Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL RULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: surender_lady la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 26 - 47 ani |
|
Yo@nn@
**Admin**
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
|
|
|
| pus acum 19 ani |
|
devilish_girl
Der letze tag
 Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
|
|
sall !! wu sunt Paulla . moama cemi creste inima cand aud ca si la persoanele mai mari de 18 ani le plac TH bine ai venit !!!
_______________________________________ Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yo_4_th
Rette mich
 Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
|
|
ohayo!!! yo sutn yoana . vreau si yo sa merg in germania norocul tau ma buqr. sper sa te simti bine pe aici si sa te simti k "aksa" 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Crazy_for_Tomitza
Rette mich
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
|
|
bun venit printre noi ralucaaa!!!:*:*:*:*
_______________________________________ My life is PERFECT But perfection doesn't exists ... So ...my life doesn't exists ... That's weird !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde
 Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
|
|
sallz!eu sunt Silvia(sadikutza ) sper sa te simti bn pe aici si sa iti faci o gramada de prieteni :*:*
57.5KB
_______________________________________ De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel  Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst! Schrei!- Bis du du selbst bist Schrei!- Und wenn es das Letzte ist Schrei!- Auch wenn es weh tut Schrei so laut du kannst- Schrei!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
|
SALI RALU...VZ K TEAM BAGAT LA MN IN LISTA...AL MEU E vig_incimintir 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
betty_tokio_hotel
Schrei
 Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
|
|
Buna ma numesc betty shi sunt din iasi jud iasi am 14 ani shi sunt nascuta pe 30 august ...imi place fff moolt rock-ul mai ales tokio hotel...moolte poooopici din partea mea shi sper s va placa de mn
38.9KB
Modificat de betty_tokio_hotel (acum 19 ani)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
ioana kaulitz
Leb die sekunde
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
|
|
buna si din partea mea! io-s a 3-a ioana sper sa ne intelegem bine! 
|
|
| pus acum 19 ani |
|