Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Andreea_K pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Caras Severin cauta Barbat 30 - 49 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
poate va mai amintiti...chestii funny si penible...so...let's share
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
imi aduc aminte k aveam 2 ai si am faqt treaba mare pe mine si am pictat peretii din kmera mamei cu kk si apoi am si mankt sa va aud si pe voi 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
pai normal,luv billutz ca ai memorie de hamster uiti de la mana pan' la gura
|
|
| pus acum 19 ani |
|
miss_whatever
Leb die sekunde
 Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
|
|
..sh YO am patit chestii din astea knd eram mik da' cine ishi mai aduce aminte??? ..
_______________________________________ My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..  Shot at 2007-07-19
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
faza asta pe care o s'o pocvestesc s'a intamplat de hallowen. Doamna noastra invatatoare ca sa ne mai relaxam, face petreceri knd este o sarbatoare sau knd se termina un semestru. De hallowen am facut la fel. In clasaa la noi incepe petrecere si en gandim noi sa ne jukm matele incurcate. Yo eram langa un coleg, Razvan, caruia yo si o colega ii zim sa treaca peste mainile nostre si el in loc sa treaca cu ambele picioare ramane cu unul de o parte si unul de cealalta parte, ne ridicam noi doua si el fiind mai mic il ridikm is pe el, dar mainile noastre fiind intre picioarele lui.... ve dati si singure seamqa ce s'a intamplat, dar asta nu a fost tot, un colegm'a impins eu am cazut l'am tras si pe el dupa mine, el a cazut peste mine si apoi colegul ala care m'a impisns s'a aruncat peste noi 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
l mn eram la skl.. si profa zicea de orasu' mioveni.. si yo nu m-am prins k profa vb d oras.. si jukm spanzuratoarea.. si am zis exact dupa ce profa a zis ceva.. si a sunat de genu' : La Mioveni se fabrik.. si yo OI..." d atunci mi se zice " se fabrik oi"... sau alta daat, tot la geogra..era test. sa clasifikm tipurile de orase.. otrece profa p langa mn si o intreb "D-na, 5 tipuri erau nuh d orase?" si ea " Nush".. si a plecat mai departe.. si exact knd i-am zis vaka s-a intors si m-a vazut... si zambea k proasta l mn... 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
mi'am amintit si yo o intamplare care mi s'a inmplat in Grecia. M'au invitat niste colege sa dorm cu ele in camera, iar o fata de acolo vroia sa se combine cu unul care venise cu noi si aia toata seara sunau la sonerie si yo meream, deschideam usa,dar ne puneau numai scobitori si blocau soneria. Si pe la 3 noaptea nu am mai putut de frik (4 dintre noi, pt k 2 dormeau tun) si am sarit la o femeie in balcon si am itrat pestea ea, speriind'o. Aceea femeie a trzit'o pe fosta mea invatatoare si totul s'a terminat cu bine. In afara de fatul k noi ne'am culcat la 6:00 si nu am mankt, si am fost ultimele care au ajuns pe plaja 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
miss_whatever
Leb die sekunde
 Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
|
|
nu imi aduk aminte aqm cine shtie c da' shtu k atc qnd eram mik imi place sa mananc pamantu' d la florile kre erau puse in ghiveci.. 
_______________________________________ My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..  Shot at 2007-07-19
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
eu eram la ora de sport si noi in curtea scolii avem niste bari pe care ne ktaram si yo stateam cu capul in jos si vroiam sa ma dau jos si ma tin yo de bara si la un momentdat ii dau drumul la maini si cad in cap lovindu'ma de o caramida (si yo radeam si toate colegele de la mn din clasa erau speriate ), dar asta nu a fost tot am cazut yo in cap,da nu m'am lovit la cap, ci la picior 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
--OopS--
Schrei
 Din: ~*~Prague[Czech Republic]~*~
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 107
|
|
va zic si eu una ??? ... noah .. eram cu soramea si cu Ummy la un magazin de CD'uri si chesti cu muzica ...eu am vazut un CD cu Cradle of Flith si am fagit spre el sa'l iau ... si cand eram aproape de al .. am vrut sa pun "frana" dar a alunecat si mai mult si am mam dus in CD-uri .. norok ca nu a picat standul ... dar a trebuit sa platesc ceva in plus 
_______________________________________
 _____*******Do you see??? .. I'm real *******_____
 ^my sises ... Brianna .. Marina and me [ Valeria ]
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
thoamne kt am mai putut rade...sa fiu io k nu-mi prea mai aduk aminte...da shtiu k imi placea sa inund florile..shi saracele..se mira mom dc mureau plantele ei...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
va zic ceva funny deknd eram eu mik...am intrat in coma alcoolica ....si mama knd ma vz prima oara a crezut k dorm...apoi knd sa prins k deja trecuse vreo 3 ore si nu ma mai trezeam a venit sa ma controleze sia obs k frigeam toata...a chemato p vec mea kre e dr si aceasta ma adus "la viatza" q vreo 3litri d apa..numai k eu faceam "lasama sa dorm"...lol tare nu? 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
sweet_dd
Membru nou
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 19
|
|
tin minte ca, cand am fost in tabara in grecia, aveam escapade p la 2 noaptea in camerele colegile...imbracate in fantome ( povestea coincide cu cea a lui yo_4th din grecia).... mai intai am fost la baieti in camera...si mi-a cazut scara in cap( paturile fiind supraetajate)...iar apoi la fete....dar n-am putut sa speriem pe nimeni pt k 2 dintre ele dormeau si nu am reusit sa le trezim apoi a venit vecina noastra si a zis sa nu mai facem galagie, ca ea dormea si visa fantome....cam asta a fost... 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SoNyA_4throck
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
|
|
Sa va zik yo. Aveam vreo 3 ani shi eram in tren cu mama shi akolo mai erau 2 logoditzi de vreo 20 de ani.Ma rog, atunci vb ca o moara stricata, da faza a fost ca i-am zis tipului ca prietena lui e urata shi a inceput sa rada. =D
_______________________________________ scream it out loud! Back to zero, the time's about to come Let you know, you're not just anyone
The time's about to come
|
|
| pus acum 19 ani |
|
SoNyA_4throck
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
|
|
tare
_______________________________________ scream it out loud! Back to zero, the time's about to come Let you know, you're not just anyone
The time's about to come
|
|
| pus acum 19 ani |
|
billuza
Rette mich
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 949
|
|
bietul baiat . , adela se vede ca esti prin scurt cirkuit facuta ..
_______________________________________ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
hai sa va spuna si yo una. aveam 9 ani si eram in parc cu familia si cu niste prieteni de a lui tat, si yo am o boala sa ii bat pe toti prietenii tatei de fiekre data knd ii vad. si il fugaream pe ala si am inchis ochii 2 sec si knd i'am deschis era prea tarziu k deja luasem copacul in brater si ma intraba ala " ce ai faqt mah, ai dat peste bietul copac, sau te'ai indragostit de el?"
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
blackamy
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
|
|
mi-l lasi mie pe iubitul tau 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
sau ce mi sa intamplat mie!eram cu prietenele p strada j ma plimbam!j ne oprejte un batran dus cu mintea j o intreaba p prietena mea:,,ba u ejti fata sau baiat?'' prietena mea zice:,,nu is fata'' batranu:,,ba fata parca ejti baiat cu imbracamintea asta,cu blugi de astia'',prietena:,,domnu' da aja s poarta in stil hip-hop'',batranu:,,bai fetele poarta fuste nu idiotenii de astea''.batranu se ia da mn:,,ba fata,parca j u ejti barbat'' in gandu meu:,,ba batranule daca nu te cari in monentu asta in trag un sut'' j sa vedeti dupa ce pleaca batranu ce lam mai injurat 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
aaa..asta mi sa intamplat acu 2 ani
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
odata mai demult ma duc yo cu vecinamea pana la magazin si cand ne intoarem si era o batrana care e dusa cu mintea si poarta si cainii dupa ea (mai e si acum in viata ) si ne intraba ea la ce sc invatam ii zicemnoi dupa care incepe si zice k vine la noi la sc si k ne spune la directoare si ca se duce la parinti sa ne spuna... e si noi ne plictisisem k se duce ea si ne spune si nbe continuam drumul
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
blackamy
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
|
|
eu nu merg la biserik de ciuda lor dekt sa ma gandesc cum sa-i strang de gat mai bine nu ma mai duc 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
Eram in a 4-a... si stateam cu o fata in bank.. bun.. si in fatza noastra.. statea cel mai tembel copil.. unu' kre nu are stare delok.. se intoarce el la noi... si cik sa miroadem pasta lui corectoare.. si knd ne-am aplekt amandoua.. ne turnat pe fatza pasta.... nu s-a dus dekt cu acetona.. si p-urma faceau aia din kls mishto de noi... si qm eram la desen.. i-am pus acuarelele goash in kp,... avea toate culorile.... ).. si ne-am ales si cu o iesire afara toti 3...
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
blackamy
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 238
|
|
Razbunare dulce razbunare 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
kitty_kaulitz
Rette mich
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 522
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
alexik
Schrei
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 146
|
|
o faza haioasa pt mn dar si pt prietenii mei,chiar daca nu s-a intamplat decat vara trecuta. Eram la munte cu Gabi,Paul si Corina si trebuia sa trecem un rau,insa podul era in constructie si mai dura juma de ora insa eu si baietii nu aveam stare si am luat-o prin urzici ca sa trecem pe alta parte.Corina a ramas langa pod si bine a facut caci eu nu stiam ce ghinin avam in acea zi.Baietii au trecut raul insa eu am ramas suspendata intr-un copac si mi-era frica sa sar.Da incapatanata c eram nu am vrut sa ma intorc prin urzici,si stateam pe o craca si ma tineam de o alta de deasupra.Paul,baiatul de care imi placea s-a oferit sa ma prinda,insa in momentul in care m hotarasem in sfarsit sa trec,craca de deasupra s-a rupt,eu m-am dezechilibrat,iar paul care avea mainile intinse sa ma prinda de sperietura si le-a pus in cap.Va dati seama ca am picat ca un bolovan in apa...partea mai rea era ca acolo apa avea un metru iar eu era sa nu mai ies...in sfarsit cand amm reusit sa ies din apa am sesizat ca mi se stricase telefonu care era in jacheta,si nu numai...in drum spre cabana unde tr sa ma schimb au inceput sa ma alerge si niste caini...cea mai nasoala chestie care mi s-a intamplat,insa yo radeam ca prooasta 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
SoNyA_4throck
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 292
|
|
tare, asta e super 
_______________________________________ scream it out loud! Back to zero, the time's about to come Let you know, you're not just anyone
The time's about to come
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dark_devil
Freunde bleiben
 Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
|
|
iarna trecuta iesiseam la plimbare cu prietena mea shi nush unde eram pe niste trepte shi pe jos era ud shi un tip aluneca cade pe mn ma darama shi ajung jos pe trepte in fund shi dupaia tipul k sa il iert ma scos la o prajitura
_______________________________________ I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together. My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you. This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around. What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?" The snow comes falling down. We are walking separate paths, but I'm always thinking about you. Even if you turn around once more, I don't need anything but you. All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did - After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that. At that time, I gave love to love, didn't I?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dark_devil
Freunde bleiben
 Din: inimioara lui bill
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 168
|
|
shi toata lumea de acolo a ras de nu mai putea inclusiv yo
_______________________________________ I open out the window, wishing that I could go back to that time when we could laugh together. My overflowing tears dissolve the snowy landscape that I saw with you. This year, again, winter is coming soon. You, who was once here, are not around. What should I pass the time thinking about? Can I think, "I want to see you?" The snow comes falling down. We are walking separate paths, but I'm always thinking about you. Even if you turn around once more, I don't need anything but you. All the mundane times we spent together - the places we went, the things we said, the things we did - After you are gone, these things have become precious. After I was separated from you, I realized that. At that time, I gave love to love, didn't I?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock
Leb die sekunde
 Din: de la balamuk
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 254
|
|
anu trecut in excursia de la scoala a venit si soramea cu mine si nu stiu cine boala ma pus so iau cu mine (stai ca mama ma pus so iau ) . soramea pe atunci avea 11 ani si ei ii e rau in masina si tre sa stea in fata ca altfel vomita dar din pacate nu mai erau locuri in fata si a trebuit sa mergem in spate si eu aveam pe mine atunci pantalonii cu Metallica si soramea pe la jumatatea drumului a vomat pe pantalonii mei deci am inceput sa fak crize. din fericire nu a trebuit sa imi arunk pantalonii . insa toata excursia colegii mei sau simtit nevoiti sa imi aduca aminte de faza aia . la plecare nu am mai stat cu soramea 
_______________________________________ Strig in noapte pentru tine Nu ma abandona Nu sarii Luminile nu te vor prinde Te tradeaza Nu sarii Aminteste-ti de MINE si de TINE Lumea de jos nu conteaza Te rog nu sariiii............
I love u BILL ich leibe dich...........
|
|
| pus acum 18 ani |
|