Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Scumpa85
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 45 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / about moi Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
hi,everyone!!! im new around here....sper sa ma primiti si p mn...pai...daca vreti sa aflati cva mai multe despre mn...sa-mi ziceti

pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sallz und welcome  
logic k te primim
sper sa te simti bn pe aici

about moi sallz und welcome   logic primimsper simti aici

57.5KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
      ms ms ms:*
am sa ma simt bn,no problem


pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
am sa va spun si cate ceva despre mine...am 14 ani,sunt din m ciuc,am 1 60 si cva inaltime(is cam piticutza ) si imi place la nebunie th,green day,avri lavigne si ii detest p aia de la rbd....ma pricep fb la engleza,so,if u need me,just tell..:* va poop p toate si multumes  k m-ati primit

pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
saluty cu intarziere    bine ai venit in clubul nebunelor  pardon TH

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
miha
Vizitator



zelcome ancutza    

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
:* ms pt primire...oh yeah..clubul nebunelor
place la mn site-ul tare tare


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
bun venit scumpa mea ''freunde''!!!o sa te simti bn...te asigur...  

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
ja ja,luv billutz...cu sigurantza o sa ma simt bn..thx pt primirea calduroasa

pus acum 19 ani
   
sad_angel_andr@
Durch den monsun

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
bun venit ankutza!si yo sunt noua!

_______________________________________



just i...a simple story...a simple shadow!

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
bun venit si tie:*:*:* si mie...si fiecarui fan th:d

pus acum 19 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
bun venit !!!!! :*:*:*:*:*: sper sa te simti bine aici

_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 19 ani
   
miss_whatever
Leb die sekunde

Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
hy & welcome..bon venit p aici.. =D

_______________________________________
My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..
Shot at 2007-07-19

pus acum 19 ani
   
roguelisting
Moderator

Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
willkommen printre noi :*>< sper s ne intzelegem

_______________________________________


Suicide - I've already died,
It's just the funeral I've been waiting for.
Cyanide - Feeling dead inside,
Break this empty shell forever more.


pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  Hy !!! sper sa te simtzi bine printre noi !   

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
yeah.....tre mai intai sa ma adaptez la stilu' vostru de viata

pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
  in nu teai adaptat ?

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
) don't worry,si eu is putzin sonata

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Oooo ...lume noua !        Welcome ! Sunt super intarziata ....dar am avut motuve serioase !        Ma bucur ca ai intrat !        Deci ....scuze de intarziere ! Si ...o sa te acomodezi pana la urma ! Hope sa te simti bine aici !

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
ms,ms:*:*:* ce fete dragutze aici pe forum...va pup pe toate duuuuuuuulce:*:*:*

pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
shi noi te pupam!!!

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
ralucutza
Membru nou

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
hy
bun venit si scuze pt intarziere    


_______________________________________
Persoanele cele mai fericite nu au ceea ce este mai bun din tot;doar profita la maxim de ceea ce sta in drumul lor

pus acum 19 ani
   
Crazy_butterfly
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
no prob..ms de primire      

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
te primim si asa avem nevoie de muuuulte fane th:P
kisssss

about moi primim asa avem nevoie muuuulte fane

16.3KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la