Tokio Hotel Rulz
Acesta e un fan-club Tokio Hotel !!! Va place ? Daca da , va invit sa cercetati tot ! Daca nu , va invit sa va aruncati in Dunare !
Lista Forumurilor Pe Tematici
Tokio Hotel Rulz | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL RULZ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea_K pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Caras Severin
cauta Barbat
30 - 49 ani
Tokio Hotel Rulz / Let's meet / Kiss Moderat de black_shadow, roguelisting
Autor
Mesaj Pagini: 1
Kiss
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 15
Salutare! Eu sunt Kiss si am 9 ani! In realitate ma numesc Stefana. Imi plac iepurii...Vreau multi prieteni pe  acest iste,! Imi place T.H.

_______________________________________
Kiss u

pus acum 19 ani
   
devilish_girl
Der letze tag

Din: De 16 ani in Bistritza
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1032
salut Stefana..de unde esti si de une ai aflat de site ?

_______________________________________
Nu am semnatura ! :-D Ai ceva impotriva ? :X

pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
Hy Stefana !!    na k nu is yo cea mai mik de aici !  ce formatzii mai asc inafar de TH ?? 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
sadik_girl_4Bill
Leb die sekunde

Din: Friedhof
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 428
sallz si welcome

kiss sallz welcome

57.5KB


_______________________________________
De azi n'am sa mai fac nimic,de jos nu vreau sa ma ridic,stau inchisa in capul meu,e ce'am ales ...e ce vreau eu ....Meine Welt ist Tokio Hotel
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst!
Schrei!- Bis du du selbst bist
Schrei!- Und wenn es das Letzte ist
Schrei!- Auch wenn es weh tut
Schrei so laut du kannst- Schrei!

pus acum 19 ani
   
blue_doll
Membru nou

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
salutare   bine ai venit

pus acum 19 ani
   
yo_4_th
Rette mich

Din: rai shi iad
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 723
buna stefana. bine ai venit pe aici!!!  sper sa te simti k "aksa"
app symo si yo am 12 ani

Modificat de yo_4_th (acum 19 ani)


pus acum 19 ani
   
Crazy_for_Tomitza
Rette mich

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 744
buna stefana ....si yo ku intarziere ..sper sa te simti cat mai bine aici poooooop:*:**:

_______________________________________
My life is PERFECT
But perfection doesn't exists ...
So ...my life doesn't exists ...
That's weird !!!

pus acum 19 ani
   
Yo@nn@
**Admin**

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3893
          Salutare ! Hai Deea ca eu sunt mai intarziata ca tine ...ce sa facem ....daca trebuie sa invat .... oricum ...salutare Stefana !!!        Sper sa te simti bine pe aici !

_______________________________________
***Cititi regulile si respectati-le
***Scriu 13 messages from Hell
***Citesc Welcome into my nightmare ... I hope you gonna like it si I'm your sister but can I fuck you ?



pus acum 19 ani
   
XSymoX
Ubers ende der welt

Din: So orange :]
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1587
yo_4_th yo is in 1995    uh ??  app ... kiss nu mai raspunzi  ??  k is curioasa 

_______________________________________

Now you're gone
I realise my love for you was strong
And i miss you here now you're gone
I've been waiting here by the phone with you're pictures hanging on the wall





Orange is a Fashion



Tell me if you wanna run !
let me be the reason
let me please .
i really need you
and every moment in you're life you will spend it with me !
promise !


L O V E




pus acum 19 ani
   
miha
Vizitator



zelcome Kiss   t supi dk iti zc stefi?

pus acum 19 ani
   
spioanca_the_best
Rette mich

Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 885
salutyy doar 9 ani??? cool cred ca esti mezina      

kiss salutyy doar ani??? cool cred esti mezina      

16.3KB


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
ich_und_dich_total_cool
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 135
hey welcome! si yo sunt de parere cu spioanca...hehehe....poopex

pus acum 19 ani
   
Ancient
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
nu mai am cuvinte RIP viata fah,...du-te fah

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la