Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
surender_lady la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 47 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / buna tuturor Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
ralucutza
Membru nou

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
buna ma numesc raluca si sunt din sighisoara jud mures.am 19 ani i si in august fac 20........ =D  =D  =D  =D ........cred k eu sunt cea mai batrana de pe forum            
pe la 15 ani era inebunita dupa muzica rock.rock metalic si vreau sa va spun k din cauza asta am avut multe certuri cu ai mei pe tema asta k ma imbrac numa in negru si k ce ascult eu nu e muzik si tot felu de chestii dinastea.pe urma am incaput sa zic k ei dar sa fac k mine sa nu le mai aud gura cat era ziulik de mare.acum miam mai revenit,adica nu ma imbrac numa in negru si nu ascult numa muzik rock.binenteles k rock_ul ramane muzik mea preferata dar ............la mine in oras sau cam inchis barurile si localurile unde se asculta muzik rock"cam aiurea" din cauza k au fost prinse diverse pers cu droguri si faze dinastea............      
acum am pus mai multa baza pe muzica house.mai nou e cea mai ceruta si cea mai ascultata muzik      
banuiesc k vreti sa stiti cum de imi place TH         
azi vara am fost in germania la matusa mea si iam vazut la tv.de prima data cand iam vazut miau placut enorm si de atunci sunt si eu una dintre multii fani.
acum gata k destul vam luat din timpul vostru liber    
dak vreti uitati si id_ul meu de mess:ralu_ka18
pana data viitoare vam sarutat de mi de ori si va multumesc pt caldura cu care mati primit

buna tuturor buna numesc raluca sunt din sighisoara jud mures.am ani august fac 20........ =d 

17.8KB


_______________________________________
Persoanele cele mai fericite nu au ceea ce este mai bun din tot;doar profita la maxim de ceea ce sta in drumul lor

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
Welcome !        Sper sa te simti bine pe aici ! Eu sunt Ioana , admin-ul , dar nu conteaza asta ! Iti promit ca o sa fii ca intre prieteni aici ... Inca o data bun venit si ..da ! Esti cea mai batrana de pe aici !     

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
sall !! wu sunt Paulla . moama cemi creste inima cand aud ca si la persoanele mai mari de 18 ani le plac TH    bine ai venit !!! 

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
ralucutza
Membru nou

Din: Sighisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 12
da sunt sigura k o sa ma simt bine si nu bagati de seama k sunt mai mare.
asta nu conteaza pt k si eu sunt intro minte cu voi si dak vreo data aveti nevoie de un sfat de la cineva mai mare nu ezitati sa mil cereti.
sunt si copilaroasa dar si destul de matura     
pupici        

buna tuturor sunt sigura simt bine bagati seama sunt mai mare.asta conteaza sunt intro minte voi dak

17.8KB


_______________________________________
Persoanele cele mai fericite nu au ceea ce este mai bun din tot;doar profita la maxim de ceea ce sta in drumul lor

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
  hy !! eu sunt Symo !!    te asigur k o se te simtzi super f forum  !! ii super !!        !! Bye !!

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
ohayo!!! yo sutn yoana . vreau si yo sa merg in germania norocul tau ma buqr. sper sa te simti bine pe aici si sa te simti k "aksa"

pus acum 19 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
bun venit printre noi ralucaaa!!!:*:*:*:*

_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sallz!eu sunt Silvia(sadikutza   )
sper sa te simti bn pe aici si sa iti faci o gramada de prieteni:*:*

buna tuturor sallz!eu sunt   sper simti aici iti faci gramada

57.5KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
miha
Vizitator



SALI RALU...VZ K TEAM BAGAT LA MN IN LISTA...AL MEU E vig_incimintir    

pus acum 19 ani
   
betty_tokio_hotel
Schrei

Din: iasi
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
Buna ma numesc betty shi sunt din iasi jud iasi am 14 ani shi sunt nascuta pe 30 august ...imi place fff moolt rock-ul mai ales tokio hotel...moolte poooopici din partea mea shi sper s va placa de mn

buna tuturor buna numesc betty shi sunt din iasi jud iasi ani shi sunt nascuta august ...imi place

38.9KB

Modificat de betty_tokio_hotel (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
ioana kaulitz
Leb die sekunde

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 453
buna si din partea mea!   io-s a 3-a ioana   sper sa ne intelegem bine!

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutyyy sper sa iti faci prietene si sa te simti bn pe aici:P kiss  

buna tuturor salutyyy sper iti faci prietene simti aici:p kiss  

16.3KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Drinni
Ubers ende der welt

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1724
welcome!:*:*:*:*ma bucur k te esti fana th!kiss :*:*:*:*:*:*

_______________________________________


ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG  BILL UND TOM! (1 September)
ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG GUSTAV!! (8 September)

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
wawwww super noroc vreau si eu in germania  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la