la maini si cad in cap lovindu'ma de o caramida (si yo radeam si toate colegele de la mn din clasa erau speriate   ), dar asta nu a fost tot am cazut yo in cap,da nu m'am lovit la cap, ci la picior  

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
poi de asa se mai intampla  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
--OopS--
Schrei

Din: ~*~Prague[Czech Republic]~*~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 107
va zic si eu una ??? ... noah .. eram cu soramea si cu Ummy la un magazin de CD'uri si chesti cu muzica ...eu am vazut un CD cu Cradle of Flith si am fagit spre el sa'l iau ... si cand eram aproape de al .. am vrut sa pun "frana" dar a alunecat si mai mult si am mam dus in CD-uri .. norok ca nu a picat standul ... dar a trebuit sa platesc ceva in plus

_______________________________________

_____*******Do you see??? .. I'm real *******_____

^my sises ... Brianna .. Marina and me [ Valeria ]

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
oooooooooo ce tare se m intampl:  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
  thoamne kt am mai putut rade...sa fiu io k nu-mi prea mai aduk aminte...da shtiu k imi placea sa inund florile..shi saracele..se mira mom dc mureau plantele ei...

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
eu bietelor flori le mai turnam ...dar din ''greseala'' niste spirt...da numa din greseala...I am an angel..      

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
      omg...ce fetitza cuminte  

pus acum 19 ani
   
miha
Vizitator



va zic ceva funny deknd eram eu mik...am intrat in coma alcoolica ....si mama knd ma vz prima oara a crezut k dorm...apoi knd sa prins k deja trecuse vreo 3 ore si nu ma mai trezeam a venit sa ma controleze sia obs k frigeam toata...a chemato p vec mea kre e dr si aceasta ma adus "la viatza" q vreo 3litri d apa..numai k eu faceam "lasama sa dorm"...lol     tare nu?


pus acum 19 ani
   
sweet_dd
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
tin minte ca, cand am fost in tabara in grecia, aveam escapade p la 2 noaptea in camerele colegile...imbracate in fantome  ( povestea coincide cu cea a lui yo_4th din grecia).... mai intai am fost la baieti in camera...si mi-a cazut scara in cap( paturile fiind supraetajate)...iar apoi la fete....dar n-am putut sa speriem pe nimeni pt k 2 dintre ele dormeau si nu am reusit sa le trezim
apoi a venit vecina noastra si a zis sa nu mai facem galagie, ca ea dormea si visa fantome....cam asta a fost...


pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
sa va spun eu una ,nu a mea a prietenei mele.Knd era mik(vreo 2-3 ani)nu dorea sa stea singura in ksa asa k tatal sau a luat-o cu el in beci.Acolo ea statea pe scari k la biserik.Dupa maxim un sfert de ora se aude un zgomot(mare),knd se uita tatal ei in spate o vede lungita pe ciment si ultima fraza ce-a spus-o a fost : ''-Tata,m-au impins sioriseii(soriceii)            

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
ce tare          eu cand eram mika aveam o pasiune tot ce e sus trebuie sa fei jos .. indiferent k as vase , k as jucarii jos.. si nu stiu cum am iesit din pat si mama pregatise pt. musafiri cv prajituri etc. si io am dat toata farfuria la mn in cap.... cand ma vazut mama .. eu eram cu ciokolata prin par pe haine           o ora io luat sa ma curete

Modificat de billuza (acum 19 ani)


_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
N-as fi vrut sa fiu in locul mamei tale      

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    omg..sunt de-a dreptul penibile

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
o me ge ale..c penibil..   ..te-o bagat maikta sub dush??;;dupa..??;)huh..??   ..d fapt..d eram in locu' ei t bagam la un dush sh akolo ramaneai kteva ore.. ..pana t curatzi singura..akm mi mile f saraku' fratellini c o sa fak q el knd o sa creask  

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
        asta am fost ce vrei ..

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
    lol

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
pai cand eram mici nu ami am ce zice . dar va zik kapodopera mea de azi . eram la ora de muzika si am vrut sa ma cer eu si inka o kolega . Profu nu ne- lasa numai daca suna mama sa ii zika. Vb prietena mea k mama ei si kand sa vb k profu nu o mai suna . Prietena mea sta in ultima banca randu de la mijlok si eu am stat in a 2 a banca la usa ii dau ghizdanul , apoi il pune un coleg langa usa . Profu neatent iasa ea si dupaia la scurt timp si eu . O zi palpitnta din viata mea..    

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
SoNyA_4throck
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
Sa va zik yo. Aveam vreo 3 ani shi eram in tren cu mama shi akolo mai erau 2 logoditzi de vreo 20 de ani.Ma rog, atunci vb ca o moara stricata, da faza a fost ca
i-am zis tipului ca prietena lui e urata shi a inceput sa rada.  =D


_______________________________________
scream it out loud!
Back to zero, the time's about to come
Let you know, you're not just anyone

The time's about to come

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    da..intr-adevar..sunt super...

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
vaiii akm mi-am auds aminte c am patxit knd aveam vreo 4 ani..   ..mam dus q mama la magazin..sh akolo era un om kre d la spate semana q taikmio..sh mam dus sh lam prins d buci sh am tzipat in gura mare "tatiiiii"..   ..maikmea rosie k racu' d rushine vine sh ma iaa d mana sh zice la omu' ala "scz"..  

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
SoNyA_4throck
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
    tare

_______________________________________
scream it out loud!
Back to zero, the time's about to come
Let you know, you're not just anyone

The time's about to come

pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
bine k nu l-ai prins pe saracu om de altceva     sa va mai spun eu una aveam vre-o 8 ani si m-a inervat un coleg de clasa si eu atunci cu o foarfeca i-am taiat nasul i-a curs o gramada de sange.Nu prea a fost amuzant pt saracul baiat

Modificat de blackamy (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
bietul baiat . , adela se vede ca esti prin scurt cirkuit facuta ..

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
    doamneeeeee..nu mai pot

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
hai sa va spuna si yo una. aveam 9 ani si eram in parc cu familia si cu niste prieteni de a lui tat, si yo am o boala sa ii bat pe toti prietenii tatei de fiekre data knd ii vad. si il fugaream pe ala si am inchis ochii 2 sec si knd i'am deschis era prea tarziu k deja luasem copacul in brater si ma intraba ala " ce ai faqt mah, ai dat peste bietul copac, sau te'ai indragostit de el?"

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
moama....hai ca asta o fost tare!    

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
mi-l lasi mie pe iubitul tau  

pus acum 19 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
sau ce mi sa intamplat mie!eram cu prietenele p strada j ma plimbam!j ne oprejte un batran dus cu mintea j o intreaba p prietena mea:,,ba u ejti fata sau baiat?'' prietena mea zice:,,nu is fata'' batranu:,,ba fata parca ejti baiat cu imbracamintea asta,cu blugi de astia'',prietena:,,domnu' da aja s poarta in stil hip-hop'',batranu:,,bai fetele poarta fuste nu idiotenii de astea''.batranu se ia da mn:,,ba fata,parca j u ejti barbat'' in gandu meu:,,ba batranule daca nu te cari in monentu asta in trag un sut'' j sa vedeti dupa ce pleaca batranu ce lam mai injurat    

pus acum 19 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
aaa..asta mi sa intamplat acu 2 ani

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
odata mai demult ma duc yo cu vecinamea pana la magazin si cand ne intoarem  si era o batrana care e dusa cu mintea si poarta si cainii dupa ea (mai e si acum in viata ) si ne intraba ea la ce sc invatam ii zicemnoi dupa care incepe si zice k vine la noi la sc si k ne spune la directoare si ca se duce la parinti sa ne spuna... e si noi ne plictisisem k se duce ea si ne spune si nbe continuam drumul

pus acum 19 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
doamne ce batrana!     nici mosu ala cu care am patito io nu era aja dus cu capu!    

pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
eu nu merg la biserik de ciuda lor dekt sa ma gandesc cum sa-i strang de gat mai bine nu ma mai duc

pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
Eram in a 4-a... si stateam cu o fata in bank.. bun.. si in fatza noastra.. statea cel mai tembel copil.. unu' kre nu are stare delok.. se intoarce el la noi... si cik sa miroadem pasta lui corectoare.. si knd ne-am aplekt amandoua.. ne turnat pe fatza pasta....      nu s-a dus dekt cu acetona.. si p-urma faceau aia din kls mishto de noi... si qm eram la desen.. i-am pus acuarelele goash in kp,... avea toate culorile....).. si ne-am ales si cu o iesire afara toti 3...

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
billuza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
  la asa cv nu m-am gandit .. dar macar v-ati razbunat .  

_______________________________________
^_^ ^_^^_^ ^_^

pus acum 19 ani
   
blackamy
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
Razbunare dulce razbunare

pus acum 19 ani
   
kitty_kaulitz
Rette mich

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
mda    

pus acum 19 ani
   
alexik
Schrei

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 146
o faza haioasa pt mn dar si pt prietenii mei,chiar daca nu s-a intamplat decat vara trecuta. Eram la munte cu Gabi,Paul si Corina si trebuia sa trecem un rau,insa podul era in constructie si mai dura juma de ora insa eu si baietii nu aveam stare si am luat-o  prin urzici ca sa trecem pe alta parte.Corina a ramas langa pod si bine a facut caci eu nu stiam ce ghinin avam in acea zi.Baietii au trecut raul insa eu am ramas suspendata intr-un copac si mi-era frica sa sar.Da incapatanata c eram nu am vrut sa ma intorc prin urzici,si stateam pe o craca si ma tineam de o alta de deasupra.Paul,baiatul de care imi placea s-a oferit sa ma prinda,insa in momentul in care m hotarasem in sfarsit sa trec,craca de deasupra s-a rupt,eu m-am dezechilibrat,iar paul care avea mainile intinse sa ma prinda de sperietura si le-a pus in cap.Va dati seama ca am picat ca un bolovan in apa...partea mai rea era ca acolo apa avea un metru iar eu era sa nu mai ies...in sfarsit cand amm reusit sa ies din apa am sesizat ca mi se stricase telefonu care era in jacheta,si nu numai...in drum spre cabana unde tr sa ma schimb au inceput sa ma alerge si niste caini...cea mai nasoala chestie care mi s-a intamplat,insa yo radeam ca prooasta

pus acum 18 ani
   
SoNyA_4throck
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
tare, asta e super  

_______________________________________
scream it out loud!
Back to zero, the time's about to come
Let you know, you're not just anyone

The time's about to come

pus acum 18 ani
   
isabella_just4_Billutz
Freunde bleiben

Din: MY PERFECT WORLD
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 185
well...sa incepem k incepotu ..la 1 an si 8 luni..am cazut de p scaun si mi am spart un dinte..k tot k radacina...eram distrusa..la 3 ani ...de ziua lui tati 26 iulie....mi am rupt mana .....kam p la 5 ani am cazut din leagan rau d tot si era sa mi rup gatu.... ...pe la 6 ani mi am muscat limba...nu my poteam sa vb clar vreo 2 sapt..zici k vb in araba ...la 7 ani de anu nou...m am dat k saniutza si am caz in barbie   si a trebui sa ma ciopartzeask (adik sa ma coasa akolo)...si aste-s numai accidentele...nu mi ar ajunge nici 10 topicuri sa va zik c am fakt kns eram mikca   dak vi se pare amuzant....bn..dak nu..iarasi bn..da yo ma umflu d ras knd imi amintesk

_______________________________________
I hope you know...
you are so stupid...

pus acum 18 ani
   
dark_devil
Freunde bleiben

Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
iarna trecuta  iesiseam la plimbare cu prietena mea shi nush unde eram  pe niste trepte shi pe jos era ud shi un tip aluneca cade pe mn ma darama shi ajung jos pe trepte in fund            shi dupaia tipul k sa il iert ma scos la o prajitura

_______________________________________
I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together.
My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you.
This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around.
What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?"
The snow comes falling down.
We are walking separate paths, but I'm always thinking about you.
Even if you turn around once more, I don't need anything but you.
All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did -
After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that.
At that time, I gave love to love, didn't I?

pus acum 18 ani
   
SoNyA_4throck
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
tare      

_______________________________________
scream it out loud!
Back to zero, the time's about to come
Let you know, you're not just anyone

The time's about to come

pus acum 18 ani
   
dark_devil
Freunde bleiben

Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
shi toata lumea de acolo a ras de nu mai putea       inclusiv yo

_______________________________________
I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together.
My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you.
This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around.
What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?"
The snow comes falling down.
We are walking separate paths, but I'm always thinking about you.
Even if you turn around once more, I don't need anything but you.
All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did -
After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that.
At that time, I gave love to love, didn't I?

pus acum 18 ani
   
th4ever
Leb die sekunde

Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
poi yo cand eram mik imi placea sa mananc hartie (normala) ciudat nu/?
             


_______________________________________
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc;
Ma indoiesc ca soarele se misca;
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna;
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !

traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.

pus acum 18 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Ce tare     

Eu mancam cu prietena mea in ora de matematica daca ne era foame


_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 18 ani
   
th4ever
Leb die sekunde

Din: nici eu nu mai stiu :)
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 300
                                                                                                                                                                                                                                     

_______________________________________
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc;
Ma indoiesc ca soarele se misca;
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna;
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc !

traieste-ti viatza si nu uita---Cind lucrurile merg bine, ceva a mers prost.

pus acum 18 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
         

pus acum 18 ani
   
nena_rocks
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 245
well... yo cand eram mai mika... vreo 3-4 ani sa fi avut trebuia sa merg la gradinitza, faza e k eram atat d timida sh speriata d bombe incat strabunikmea care ma ducea la gradinitza pleca la 12 cand se terminau "orele" ....pt k yo akolo q toate educatoarele alea ranjite nu ramaneam nici moarta!!! stateam scai la ea in bratze,sh tin minte k intro zi venise ns c tanti sa ne controleze d bubitze p piept... deci nu va puteti imagina in ce hal am inceput sa urlu cand a vrut aia sa puna mana p mn     sh pana la urma tot k me a ramas, sh ma controlat bunikmea, k aia navea sanse sa ma atinga ... sau tot la gradinitza cand mai crescusem sh stateam singura faceam in fiecare zi faceam p mn d ma aducea femeia d serviciu aks uda leoarca p pantaloni sh p la 5-6 ani knd am aflat k sa inventat toaleta... cand ma duceam la toilet(care era undva afr) ma impiedicam de fiecare data d o bordura d la 1 metru patrat, und era nisip pt copii!!! deci absolut in fiecare zi eu veneam q genunchii praf aks, k ma impiedicam d cretinatatea aia d bordura!!!            deci c copil cretin puteam sa fiu!!!

Modificat de nena_rocks (acum 18 ani)


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
tola_rock
Leb die sekunde

Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
anu trecut in excursia de la scoala a venit si soramea cu mine si nu stiu cine boala ma pus so iau cu mine (stai ca mama ma pus so iau ) . soramea pe atunci avea 11 ani si ei ii e rau in masina si tre sa stea in fata ca altfel vomita dar din pacate nu mai erau locuri in fata si a trebuit sa mergem in spate si eu aveam pe mine atunci pantalonii cu Metallica si soramea pe la jumatatea drumului a vomat pe pantalonii mei deci am inceput sa fak crize. din fericire nu a trebuit sa imi arunk pantalonii . insa toata excursia colegii mei sau simtit nevoiti sa imi aduca aminte de faza aia  . la plecare nu am mai stat cu soramea 

_______________________________________
Strig in noapte pentru tine
Nu ma abandona
Nu sarii
Luminile nu te vor prinde
Te tradeaza
Nu sarii
Aminteste-ti de MINE si de TINE
Lumea de jos nu conteaza
Te rog nu sariiii............

I love u BILL
ich leibe dich...........

pus acum 18 ani
   
Deea_th
Rette mich

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 775
nu mai shtiu kati ani aveam dar venise preotul la toata lumea sa sfinteasca casele sie u eram pe olitza in baie si a intrat si a aruncat cu apa sfintita pe mn in timp ce eu imi facema nevoile linishtita pe olitza !!            

_______________________________________



pus acum 18 ani
   
fana-tokio hotel-4ever
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 44
mama ce tari sunt ...eu in primavara trecuta am fost la niste colege...si ne-am dus toate trei pe balcon si am inceput sa mancam cirese...dintr-o data il vedem pe unchiu lu colegamea ca adoarme cu mana la.*** atata ne-am ras pana am facut toate trei pe noi....si colegamea mi-a dat o pereche de pantaloni ...da eu sunt mai slabutza si au stat ca dracu pe mn .... ...acum 2 luni am bagat si unt cu tot cu ambalaj in cuptoru cu microunde si a luat foc.....iar intr-o seara m-am uitat la un film de groaza si noaptea pe la 3 am avut un cosmar cu fantome...deci m-am ridicat din pat si am luat o cruce de lemn si cu ea tot stateam  in fata usii cu crucea ...si am inceput sa ma rog si pana la urma m-am dus in camera la mami....la care ea '' da ce faci cu crucea aia?''    

pus acum 18 ani
   
deyutza
Spring nicht

Din: Habar N'am
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1865
faza cu crucea e chiar tare   

_______________________________________

Doar un click pe oua si ajuta-le sa se transforme in dragoni! Doar un click si iesi! Pls!!

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la