Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Scumpa85
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 45 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
hi,everyone!!! im new around here....sper sa ma primiti si p mn...pai...daca vreti sa aflati cva mai multe despre mn...sa-mi ziceti
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
am sa va spun si cate ceva despre mine...am 14 ani,sunt din m ciuc,am 1 60 si cva inaltime(is cam piticutza ) si imi place la nebunie th,green day,avri lavigne si ii detest p aia de la rbd....ma pricep fb la engleza,so,if u need me,just tell..:* va poop p toate si multumes k m-ati primit
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devilish_girl
Der letze tag
 Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
|
|
saluty cu intarziere bine ai venit in clubul nebunelor pardon TH 
_______________________________________ Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
:* ms pt primire...oh yeah..clubul nebunelor place la mn site-ul tare tare
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
ja ja,luv billutz...cu sigurantza o sa ma simt bn..thx pt primirea calduroasa
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sad_angel_andr@
Durch den monsun
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
|
|
bun venit ankutza!si yo sunt noua! 
_______________________________________

just i...a simple story...a simple shadow!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
bun venit si tie:*:*:* si mie...si fiecarui fan th:d
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Crazy_for_Tomitza
Rette mich
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
|
|
bun venit !!!!! :*:*:*:*:*: sper sa te simti bine aici 
_______________________________________ My life is PERFECT But perfection doesn't exists ... So ...my life doesn't exists ... That's weird !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
miss_whatever
Leb die sekunde
 Din: din poala lu' mos CRACIun=))
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 427
|
|
hy & welcome..bon venit p aici.. =D
_______________________________________ My life..Ny diary.My love..My fan fik....<3<3..  Shot at 2007-07-19
|
|
| pus acum 19 ani |
|
roguelisting
Moderator
 Din: The Black Parade
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 4303
|
|
willkommen printre noi :*> < sper s ne intzelegem 
_______________________________________

Suicide - I've already died, It's just the funeral I've been waiting for. Cyanide - Feeling dead inside, Break this empty shell forever more.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
yeah.....tre mai intai sa ma adaptez la stilu' vostru de viata 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devilish_girl
Der letze tag
 Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
|
|
in nu teai adaptat ?
_______________________________________ Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
) don't worry,si eu is putzin sonata 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
ms,ms:*:*:* ce fete dragutze aici pe forum...va pup pe toate duuuuuuuulce:*:*:*
|
|
| pus acum 19 ani |
|
ralucutza
Membru nou
 Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
|
|
hy bun venit si scuze pt intarziere 
_______________________________________ Persoanele cele mai fericite nu au ceea ce este mai bun din tot;doar profita la maxim de ceea ce sta in drumul lor
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
Crazy_butterfly
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 423
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
spioanca_the_best
Rette mich
 Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
|
|
te primim si asa avem nevoie de muuuulte fane th:P kisssss 
16.3KB
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 19 ani |
|